Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) DopeBob


DopeBob
addikt

Valaki meg tudja mondani, miért csak 2x cseréltek a Franciák? :) Annyira jó volt a csapat, hogy kár lett volna belenyúlni? :D

MZ/X

(#3652) lvnt válasza DopeBob (#3651) üzenetére


lvnt
őstag

Domenech tartogatta a cserét, hogy miután fordítottak, húzni tudja az időt, és lehozatalával ünnepeltethesse magát az épp mesterhármast szerző Abidal. :)
Hát, nerm jött be neki, pedig nagy taktikus. :D

[ Szerkesztve ]

(#3653) WonderCSabo válasza lvnt (#3652) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért ez a francia csapat, szégyen. Sokkal gázabb, mint a spanyolok produkciója.

(#3654) DopeBob válasza lvnt (#3652) üzenetére


DopeBob
addikt

Komolyan le kéne lőni, aki meghagyta kapitánynak. Remélem megint 0 rugott góllal mennek haza ilyen impotens játékkal megérdemlik. Kár mert egyébként nagyon jó játékosok vannak náluk de ez az "edző" :(

MZ/X

(#3655) sagesz93 válasza lvnt (#3652) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát lehet nem tudta hogy egy meccs 90 percig tart....
Mert lehet egyszer bejött volna ez a taktika :))
wondercsabo: hát, szerintem a spanyolok is felsültek rendesen, velük együtt én is -.-

[ Szerkesztve ]

(#3656) sosmocsok válasza DopeBob (#3651) üzenetére


sosmocsok
csendes tag

Vagy csak annyira az agyára ment a romlott éti csiga, hogy behaluzta, ők mennek 2-0-ra :Y

A hardver az, amibe bele lehet rúgni :)

(#3657) WonderCSabo válasza sagesz93 (#3655) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A spanyolok játékában jóval több fantázia volt, sokkal jobban hajtottak is. És benne volt a gól. Azért mondjuk ki, a bénaságuk mellé még a szerencse is elpárolt tőlük.

(#3658) fasirTTT válasza sosmocsok (#3656) üzenetére


fasirTTT
őstag

(#3659) sagesz93 válasza WonderCSabo (#3657) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez igaz, látszott hogy erölködnek, de a svájci sün elég erős volt, én azthittem megoldják ezt is.. Bár nincs viszonyítási alap, jó lenne ezt a svájci csapatot más csapat ellen is megnézni.
A franciák meg le se szarták a helyzetet kb. :D

(#3660) darál0w


darál0w
Jómunkásember

#3650ben jol látom a helyzetet?! :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3661) SWiNEBoY

Hajrá Spanyolok! :P

(#3662) fasirTTT


fasirTTT
őstag

Hajráá Angolok

darál0w: naná

[ Szerkesztve ]

(#3663) WonderCSabo válasza darál0w (#3660) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jól, csak az a kérdés, hogy Uruguay, vagy Mexikó lesz-e az első a csoportban.

(#3664) SzlobiG válasza SWiNEBoY (#3661) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hajrá nem mondom meg. :D

(#3665) fasirTTT válasza SzlobiG (#3664) üzenetére


fasirTTT
őstag

tuti, hogy Argentin, Spanyol, vagy Brazil :P

[ Szerkesztve ]

(#3666) darál0w válasza WonderCSabo (#3663) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az már mondhatni mind1 :D

csak essenek ki a franciák...meg tschabalala verjen vagy 2 golt nekik az uccso meccsen. ennyit kérek csak... :D

#3664) SzlobiG hehehe :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3667) fasirTTT


fasirTTT
őstag

na mentem

(#3668) RootRulez


RootRulez
félisten

Megmondom őszintén, X-re számítottam... De így se rossz nekem sőt, mint pártatlannak meg főleg...

═════════════════════════════════════════

(#3669) darál0w válasza RootRulez (#3668) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én is Xre tippeltem, de titokban bíztam benne, h jol elpicsázzák a maxikoiak a franciákat...sőt annyira nem is titokban, mert még a meccs előtt le is írtam, h mexikoi győzelemre számítok :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3670) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

LOL. 94 pontom van iwiwen. Holnapikat az összeset a papírformára tettem, meglátjuk. :DDD

(#3671) MmDorian válasza fasirTTT (#3662) üzenetére


MmDorian
őstag

(#3672) darál0w válasza WonderCSabo (#3670) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

170 pont...mintha el se kezdtem volna :DDD

holnapiakra még alszom egyet...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3673) littlelion21


littlelion21
addikt

Jesszus, a gallokat ilyen érdektelenül/szarul játszani még sohasem láttam...

