Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) dlaj válasza balazs1022 (#2300) üzenetére


dlaj
őstag

Érdekes, ugyanis, most hogy Pro módban kipróbáltam működik automata módban is és portréban is. Újra is indítottam a telefont és most működik rendesen! :R
Azért néha le fogom ellenőrizni.

Elkészültek a RAW képek. Fent vannak a drive-on. Privátban küldj lszi email címet, ott talán egyszerűbb megosztani.

(#2302) NandiKAA válasza dlaj (#2301) üzenetére


NandiKAA
csendes tag

én tesztelgettem és a HDR módtol függ automata vagy normal mod-ban, hogy 2x-nél melyik lencsét használja..

(#2303) dlaj válasza NandiKAA (#2302) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, lehet nálam is ez van. Szoktam használni HDR-t. Majd figyelem.

(#2304) pingwin92 válasza dlaj (#2287) üzenetére


pingwin92
aktív tag

A lehető legjobb fényviszonyok között sem, úgy, hogy a legközelebbi tárgy, amire fókuszálnál legalább 3 méterre van? :F
Csak mert ilyet szoktak csinálni a telefonok, hogyha úgy gondolják, hogy a zoom kamera nem csinálna elég jó képet, mert a szűk rekeszén nem jön át elég fény, vagy csak nem tud olyan közelre fókuszálni, mint ahova szeretnél, akkor a főszenzort használja.

(#2305) M0RGI válasza Ferenczi Áko (#2293) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi!

(#2306) dlaj válasza pingwin92 (#2304) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm, ma már nincs lehetőségem próbálgatni, de valószínűleg nincs vele semmi baj. Én nem tudtam, hogy a kamerák váltásánál több mindent vesz figyelembe.

(#2307) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Na megjött a 13T Pro. Épp frissül HyperOS-re. Jó furcsa még ez a Xiaomi OS. Azt be lehet állítani, hogy az alvó kijelzőre két gyors tapi előhozza a zárolt képernyőt? Meg hogy az értesítések a fentről lehúzott menünél a ki-be kapcsolható funkciók alatt legyenek, ne keljen még egyet balra lapozni hozzájuk?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2308) Joc24 válasza ImACeltic (#2307) üzenetére


Joc24
tag

Beállítások keresőbe 'kopp' és ollé 😀
Ha a képernyő bal oldalán húzod le akkor értesítések, ha jobb oldalon akkor kapcsolók

[ Szerkesztve ]

(#2309) Ferenczi Áko válasza ImACeltic (#2307) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azt úgy sajnos nem tudod beállítani, hogy a gyorskapcsolók alatt legyenek az értesítések, ez csak a 13T tulajok kiváltsága🥲

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2310) balazs1022 válasza Ferenczi Áko (#2309) üzenetére


balazs1022
őstag

Nekem volt egyszer xiaomim, ott be lehetett. Azt hiszem 2 opció volt. Az egyik az uj a masik a hagyományos. Ennel akkor nem lehet? :F Furcsallom..

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2311) Ferenczi Áko válasza balazs1022 (#2310) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Még egyszer írom: A 13T-n lehet, a 13T Pro-n nem.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2312) balazs1022 válasza Ferenczi Áko (#2311) üzenetére


balazs1022
őstag

Az durva, hogy nem lehet... :(

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2313) Ferenczi Áko válasza balazs1022 (#2312) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hát igen.. Nem tudom miért csak a 13T privilégiuma..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2314) ImACeltic válasza Joc24 (#2308) üzenetére


ImACeltic
őstag

Köszi!

Ferenczi Áko

WTF :Y

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2315) ggeleven


ggeleven
őstag

Nekem ma jött 13T, szóval most már aktívan csatlakozom a csapathoz én is. Magyar régiónál megrekedt miui14en, de Svájcra egyből dobta a hyper 1.0.3.0-át. Innen viszont esze ágában sincs menni a ma linkelt német régiós 1.0.6.0-ra. Nem mintha annyira kellene rohanni, csak fura.
Szerk: emag beszerzés egyébként.

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2316) Kuter válasza BenceShearer (#2295) üzenetére


Kuter
senior tag

Dettó Suzuki S-cross legutolsó firmware van a fejegységen, Talán töltő kábel csere segít, de nem biztos.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#2317) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A galéria is elég szokatlan nekem a Samu után. Mindig az ömlesztett fénykép menüt hozza be az albumok helyett meg a dátum szerinti rendezést is elfelejti, valamint több mappámat beömlesztette egy további albumok "mappába"....

