Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog

Hozzászólások

(#51) wiziloo


wiziloo
tag

Régen írtam.
A szünet egész faszályosan telik, voltam Alvin koncin, ami rohatt jó volt, és ott volt egy tündéri csaj is(Zsófi), és rájöttem h tökre bírom őt:)

Voltam lent Pécsett is, barátosnénél, ott is nagyon jól éreztem magam, meg minden, voltak vicces dolgok:D (ami viszont idegesített, h odaúton, és visszaúton is blázolóvagonban ültem, és tömény füstszagom volt)

Karácsony is szépségesre sikeredett, mindenki meghízott, kaptam egy fasza gityóerősítőt, meg egy mp3 lejáccót :C :DD

Vendégség volt rokonoknál, ismerősöknél.

Most épp a szilvesztert szervezgetem, intézgetem, ugy néz ki 29, vagy 30-án lemegyek balatonfenyvesre(a világ legjobb helyére!) és 31-én onnan megyünk le pécsre, és ott lesz a szilveszteri móka a legkedvesebb barátaimmmal, barátosnéimmal :B :U

Ugy néz ki félévkor nem bukok meg semmiből, télleg tanulni kell, mert az uccán végzem, és azt nem akarhatom.

Megyek zabázni :DDD

(#52) wiziloo


wiziloo
tag

Végülis nem mentem fenyvesre, mert nem volt kedvem, helyette inhoval hasznosan töltöttük az időt:)
A szilveszter az bukta, semmi pécs, semmi barátnő, szóval kurva szar, és szar is ettől a kedvem, nem is tudom minek raktam mosoly smileyt az előző mondatom végére.

[Szerkesztve]

(#53) wiziloo válasza wiziloo (#52) üzenetére


wiziloo
tag

Barátosné kikönyöröget édesanyukájától h mehessünk PÉCSRE!!!!!!JEEEEE!
Metálszilveszter lesz:)

(#54) wiziloo válasza wiziloo (#53) üzenetére


wiziloo
tag

BUÉK!
Voltunk Pécsett:)Rövidke életem eddigi legjobb szilvesztere volt! :))Pedig nem is ittam :DDD Ott voltak kedvenc balatonfenyvesi barátaim(Andriss, Tibi, Geri, Márkó, Lillu, Ariella) és kedvenc barátosném Odett :D

Megyek aludni, lehet hogy holnap, jaj nem is, ma megyek Andrissal retekbe, és sztorizunk Istivel:D

(#55) wiziloo


wiziloo
tag

Ma aludtam, ettem, ittam, gépeztem, holnap pedig retek suli :o
Nem akarok Odettel összeveszni, csak az a gond h mostanában látom h rossz a kedve valamiért, és emiatt nekem is az lesz:(

Puszipacsi jó8, tolok egy zuhanyt:)

(#56) wiziloo


wiziloo
tag

Hétvégén megyek Inho-hoz, ugyvélem teszteljük az új kamerát -jvc gr-dv700+hoya HMC uv(0)- valami rövidfilmet, 1-2 perceset összedobunk remélem:)

(#57) wiziloo


wiziloo
tag

Barátnőmmel beszéltem, és kiderült, hogy neki még nem sikerült eljutnia a csúcsra velem.
Engem ez rettentően zavar, ill kicsit kudarc is számomra, mivel Orsit anno elég sokszor el tudtam juttatni a ''csúcsra'' :(
Igazából tényleg nem tudom h most mi lesz a következő lépés, lehet h meg kéne vele szakítanom mindenféle sexuális tevékenységet, lehet h fiatal még hozzá.A másik gond, hogy nekem nagyon fontos egy kapcsolatban a sex, nem tudom mi lesz így a ''jövőnk'', de ez így nem jó az biztos. :(

(#58) wiziloo válasza wiziloo (#57) üzenetére


wiziloo
tag

Höhö, vicces egy péntekem volt :DDD
Voltunk retekben Andrisbácsival + l3v3e vel, móka volt, aztán vettünk mammutban 10 zsömlét+20dkg párizsit, és kultúráltan elfogyasztottuk a lépcsőházban:)
Andris persze megint túlszárnyalta a jóízlés határait... :U

Most tanultam, megyek Inhohoz, megbeszéljük a holnapi forgatást, és holnap kamera:)

(#59) wiziloo


wiziloo
tag

Elgezdtük fölvenni a GORD című filmünket Áronnal, meglássuk mi sül majd ki belőle:)

(#60) wiziloo


wiziloo
tag

Gondolkodtam azon, h kibékülök valamilyen szinten Orsival, azért vicces lenne elmenni egyszer közösen iszogatni meg ilyesmi:D
Most beszélek régi volt oszttársnőmmel:D asszem majd találkozok vele vmikor:)

(#61) wiziloo


wiziloo
tag

Ma volt 3 tz, a fizikáról ''lekéstem'' sajnos, így csak matekot meg irodalmat tudtam megírni :U
Elég jól eltudom jáccani már a Kurva Életet, nyáron lesz ám mókadöngetészöngetés!
Ez a Sarah nevezetű leányzó így msn-en keresztül tök szimpatikusnak meg aranyosnak tűnik nekem:) A végén még elveszem feleségül ;] :DDD
Holnap félévi javítófelelés bioszból...
Bárcsak szerelmes lennék:(

(#62) wiziloo válasza wiziloo (#61) üzenetére


wiziloo
tag

Méghogy javító bioszból :(( Be sem tette a lábát a kedves tanárhölgyemény az iskola épületébe, így most szépen állok:(
Nemsokára indulok különórára...
Egy idióta osztálytársam a prohardver fórumán akar szavazatokat kapni, h nyerhessen, szerintem már zárták is a topikját:D
Gitározok egyet, az jót tesz:)
SZOTYI

(#63) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap van az utolsó lehetőség, h feleljek bioszból :((
Ma lesz a csajok a csúcson, meg kell nézni, még nem láttam:D
Holnap lesz bolondGábor születésnapi bulija, veszünk neki gyémánttal valami töményet, és megisszuk majd mi ketten: :DDD
Anyukának nem teccik a Flourid, nem is értem h miért:))
Multkor tökre elmélyedtem abban, h mekkora a világegyetem, és tulajdonképpen mi az a végtelen, és hogy bármekkora dolgot teszünk az életben, tulajdonképpen az semmi-igazság szerint minden viszonyítás kérdése-.
Elterveztem, hogy a filmes szakmában fogok továbbtanulni, pl.: filmtechnikus, operatőr:)

végezetül: VIVA LA Musima Lead Star :D

(#64) wiziloo


wiziloo
tag

Azt hittem, hogy a tegnap(péntek) estém már teljesen kilátástalan, nincs hová menni senkivel.Msn-es beszélgetés közben Zsófi egyszer csak közli velem, h ő sem tud menni sehova, illetve az öccsére kell vigyáznia, persze a dolog bonyolultabb volt ennél...Litaláltuk h fussunk már össze.
A lényeg h találkoztunk, és megittuk a csokilikőrjét, amit karácsonyra kapott, a végét már én ittam meg, és metálrészegen jöttem haza buszon:DAmugy tök jót dumáltunk, tök aranyos volt :B :))
Itthon tv-zés közben a hányinger kerülgetett a sok etiltől, végül bealudtam:DDD
Ma tanulgattam, 7körül megyek inho-hoz, holnap reggel pedig filmezés:)

Ui.: eltűnt a rózsaszín pengetőm :(

[Szerkesztve]

(#65) wiziloo


wiziloo
tag

Rózsaszín pengető még mindíg nincs meg, a másikat pedig szilánkokra pengettem:(

Elkezdtem érezni olyat, amit körülbelül egy éve, és olyan boldog,és olyan ''izgatott'' vagyok,hogy vááááááá:):):)

Meglátjuk mi alakul ki a jövőben, bárcsak valóra válnának ezzel az érzéssel kapcsolatos ''álmaim'':):u

(#66) wiziloo válasza wiziloo (#65) üzenetére


wiziloo
tag

Ma volt 4 órám.Olyan hideg volt h szétfagyott az arcom :(
Voltam osztálytársnéval moziban, szerelmibánatos szegény még mindíg, megnéztük az üvegtiger2-őt, hatalmas proli film, igazából többet vártam az egésztől :U

Megyek aludni, egész nap az elmúlt napokban kezdődött boldog érzés mámorában úszok- és még fogok remélem nagyon sokáig, ha.... :) :B (direkt nem mondom ki konkrétan h mi ez az érzés, így sokkal érdekesebb:D)

(#67) wiziloo válasza wiziloo (#66) üzenetére


wiziloo
tag

Nesokára bizonyítványosztás:S hurá...
Pénteken megyek Zsófival iszogatni, mulatni:DDD
Ma fájt a térdem rendesen, ki tudja miért:(
Tolok zuhanyt utána-->sleep vagy üvegtiger1 :D

(#68) wiziloo válasza wiziloo (#67) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap megnéztem üvegtigert, nem volt nagy szám, de elment:U

Osztálytársam, keselyű, akkora tapló, majmolja Ádámot, mindenkit próbál ''oltogatni'' ,pedig nála gusztustalanabb, igénytelenebb embert nemigen hordott a hátán a föld...

Készülök szilvásgombóc evészetre, utána különóra...jajdeklasszjajdejóhurá:DDD

(#69) wiziloo válasza wiziloo (#68) üzenetére


wiziloo
tag

Voltam különstundén, Áront figyelmeztettem hogy ne vigye kameráját síelni, mert nem tesz jót neki :DDD
Remélem nem leszek péntekre beteg, hülye beteg jocó beleivott az ice-teámba, és ha elkapom tőle, hát...lőttek a szép péntek estémnek :(
De legyünk optimisták:D

(#70) wiziloo


wiziloo
tag

Rájöttem, hogy alergiás vagyok a mákra valószínüleg..
Megettem most egy tál mákostésztát, teljesen be van dagadva a szám, nyelni nem tudok, mindjárt megfulladok :O Rettentő szarul érzem magam :(

(#71) wiziloo válasza wiziloo (#70) üzenetére


wiziloo
tag

Már valamivel jobban vagyok, már nem fulladozom:DDD
Ennek örömére gitározok egyett:)
Holnapi napot még túlélem, utána hepaj:D(mármint nem a fenyvesi hepaj drink, mert az teljesen más:D)

(#72) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap osztják Zsófikáéknak a félévit, és ha apuka haragos lesz, nem fogja velem elengedni iszogatni:(
Ettem szalámiskenyeret, és ittam hozzá egy pohár tejet :DDD
Izgalmas egy nap :C

(#73) wiziloo válasza wiziloo (#72) üzenetére


wiziloo
tag

El is felejtettem írni hogy ma patkuszricsárd befenyített, és lehet h meg fog verni, vagy meg fog harapni:DDD
Egész nap szar volt a közérzetem, álmos is vagyok, nyúlszemem is van, egyszóval:késség van emberek!:D

Holnap nincs 1.óra, ezért tudok aludni még kb 20percet+ ba...

(#74) wiziloo válasza wiziloo (#73) üzenetére


wiziloo
tag

Magányos peti még mindíg él:( ''Ki lesz - Alvin''

A Transplants lehet hogy fölbomlott? :F neeeeee...az már sújtó csapásként érne.
Pedig egész nyáron transplantsat énekeltem/énekeltünk, és még koncertre is ki akartam menni dzsonnival..

Utálom a ''mások hátamögöttkavarósós, önmaga állításait meghazuttolós, szépálmokatelrontós bosszúállós, mégis lelkiismeretezős'' embereket.- aki magára ismer, nyugodtan vegye magára.

(#75) wiziloo


wiziloo
tag

Voltam suliban, ellógtam a tesit, illetve nem értem be :U
Az egész nap unalmas volt, kivéve angolfakt, az egész egy nagy állatkodás volt:DDD
Igazából annak a +órának semmi értelme sincsen :F
Ma nem tudom még mi lesz, mit fogok csinálni estefelé, zavaros a ''programom''.:(

(#76) wiziloo válasza wiziloo (#75) üzenetére


wiziloo
tag

Most értem haza, voltam fagyoskodni :)
Hazahoztam még szinte egy teli üveg csokis-meggyes likőrt, legközelebbi alkalommal elfogyasztjuk ám :DDD

Ez a hideg viszont igen kiábrándító, sőt, még engem is meghülyít, ezekben a mínuszokban olyan összefüggéstelen tömör baromságokat montam, hogy így utólag már nekem is fáj :D
jó8 szotyifagylaltkehely

(#77) wiziloo


wiziloo
tag

Fölkeltem.Lemegyek reggelizek valamit, utána pedig kitalálom hogy mi legyen a mai program :F

Ami alap:
-gitározás
-COD2
-és h el megyek itthonról valahová:DDD

(#78) wiziloo válasza wiziloo (#77) üzenetére


wiziloo
tag

Cod2 meg is lett volna, csak anyám bejött, félkómás voltam, kérdezi h jövök meglátogatni nagyapámat kórházba.Montam álmos-félkómás hangon hogy aha,erre rögtön előjöttek a fasságai hogy mekkora ''trágyadomb'' vagyok, meg stb...
Faszkivanmár mindenkivel!(tisztelet a kivételnek)

(#79) wiziloo válasza wiziloo (#78) üzenetére


wiziloo
tag

El kéne menni valahová, unom a fejem itthon, nem történik semmi...gitározástól már zsibbad/fáj a kezem, hová és kivel :F

(#80) wiziloo válasza wiziloo (#79) üzenetére


wiziloo
tag

Bementem móriczra, közben találkoztam Ádámékkal, aztán elvoltam velük egy ideig, ugyhogy nem unatkoztam bent egyedül :DDD

Úgy néz ki, hétfőn megveszem Kábeltől a torzítópedálját, aztán mehet a móka kacagás :)
Tolok egy cod2-őt

(#81) wiziloo válasza wiziloo (#80) üzenetére


wiziloo
tag

De. 10-tól pontosan idáig tanultam, teljesen készvagyok idegileg :O
Kéne valami kikapcsolodós program, valami laza beszélgetés, vagy semmittevés, vagy evés :DDD

(#82) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap fossuli, semmi kedvem bemenni, semmi értelme nincs, egy fos az egész :(
Már csak a remény tart életben: :B
and i want her, need her
and i want her, need her
and i want her, need her
and i, and i, and i

(#83) wiziloo


wiziloo
tag

Reménykedek, reménykedek, reménykedek...ez fantasztikus :(
Olyan szar-semmilyen kedvem van most, nemtudom mi a bajom, asszem szeretethiány..

Megvettem kábeltől a pedált, szépen szól, de most gitározni sincs kedvem.Mi van velem :F

(#84) wiziloo válasza wiziloo (#83) üzenetére


wiziloo
tag

ELEGEM VAN!FÖLADOM!
Haggyon mindenki békén!!!
Mindíg ugyanaz történik, mindíg!
Ennek mi értelme?!SEMMI!
És én miért vagyok?Semmiért!
Kinek kell ez az egész?!SENKINEK :O

Életkedv: 0.1% (az a 0.1% a remény)

(#85) wiziloo válasza wiziloo (#84) üzenetére


wiziloo
tag

Mély depressziómból kiemelt Zsófival való beszélgetésem :B Úgy néz ki megyek vele wigwamba szombaton :C
Fogmosás->alvás

Életkedv/remény: 70% :U

(#86) wiziloo


wiziloo
tag

PH! jelszavamat állandóan csak másodszorra találom el, pedig szinte minden nap írok valamit :DDD
Elég betegesnek érzem magam, holnap nem kéne bemenni, mert aztán úgy lebetegszem, hogy lőttek a hétvégémnek...De anyámékkal ki érteti meg hogy tényleg beteg vagyok :F

Tegnap olyan szépet álmodtam :B Illetve volt benne rossz is, mert eltűnt benne a sapkám :DDD

(#87) wiziloo válasza wiziloo (#86) üzenetére


wiziloo
tag

Ma írtunk bioszdogát, holnap elvileg töritz...arra sincs kedvem bemenni :D

Rokongépét megcsináltam, winyóvásárt kell eszközölnie :DDD
Cod2->gitááááár:D->zuhany->alvás

(#88) wiziloo válasza wiziloo (#87) üzenetére


wiziloo
tag

Cod2->belegondolásazéletbe-> depresszió:(

Ha tudná hogy mit érzek..de vannak kételyeim amik visszatartanak.félek..

(#89) wiziloo válasza wiziloo (#88) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap volt aszem a 600. napom itt a PH!-n:)
Ma írtunk töridogát, az a fasssz töribá :((

Most csak ülök a gép előtt, néha cod-ozok, és várok, reménykedek, de hamarosan megtudom a választ hogy végleg elmenjen e az életkedvem... :D

(#90) wiziloo válasza wiziloo (#89) üzenetére


wiziloo
tag

Választ megkaptam, nem tudom igazából h pozitívan vagy negatívan fogjam föl :F
Tolok egy alvást, előtte kajaz.

(#91) wiziloo válasza wiziloo (#90) üzenetére


wiziloo
tag

Ma toltunk pár menetet jocóval cod2 ben :DDD

Nem tudom h mi lesz:(
Meg kéne beszélni vele rendesen.Mert én..... :B

(#92) wiziloo


wiziloo
tag

Most go->wigwam megpróbálom meghallgatni azt a zeneféleséget, az ital csak segít elviselni :DDD

Letöltöttem az első AvA szánmot, nekem nagyon teccik, magyarul: ZSÍÍÍÍÍR :))

(#93) wiziloo válasza wiziloo (#92) üzenetére


wiziloo
tag

Kb most értem haza, ez a wigwam egy trágya hely, illetve nem is, hanem az emberek:DDD
Az előzenekar az fasza volt, jók voltak, de az a junkies vagy mi a lónyál :Y

Ma számítógépezek, meg gitározok, aztán este msn-es beszélgetés...

(#94) wiziloo válasza wiziloo (#93) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap nem működőzött PH!, aztán nem is tudtam írni:(
Beteg lettem, itthon ülök, fája a fej+torok+szar közérzet.

Tegnap este fölhívatm Osollyát, mert megelégeltem a gyerekes ''kerüljükegymásthaggyálbékénnincsegymáshozsohatöbbéközünk'' állapotot, tök aranyosan vette föl a telefont, ezért már jó kedvem is lett tőle :)

Anyuka reggel előadta, hogy nem is vagyok beteg, szépen takarodjak el iskolába...valószínű :D

Zenét hallgatok, aztán gitározok egyett. Este qteng jocócval cod2 móka :DDD

(#95) wiziloo


wiziloo
tag

Az egész nap dögunalom...Inhonak elküldtem a dvd-ket+kazikat, egész nap nem csinálok semmit, megőrülöööK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y

Lehet, illetve remélem hogy hétvégén találkozok Orsival, jójójó régen beszéltem már vele(élőben), bár tegnap telefonon 30 perc... :DDD
Csak nehogy féreértse a nagy érdeklődésemet iránta, mert én csak dumálni akarok vele egy jót :))

Nade holnap+pénteken mit csináljak :F
Tuti nem fogok itthon ülni mint ma, és unni a fejemet, ez halááál...

(#96) wiziloo válasza wiziloo (#95) üzenetére


wiziloo
tag

Elszakadt az 1 hetes húrom...BASSZA MEG!!!!!!!! :(((
De: legalább eltudom jáccani a There is-t :) Csak most éppen nem...

Akkora köd van kint, igazából nem tudom hogy jó ötlet e kimenni az utcára ilyen hidgben :DDD

Ma is codoztam, magyarokat- franciákat mind fölbe tiportam:)

[Szerkesztve]

(#97) wiziloo válasza wiziloo (#96) üzenetére


wiziloo
tag

Ma sem csináltam túl sok mindent, Sp-t néztem, gitároztam jó sokat, meg ettem...

Tegnap este meg sétálgattam össze vissza :DDD
Most cod-ozok egyett, mivel unom magam.

(#98) wiziloo


wiziloo
tag

Ma úgy volt h találkoztam volna Orsival, de mivel sejtésem beigazolódott, nem jött össze a találkozónk...no majd kedden..

Ígyhát elmentem Andrissal 4szürkébe dumálni egyet, kettesben, a kocsmában rajtunk kívül két ember volt, na de ki volt az? : Zsófika és a barátja :DDD :DDD :DDD
Milyen kicsi a vliág :)

(#99) wiziloo válasza wiziloo (#98) üzenetére


wiziloo
tag

Ma tanultam.... :(
És most meg mit csináljak?Semmit...
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

unom a fejem szokásosan, lehet este elmegyek valahová egy csöppet.: :)

(#100) wiziloo


wiziloo
tag

100. hozzászólás a blogomba :DDD
hopp idézek, mert ma egész nap ezt hallgattam:

Magamba csücsülök a járdapadkán
a tópartot ellepi a szemét,
patakok csorognak a lányka arcán
ő se találja a kibaszott helyét.. :D

Holnap valahogy ki kéne magamat kérni uccsó óráról, semmi kedvem bioszhoz :U
Ma megettem egy nagy tekercs füstöltsajtot!!!
Most meg unatkozom:(

(#101) wiziloo válasza wiziloo (#100) üzenetére


wiziloo
tag

Voltam Orsinál :) :) :)
Ennyi elég is kommentnek :B

(#102) wiziloo válasza wiziloo (#101) üzenetére


wiziloo
tag

MA írtunk irodalmat, ami szar lett, unatkozom is, wáááááááá!
Holnap meg nemtom mit csinálok:(
Majd talán szombaton:u
Vasárnap Inhoval filmcsinálás, folytatjuk a GORD-ot, meg elmegyünk valami másik filmeseket megnézni :DDD

(#103) wiziloo válasza wiziloo (#102) üzenetére


wiziloo
tag

Nme találkozok ma sem Orsival mert nem ér rá:(

Majd kedden megyek át hozzá:U

Tomdelonge egy bénaszar filmrendezés szempontjából:DDD

Nemsokára megyek át inhohoz, előtte tolok egy cod-ot:)

(#104) wiziloo válasza wiziloo (#103) üzenetére


wiziloo
tag

Holnap veszek új sapit:DDD

Ma voltunk Zesléékkel forgatni, az az ember annyira idegesített, alig bírtam, de némán tűrtem azt a csapást amit ő mért ránk...

UTÁLOM AZOKAT AZ EMBEREKET,AKIK JÓL KIBESZÉLNEK MÁSOKAT A HÁTUK MÖGÖTT, ÉS RÁADÁSUL A FELE NEM IGAZ ANNAK AMIT TERJESZTENEK...

Inhoval halattunk az új filmmel, szerencsére:)
[kép]

Holnap retek suli:(


[Szerkesztve]

(#105) wiziloo


wiziloo
tag

Máma írtunk fizikadogát, assem tudtam hogy írni fogunk :Y
Sapkát nem vettem, mert 7-8k volt, és az egy csöppet sok :DDD De ma még megyek el outlettbe speedbe, megnézem ott is a választékot:)

(#106) wiziloo


wiziloo
tag

Hehe, senior tag lettem, hehehhh.

(#107) wiziloo válasza wiziloo (#106) üzenetére


wiziloo
tag

Van új sapim, birdhouse!Egész szsírfeka:DDD
Megyek alukálni, holnap még tanításszerűség, utána Orsssi:D :B

Meg megeszem még az inho féle óriásrudimat:)

(#108) wiziloo válasza wiziloo (#107) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap voltam Osollyánál, ma meg különórán, most gitározni fogok, de előtte még megiszom a csokistejemet:D

(#109) wiziloo válasza wiziloo (#108) üzenetére


wiziloo
tag

Átküldtem Osollyának az Odettel közös képemet, kellet nekem...
Most meg úgy látom azt hiszi h megcsaltam :( fasza.
Jellemző ez az egész kibaszott életemre...
Fos ez a nap, BASSSSZZZAA MEG MINDENKI!

(#110) wiziloo


wiziloo
tag

Egyre jobban alakulnak a dolgok: ma találkozunk?Persze!5 percel a találkozás időpontja után sms: bocs most nem érek rá...és ne boruljak ki???Ugyanaz van mint régen, de nem ezt akartam..érdemes ezt erőltetni?Ez volt a baj mindíg..szerettem/szeretem őt, de ezek a veszekedések...:(

(#111) wiziloo válasza wiziloo (#110) üzenetére


wiziloo
tag

Javulni látszik a helyzet.remélem.
Holnap be kell menni egy tesire egy németre és egy matekra...fantsztikus... :F

(#112) wiziloo


wiziloo
tag

Tegnap este voltam andrissal+levivel 4szürkében, mots meg nemsokára készülődök találkozni Osolyával.

Reggelire 4 szalámis zsömlét ettem:)
Megyek gitárolni....

(#113) wiziloo


wiziloo
tag

Hehh, ez az idióta of ma már bnagyon közel állt ahoz, hogy pofán ne verjem...5ös dolgozatra 1es...valószínű.
5kor megyek át Orsihoz, addig kaja, meg gitár, meg egyébb okosságok:DDD

(#114) wiziloo


wiziloo
tag

Pénteken voltam Andrissal, Levivel, Márkival, Novákkal mulatni, jöttek is a zsekák h csöndeseben:)

Most nemsokára megyek árt Orsihoz, ottalvás, remélem nem lesz túl álmos, bár azt mondta h az, de viszek faculty-t tremélem megnézzük:))

(#115) wiziloo


wiziloo
tag

Ejha derég írogattam :)

Hétvégén megyek le fenyvesre, de csütörtökön még Kedveskémmel leszek:DDD

Éhes vagyok, Inhonak össze kéne vágni valami idétlen videót, amit hülye idióta csajok filmeztek úgymond... :O

(#116) wiziloo


wiziloo
tag

Hiányzik...nagyon:(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.