Jut eszembe, Ribery-t a meccs elején miért fújolták?

(#3674) sagesz93 válasza WonderCSabo (#3670) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem 55 volt, a mai meccsek után 49 maradt
Rohadt franciák
Holnap nèmeteket & amcsikat megrakom max pontra.

[ Szerkesztve ]

(#3675) RootRulez


RootRulez
félisten

Én már nem is nézem az iwiw pontjaim. :N Ami el lehetett bukni elbuktam... 1-2 mecset leszámítva... Biztos vagyok 500.000. a 300.000-ből :DDD

═════════════════════════════════════════

(#3676) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Koszi a tippeket Mexikora! 5 Eurot raktam ra es 17.5-et kaptam vissza. :DDD

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#3677) darál0w válasza Paarthurnax (#3676) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ggrat ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3678) dragonfx válasza darál0w (#3672) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem 191 hát az se sok.
én 4. vagyok az ismik között.sajna az első 2 nagyon elhuzott.
megraktam a németeket, angolokat, spanyolokat 25tel.ha megint visszaesek nem is játszók tovább. :( :(
hollandokra csak 10et mertem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3679) Csabee. válasza Paarthurnax (#3676) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Csak így tovább , én most +12.000nél járok... majd még ma megpróbálom 15.000re feltolni :)

Üdv: Csabee.

(#3680) Ricardo válasza mephi666 (#2887) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért csak meglett az a görög győzelem :)
A francia csapat meg menjen haza. Az argentínok meg úgy néz ki felébredtek.

(#3681) mephi666 válasza Csabee. (#3679) üzenetére


mephi666
nagyúr

mai tippem: anglia - algéria, 3.5gól fölött 3.6-os odds-al (sportingbet) :B de lehet megélne a 4.5gól feletti tipp is 6x-os odds-ért... jó meccs lesz ez, az angoloknak be kell indítani a gólgépeket... rooney és gerrard-ék tömni fogják remélhetőleg az algériai kaput hasonló színvonalas játékkal, mint az amcsik ellen, csak sokkal eredményesebben :K

ui: a tegnapi francia-mexikó meccs után vagy 1 óráig alig bírtam elaludni, úgy felment a fejemben az adrenalin... rohadt jó meccs volt és megérdemelt győzelemmel zárult... egyedül a bíró b@szta fel az agyam, mert sokkal könnyebben osztotta mexikói oldalra a lapokat, mint a csigaevőknek... :( (pl a 11-es után is volt olyan mozdulat, ami egyértelműen lábra ment és kis híján sérülést okozott, de arra sem adott semmit... jóval később adott lapot a 11-est kiváltó szabálytalanságért is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3682) csaby1984


csaby1984
tag

szép jó reggelt mindenkinek!

www.sziget-elek.info

(#3683) csaby1984


csaby1984
tag

Álnégert találtak a ghánai focicsapatban

Botrány árnyékolta be a ghánai focicsapat szereplését a dél-afrikai vb-n: a csapatban ugyanis álnégert találtak.

Az ügy szombat este pattant ki, ám a ghánaiak nem szerettek volna ügyet csinálni belőle első csoportmérkőzésük előtt. "Zuhanyoztunk edzés után, amikor arra lettünk figyelmesek, hogy valami nem stimmel Mahatma Otoo arcával" - nyilatkozta a csapat sztárja, Frank Boateng.

A 18 éves csatár arca ugyanis a víz hatására kivilágosodott - amikor pedig társai kérdőre vonták, összeomlott. "Előszedte a személyijét, amiből kiderült, a valódi neve Mickey O'Toole, és Dublinban született" - számolt be a történtekről a ghánai szövetségi kapitány, akit nagyon megviselt az eset. Elmondása szerint amúgy is sok problémájuk van az ír bevándorlókkal, ez az eset csak felszínre hozta az elhallgatott bajokat.

