-
LOGOUT.hu
The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ez a kemény nem a faláb.
-
-
válasz MasterMark #31608 üzenetére
Mindegy hát. Csak mindig felb*sz, hogy megsértődnek eggyesek, ha az orruk alá dörgölik, hogy nem szép dolog a warez.
-
-
-
-
Jajj a stílus. raziel kollega teljesen normális stílusban válaszolt. De a te gondolat meneteden tovább haladva. Miért nem mennek ki a gyerekek udvarra/ utcára játszani, ugrálni meg sportolni. Miért a négy fal között kell az áporodott levegőben mozogniuk, plusz rontják a szemüket is a TV-vel.
-
-
-
Tehát akkor elmondhatjuk, hogy az előző tulaj tette rá a lockot, amit elfelejtett veled közölni és emiatt a Microsoft a hibás. Gratulálok.
Mellesleg az RGH és warez itt tudtommal tiltott.
Részemről befejeztem a veled való diskurzust, mivel kettő darab értelmes mondatot sem tudsz leírni. Bár nem lepődök meg azok után, hogy képes vagy azon sírni, hogy lemaradtál a gyökerek köztről...
-
válasz MasterMark #29867 üzenetére
LOL.
-
-
-
-
-
-
-
-
válasz MasterMark #29253 üzenetére
Az indoklás igen részletes. Én tuti nem hagynám annyiban, de mindegy.
-
válasz MasterMark #29251 üzenetére
Komolyan? Beszarok...
-
Szia!
Gondolom erre a hibaüzenetre gondolsz. Összefoglalva annyi a lényeg, hogy a fiad fiókjának a biztonsága érdekében (visszaélések stb.) leküldenek egy megerősítő kódot, amit kérhetsz telefonon, SMS-ben és e-mail-ben. Az így megkapott kódot kell megadnod az xbox felületen.
Igazából ennyi a dolog. Semmi ördöngősség, nem az MS szivat, hanem az adataidat védi (gondolom többször el lett rontva a mail címhez megadott jelszó).
-
válasz MasterMark #29196 üzenetére
Nincs mit.
-
válasz - = Zk = - #29193 üzenetére
Igen, azt elfelejtettem odaírni, hogy jelezze, aki elvitte. Bár evidensnek tartottam. No mindegy.
-
2 napos Gold trial kód:
J6CHX-Y6TJ2-3K4J2-T2R2C-VY6X2
Vegyétek, vigyétek.
-
-
-
-
-
Na ma nem lesz Titanfall. Mivel a nagyságos EA kivonult Magyarországról az érintett bolt csak korlátozott készletet a mai napra és akik előbb rendeltek elő értelemszerűen ők kapják meg előbb. Remélhetőleg hétvégén vagy hétfőn már nagyobb sikerrel járok.
-
Látom a Titanfall a téma. Holnap veszem át én is, ha esetleg valaki szeretné közösen tolni, akkor nyugodtan vegyen fel. Casual gamer vagyok, úgyhogy az esetlegesen lehetnek noob megmozdulásaim.
A goldon kívül amúgy kell még Season Pass is hozzá, hogy online tudjak játszani? -
Hagyjad, felesleges vitába szállni ilyen ügyekben. A csodálatos társadalmunkba szépen bele lett nevelve, hogy mindent akarjon mindenki AZONNAL nulla utána járás vagy megerőltetés nélkül. Csak tolják elé elé a megoldást azt annyi.
Btw nekem sem tartott 3 kötőjel 5 másodpercnél tovább találnom 2 akciós gépet is ezen az oldalon.
-
-
Hopp hopp. Valaki esetleg előrendelte?
Plusz ez is ma jött ki. Instant pénzköltés lesz megint. -
válasz MasterMark #28697 üzenetére
LOL
-
válasz bLaCkDoGoNe #27671 üzenetére
Hát jah. Én már egyszer PC-n kipörgettem, de még mindig elindítom box-on és csak mászkálok, meg nyáladzom a tájra (pedig nem olyan részletes, mint PC-n).
