Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) FJC válasza Sztyepadzso (#2099) üzenetére


FJC
aktív tag

Én is, + készenlét, az egyel fentebbi hozzászólásban írtam, hogy napi 3-4 óra használat 40-44 óra üzem idő. Egy nap (ez reggeltől estig) megy 7 órát is, akár...

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#2102) Sztyepadzso válasza FJC (#2101) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, én nem ezt tapasztaltam, de nyilván máshogy vannak beállítva a telefonjaink. Nekem csalódás volt, neked bejött, ennyi.
Legyek én a balszerencsés, ha már úgyse használom már napi szinten.

(#2103) keke69 válasza szaszy1990 (#2098) üzenetére


keke69
őstag

[kép] Ez nem működik? Itt volt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#2104) szaszy1990 válasza keke69 (#2103) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Mindjárt próbálom. Ez csak a füles hangerőt tolja feljebb v a telefon hangszóróját is?

(#2105) szaszy1990 válasza szaszy1990 (#2104) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Na hát fejhalgatón semmi különbséget nem véltem felfedezni

(#2106) keke69 válasza szaszy1990 (#2104) üzenetére


keke69
őstag

Passz, csak emlékeztem rá és gondoltam elküldöm hátha.

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#2107) dannyl válasza szaszy1990 (#2105) üzenetére


dannyl
addikt

Azt külön kell ugyanott beállítani.

(#2108) Stirbi válasza FJC (#2092) üzenetére


Stirbi
addikt

Szia,

Az általad leírt tevékenységgel kb. 12-16 óra alatt megenném a teljesen feltöltött akksit (2 hetes telefon). :((

Oprendszer: MIUI: 14.0.17.

Vicc az egész... Ha beviszem gariztatni 100%, hogy mindent rendben találnak és elutasítják a reklamációt... :((

Az általad leírt teljesítményt simán hozta a 11T Prom az első évében. :F

(#2109) szaszy1990 válasza dannyl (#2107) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Segítenél ebben?még akkor a 15. Indexel mit is állítottam?

(#2110) dannyl válasza szaszy1990 (#2109) üzenetére


dannyl
addikt

Itt át kell állítani, amit configolni akarsz. Nem tudom pontosan melyik mi, van ami egyértelmű, van, ami nem. Kísérletezni kell, előtte természetesen screenshotolni az eredeti állapotot.

(#2111) szaszy1990 válasza dannyl (#2110) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Köszi szépen. Jól gondolom,H az index számok azok a hangerőszintek? Ahogy fokozatosan állítom a hangerőszabályzóval.. 15 a max 0tól számolva,ha a gombot nyomkodom akkor pont kiadja...

(#2112) szaszy1990 válasza dannyl (#2110) üzenetére


szaszy1990
kezdő

SIKER mindenkinek ajánlom.
A System részt is átraktam music-ra aztád a 3/4 pole headset volt ami a C/ Jack-es füles vagy fejhalgatóm befolyásolta.
Nekem elég volt 200-ról 220 de majd meglátom a nagy fejhalgatómból mit hoz ki.
Köszönöm az itteni segítségeket

(#2113) dannyl válasza szaszy1990 (#2111) üzenetére


dannyl
addikt

Bocs, már aludtam. De igen, jól gondoltad. Örülök, hogy sikerült :C

(#2114) NandiKAA


NandiKAA
csendes tag

14.0.17
mintha egy kicsit nekem is gyorsabban merülne...
1 napot alig bír ki, olyan 4 óra képernyőidővel, kis zenével többnyire wifivel.

(#2115) andrys83 válasza Wrathrash (#2066) üzenetére


andrys83
aktív tag

Szia.Honnan szedted le az 1.04et?

(#2116) Wrathrash válasza andrys83 (#2115) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2117) andrys83 válasza Wrathrash (#2116) üzenetére


andrys83
aktív tag

Köszi.Lehet bena vagyok de a globalra nincs 1.04?

(#2118) Wrathrash válasza andrys83 (#2117) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

A global kicsit később jön, legalábbis ahogy nézem a korábbi kiadások dátumait

(#2119) Kuter


Kuter
senior tag

Üdv.
HyperOS 1.0.2.0UMFMIX nálam nem megy a VoWifi , előtte jó volt, másnál esetleg? Yettel

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#2120) kissarga


kissarga
csendes tag

Feltettem a taiwani HyperionOS-t a Xiaomi 13T-mre. A google beépített hívásrögzítője működik, de külső alkalmazások, mint pl a CUBE ACR, a továbbiakban sem vesznek fel normális minőségben. Úgye a saját beépített hívásfelvevő használata körülményesebb. Komolyan már ott vagyok, hogy kibaszom a g..ibe ezt a szr telefont. Veszek használtan vmi adroid 8-ast. Vagy kettőt tartaléknak. Van valami tippetek?

