Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Boxer001 válasza CptMisi (#3149) üzenetére


Boxer001
veterán

Nemá, olyan csúnyák. :DDD

(#3152) Bencus88 válasza fasirTTT (#3148) üzenetére


Bencus88
nagyúr

reménykedjetek csak Argentína vb győztes lesz!!!

(#3153) darál0w válasza CptMisi (#3145) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem....majd megnézem...de kétlem, h az lett volna :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3154) CptMisi válasza Boxer001 (#3151) üzenetére


CptMisi
őstag

:)) szörnyű :DDD mintha egy lány mondta volna :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3155) fasirTTT válasza Bencus88 (#3146) üzenetére


fasirTTT
őstag

na majd veszek neki 8 telót és angol meccsen én is felhívom :DD :DD

(#3156) SzlobiG válasza darál0w (#3132) üzenetére


SzlobiG
félisten

Sajnos nem.:D

(#3157) csimave


csimave
tag

Nigéria leveri Görögországot???

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#3158) CptMisi válasza csimave (#3157) üzenetére


CptMisi
őstag

szerintem igen :)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3159) Bencus88 válasza fasirTTT (#3155) üzenetére


Bencus88
nagyúr

elég ha feltöltöd:D:D ja és hívd amíg brazil holland és német gól is lesz:D

(#3160) Integra válasza csimave (#3157) üzenetére


Integra
titán

muszáj nekik!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3161) fasirTTT válasza Bencus88 (#3159) üzenetére


fasirTTT
őstag

csak az Angolok :R :R :R többi nemszámít :P

(#3162) CptMisi


CptMisi
őstag

tyűűű, az majdnem bement :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3163) Bencus88


Bencus88
nagyúr

szép volt gratulálok szép meccset láthattam!!! :R :R :R

K!LLeR:Légy kicsit tekintettel rám is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#3164) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ijjj....Aguero majdnem beverte az 5. golt...de nem.

Vége.

Argentína - Dél-korea 4:1

#3156) SzlobiG :DDD

akkor majdnem :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3165) zoo8800 válasza darál0w (#3164) üzenetére


zoo8800
veterán

szép volt :)

rip and tear, until it is done

(#3166) zoo8800 válasza darál0w (#3164) üzenetére


zoo8800
veterán

del

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#3167) ixtom válasza Boxer001 (#3151) üzenetére


ixtom
tag

Na, ezért nem kell HD-ben nézni :DD

Remélem a mai, későbbi meccsek is hasonlóan jók lesznek.

(#3168) dragonfx


dragonfx
veterán

megérdemelték volna az 5.et de szép lett volna. :K
hova nyomnak támadnak mikor 10 perc van és 3gollal vezet egy 3x jobb ellenfél??reáltalan csírák menjenek haza háboruzni meg gyártania sok páf.ot.

szerintem döntetlen lesz a következő meccs. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3169) fasirTTT válasza Bencus88 (#3163) üzenetére


fasirTTT
őstag

jaah bocs, mert a 8 teló az semmi, ugye ? ;]

(#3170) vans?


vans?
őstag

végre egy jó meccs:)

hábm bábm

(#3171) Bencus88 válasza dragonfx (#3168) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezazzzzzz mondki:D:D imádom ha valaki egy meccs után levezeti a stresszt:D:D

K!LLeR:Csak tartsd vonalba a lényeg:D:D

[ Szerkesztve ]

(#3172) darál0w válasza zoo8800 (#3165) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez most átvette a VB legjobb meccse címet. és nem csak a sok gol miatt. jo meccs volt :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3173) CptMisi válasza dragonfx (#3168) üzenetére


CptMisi
őstag

:DDD hát mit csináljanak? :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3174) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Pedig olyan jó lett volna ha bejön, de sebaj rúgtak sok gólt. ;]

Viszont a 4órási meccsről lecsúszok.:(

(#3175) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szép meccs volt! Higuain nagy király.. :)

Üdv: Csabee.