Anno még a Morrowinddel kezdtem, mit ne mondjak, ment szépen az otthoni szótárazás rendesen, amikor megkaptam a questeket.@Gebriel: arról valóban sokan mondják, hogy nehéz. Ki kéne próbálnom.
[ Szerkesztve ]
-
-
-
válasz Gebriel #27124 üzenetére
"Aztán elsőbe az osztálytársai meg analfabétának nézik." -> Akkor valóban nem fogják kiközösíteni, csak hülyének fogják nézni, valóban más a dolog.
Szerintem 6 évesen nem létszükséglet sem a gép, sem a box. Sportoljon inkább, legózzon, játszon készség fejlesztő játékokkal stb.Részemről zárom a dolgot, ebben nem egyezik az álláspontunk, elfogadom, de összeveszni emiatt nem akarok veled.
-
válasz Gebriel #27113 üzenetére
Persze meg ki is közösítik, hagyjuk már ezt a demagóg szöveget. Nekem sem volt gépem annó, mégsem néztek le a 286-os meg a Commodore 64 tulajok.
Az, hogy azóta a társadalmi értékrend így megváltozott, hogy egy darab sz@rnak néznek, ha nincs meg mindenből a legújabb, legtrendibb cuccod az nem az egyén, hanem az elbaltázott, fals értékrendekkel rendelkező társadalom hibája... -
válasz MasterMark #27110 üzenetére
Én is ezt vallom. Meg számítógép sem.
-
válasz laracroft #27106 üzenetére
Sajnos egyre inkább ez a tendencia. Apuci/anyuci gürizik orrba-szájba, hogy tudja fizetni a lakás, autó stb. részletet, a gyerekre meg nem marad idő. Ezt persze a szülők is látják és megpróbálják "megvenni" a gyereket. Bármit kiejt a száján megkapja, ha nagyobb érték (laptop, xbox, felső kategóriás telefon, esetleg egy TV) akkor akár megveszik azt is hitelre és az ördögi kör szépen lassan bezárul sajnos (tisztelet persze a kivételnek).
Az meg, hogy egy erőszakos játék negatívan befolyásolja a gyerekek fejlődését szerintem egyénenként eltérő, de az én alláspontomat erről az egészről leginkább EZ a kép reprezentálja.
[ Szerkesztve ]
-
-
-
-
Sziasztok!
Ha volt már akkor bocsi. 2K Games leárazás van jelenleg Box-on. Játékok a teljesség igénye nélkül:
- Bioshock Inifinite Burial at the Sea part 1 33% - 2000 Ft
- Bioshock Infinite Clash in the Clouds 30% - 903 Ft
- Bioshock Infinite Columiba's Finest 30% - 903 Ft
- Bioshock 1 75% - árát nem tudom mert nekem már megvan
- Bioshock 2 75% - árát ennek sem tudom, mert már szintén megvan- Borderlands 2 67% - 3297 Ft
- Borderlands 2 Vault Hunter 50% - 645 Ft
- Borderlands 2 Bloody Harvest 50% - 295 Ft
- Borderlands 2Pyscho Pack 50% - 1245 Ft- Mafia II 75% - 748 Ft
- WWE 2K14 50 % - 10.043 Ft ( )
- WWE 2K 14 Pass 33% - 2673 Ft
- XCOM: Enemy Within 50% - 6495 Ft
- XCOM: Enemy Unknown 66% - 5097 Ft
- Duke Nukem 75% - 1248 Ft
- Spec Ops 75% - 1498 FtÜdv
Snow -
Egyszer letöltötted ingyen, akkor már a tied. Nem kell az előzményekkel szüttyögni. Box-on rákeres majd a game-re és ott a fog szerepelni a Download Again felirat. Amit egyszer már megvettél vagy megkaptál ingyen az örökre a tiéd. A profilodhoz csatolja a játékot. Ennyi
Bocs dobobazsy-nak akart menni.
[ Szerkesztve ]
-
válasz MasterMark #25839 üzenetére
A PRO-kat is nézegettem, szép az a fekete design.