(#2121) Pocak89 válasza Kuter (#2119) üzenetére


Pocak89
senior tag

Én még sosem használtam ezt a funkciót, de ha rossz a térerő akkor automatikusan megjelenni fent a vowifi ikon a képernyő tetején nálam ezen a rom-on. Nem tudom nálad így be sem kapcsolja vagy mi a jelenség.

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#2122) Kuter válasza Pocak89 (#2121) üzenetére


Kuter
senior tag

HyperOs előtt működött rendesen. Most meg nem.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#2123) Carline válasza kissarga (#2120) üzenetére


Carline
őstag

Én is e miatt tettem fel a taiwanit. A gyárin kívül a többi semmelyik gyári romon nem fog menni.
De mi a baj a beépítettel? Mi a körülményes benne? Alapból mindent felvesz...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#2124) kissarga válasza Carline (#2123) üzenetére


kissarga
csendes tag

Mi a baj vele??? Nincs normális híváslista. Vicc! Ha egy partnerem 6x hívott a héten, akkor csak az utolsó hívását látom. Nem lehet benne keresni. Ha valaki 3 hete hívott, és most kellene valami info a megbeszélésünkből, szinte lehetetlen visszakeresni. CUBE ACR eddig erre is tökéletes volt. Ezt a fost. Veszel 200k-ért egy telefont, és csak facebookozni lehet vele... Az bezzeg nincs tiltva, hogy megoszd, hogy a kismacskád hogyan fosott a szőnyeg közepére. Mégegyszer mondom. Kis vállalkozásom van, napi 10-12 partnerem keres, akiknél telefonálás közben nincs időm jegyzetelni. Tényleg dühös vagyok. Ma nyitottam a bootloadert, de reggel óta ezzel a szarral kinlodok. Úgy voltam 1-2 óra alatt találok egy normális ROM-t, utána zárhatom megint a bootloadert. Nem tudom, hogy root jogosultságot adva vajon menne?

(#2125) Ferenczi Áko válasza kissarga (#2120) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Próbáld meg a True Phone-t a Play áruházból, abban is van hívásrögzítő.. Sokan szeretik azt a tárcsázó programot
.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2126) Kuter válasza Kuter (#2122) üzenetére


Kuter
senior tag

Na visszaraktam a V14. egyből let VoWifi. Úgy hogy a rommal van gondja.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#2127) Sztyepadzso válasza kissarga (#2124) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én ezért szeretem a P30 Pro-t. Ott máshogy van a rögzítés, az indiaiak kikaparták a romból rendszerappot, felteszed, sztjónapot. :D

(#2128) kissarga válasza Ferenczi Áko (#2125) üzenetére


kissarga
csendes tag

Jó lenne a True Phone. Nekem nem sikerült beállítani vele a direkt hívásrögzítést. Az Easy Dialer talán mégjobb, de egyik sem tudja átvenni a google phone által automatikusan rögzitett hívásokat. Sajnos csak az rögzít normálisan.Az általa rögzített hang file-ok, belekerülnek a CallRecorder mappába. Onnan már gyerekjáték lenne kiszedni. Régen sokat programoztam (assembly ben is), de mobil applikációt még nem fejlesztettem. Ha lesz egy kis időm, akkor nekiugok és összekalapálok valamit, ami átveszi a rögzitett hívások mappából a file-okat, és normálisan rendezi, kereshetővé, újra hívhatóvá, és meghallgatóvá téve őket. Sima C++ ban fél napos meló lenne, de mobilakpplikáció fejlesztésben mint írtam nincs gyakorlatom, emiatt ez sokkal több idő.

(#2129) Ferenczi Áko válasza Sztyepadzso (#2127) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Így igaz..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2130) Carline válasza kissarga (#2124) üzenetére


