Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2

Hozzászólások

(#651) zsamiatt válasza Frod (#649) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ez már a DLC-s verzio?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#652) fogtunder válasza Frod (#649) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a magnetic weapons fejlesztést mindig priorizálni szoktam, hogy meg tudjam ölni egyáltalán azt, ami szembe jön, a páncél tényleg várhat. érdemes látogatni a black marketet is, a fejlesztés boostok fegyverekre és páncélra jól tudnak jönni, mikor lefelezik az időt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#653) Frod válasza zsamiatt (#651) üzenetére


Frod
addikt

Igen, az Alien Hunters dlc-ről beszélünk, hogy attól, hogy a küldetés már megjelent a térképen, egészen addig, míg nem csinálod meg az elsőt, addig nem dobálja be ezeket a tápos idegeneket.
(Én épp azért kezdtem újra, mert egy tök random pályán bedobta a BQ-t, és leverte a teljes csapatot)

Do you see the white shadow?

(#654) tboy93


tboy93
nagyúr

Hali! Tegnap kezdtem el a játékot, egyelőre nagyon tetszik. Kérdésem a következő: Hogy a picsbe állítsam meg az avatar program fejlődését? Az odáig oké, hogy ha végigmegy akkor game over, de nem tudom hogy lehetne visszafordítani, már vagy 5 kocka bepirosodott :(

(#655) micafighter válasza tboy93 (#654) üzenetére


micafighter
nagyúr

Blacksite küldetések sikeres teljesítésével. Ha végig ér a csik akkor sincs rögtön game over, akkor elindul egy 30 napos visszaszámlálo, ha az alatt se csinálsz blacksiteot akkor lesz game over. Én a legujjabb végigjátszásomban csak akkor megyek black sitera amikor elindul a 30 napos számlálo, így több időm van fejleszteni meg épitgetni, eddig bevált. De ez már nem az első végigjátszásom.

(#656) tboy93 válasza micafighter (#655) üzenetére


tboy93
nagyúr

tegyük fel hogy elindul ez a 30 napos számláló, majd megcsinálom ezt a blacksite questet, utána újraindul a számláló vagy nullázódik az avatar projekt vagy mi lesz?

(#657) micafighter válasza tboy93 (#656) üzenetére


micafighter
nagyúr

A black site alatt látsz piros négyzeteket, azt azt jelzi, hogy hány kockát vet vissza az avatar projektből. Ha megcsinálsz egy 1 kockás black siteot a 30 napos számláló eltűnik, és a 12 kockából lemegy 1 db, így marad 11/12-ön az avatar projekt. Ha felmegy egy kockát akkor újraindul majd a 30 napos számlálo, de nem 30 naprol, hanem picit kevesebbről.

Dark eventeknél amúgy először a major/minor breaktgrought fókuszáltam hogy lassúljon az avatar projekt, de igazából felesleges azt megcsinálni, mert pl ha major breakthrough dark event végbe megy akkor 2 kocka megy az avatar projektbe, de valamelyik black sitehoz is. Magyarul ha megtalálod a blacksiteot ami kapta a 2 kockát, akkor ha azt megcsinálod, akkor mint ha mi sem történt volna. Leírtam nemrég itt hogy milyen stratégiával csinálom a legujjabb végigjátszásom, a 2. hónap végére már majdnem minden szektort elfoglaltam. :) Az elfoglalt szektorokon pedig látod ha black siteokat.

Skullmine / hackeléssel lehet szerezni facility leadet is, ha azt kikutatod akkor hozzáférsz egy olyan black sitehoz ami nem az elfoglalt szektoraidon van.

[ Szerkesztve ]

(#658) tboy93 válasza micafighter (#657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi:R

(#659) OddMan


OddMan
őstag

A Geforce 355.63 Linux64 driver nincs meg véletlenül valakinek? Ezt a driver-t ajánlják linux-hoz, de sehonnan nem tudom már letölteni. Ha valakinek megvan ez a driver, akkor az légyszi küldjön nekem egy privát üzenetet. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#660) OddMan válasza OddMan (#659) üzenetére


OddMan
őstag

Közben megtaláltam külföldi fórumokon, hogy elírás történt a játékkészítők részéről. A 352.63-as driver az ajánlott az XCOM2-höz linux64 alatt. Ez a driver meg letölthető az nvidia oldaláról. Szóval 355.63-as driver soha nem is létezett csak elírás.
Gondoltam leírom ezt az infót hátha más is belefut.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#661) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Felrakta valaki a Shens kiegészítőt? Aki normálisan meg tudta csinálni a gyár küldetést az igazán elmondhatná, hogyan csinálta :) Egyenlőre a nagy gázos teremben vergődők, csomó ágyúval és jönnek még MAC-k is. Ráadásul két katona árán felmentem a tetőre, ott meg a nagy dög robot meg még macec. Ami kicsit nevetséges. Nagy dög robot lőtt, ment, aztán megint lőtt. Miért van 3 lépése?
Hogy úgy mondjam az embereim hullanak mint a legyek.

El lehet húzni ezeket a küldetéseket amig lesz erősebb fegyverzet meg pajzs?

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#662) Frod válasza zsamiatt (#661) üzenetére


Frod
addikt

A térképen hamar feltűnnek a dlc-s küldetések (The Nest és Lost City) de akkor mész oda amikor te akarsz, nekifuthatsz széttápolt csapattal is. De teljesen ki is hagyhatod ha nem akarod őket megcsinálni.
(pl. az Alien Hunter dlc bónusz tárgyait külön is meg tudod kapni, mert ott majd szólni fog, hogy van egy lezuhant repülőgép még az előző háborúból, és ott kapod meg a tárgyakat)

Do you see the white shadow?

(#663) micafighter válasza Frod (#662) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igy van, Alien Hunter DLC alap fegyvereit gyakorlatilag harc nélkül meg tudod szerezni már a játék elején, és akkor nagyon erősek azok a fegyverek :K

(#664) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, a proving groundban guarthato, granat loszer es egyebb dolog mire jo? Pl miert lehet ugyan azt a toltenytmlegyartani? Meg lattok venomos es egyebb toltenyeket is keszleten de nem ertem, hogy lehet hasznositani.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#665) tboy93


tboy93
nagyúr

Tyu, ma vegigvittem a storyt, az utolso kuldetes meg easy fokozaton is rendesen megfingatott :Y

(#666) micafighter válasza zsamiatt (#664) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az experimental ammo meg experimental grenade-re gondolsz?

(#667) zsamiatt válasza micafighter (#666) üzenetére


zsamiatt
őstag

igen. Az ammobol már kétszer is engedett gyártani. De láttom a balckmarketnél, hogy van egy csomo féle löszerem

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#668) micafighter válasza zsamiatt (#667) üzenetére


micafighter
nagyúr

Oda tudod adni a katonáknak, mindegyiknek más hatása van. [link]

(#669) zsamiatt válasza micafighter (#668) üzenetére


zsamiatt
őstag

az amokat, hogyan tudod? Ráadásul, hogy lehet, hogy van olyan amo amit többször is lehet gyártani a proving groundban?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#670) saen válasza zsamiatt (#669) üzenetére


saen
veterán

Azért lehet többször legyártani, mert egyrészt random, hogy mit kapsz, másrészt több karakter is használhat ugyanazt, olyankor több kell belőle.

(#671) zsamiatt válasza saen (#670) üzenetére


zsamiatt
őstag

de nem én döntöm el, hogy kinek mi jár hanem a gép osztja randomban?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#672) saen válasza zsamiatt (#671) üzenetére


saen
veterán

Legyártásnál a gép dönt randomban, hogy mit kapsz. Küldetés kezdésnél amikor felszereled a katonákat, ott te döntöd el, hogy odaadod-e valakinek valamelyiket. Felszerelés helyet foglal úgy, mint mondjuk egy gránát.

(#673) KaraDani válasza saen (#670) üzenetére


KaraDani
addikt

Amúgy ennek a logikája régóta érthetetlen számomra. Oké kisérletezek valami lesz belőle, de utána ha már egyszer legyártottam azt a valamit, miért is nem tudom, hogy kell újra legyártani :F Nem értem miért random továbbra is. Ha nekiállok a következő végigjátszásnak lehet megnézem csinált-e rá már valaki valami modot, mert iszonyat idegesit.

[ Szerkesztve ]

(#674) saen válasza KaraDani (#673) üzenetére


saen
veterán

Szerintem ez csak egyszerüség miatt van így, nem kell extra programozás.

Szerk: egyébként érdemes megvenni a DLC-ket? Milyenek? Nekem csak az alapjáték van meg.

[ Szerkesztve ]

(#675) tboy93 válasza saen (#674) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem olyan sokat nem adnak a jatekhoz. Bar a Shens gift erdekes kuldetest ad.

[ Szerkesztve ]

(#676) micafighter válasza saen (#674) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem érdekes az alien hunter dlc is, ügyesen egybe szőtték az új küldetéseket új felszerelésekkel.

[ Szerkesztve ]

(#677) micafighter válasza KaraDani (#673) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van rá mod a steam workshopban :K Azt hiszem a legátfogobb mod ezügyben: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=627228121&searchtext=Craftable

Szerintem ha megvan a páncél hozzá érdemes egy blaster launchert minél hamarabb lekraftolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#678) KaraDani válasza micafighter (#677) üzenetére


KaraDani
addikt

Kösz, nem kell legalább keresni :R

(#679) tboy93 válasza micafighter (#676) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem total kiidegelt. Kezdo csapatomat jol szetszedte :W Nem kis nehezites meg pluszban, bar tenyleg erdekes.

(#680) micafighter válasza tboy93 (#679) üzenetére


micafighter
nagyúr

Meg lehet csinálni kezdő csapattal is mert ugye kapsz segitséget, de egyáltalán nem muszáj elkezdeni kezdő csapattal, bármikor elkezdhetet a küldetéseket :)

(#678) KaraDani szivesen :)

[ Szerkesztve ]

(#681) saen válasza tboy93 (#679) üzenetére


saen
veterán

Kösz srácok, úgy döntöttem kipróbálom.

(#682) tboy93 válasza micafighter (#680) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én felpakoltam mindent és úgy álltam neki az első végigjátszásnak, fogalmam se volt róla, hogy mit nem szabad elkezdeni :D megcsináltam nyilván, csak szívtam a fogam a veszteségeken.

(#683) torma1981 válasza KaraDani (#673) üzenetére


torma1981
veterán

Mielőtt meg építi mentesz egyet. Ha nem tetszik amit dob a gép ujra töltöd. Ennyi. A gyújtó lőszer nagyon fontos. Ameddig ég valaki nem tudja a képességeket használni. Igaz ez a mérgezés is. De arra többen immunisak.

(#684) KaraDani válasza torma1981 (#683) üzenetére


KaraDani
addikt

Persze, de kicsit unalmas mindig ezzel szórakozni. A karakterpool class is random ugye, azzal is ezt kell játszani, mert én fix mass effect karakterekkel játszok. Úgyhogy ha van rá mod, akkor inkább felrakom majd, hogy ne kelljen vele szórakozni.

(#685) micafighter válasza KaraDani (#684) üzenetére


micafighter
nagyúr

A "rookie"-kat ki lehet képezni a guerilla tactics school-ban, és akkor nem random hogy mi lesz belőle, hanem te választod ki :)

(#686) KaraDani válasza micafighter (#685) üzenetére


KaraDani
addikt

Tudom persze, végigtoltam már egyszer én is. Csak akiket rewardként dobál be, vagy a kezdő 4 az random és idegesítő ezzel szórakozni, hogy az eredetileg megcsinált karaktereim tényleg azok is legyenek akiknek lenniük kell, ahelyett, hogy a játék értelmesen kezelné ezt és ha az editorban beállítottam neki egy classt akkor az a class is lenne.

(#687) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Magyaritás van a játékhoz?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#688) tboy93 válasza zsamiatt (#687) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tudtommal nincs.

(#689) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Most láttam, hogy Steam-en le van akciózva a játék és a dlc-k is.
Kérdésem az, hogy a dlc-k mennyire szükségesek az alapjátékhoz? Mennyit adnak a játékélményhez?

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#690) tboy93 válasza csaabz (#689) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Szuksegesnek szerintem nem azok, jopofak, de szerintem az alapjatekhoz nem adnak olyan sokat. 1-2 erdekesebb kuldetes, plusz ruhak, par uj alien.

(#691) micafighter válasza csaabz (#689) üzenetére


micafighter
nagyúr

Plusz pár teljesen uj fegyver amik igen hasznosak nehezebb fokozaton. Amugy tényleg nincs az az érzés az alapjátékban hogy a DLC-ket az alapból "vágták ki" mint némely játékoknál, DLC-k nélkül is teljesen játszható. Azonban13 EUR most az összes DLC, ennyit szerintem megér, ez persze relativ kinek mi mennyit ér :)

(#692) zsamiatt válasza micafighter (#691) üzenetére


zsamiatt
őstag

Azért az ikarus páncél, meg az egy lövetű puska nem jön rosszul. :) Viszont cserébe mire megszerzed garantáltan meg fogsz izzadni a 3 fő gonosztól :)
Nekem a robot is bejött. Kár, hogy nem plusz egy főnek lehet vinni. 6+1 csapat nem lett volna rossz.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#693) micafighter válasza zsamiatt (#692) üzenetére


micafighter
nagyúr

LW toolbox hivatalos moddal lehet állítani a csapat méretét ;)

(#694) gyiku válasza micafighter (#693) üzenetére


gyiku
nagyúr

24 fo, mint az elso xcomban, az de szep is volt :)

hüllő

(#695) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Sziasztok.
Én még ott járok hogy várom a ps4 megjelenést.
Az érdekelne hogy a dlc-k itt is csak kiegészítik az alapjátékot mint az első résznél vagy itt valami különálló részek?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#696) saen válasza Kvelstadt (#695) üzenetére


saen
veterán

Kiegészítik csak.

(#697) fogtunder válasza saen (#696) üzenetére


fogtunder
nagyúr

amennyit én láttam eddig a DLC-kből, ráadásul nem is hoznak akkora mértékű változást, mint anno az EW.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#698) saen válasza fogtunder (#697) üzenetére


saen
veterán

Az első résszel nem játszottam. A mostaniból mégcsak az egyiket csináltam meg, szerintem simán kihagyható. Nekem spark nem annyira jött be, még akkor se ha tényleg használható.

(#699) zsamiatt


zsamiatt
őstag

elkezdtem újra a legnehezebb fokozaton. A második pályán már depressziós lettem :C :Y A 3.nál feladtam ezt a szintet :)

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#700) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Kösz az infót srácok. Majd ha meglesz a game alaposabban megnézem mit is adnak a dlc-k és mennyit kérnek érte..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  XCOM 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.