Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: MárkaLánc
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- [K2]: AnyDesk átverés
- V.Milán: Lapdiffúzor nyomáseloszlása: gondoltad volna?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Steph88
csendes tag
Oké, így logikus persze. Ha csak kettő dc lenne. De tegyük fel van 12, megyénként 2-2. És oké, hogy replikálódik és mindenki látja az egész ország domain tagjait, ez még akár jó is. De tegyük fel ha a dc-n Baranya megyében futna egy dhcp szerver is, nem szeretnénk ha Csongrád megyei adminka belenyúlkálhatna.
Persze, kézenfekvő a childomain megyénként. Csak gondoltam, hátha meg lehetne oldani egy domain alatt, valamivel átláthatóbb lenne
-
Steph88
csendes tag
Most nem is a miérten van a hangsúly. Tegyük fel fikcióban, van egy nagy országos vállalat egy domaint üzemeltet. Megyénként 2-3 dc-vel. És lennének megyei rendszergazdák akik csak a saját dc-jükhöz férnének hozzá viszont ahhoz full admin joggal. De az egész országéhoz, többi megyei dc-hez ne. Kb így képzelném el. De leginkább a "hogyan lehetne ezt megoldani" kérdés érdekel. Mert az OU-khoz (megyénként külön OU) delegáljuk azokat az adminokat. Policyban a kliensek helyi rendszergazda csoportjához hozzá adjuk a megyei admin group-ot. De hogy lehet elérni azt, hogy heves megye dc-jének Heves megyei admin group legyen az adminja a "domain admins"-on kívül de máshol ne?

-
Zolik
senior tag
Köszi, megnéztem, de sajnos ez sem segitett.
Az administrator loginnel simán beenged, de amint bárki más aki admin jogosultságokkal bir próbál belépni csak nagy fekete háttér és az egér kurzor fogadja. Ugyan ez remote desktopról mintha helyben próbálnék belépni. Sajnos kifogytunk az öteletekből mi okozhatja.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- iPhone topik
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Borderlands 4
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Windows 7
- Torrent meghívó kunyeráló
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Sorozatok
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Vadiúj Dobozos Asus Lap! Kèszleten!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GameMax STORM Black 600W
- LG 27UL500P-W - 27" IPS - 3840x2160 4K - 60Hz 5ms - HDR10 - AMD FreeSync - 300 Nits - sRGB 99%
- Honor 200 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


