Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#483) tlala


tlala
addikt

Megérkezett a Kenzo tokom (a sima feketét rendeltem, nem ezt a sárkánykivágásost), ami egy külföldi fórumban írtak szerint elég rugalmas ahhoz, hogy a Katira is rámegy.
A tok nagyon jó minőségű, elöl is rátakarva egy védőperemet ad a kijelzőnek, kicsit IPhone7 hatást ad a telefonnak, sarkokban nagyon kicsit légbuborékos, védve a telót a leejtéskor, remek a fogása.
Valóban, nem volt nehéz rátenni.
Az oldlakon minden lyuk a helyén van, a hangszóró kivágás és a gombokat takaró részek is pontosan jó helyen vannak. Kivéve a hátoldalon a kamera és az ujjlenyomat olvasó nyílást, ahol 1 mm elcsúszás látható. De remekül működik az ujjnyomat szkenner, és a kamera képébe sem lóg bele. Kicsit úgy ítéltem meg, hogy a vaku LED-et takarhatja, ezért ott kisollóval átvágtam azt a pici részt.
Igazából a köznapi életben észrevehetlen, a hátlapra ránézve csak én tudom megmondani, hogy itt valami alakítás történt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.