Ghánának amúgy sem ez az első ilyen botránya: 2009 nyarán például nagy felzúdulást keltett a FIFA berkein belül Lee Yong Mambutu, a magát ghánainak kiadó, pakisztáni születésű dél-koreai focista esete is.

Forrás: www.hircsarda.hu
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

www.sziget-elek.info

(#3684) mephi666 válasza csaby1984 (#3683) üzenetére


mephi666
nagyúr

ááá, ezt nem hiszem el... vagy ghánában lehet valaki úgy igazolt játékos és válogatott kerettag, hogy senki sem nézi meg a személyijét? :U vagy ne izzadná le meccseken a fejére/lábára kent festéket? szerintem ez hülyeség... plusz mellé akcentus és az egyebek... lekenhetném a fejem én is festékkel, mégis mindenki levágná, hogy nem vagyok néger az alapvető stílusjegyek (vagymik) miatt: széles, nagy orr, vastag száj, stb...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3685) danih válasza mephi666 (#3684) üzenetére


danih
addikt

Bazmeg nem hiszem el, ez olyan Blikkes fasság
Eszembe jutott erről egy amcsi komédia, amiben a fehér srác befestette magát négernek hogy hozzájusson egy ösztöndíjhoz :DDD

(#3686) Bencus88


Bencus88
nagyúr

aztaaa tesóm iwijén már 305 pont van:)Pedig nemrég kezdtem el játszani rajta szinte minden bejött:)

ja és vezetek a városba:)

[ Szerkesztve ]

(#3687) mephi666 válasza danih (#3685) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy a feketék fehéren-ben, amikor a 2 hatökör wayans testvér fehér csajnak öltözik ;]

ezen a jeleneten sírtunk, akárhányszor láttuk :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3688) Boxer001 válasza csaby1984 (#3683) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez egy hülyeség :F
Tegnap megtanultam, hogy franciáknak sose adj bizalmat. :D Álmomban se gondoltam volna, hogy egy ilyen játékosokból álló keret ennyire szarul is tud játszani. Most már húzzanak is haza pihenni 4 évet.
Esti angol meccset várom nagyon, még nem láttam játszani őket.

[ Szerkesztve ]

(#3689) danih válasza csaby1984 (#3683) üzenetére


danih
addikt

Ja, a fő szépséghibája a hírnek az, hogy Otoo benne sincs a 23-as keretben :)

(#3690) littlelion21 válasza csaby1984 (#3683) üzenetére


littlelion21
addikt

A kép is bizonyítja... ;]

(#3691) Bencus88 válasza littlelion21 (#3690) üzenetére


Bencus88
nagyúr

pózolj ánusztágítás előtt :C

(#3692) CptMisi


CptMisi
őstag

na közben megtettem Észak-Koreát 10ponttal iwiwen...remélem megverik a portugálokat...16szoros szorzóval :DDD ;]

Ripper03: a fej alapján inkább közben :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3693) ftc


ftc
nagyúr

Mai tippek? németek angolok s USA?

(#3694) Bencus88 válasza CptMisi (#3692) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :DDD

ftc:Pont ahogy írod bár a németeket nem mertem megtenni csak, hogy rúgnak gólt.

[ Szerkesztve ]

(#3695) CptMisi válasza Bencus88 (#3694) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem a szerbeket is elverik, mint az ausztrálokat :U azért Ghána könnyebb ellenfél volt, mégis kikaptak a szerbek a semmilyen játékukkal :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3696) WonderCSabo válasza csaby1984 (#3683) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ehh, poén! :DDD

Többieknek: Nyugi, ez egy viccoldal, vicces kamuhíreket írnak...

(#3697) Bencus88 válasza CptMisi (#3695) üzenetére


Bencus88
nagyúr

mindenesetre ritkán láttok tőlem hasonló sorokat, de hajrá Németek.Csak is kizárólag a tippmix miatt ;]

(#3698) danih


danih
addikt

Bizony, bizony, hajrá Nationalelf!

(#3699) CptMisi válasza Bencus88 (#3697) üzenetére


CptMisi
őstag

Én 2002ben szurkoltam a németeknek, aztán 2006ban nem tetszett annyira, amit mutattak, de most megint jól játszottak :K

Másik iwiwes profilon németeket választottam, mai meccset megtettem 25ponttal :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3700) Boxer001


Boxer001
veterán

Azért röhögnék, ha nem bírnának a szerbekkel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.