Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Note 3 Pro International/Global/Special Edition (kódnév: Kate) topik

A testvér topik összefoglalója ajánlott olvasmány, főképp a mélyvíz része!

A félreértések elkerülése végett: a topikban olvasható furcsa kifejezések, matatásnak és mókolásnak látszó tevékenységek nem azt jelentik, hogy probléma vagy instabilitás lenne a készülékkel. Épp ellenkezőleg, amivel érkezik (global dev, global stable) azzal azonnal és hosszútávon alkalmas a mindennapi használatra a kicsomagolás után. A fentebb említett tevékenység pár elvetemült droidbúvár játszóterének tekintendő és aszerint olvasandó.

Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1894) Karima válasza madgie (#1875) üzenetére


Karima
őstag

Köszi, a billentyűzet kérdés megoldódott a segítségeddel :) (A fene se gondolta, hogy oda rejtik a beállításokat :) )

Viszont a névjegyeknél ismertem a beállítások helyét, úgy is volt nekem beállítva, ahogy írtad, és ha rámegyek a névjegyekre, akkor helyesen a csak telefonszámokkal rendelkezőket mutatja. De ha elkezdek keresni a névjegyek közt úgy, hogy nem görgetem, hanem elkezdem írni az ember nevét, akkor azokat is feldobja, akinek mondjuk életemben egyszer írtam levelet. Pl ha Hollós Andrást keresném, és beírom hogy HO, akkor olyan HOtelek emailcímét is feldobja, akiktől csak ajánlatot kértem, magyarul nincs elmentve sehol. És a Gmail címtárában is csak a telefonszámos, elmentett kontaktjaim szerepelnek (számítógépen is ellenőrizve).

Más:
@csaba bacsi, Biluxzsolt: Ti honnan rendeltétek a tokot? Tudnátok linket adni? Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.