Az Eneloop-ot pedig hála nektek itt ismertem meg, azóta nálam más akku már nem is játszik. -
válasz MasterMark #25834 üzenetére
Látod ezt nem tudtam. Mindig tanul valamit az ember. Épp a minap láttam a médiában 10 rongyért egy ilyen csiribiri 8 darabos Eneloop szettet. Lehet megveszem a jelenlegi 8 mellé. Bár én fényképezőben használom őket, de a 4 darab kb. 7-800 lövést kibír, szóval nagyon elégedett vagyok velük.
-
Azt jól látom, hogy az eneloop is a Panasonichoz tartozik?
-
Gyakorlás - anyázás - még több gyakorlás - még több anyázás, majd egyszer csak azt veszed észre, hogy úgy, vagy majdnem úgy tolod, mint anno az egér/billentyű kombóval.
Higgy nekem, én 6 év online Call Of Duty UO Rifle only meccsekről kellett átszoknom a kontrollerre (aki anno tolta a fent említett játékot, az tudja miről nehézségi szintről beszélek). 1 hónapomba, meg 2 játéknak a single mission kipörgetésébe (GOW, Halo Reach) került, mire fel mertem menni Xbox-al COD4-ezni az online szerverekre.
Aztán épp a minap gondoltam, hogy kicsit leülök nosztalgiázni a számítógép elé. Hát gyerekek... Szó szerint majdnem elsírtam magamat. Beraktam az Unreal Tournamenten a Face map-ot közepes nehézségű botok ellen, hát úgy elkenték a számat, mint a vihar.
[ Szerkesztve ]
-
A megoldás tök egyszerű srácok. Fogjátok és ráterítetek egy méretben stimmelő fekete rongyot, vagy mondjuk egy laptophoz kapott fekete billentyűzet védő vékony cuccot. És kész is.
Nekem egy matt SLIM-em van, amelyet fektetve használok. Játékot követő 2 órával rádobok egy rongyot, azt csókolom. Így nem lesz poros, valamint állásában a ventihez sem száll be a por.[ Szerkesztve ]
-
válasz #81556480 #25653 üzenetére
Biza. A ping tulajdonképpen a válaszidő a géped és a az adott szerver között. Minél magasabb, annál később látod magad előtt az adatokat amiket visszaküld a szerver azaz jelen esetben az általad látott képet. Emellett online game-nél fontos az FPS is, de ez Xbox esetén jelenleg nem érdekes, csak ha PC-n tolod.
Én már 60-as ping fölött üvöltök otthon, hogy megint ki torrentezik/Youtube-ozik stb.[ Szerkesztve ]
-
válasz raziel01 #24203 üzenetére
Hát nem tudom. Nekem a lövöldözős rész, jó ha max. a felét tette ki időben. Másik felében a hidden itemek kutatásával foglalkoztam, amíg nem szabadult el a "pokol" addig csak járkáltam a városban és nézelődtem (csak a tengerpartos résznél vagy egy fél órát csak mászkáltam), meg kb. minden dolgot, amit lehetett az lootoltam az utolsó hordóig. Emellett igyekeztem az összes fegyvert kimaxolni stb.
Szerintem ez pont nem az a játék, amin nem kell "végig" rohanni, ha épp nincs akció, hanem szépen körbenézni akár az apró részletekig. Persze ha van rá ideje az embernek.Persze azt is el tudom fogadni, hogy vannak akiknek ez nem jön be, de ez nem is probléma hiszen nem vagyunk egyformák.
-
válasz bLaCkDoGoNe #24201 üzenetére
Valahogy pedig összeköthetnék Columbia világát Rapture világával egy teljes játékkal (tudom, hogy jött most erre vonatkozóan kiegészítő, de szvsz az nem ugyanaz) hamár ***SPOILER ALERT!***
arra utaltak az Infinite vége felé az utolsó Songbird-ös jelenetben. -
-
válasz bLaCkDoGoNe #24197 üzenetére
Nagyon remélem, hogy valamilyen formában lesz folytatása.
A zenét, a hangulatot és úgy alapjába véve mindent nagyon eltaláltak benne.
Az összes játéknak ilyen minőségűnek kellene lennie szvsz. -
Na srácok, ilyen sem volt még, de egy nap alatt kipörgettem a Bioshock Infinite-ot. Mondták, hogy ütni fog a vége, de erre azért nem számítottam, még egy kicsit most is a hatása alatt vagyok.