Carline
őstag

Nem tudom, te hogy szoktad keresni. Tárcsázót megnyitod. A személyt akinek a rögzített hívása kell kiválasztod, majd a hívásnaplóból a dátum, óra, percet tartalmazó sor végén lévő balra nyílra böksz. Itt feladja a rögzített hívást amit már hallgathasz is.
Eddigi Xiaomi telefonjaimon is így volt, most is így működik, valószínűleg hozzászokta. Nekem ez nem okoz nehézséget.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#2131) kissarga válasza Carline (#2130) üzenetére


kissarga
csendes tag

Az a gond, hogy van amikor nem tudom kit keresek. Tudom pl, hogy múlt hét kedden dél körül hívott... Ennyi... A CubeACR tök jó volt. Napra kerestem, csak rákattintottam akire gondoltam, és már játszotta is le a hangot. ha nem az volt, akkor 1 mp alatt már kattintottam is az utána lévőre. Sok Ügyfelem van, nincs időm 10 perceket rááldozni egy egy keresésre. Ilyen fos híváslista kezelőt szegyelnék kiadni. Az a rossz, hogy a CUBE ACR már ugyse vesz fel, hogy a mikrofonból rögzitti halhatóan a partnert. Eddig Android 11-alatt ment rendben másik xiaomin. Nagyjából annyi átjött, hogy tudtam kivel beszélek. Állíólag Samu S23 telefonon működik.

(#2132) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne. A 8GB-os vagy a 12GB-os verziót érdemes választani a 13T-ből? Utóbbi tudtommal idehaza nem hivatalosan forgalmazott.
A másik, hogy a PRO változat szerintetek megér 50-60e felárat, ha nem lesz rajta játék?
Köszi előre is!

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2133) Ferenczi Áko válasza Seraph 16 (#2132) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

A 8 Gb bőven elég, 50-60ezer Ft felárat nem ér meg a Pro.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#2134) szaszy1990 válasza kissarga (#2120) üzenetére


szaszy1990
kezdő

Vegyél Mi8at. Van eladó,jó akksival 🫴🤣

(#2135) Seraph 16 válasza Ferenczi Áko (#2133) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi! Végül a 13T 12GB-t vettem meg, árban ott nem volt nagy különbség a 8GB-hez képest.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#2137) kóóó


kóóó
aktív tag

13T

14.0.6.0 TMFMIXM rendszer volt még mindig. Gshopperres vásárlás.
Már többször próbáltam a régiókat sose volt semmi, most megint próbáltam az előbb és a kazahsztáni régió feldobta a HYPEROS 1.0.2.0 UMFMIXM-t.

Üdv.: kóóó!

(#2138) leweegee válasza kissarga (#2120) üzenetére


leweegee
aktív tag

Bocs ha nagyon off...
Cseréld le/el valami samura, ott bizonyos régiós rom-ok tudják a beépített hívásrögzitést (patika minőségben mindkét felet), külön mappába rakja a fájlokat, dátum/idő és hívószám is szerepel a fájlnévben, plusz a hiváslistából is vissza tudod keresni majd hallgatni, legyen az akár egy fél évvel ezelőtti hívás. [kép]
Tudok segíteni a romolásban ha gondolod, nem kell hozzá semmi egyéb tákolás meg taknyolás, csak egy romcsere.;)

[ Szerkesztve ]

Ne nőj fel! Csapda!

(#2139) kissarga válasza leweegee (#2138) üzenetére


kissarga
csendes tag

Köszi, a taiwani ROMmal megy a gyári hívásrögzítés, de más programok, amelyek jobb keresést, könnyebb használatot adnának nem tudnak. Lehet veszek egy samut pluszban és kibrobálom. Jelenleg xiaomi 9 lite-ot használok, ott tudok felvenni, úgy hogy a mikrofonon veszi fel a partner hangját. Nem 100%-os de használható. Aksi problémák kezdtek jelentkezni, plusz külföldön szükségem lehet eSim-re ezért váltottam. Kár volt. Semmivel se tud többet. Jöhet nekem itt bárki a kamerával, procival. Kamera helyett normális fényképezőt kell venn, plusz egy GoPRO és el lehet felejten a telefonnal való fotozást.

(#2140) leweegee válasza kissarga (#2139) üzenetére


leweegee
aktív tag

Telefonnal telefonálni, én ezt vallom. Nekem is munka miatt kellett valami normális hivásrögzítést tudó telefon ami esim képes, sok variációt lezongoráztam mire meglett a non plus ultra. Hivásrögzités/esim+2 fizikai sim/jó akkuidő/használható vas/asztali mód. Persze itt sem habostorta minden, de az igényeimet lefedi. :R

Ne nőj fel! Csapda!

(#2141) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv!

Egy gyors kérdés:
A fekete 13T-nek, ugye üveg a hátlapja?
Eddig mindenhol azt láttam, hallottam, hogy igen, de a GSMArena videos és írásos tesztjében is azt mondják / írják, hogy műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#2142) kissarga válasza leweegee (#2140) üzenetére


kissarga
csendes tag

Is milyen telefont találtál?

(#2143) pingwin92 válasza pingwin92 (#2141) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Na, jó' van! Az összehasonlító videójukban már üvegnek mondja.

(#2144) akibor000 válasza pingwin92 (#2141) üzenetére


akibor000
aktív tag

üveg...
sajna...:))

(#2145) pilóta válasza pingwin92 (#2143) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mondjuk az eredeti írás, amihez ez a topic van, elég jó leírja, hogy mi van (vannak képek is, érdemes elolvasni :D):
Színválaszték tekintetében az anyaghasználat is módosul: az alap fekete motyó üveg hátlappal készül, de ha a kékre fenjük a fogunkat, akkor vegán bőrt fogunk kapni.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2146) pingwin92 válasza pilóta (#2145) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Nem írtam, hogy nem olvastam a tesztet, sőt pont az ellenkezőjét, csak a GSMArena megkavart, és egy pillanatra elbizonytalanított.

(#2147) droti25


droti25
őstag

Sziasztok,

Xiaomi Mi 11i-ről szeretnék váltani 13t Pro-ra hamarosan.
Érdekelne minden féle pozitív/negatív tapasztalat a telefonnal kapcsolatban.
Köszönöm előre is!

(#2148) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Kedves 13T-sek!

Nektek milyen a RAM kezelés HyperOS-en?

Nekem jelenleg egy 12 gigás Poco F5-ön elég jó most HyperOS-en. MIUI 14-gyel nem igazán tudom összevetni, azzal nem használtam sokat, mert nem sokkal az után jött meg az update, hogy megvettem.

RAM kezelés alatt azt értem, hogy mennyi ideig hagy megnyitva egy háttérben lévő dolgot. Az nem baj, ha beletelik egy fél másodpercbe, mire interakcióba tudok lépni az appal, csak hozza vissza úgy, ahogy leraktam. Pl. félig megírt hsz-t, vagy egy elkezdett Chess.com-os Puzzle Rush-t Survival mode-ban, vagy mikor egy appban beléptem már az almenüpont almenüjébe, akkor újbóli megnyitásnál ne az app főképernyőjére dobjon vissza...
Azért e tekintetben az F5 sem tökéletes, csak nem rossz.

A javulás az említetteken kívül nálam még az AccuBattery-ben figyelhető meg jól: régen más telóknál, mikor 3-4 napig meg se nyitottam az appot, egy ponton abbahagyta a "session"-ök logolását. Most, az F5-ön meg szépen végigkövethető, hogy feltöltöttem 72%-ig, lemerítettem 26%-ra, töltés 68%-ig, használat 34%-ig, és így tovább... Az utolsó 100 session-nél egy olyan volt, hogy az app "nem tudta", hogy ugrott fel az akksi töltöttsége 15-ről 70-re, de ez még belefér.

Ez most észrevehetően jobb, mint más 8 giga RAM-os Xiaomi, Redmi telóknál MIUI 13-on / 14-en, de nem tudom, hogy ez a HyperOS miatt van, vagy a 12 giga RAM miatt. Ezért kérdezlek titeket.

Ja és természetesen azokra az appokra gondolok elsősorban, ahol az App battery saver-nél ki lett kapcsolva az összes megszorítás. Ezt nektek mennyire tartja tiszteletben – vagy szarja telibe – a telefon?

Sidenote: én még azt vettem észre, hogy amikor 10%, vagy inkább 5% alatt jár az akksi, akkor agresszívebb, de ezt akkor hagyjuk figyelmen kívül, ez végülis elkerülhető.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :R

(#2149) Góliát


Góliát
senior tag

Sziasztok. Egy 13 T Pro tulajdonosa vagyok. A hangerőt reggelre mindig visszaállítja alacsony szintre. Beállításokban nem találtam orvoslást. Tudna valaki segíteni ezügyben?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#2150) nfsu17 válasza pingwin92 (#2148) üzenetére


nfsu17
veterán

Nem tudom milyen az a 'más' 8GB-os teló, de ennek már korábbi telókon is működnie kell.
Nálam.
6/128, MIUI11 (9T)
Accubattery, garmin app, tasker
Ezeknek kell háttérben futnia mindig, ha nem piszkálom, akkor is. 99% jól is működnek. Minden engedély, ami kell ilyenkor, meg van adva nekik.
Órára megjön minden, accubattery se gond, csak ha én beavatkozom, tasker néha problémásabb, de már kezdek ráismerni arra is.
A válasz amúgy engem is érdekel, de azért 'vicc', hogy még évek múltán is ilyen alap dolgokról beszélgetünk, mikor ezt már ezer éve alapból így kéne tudnia.
Én nem sok fejlődést láttam az elmúlt 5 évben, tyúklépésben megy a 'fejlődés', az árak persze rendesen mennek fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.