(#3176) ixtom válasza darál0w (#3172) üzenetére


ixtom
tag

Jaja, jól fociznak ezek a Samsung gyári munkások. ;]

(#3177) darál0w válasza CptMisi (#3173) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na lássuk azt a lest :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3178) ftc válasza SzlobiG (#3174) üzenetére


ftc
nagyúr

Ne bánkódj...görögök védekezni fognak...Nigéria meg nem talál be ennyi esetleg mint tegnapi spanyol meccsen talál egy gólt a görög csapat

[ Szerkesztve ]

(#3179) darál0w válasza ftc (#3178) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

csak nem telefonrol? :DDD

akkor rátenyereltél a shiftre? :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3180) fasirTTT válasza ftc (#3178) üzenetére


fasirTTT
őstag

hmm.....te k*rvára be vagy b*szva ;]

na látom átjavítottad :P

[ Szerkesztve ]

(#3181) ftc válasza darál0w (#3179) üzenetére


ftc
nagyúr

szlovák bill csak nem vettem észre :B

(#3182) mephi666


mephi666
nagyúr

na, hazaestem... kicsit izgultam, mert a szlovák meccs is ilyenkor ment el, de ahogy látom: 4-1 :) ez magáért beszél... 5gólos meccs... alakul a vb :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3183) csimave válasza Integra (#3160) üzenetére


csimave
tag

Mért muszáj?

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#3184) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na sztm nem volt les a 3. gól...max egyvonal...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3185) fasirTTT


fasirTTT
őstag

nah jöhet a köv meccs :C én aszondom lesz 3 gól ;]

(#3186) darál0w válasza fasirTTT (#3185) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lesz...

1:2. nigéria nyer :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3187) ftc válasza darál0w (#3186) üzenetére


ftc
nagyúr

sztem 0,5 gol alatt

(#3188) darál0w válasza ftc (#3187) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bármi megeshet...:)

na indulok haza...~10 perc és otthonrol jelentkezem :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3189) CptMisi válasza darál0w (#3186) üzenetére


CptMisi
őstag

görögök lőnek gólt? háááát :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#3190) fasirTTT válasza darál0w (#3186) üzenetére


fasirTTT
őstag

én 0:3ra gondoltam, de akk már lehet 1:3

(#3191) Bencus88


Bencus88
nagyúr

1-2 szvsz

(#3192) fasirTTT


fasirTTT
őstag

az a baj/jó, hogy a Nigériai kapus ku*va jó :D

(#3193) fasirTTT


fasirTTT
őstag

ooooooooooooo
mmmmmmmm
gggggggggggg

mi ez a muzsika az m1-től :Y :Y :Y :Y
(am kvajólett :C )

(#3194) csimave


csimave
tag

Erről a meccsről írta szigo:
"Ez a mérkőzés egy nagy vicc lesz. A szervezők miért nem voltak képesek ezt berakni 13.30-ra, és akkor lett volna egy biztos under-tippem. Két gólszerzésre képtelem válogatottról van, mégis valami mást kellett kitalálnom estükben. Aki itt veszít, lényegében csomagolhat is, talán ebből ki lehet indulni!

Nigéria válogatottja alárendelt szerepet játszott Argentína ellen. Lars Lagerback szövetségi kapitány láthatóan igyekezett a kinevezését követő pár hétben fazont szabni csapatának, de megállapíthatjuk, sikertelen volt. Én is megemlítettem, hogy a svéd mester taktikája hosszútávon tud kijönni, pár évnek el kell telnie, hogy látszódjon a keze munkája. Afrikai ország esetében ez a pár év pedig még jobban kitolódhat. Látható az is, hogy a „Szuper Sasok” védelme kész átjáróház, gólt pedig emberemlékezet óta nem lőttek. Pedig tele vannak kiváló csatárokkal, most is olyan hármas fog pályára lépni, akik mind klasszisok. Obefami Martins került be a kezdőbe Victor Obinna helyére, pedig szerintem pont ő mozgott a legjobban a Gauchók ellen. Nem csak a baloldali támadót, hanem a baloldali középpályást is cserélt Lagerback, hiszen Odemwingie helyén Uche lép pályára. Ez a változtatás már érthető, sokan sztárolták ezt a srácot, de semmit nem produkált, egy értékelhető megmozdulása sem volt, még az egy szem helyzetében is eltörte a labdát. A bal szélen újít tehát a kapitány, a jobb szélen és középen megtartott mindent, ugyanúgy, mint az előző meccsen. A védelemben is a változatlanságra szavazott, ahol Enyeama félelmetesen nagyot alakított legutóbb, nagyon tetszett a srác, bár az afrikai kapusokon általában csak nevetni szoktam (mint tegnap ezen a dél-afrkai arcon is…).