Remélem lesz még folytatása a sorozatnak, mert valami b@szott jó (1-2 is nagyot ütött anno)Bocs, ha untattalak a HSZ-el titeket vagy túl ömlengős lett, de ki kellet írnom magamból.
-
válasz kovsol #23882 üzenetére
Ez az én hülyeségem úgymond.
Vannak játékok, amik érzelmileg többet "jelentenek", mint a többi. Ilyen pl.: Bioshock sorozat, TES Oblivion, TES Skyrim. Szeretem én kibontani elsőnek, megnézegetni stb. Ugyanilyen okból, nem vennék pl. használtan sport autót sem, csak újonnan (az más kérdés, hogy sosem lesz rá pénzem ) Erre értettem, hogy ilyen kaliberűek.[ Szerkesztve ]
-
-
Aki esetleg nem tudná: Otthoni karácsonyi game akció lesz dec. 17-től dec. 31-ig.
Részletek még sajnos nincsenek. -
-
Ezt néztétek srácok? Trailer alapján nagyon jónak ígérkezik.
-
válasz dilipok #22454 üzenetére
Big UP, én is így gondolom..
"Jön a karácsony de sajnos a nehéz anyagi helyzetünk miatt nem tudjuk megengedni magunknak a vásárlást" -
Úgy gondolom, hogy ha annyira nehéz az anyagi helyzete valakinek, akkor nem Xbox-ra kéne gyűjteni vagy - bocsánat a szó használatért ,bár a szememben ez az - tarhálni, hanem máshogy megoldani, hogy boldog legyen a gyerek. Nem mellesleg, ha valaki egyik hónapról él a másikra, akkor nem hinném, hogy lenne pénze akár a megnövekedett áram fogyasztás okozta összeg kiegyenlítésére. Tudom, mert anno sajnos én is voltam ilyen helyzetben.Többet inkább nem írok a sztorihoz, mert ki lennék bannolva.
-
2 óra játék után, azt kell mondanom, hogy minden forintját megérte a ma megvásárolt Dishonored. Alig bírtam lettenni a kontrollert.
Számomra olyan, mintha keresztezték volna az AC-t (lopakodás, magasban mászkálás, assasination) a Bioshock-al (különböző spell-ek a bal kézben, elborult fő-, és mellékszereplők).
Tehát aki szereti az ilyen jellegű játékokat, az gyorsan csapjon le rá, mert ennyiért ajándék.
Egyetlen "hátrányként" a kevésbé részletes kidolgozást (környezet, szereplők) tudnám felhozni, de ez szerintem nem olyan lényeges.
Köszi mindenkinek, aki ajánlotta, hogy ruházzak be rá. Megérte! -
-
Srácok, kéne egy kis segítség. Szerintetek EZ megér ennyit? Játszott vele valaki?
-
-
-
-
-
válasz sirszevenap #18218 üzenetére
Szia!
Ezeket nézegesd meg. Ha nincs extra igényed, teljesen jó lesz a Trigger 7500 Ft-ért szerintem.
-
-
-
-
-
-
-
-
válasz MasterMark #15584 üzenetére
Ennek igazán örülök. Azt hiszem jövő hónapban vásárolok belőle még 8 darabot.
Minden elfogultság nélkül, látszik, hogy a japán technológia évtizedekkel előrébb jár midenkinél. Nem véletlenül japán szinte az összes cuccom.
kovsol: lehet én csak rossz szériát kaptam ki, de a kezdetektől nagyon gatya volt mind a négy elem sajnos.
[ Szerkesztve ]
-
Szevasztok! Sok, itt olvasott javaslat alapján a mai napon vettem 8db Eneloop akksit a kontrollerhez, meg a digitális gépemhez. Kérdésem annyi lenne csupán, hogy a töltést követően mennyi ideig tárolják az energiát? Mik a tapasztalatok?
Jelenleg 4db Energizerem van, amit 16 órát kell tölteni és cserébe 2 nap alatt lemerül, ha nem használom.
Válaszokat előre is köszönöm!
