Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) mephi666 válasza WonderCSabo (#3696) üzenetére


mephi666
nagyúr

viccnek gyengének éreztem... mármint ha fake, gyenge... ha igaz lenne, akkor viszont poén lenne, de nem az :(

tegnap nso-n jósolgatták, hogy: mexikónak vernie kellene uruguay-t és a franciáknak meg 3-mal dél-afrikát, hogy továbbjussanak... na, mármost ezt így hogy? úgy számoltam, hogy uruguay-nak minimum 2 gólos hátrányt kellene kapnia mexikótól, ha a franciák 3mal mennek, mert akkor alakul ki így a csoport: (totál "döntetlenre")

mexikó 7pont 2gy-2d-2v
franciaország 4pont 1gy-1d-1v +1-es gólkülönbség
uruguay 4pont 1gy-1d-1v +1-es gólkülönbség

ez a helyzet 2 ponton sántít "csak": mexikó szerintem nem fog +2-es gólkülönbséggel győzni uruguay ellen, mert szvsz. sokkal jobb csapat, mint a francia... x esélyesebb, vagy 1gólos különbség valamelyik oldalra...
franciaország nem fog +3-as gólkülönbséggel győzni afrika ellen, mert az afrikaiak is a becsületükért fognak játszani... mexikó ellen is jók voltak és szerintem a franciák ellen is jók lesznek... ez lesz nekik is elvileg az utolsó meccsük ezen a vb-n és odateszik magukat... mellesleg egy egész ország lesz mögöttük... nem tagadom, hogy nekik fogunk drukkolni ezen a meccsen :)

ui: a legnagyobb meglepetés az lenne, ha mexikó elporolná uruguay-t, dél-afrika meg a franciákat és ők jutnának tovább :) kb 1% erre az esély, de én örülnék egy ilyennek is... egy mexikó - uruguay 3:0 és egy dél-afrika - franciaország 5:0 nekem tetszene :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3702) CptMisi válasza mephi666 (#3701) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem uruguay jobb csapat, mint mexikó... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3703) ftc válasza mephi666 (#3701) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem mexiko s uruguay X-elni fog bár függ kivel találkoznak...

A1 a B2
A2 a B1

azaz vagy Argentin vagy Dél-Korea/Görög

(#3704) mephi666 válasza CptMisi (#3702) üzenetére


mephi666
nagyúr

érdekesek egyébként az eredmények a csoportban:

dél-afrika - mexikó 1-1
uruguay - franciaország 0-0
uruguay - dél-afrika 3-0
franciaország - mexikó 0-2

"kicsit" körbeverték egymást... pl mexikó x-elt dél-afrikával, aki kapott uruguay-tól egy zakót... uruguay viszont a franciákkal x-elt, akiket mexikó tette helyre :) utolsó körben bármi lehet még... az szinte 100%, hogy nem lesznek nagyon nagy különbségek...

3703: hát igen, lehetne megint mexikó-argentína meccs, mint 2006-ban... az akkor baromi necces volt :) ott tetszett meg nagyon a mexikóiak küzdőszelleme... viszont maxi rodriguez szépet lőtt és eldöntötte a meccset... szerintem a mexikóiak szívesen elkerülnék most argentínát :B (számolgattam, hogy német-argentín meccs is összejöhet most is, mint 2006-ban... az is kemény derbi volt, kis német hátszéllel)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3705) vans?


vans?
őstag

Na leérettségiztem gyorsan, mostantól meccsek orrba-szájba :D

Remélem a németek rúgnak négyet-ötöt.

hábm bábm

(#3706) darál0w válasza ftc (#3693) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mindhárom nyer...de ma inkább golokra rokok mixen...el is zuzok lassan ;]

#3701) mephi666 #3650 :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3707) fasirTTT válasza MmDorian (#3671) üzenetére


fasirTTT
őstag

igen vót má.....kb 10x írtam már be h gó angolok és nézd meg az aláírásomat

[ Szerkesztve ]

(#3708) WonderCSabo válasza fasirTTT (#3707) üzenetére


WonderCSabo
félisten

-

[ Szerkesztve ]

(#3709) fasirTTT válasza WonderCSabo (#3708) üzenetére


fasirTTT
őstag

mit szerkesztettél át ? ;]

(#3710) darál0w válasza fasirTTT (#3709) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sose tudjuk meg :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3711) WonderCSabo válasza fasirTTT (#3709) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Attem a maradonásra mondta a vót mát, de rájöttem, hogy az angolok buzdítására.

(#3712) fasirTTT válasza darál0w (#3710) üzenetére


fasirTTT
őstag

és megtudtuk

[ Szerkesztve ]

(#3713) RootRulez


RootRulez
félisten

Jó napot jó szurkolást!