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2318) this is life válasza ImACeltic (#2317) üzenetére


this is life
Ármester

Nyisd meg a galériát, utána klikk a jobb felső sarokban lévő három pöttyre és válaszd a kamera album menüpontot.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2319) Joc24 válasza ggeleven (#2315) üzenetére


Joc24
tag

13T [link]

13T Pro [link]

(#2320) ggeleven válasza Joc24 (#2319) üzenetére


ggeleven
őstag

Köszi! Még nem volt időm megnézni ezeket, egyelőre még költözés megy. UMFEUXM vagyok, szóval EU rom és valamikor csak jön akkor a 1.0.5.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2321) ImACeltic válasza this is life (#2318) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igen, megcsináltam, de nem jegyezte meg.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2322) balazs1022 válasza ggeleven (#2320) üzenetére


balazs1022
őstag

Majd tudna valaki RAW képet küldeni, a Zoom-os lencsével? :))

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2323) BenceShearer válasza Kuter (#2316) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Beraktam egy 4 portos olcsó USB-hub ot, most tökéletes.
15 opercig teszteltem. Remélem jó is marad. :)
Legújabb SUZUKI SLDA firmaware + HyperOS 1.0.3.0 + Android Auto 11.7.6458

Tehát maradt a telefon úgy néz ki. :)

(#2324) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A menüt át lehet állítani olyan rendszerre, hogy ne a főképernyő mellett legyen a többi oldal és azokon rajta a 100 alkalmazás hanem egy lefele simizéssel egy külön lapozható "menü" legyen?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2325) Ferenczi Áko válasza ImACeltic (#2324) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen, át lehet.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2326) blondesigner


blondesigner
lelkes újonc

Sziasztok!

13T Pro-hoz ez jó lehet ennyiért? Szükségem lenne a kitámasztóra, kameravédőre és az autós, mágneses rögzítésre. És ez mindhármat egyszerre teljesítené 3.480 Ft-ért. De nekem kicsit gyér minőségűnek érződik. Valaki próbálta már :F

https://tokgalaxis.hu/telefontok-xiaomi-13t-pro-5g-camshield-fekete-szilikon-tok-kitamaszto-ujjgyuruvel-csusztathato-kameravedovel

[ Szerkesztve ]

(#2327) Ferenczi Áko válasza blondesigner (#2326) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A kameravédőnek nem sok jövőt jósolok, a többi funkció rendben lenne :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2328) zsocy válasza blondesigner (#2326) üzenetére


zsocy
őstag

Ez a "klasszik" alis strapa telefontok, nekem volt már 3 az előző telómon (Mi10lite), és most is ilyen van a feleségem és a gyerek telefonján is. Kibírja ha leejted, de csodát nem kell várni tőle, előbb utóbb törik ez is. A kameravédő könnyen leszedhető ha mégsem kell, a fémlap az autós mágneshez jó, de nem túl nagy, ezért nehéz teló elforoghat a tartón, és a kitámasztó nagyon meredek szögben támaszt, olyan mintha hátra akarna esni a teló, furcsa így nézni, de az is működik. Alapvetően jó tok, és bírja a strapát, csak ronda szegény :)
Alin olyan 4-5 euroért kapod meg ugyanezt, csak meg kell várni amíg ideér. Én amikor kellett, kettesével vettem hogy ha törik vagy lelakom akkor egyből rá tudjam tenni a következőt.

(#2329) blondesigner válasza zsocy (#2328) üzenetére


blondesigner
lelkes újonc

Köszönöm @Ferenci Áko és @zsocy a válaszokat! Így egy kicsit nagyobb bátorsággal rendelem meg. Jó ötlet, hogy egyszerre kettőt vegyen az ember, mert ha már rendel (főleg olcsón, Ali-ról - de sajnos nem tudok várni, mert mindentegybőlazonnalmost-típus vagyok), akkor legyen kéznél egyből egy másik, ha kukázódik az első. :R Mondjuk, őszintén szólva, egy ilyen szintű telefonhoz egy kicsit "cheap"-nek érzek hozzá egy ilyen tokot, de na.

És a "klasszikus" Nillkin Camshield Pro tok - gondolom a legjobb választás a 13T Pro-hoz, ha pluszban, csak a kamerát szeretné megóvni a felhasználó? Régen, más telefonokkal, sokáig bírta nálam az OEM tokokhoz képest a Nillkin.

[ Szerkesztve ]

(#2330) dlaj válasza balazs1022 (#2322) üzenetére


dlaj
őstag

Tegnap írtam neked, hogy megvannak a képek, csak e-mai cím kellene. Úgy látszik elkerülte a figyelmedet.

(#2331) dannyl válasza Spricccer (#2288) üzenetére


dannyl
addikt

Eddig ezek sose működtek nálam, de most azonnal. Köszi.

(#2332) balazs1022 válasza dlaj (#2330) üzenetére


balazs1022
őstag

Jajj, igen bocsánat. Megírom privátban. :) :R

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#2333) Promi válasza blondesigner (#2326) üzenetére


Promi
aktív tag

Nekem van ilyenem. A kamera védő lötyög (2 szélén szig szalag csíkkal erősítve), a mágnesessége nagyon gyenge. Ami jó benne, az az oldalra kitámasztás. Ja és a masszív oldolról rámarkolás, cserébe kicsit sulyosabb az egész mint egy szilikon tok.

[ Szerkesztve ]

(#2334) ggeleven válasza balazs1022 (#2322) üzenetére


ggeleven
őstag

Priviben ment tőlem is. :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#2335) ImACeltic válasza blondesigner (#2326) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szia!

