Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11351) emre


emre
veterán

Monterey Reunion Live Stream | Day 2

The final day of the 2023 Rolex Reunion comes live from Laguna Seca with non-stop action from the word go. We’ll have legendary IndyCars, Le mans 24 Hours winning machines, Formula 1, Trans-Am, Can-Am and more attacking these incredible curves.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11352) zilazil válasza David888 (#11340) üzenetére


zilazil
senior tag

Reméljük.

Dorna and HUMDA are working together on the homologation of the Hungaroring and the new Balaton Park Circuit in order to bring both MotoGP™ and WorldSBK back to Hungary soon. [link]

(#11353) vlevi válasza zilazil (#11352) üzenetére


vlevi
nagyúr

Balaton parkról már írtak olyanokat, hogy akár lehet is.
2024-től Superbike-világbajnokság lesz a Balaton Park Circuiten! (motorsportol.hu)
Azt, hogy lesz, vagy akár lehetne is, azt nem tudom megmondani.
Én a magam részéről csak akkor hiszem el, hogy lesz, ha a futamot követő hétfőn elkezdenek csomagolni, és hazaindulni a csapatok. :)
Addig még bármikor lefújhatják...
De, mivel ez egy magán pálya, talán jól tudom, hogy magán pénzből, ezért jó lenne nekik, ha idejönne valami "rendes" verseny.
BRNO után MOST-ban az SBK cseh nagydíj, de akár lehetne a Szlovakia ringen is, szóval ezzel a 2 másik, környékbeli (ja, és persze Redbullring) kell megközdeni, hogy ide jöjjenek.
Vagy, néhány km-el délebbre már szintén bevált olasz pályák vannak.

(#11354) zilazil válasza vlevi (#11353) üzenetére


zilazil
senior tag

Jó lenne.. :)

(#11355) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

(#11356) emre


emre
veterán

第70屆澳門格蘭披治大賽車-現場直播 2023/11/16 70th Macau Grand Prix -Live 2023/11/16

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11357) A Zéé


A Zéé
addikt

Nem követtem a szezont, de azért Gratula Neki!

Just a simple Lineman...

(#11358) DS39 válasza A Zéé (#11357) üzenetére


DS39
nagyúr

Bármilyen* versenysorozatban bajnoknak lenni nagy dolog. :R

*Sajnos eléggé szétverték ezt a túraautó szériát.

(#11359) Motion_Blur válasza DS39 (#11358) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon rezgett a léc, Norbi a 9. helyen krúzolta végig a futamot, szvsz az Audik megoldották volna Huff futamgyőzelmét. Kellett nagyon az a felpattanó motorháztető. Ilyesmi balszerencsék úgyis Norbit sújtották pályafutása nagy részében, kicsit visszaadott a sors :)

Arra leszek kíváncsi hogy Norbi hova megy majd a TCR-ből, esetleg WEC vagy rally?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11360) ruti válasza DS39 (#11358) üzenetére


ruti
Közösségépítő

én személy szerint sem követtem a korábbi évek vehemenciájával,
amit tudtam természetesen megnéztem/visszanéztem,
-
a 6 ausztrál futam igazi színfolt volt, sok autó, kiegyenlített mezőny,
és hát Barthurts-ban futamot nyerni komoly trófea, és ezt Norbi behúzta
-
-
sosem fog kiderülni, hogy Vervisch az elengedést hogyan valósította volna meg,
ill. a "Kékek" kinek asszisztáltak volna. Amikor egyidőben megelőzték őket az Audik, rossz előérzetem támadt, de a motorháztető megoldotta...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#11361) biker válasza Motion_Blur (#11359) üzenetére


biker
nagyúr

krúzolta.... jah.
Gyakorlatilag a 9 majd a 8. helyen állt úgy, hogy 4 Lynk és 3 audi ellen kellett versenyeznie. nagy krúzolás.
A szerencse az volt, hogy Vervisch nem tudta volna elengedni Huffot, mert ott egy Lynk köztük, de a lynkek se tudták volna a 4 helynél előbb engedni Ehrlachert, de azért a krúzolás az erős egy ilyen esélytelen küzdelemre

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11362) vlevi


vlevi
nagyúr

Csak szólok, hogy Új Dél Walesben éppen hajnalodik...
Bathurst 12H Live

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.