Ma:

Német
USA (ez bizonytalan azért...)
Angol

ki mit szól hozzá?

═════════════════════════════════════════

(#3714) fasirTTT válasza RootRulez (#3713) üzenetére


fasirTTT
őstag

énszerintem a németeké sem egyértelmű

(#3715) Boxer001 válasza fasirTTT (#3714) üzenetére


Boxer001
veterán

Szerintem se egyértelmű a német...viszont USA simán erősebb, mint Szlovénia, elvileg.

(#3716) WonderCSabo válasza RootRulez (#3713) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én ezekre tettem. :K

K!LLeR, Boxer001: Azért ne essünk túlzásba. A németek az előző meccsen is faszák voltak, Szerbiát simán verik.

[ Szerkesztve ]

(#3717) fasirTTT válasza WonderCSabo (#3716) üzenetére


fasirTTT
őstag

Jóh, de a Németek voltak az Argentína mellet a 2. csapat aki az 1. körben nem védekezett, hanem támadott, és 1 gyönge ellenféllel kezdtek. A Szerbek pedig védekeztek és nekik erősebb ellenfelük volt. A Németektől láttuk mit tudnak, de a Szerbektől nem ;)
(persze ez csak szvsz van így)

[ Szerkesztve ]

(#3718) RootRulez válasza WonderCSabo (#3716) üzenetére


RootRulez
félisten

Én idén még nem is tettem tippmixet, mármint ezen a VB-n. De így utólag nem is bántam meg... De ez a nap tuti lenne, csak esik az eső és büdös átmenni a lottótózba :))

Amúgy a 13:30-as meccsre meddig lehet fogadni?
ez a három meccs van vmiféle kötésben?

═════════════════════════════════════════

(#3719) Boxer001 válasza WonderCSabo (#3716) üzenetére


Boxer001
veterán

Figy, lehet, hogy simán hozzák, de ahhoz az kell, hogy Szerbia kb. semmit se csináljon, amit kétlek. Ausztrália egy nulla volt, majd most kiderül, hogy mi az igazság...

(#3720) fasirTTT válasza Boxer001 (#3719) üzenetére


fasirTTT
őstag

(#3721) WonderCSabo válasza RootRulez (#3718) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fogalmam sincs, én csak iwiwben játszom, pénzben soha. :N Legközelebb odaírom, hogy egyértelmű legyen. :K

Kizártnak tartom, hogy a németek ne nyerjenek.

(#3722) fasirTTT válasza WonderCSabo (#3721) üzenetére


fasirTTT
őstag

én meg nCore-n fogadtam amit persze, hogy megöltek ;]

(#3723) CptMisi válasza Boxer001 (#3719) üzenetére


CptMisi
őstag

Ghána ellen sem csináltak semmit sem, a németek pedig jobbak Ghánánál :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3724) RootRulez válasza WonderCSabo (#3721) üzenetére


RootRulez
félisten

Iwiwen én is megtettem ezt a 3-at ahogy te... :K Talán ez még be is fog jönni. :U

═════════════════════════════════════════

(#3725) blazsey2


blazsey2
senior tag

Német-Szerb meccsre döntetlenre fogadtam, remélem bejön.

PSN ID:blazseydr

(#3726) WonderCSabo válasza RootRulez (#3724) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Reméljük! :K

(#3727) darál0w válasza RootRulez (#3713) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sztm sima győzelem lesz mindárom :)

mixen azonban nem így huztam :D

németeket 0:1ből

usát 2,5v több gol.

angolokat meg 4vagy több gól ;]

2kval megpörgettem....13xos pénz ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3728) fasirTTT válasza darál0w (#3727) üzenetére


fasirTTT
őstag

háát

(#3729) CptMisi válasza darál0w (#3727) üzenetére


CptMisi
őstag

merész vagy :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3730) mephi666 válasza darál0w (#3727) üzenetére


mephi666
nagyúr

rizikós :K papírforma szerint jönnie kellene, de szerintem lesz nyögvenyelős meccs is... hendikepet meg mindig rühelltem: általában azon mentek el meccseim, hogy az esélyes csapat csak szenvedve nyert :(

volt egy ismerősöm, aki mindig annyi meccsre fogadott tippmix-en, amennyire csak lehetett és 200-as téten volt ilyen 1300körüli odds-a általában... (tett bele nba-től kezdve a hokiig mindent... persze papírformára minden eredményt) 6-7 meccs ment el neki átlagban... nekem 4-5meccs volt kötésben szinte mindig, de 1-2 majdnem mindig el is ment :( volt, hogy jöttek a 2 fölötti szorzók, tettem martina hinguis-re is teniszben (1.05-ös odds) és rajta buktam :W nem voltam ám ideges...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3731) darál0w válasza mephi666 (#3730) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ami ebből rizikos lehet sztm, az az usa meccs...kell, h lőjenek egy golt a szlovének, mert amerika nem fog 3at ;]

sok meccset nem érdemes tenni...arra ott a toto...kevesebb meccs, nagyobb szorzo, nagyobb pénz :)

na lassan indul is a közvetítés....mára még annyi dolgom van, h el kell majd menjek focilni kispályás bajnokságban...de nemtom mikor :DDD

eltűnt a paírom, amire ki volt nyomtatva...majd teloznak, h mikor kell :D

na...most hívtak...20tol van meccs...2. félidpre hazaérek :)

btw ami közvetítések után szokott szolni zene az micsoda? nem az m1es átdolgozott K'naan szám, hanem ami a legvégén megy...ilyn zenei aláfestés...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3732) sagesz93 válasza darál0w (#3731) üzenetére


sagesz93
addikt

Ezt a zenés dolgot már én is kérdeztem, de no response...
Szóval

(#3733) darál0w válasza sagesz93 (#3732) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hátha vki tudja is...:)

kérdezz már rá itt :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3734) sagesz93 válasza darál0w (#3733) üzenetére


sagesz93
addikt

inkább te, neked úgyis nagy a beszélőkéd :D

(#3735) CptMisi


CptMisi
őstag

Kíváncsi vagyok, ki lesz benne a németek kezdő 11ében :U Ez a Marin gyerek is gyors, ügyes és bizonyítani akar...A magyar védőkkel is szépen eljátszadozott :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3736) fasirTTT válasza sagesz93 (#3734) üzenetére


fasirTTT
őstag

afelől szntem senkinek sincs kétsége

(#3737) darál0w válasza sagesz93 (#3734) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

okéééé :D

kérdés feltéve...:D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3738) mephi666 válasza darál0w (#3731) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah, mi is mondtuk neki... de ő csak reménykedett, hogy "egyszer majdcsak bejön" :) jól kiröhögtük, mert ennyi meccsnél tuti elmegy egy része, akármilyen tutinak is tűnik...
totót csak párszor vettem, ott szerencsére lehet 2esélyre tenni és így volt pár 10-esem... most megy az iwiw-tippmix ingyen... nem akarom idegelni magam tétekkel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3739) CptMisi válasza darál0w (#3737) üzenetére


CptMisi
őstag

zenede? ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3740) darál0w válasza mephi666 (#3738) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tavaly ősz környékén történhetett....egy bácsika(60 körül) mindig vesztett mixen...gondolta megrakja a tutit....200FTal megrakott 5 meccset...a legnagyobb szorzo 1.12 volt :DDD

még a csaj is kiröhögte a pult mögött....mire a bácsika...mi a baj?! majdnem a dupláját nyerem a pénzemnek... :DDD

persze az 1. meccsen elment neki :DDD

3739) CptMisi javítva :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3741) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez a német válogatott is...Podolsky, Klose, Özil, Gomez, Cacau... :))

azért ezt a Müllert összehasonlítani Gerd Müllerrel... :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3742) Boxer001


Boxer001
veterán

Neten hol tudnám nézni a meccset magyar kommenttel? :U Asszonyt sajna nem nagyon hatja meg a dolog...amíg el nem alszik. Igaz már csukva a szeme, nem sok kell. ;] Francba, most kinyitotta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3743) CptMisi válasza Boxer001 (#3742) üzenetére


CptMisi
őstag

oldalt magyar online tv adók->M1 :K kb 3mp-t késik, de nem hinném, hogy most szaggatni fog :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3744) darál0w válasza CptMisi (#3741) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez a müller egy nyomi...de azért találjon csak be ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3745) CptMisi válasza darál0w (#3744) üzenetére


CptMisi
őstag

nem olyan rossz, múltkor gólt lőtt, de BL-ben amit a Lyon ellen csinált :DDD

annyira mondják, hogy jók a szerbek, kíváncsi vagyok, mit mutatnak :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3746) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na akkor hajrá Német gól:) :R :C

(#3747) CptMisi válasza Bencus88 (#3746) üzenetére


CptMisi
őstag

már? :DDD még várni kell rá pár percet ;]

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3748) Jadro


Jadro
veterán

No kezdődjék a mulatság! Hajrá németek! Szép játékot és minimum 3 gólt várok. Természetesen nem Szerbiától. :)

Boxer001: telesport.hu Én itt nézem, tökéletes volt eddig mindig. (Igaz kell hozzá silverlight.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3749) Bencus88 válasza CptMisi (#3747) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó jó csak úgy szurkolok.Szóval nem a Németeknek, csak a góljuknak:D

(#3750) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Reméljük sok gól születik.:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.