-
válasz wertigo1984 #14667 üzenetére
Ne kattogj rajta. Én is még egy évet tutira várok a One megvásárlásával.
Max ketten maradunk, mint valamilyen renegátok. -
-
Bízom benne. Már nagyon a szívemhez nőtt ez a Skyrim-es wall.
@figure85:lehet akkor én értettem kicsit félre az angol jogi halandzsát. Annyira még nem vagyok perfekt a nyelvből.
Köszönöm a kiigazítást.
Btw szerintem abban az esetben, amikor az elkövető nem amerikai állampolgár, akkor kicsi rá az esély, hogy pereskednének. Mindenesetre nem akarom/fogom tesztelni az ingerküszöbüket.[ Szerkesztve ]
-
válasz negyven2 #13855 üzenetére
Tudom, tudom. Hallgatni kell, mint a sír.
Elolvastam az EULA-t.
Ahogy olvastam legkevésbé rossz esetben megvonják a tesztelői jogot, aztán letiltják az accountot, legrosszabb esetben pedig rendőrség és bíróság. Bár ez utóbbi nem hiszem, hogy kis hazánkban előfordulna.
De köszi azért, hogy felhívtad rá a figyelmemet. -
-
-
Uhh ez nem hangzik túl jól.
Nekem hál' Istennek működik, de gondolom ez nem vígasztal.
Első körben én is a cache ürítést javasoltam volna, de látom az már megvolt.
Esetleg próbáld meg leformázni a lemezt (bár akkor minden elveszik hacsak nem a felhőben vannak a mentéseid).
Vagy esetleg érdemes írni a Picipuhának, hogy mi a gond. -
válasz unravel #13635 üzenetére
HDMI és HDMI kábel között is van különbség. Nem mindenestben az olcsóbb a jobb.
Nézd meg az alábbi linken a leírást és az alapján érdemes dönteni.
https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q=hdmi%20k%C3%A1bel%20fajt%C3%A1k&source=web&cd=8&ved=0CEMQFjAH&url=http%3A%2F%2Fwww.hifimarket.hu%2Fwp-content%2Fuploads%2F2010%2F04%2FHDMI.pps&ei=FoTWUb2nG4Hk4QTyoYCQBw&usg=AFQjCNH9G2X8-1paBHpFFWap5I8orQbxug&bvm=bv.48705608,d.bGE
Én anno egy 1.4-est vettem aranyozott csatlakozóval 8000 Ft-ért. Semmi gond nincs vele. -
-
Forza Horizon és a The Orange Box bezsákolva.
Crysis-on gondolkodtam még, de ahogy nézem elég rövid a single része, multizni pedig nem nagyon multiznék vele, úgyhogy az marad.
Bioshockot akarok!!!Buster17: A Crysis csak ma akciós sajnos
[ Szerkesztve ]
-
@kovsol, @molnarpeter: Köszi az infókat, ma is tanultam valami újat.
-
válasz Buster17 #13304 üzenetére
Lehet kissebb a net sávszélességed. Mindenesetre én bekapcsoltam a kikapcsolt állapotban lévő töltést és elmentem melózni, tehát csak a letöltés ment a gép nem.
Tudtommal bizonyos játékok esetén, ha éppen játszol valamelyikkel, akkor valamiért megszakítja a letöltést és csak akkor folytatja, ha abba hagytad a játékot (COD4 pl. ilyen). Nem lehet, hogy nálad is ez a "gond"? -
Új hozzászólás Aktív témák
- Hibátlan - MICROSOFT Xbox 360 Slim RGH 250GB HDD tápegységgel, vezetéknélküli gamepaddal
- Nintendo Switch OLED 19.0.1 okosított Dual-Boot Cfw + 256GB MicroSD + Atmosphere 1.8.0, 3 hó garival
- XBox Series S 512GB játék konzol /Gyári állapot/Eredeti doboz/Beszámítás/Garancia
- Playstation 5 Fat - sok játékkal - egyben - csere ON
- PlayStation 4 Pro 7216B, makulátlan állapotban, 6 hó teljes és 1 év SW garanciával üzletből eladó!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest