Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- bambano: Bambanő háza tája
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomboy0013
veterán
Sziasztok, fogalmam sincs hol tehetném fel a kérdésem és mivel Windows alapú tabletem van így gondoltam szerencsét próbálok itt. Acer Switch 10-em van (SW5-011) és megadta magát töltő kábelem, tulajdonképpen már jópár hónapja megtört meg egy másikelyen megrágcsálta egy nyúl
. Szeretném pótolni valami nem túl drága univerzális töltővel. Tud valaki ajánlani valami kedvező webshopot, vagy elég egy hozzá való töltő is. Kína kilőve mert hamar kellene. -
tomboy0013
veterán
válasz
IMIIKE1998
#8315
üzenetére
Szerintem 20 000-ért ne vegyél Win-es tabletet. 1GB-os RAM és 16GB belső tároló jellemzi az összeset ami szerintem viccnek is rossz. Az én Switch-em is képes néha meglassulni böngészés közben (ha több oldal meg van nyitva) pedig abba 2GB van. A legolcsóbb Win-es tablet amiért pénzt adnék az a Lenovo Miix 3. 8"-es kijelzővel van szerelve. 2GB Ram, 32GB belső tárhely és 40 000 Forintért is meg lehet kaparintani pl. a Notebook.hu oldalon. Az alá ne menj, csak felesleges pénzkidobás.
-
tomboy0013
veterán
Azért nem garanciáztattam mert csak hébe-hóba jön elő. Nem tudom reprodukálni a hibát és szerintem ugyanúgy visszaküldték volna. Mondjuk azt nem értem ha beragadásra előjön a dolog, akkor hogyha én nyomom hosszan a Win gombot miért nem jön elő. De már mindegy mert 1 év volt rá ami lejárt augusztusban.
Nem lehet valahogy deaktiválni a Win gombot? BIOS-ban vagy valahol esetleg? -
tomboy0013
veterán
Már több mint egy éve küzdök egy problémával az Acer tabletemnél. Mikor bekapcsolom normálisan működik a hangerőszabályozó és a Windows érintő gomb is. De egy bizonyos idő elteltével a hangerő fel gomb hangosítás helyett képernyőképet csinál, a hangerő le pedig elindítja a narrátort illetve a Windows gomb nem működik. Azt már sikerült megtalálnom a vezérlőpultba, hogy a narrátor ne kapcsoljon be ilyen esetben a hangerő le gombra. És azt is megfigyeltem, hogy néha rezzen magától a tablet egyet és utána jön elő ez a jelenség. Mintha a Windows gomb lenne a ludas, olyan érzésem van, hogyha sokáig hosszan nyomódik az váltja ki ezt a dolgot. Találkozott már valaki ilyen jelenséggel? Hogyan lehetne ezt megoldani. Külföldi fórumokat is nézegettem már a témában és olvastam, hogy Surface tulajok közül is jött már elő néhánynak ez a gond, de megoldást azt nem írt senki.
Arra gondoltam, hogy konstrukciós hiba is lehet mert sokszor akkor jön elő a dolog mikor a dokkólójába van, vagyis a dokkoló erősen megnyomhatja a tablet alját és ezzel együtt a Windows gombot is.
Valahogy inaktívvá kellene tenni a Windows gombot, hogy ne jöhessen elő ez a dolog mert a hangerő gombokat gyakran használom a Windows-t viszont soha. Újraindítás sem javítja meg a dolgot, csak az ha ki és be kapcsolom a tabletet.
Na erre írjon valaki valamit
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H510M i5 10400F 32GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB ZALMAN N4 Corsair 550W
- GAMING PC! Ryzen 7600X / RX 7800 XT / 32GB DDR5 / 512GB NVMe / 700w! BeszámítOK
- AKCIÓ! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
- SZÁLCSISZOLT FÉM HATÁSÚ Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év gar, LTE OPCIÓ
- iPhone 15 Pro Max 256GB 100% (1év Garancia)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

. Szeretném pótolni valami nem túl drága univerzális töltővel. Tud valaki ajánlani valami kedvező webshopot, vagy elég egy hozzá való töltő is. Kína kilőve mert hamar kellene.