Pont ilyet rendeltem, de még nem használtam annyit, hogy véleményt tudjak róla mondani.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#2336) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nektek nagyjából mennyi kijelzőidő jön össze?
Ha esetleg valaki szokta még nézni..

Ebben szerintem olyan 6 - 6,5 óra van. Nem fogom totál lemeríteni. Kicsit keveslem, de nem is rossz azért.

Értem a csíziót.

(#2337) dannyl válasza Nuada herceg (#2336) üzenetére


dannyl
addikt

Milyen teló? :))

(#2338) Nuada herceg válasza dannyl (#2337) üzenetére


Nuada herceg
őstag

13T pro. :DDD Bocs, elfelejtem mindig, hogy ez 2 telonak a topicja. Bár amúgy szerintem olyan nagy különbség nem lehet a 2 kettő között.

Értem a csíziót.

(#2339) Bzs77 válasza Nuada herceg (#2338) üzenetére


Bzs77
tag

A 11t pro-ra is panaszkodtak,hogy gyorsan merül. Sima 11t-re váltás váltás megoldotta.😊

Xiaomi 11t. 20 deka telefonért nem adok több százezret.

(#2340) sakkik


sakkik
lelkes újonc

Állapotsorban a wifi jelerőssége mellett van egy szám nálam. Az mit jelöl?

(#2341) Nuada herceg válasza sakkik (#2340) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Gondolom 6-os van ott. Így jelöli a WiFi 6 hálózatot.

Értem a csíziót.

(#2342) Promi válasza Nuada herceg (#2341) üzenetére


Promi
aktív tag

Így van.

(#2343) akibor000 válasza sakkik (#2340) üzenetére


akibor000
aktív tag

wifi6 jele a hatos

(#2344) mCITY22


mCITY22
lelkes újonc

Sziasztok. Azt hiszem lecserélem az A52-est 13T-re. Kérdésem csupán (egyenlőre) annyi lenne, hogy a NOVA apk. keretrendszert kezeli-e a telefon. Hosszú évek alatt megszoktam, hogy ezzel szabom saját ízlésemre a telefont, az ikonokat, és minden mást. Köszönöm, ha van valakinek ebben tapasztalata!

(#2345) dlaj válasza mCITY22 (#2344) üzenetére


dlaj
őstag

Szia! Tökéletes működik rajta, mint tapasztalatom szerint minden telefonon. Nekem 13T Pro-m van.
Nekem is a kedvencem launcherem, több mint 10 éve ezt használom, de ezen a telefonomon mégsem.
Azért mert pár nap használat után annyira megtetszett a gyári alkalmazás animáció, hogy csalódás volt, hogy a Nova nem tudja lekezelni.
A Nova beállításban hiába állítom át az Alkalmazás animaciót (több lehetőség is van) nem változik a stílus. Lehet, írni kellene a fejlesztőknek, hogy nézzenek utánna.
Nem akarlak lebeszélni a telefonról, mert imádom, de te kérdezted a tapasztalatokat.
Ha pontosan érdekel, hogy hogyan is néz ez ki, akkor a mai nap tudok róla videót készíteni. Ha kell.

(#2346) mCITY22 válasza dlaj (#2345) üzenetére


mCITY22
lelkes újonc

Köszönöm a szinte végletekig kimerítő választ! Ezzel még nem beszélsz le a T13 megszerzésétől! :) Mert sose szerettem az animációs dolgokat, legyen az háttér, ikon, stb, (itt akkor lehet változna) viszont nekem az elhúzható dokk elhagyása nagyon fájna. Persze nem lenne rossz az említett videó spot sem, de ezzel nem akarlak vasárnap még nyúzni is. Elhiszem! Inkább még annyit, hogy a kamera rendszere valóban hozzá tesz-e annyit, mint amennyit a LEICA név ígér? Talán csak emiatt venném meg, mert nagyon szeretek fotózni, emiatt is vettem egy Sony Alpha 6000 gépet, de úgy az a mindennapokban nincs a farzsebemben, de néha vannak olyan pillanatok amikor muszáj képet lőni. Tudom, egy APS szenzorral nem fog felérni a képalkotása, de még is, mi a tapasztalat?

(#2347) sakkik


sakkik
lelkes újonc

Igen, 6-os van mellette, köszönöm szépen a válaszokat :)

(#2348) dlaj válasza sakkik (#2347) üzenetére


dlaj
őstag

Melyik elhúzható dokkra gondolsz? Ami a Nova-ban van alul?
Később lesz időm bővebben válaszolni, a videót is megcsinálom később.

(#2349) mjani1172 válasza kissarga (#2139) üzenetére


mjani1172
addikt

Szia!

Ugyanebben a cipőben járok. Nekem is nagyon fontos a hívásrögzítés.
Mik azok amik nem mennek?
Vagy jutottál valamire?

(#2350) mCITY22 válasza dlaj (#2348) üzenetére


mCITY22
lelkes újonc

Igen, a Nova rendszerre gondoltam. Valahogy azzal tudom "belakni" a telefont. Talán még egy LG telefonnal kezdtem, de szerette a Sony is, (bár magát a telefont meg én nem) alig tudtam tőle megszabadulni, folyton szervizbe volt. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.