Ha Nigéria vicc, akkor Görögország valami több, amire már nincs is szavam. Ennél gyengébb európai csapatot nem láttam a vébén, és nem is az a legnagyobb baj velük, hogy tudásban maradnak el a többiektől, de totálisan lelketlennek is tűntek. Könyörgöm, Dél-Korea rúgott nekik egy gólt pontrúgásból (!), és meg sem próbáltak egyenlíteni, tilitoliztak a középpályán. A legendás védelmük szétesett, és hiába tér most vissza Kirjakosz, ez maximum a tisztes helytálláshoz lehet elég. Én egyébként a Kalózok gyenge szereplését egyértelműen Otto Rehhagel nyakába varrom. Néztem a kapitányt az ázsiaiak elleni meccsen. Mintha épp három góllal vezetnének, teljesen érdektelen volt, mint aki beletörődött abba, hogy fel fogják őket itt koncolni. Meg sem próbált variálni, hiába hozta le a szünetben a csapatkapitányát, nekem az első feladatom inkább Kacuranisz lekapása lett volna, mert az, amit csinált, azt még Dzsudzsák és Huszti sem merte megtenni a hollandok ellen. Olyan „alberetesen” ott állt a középkörben, ha kapott egy labdát, nagyképűen akart csinálni a lasztival egy cselt, aztán szevasz. Ha görög lennék, küldeném neki az antraxot levélben! Persze Kacuranisz ismét kezdő, egyedüli kárvallottja az előz ő szenvedésnek Hariszteasz, aki helyett Szalpingidisz fog kezdeni. Ez most bárki szerint számít valamit? Annyit pozitív van benne, hogy a srác játszott ebben az évben bajnokikat, míg Hariszteasz sz@rt sem lépett pályára Nürnbergben, tehát az új fiúnak nagyjából 10 meccsel több van a lábában.

Teljesen elkeserítő volt mindkét csapat játéka. Mit lehet ebből kihozni, ha mindenképp fogadni akarunk ezekre? Vannak olyanok, akik még hisznek Rehhagelnek, és annak, hogy kitalál majd valamit. Akkor azoknak idézném őt személyesen: „Emelt fővel szeretnék távozni. Szép pillanatokat éltünk át együtt, de lehet, hogy ezek voltak az utolsó közös napjaink”. Ez most komoly? Rehhagel, aki a motivátorok egyik legjobbja volt fiatal korában, ilyen könnyen feladja?! Nem veszi észre, hogy ezzel a „csak egy utolsó meccset még, hogy szépen búcsúzzunk” mentalitással semmit sem lehet jelen helyzetben elérni?! Ezek a játékosok totálisan összezuhantak, ezek nem fognak egy „rehhageli búcsúért” küzdeni. Ezeknek a fejét falba kell verni, széttörni a csontjaikat, ordítani velük. Mindebből azt szűrtem le, Rehhagel menthetetlenül megöregedett, tehetetlen vén trottynak tűnik. A csapata fizikálisan a leggyengébb, körülményes, lassú, elavult taktikákat alkalmaz. Nigéria sem sokkal jobb, de esetükben ott van az, hogy ha itt nyernek, akkor nyomhatnak egy ki-ki meccset Dél-Koreával, egy hazai kontinensen játszó banda nem adhatja fel ilyen könnyen. Őbennük még buzoghat valami tettvágy, míg a görögökben maximum a hajserkentő sampon habzik, nem a szájuk széle a nagy erőlködéstől. Ebben az esetben tehát elégnek érzem a motivációs különbségeket hangsúlyozni, nem kell itt nagyon mást belekeverni.

Tipp: Nigéria győzelem"

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#3195) darál0w válasza CptMisi (#3189) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na még időben. :)

nem. nem lőnek. fejelnek :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3196) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ide illő szóvicc: (remélem nem túl sértő és maradhat)

-hogy hívják a görög b*zit?
-farbatosz

:)

remélem a nigériaiak odateszik magukat és láthatunk gólokat is, mert előző meccseken mindkét csapat nagyon impotens játékot mutatott :(

#3197: hát itt a pályán remélem a játékkal lesznek elfoglalva, nem azzal, hogy kit toszhatnának farba... de lehet, hogy lesz itt toszogatás, de azt meg a bíró fogja díjazni :DDD

ui: na, abban én is bízok, hogy pár során betosszák a labdát, mert elég kevés gólt szerzett eddig mindkét csapat :( meg már a tököm is televan a 0-0-ra végződő meccsekkel :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3197) darál0w válasza mephi666 (#3196) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha impotensek, akkor nem tosznak farba :N :DDD

lesz itt toszás...csak a labdát kapuba toszás. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3198) zoo8800 válasza mephi666 (#3196) üzenetére


zoo8800
veterán

jorgosz farbat0sz ;)

rip and tear, until it is done

(#3199) Bencus88


Bencus88
nagyúr

0-1

Amúgy nagy szar ez a görög válogatott

[ Szerkesztve ]

(#3200) mephi666


mephi666
nagyúr

mekkora potya... úristen :DD senkin nem pattant meg a labda... a kapusnak rossz álmai lesznek...

na, ebből meg csinált egy szép szögletet...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.