Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) vandeminek válasza tatararpad (#7648) üzenetére


vandeminek
tag

Természetesen a csődbe menetelt nem gondoltam komolyan. :)
Gondolom pont azért hozzák egy kalap alá az asztali és mobil szegmens op. rendszereit, meg jött a programoknál az egy kód fejlesztése minden platformra, hogy három év múlva lehúzzák a wc-n. Biztosan nem azért, hogy az asztali szegmens által (is akár) tudjanak erősíteni mobil részen.
Abban igazad van, hogy nem fog egyik évről a másikra meghatározó szereplő lenni. Valószínűleg nem is akarnak. De szerintem a mobil szegmensben mindig ott lesznek, már csak a nagy piac lehetősége miatt is. Ha meg valami jól beüt akkor örülnek :D

(#7652) tatararpad válasza vandeminek (#7651) üzenetére


tatararpad
őstag

Ahhoz hogy az asztali rendszer erősíteni tudja a mobilt jó pár felhasználói szokásnak kell megváltoznia, ha ránézel a Google Play toplistára nem nagyon van olyan app ami ne lenne elérhető desktopon, vagy éppen hiányozna onnan. Aztán ha a user át is szokik hogy ne böngészőből twitterezzen és facebookozzon desktopon hanem áruházas alkalmazásból, valamint mondjuk a torrent/videólejátszó/stb app is legalább pariban lesz a Win32-es társával, akkor is felmerül a kérdés, hogy miért vegyen WP-t, ha ugyanezek ott vannak már most is a konkurenseken? Szerintem ez nem az a piac ahol a langyos vízben el lehet éldegélni, ha meg az 1,valamennyi százalékos részesedést fel tudják tornázni 10 környékére ahol már megjelennek majd a grafikonon, akkor minden elismerésem. Ettől függetlenül várom az új szériát én is mert eddig bevált a WP, a verseny meg mindig jót tesz a fogyasztónak.

[ Szerkesztve ]

(#7653) Zsoleszhun válasza tomboy0013 (#7632) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Egyetértek, még annyival egészíteném ki, hogy az edge végre nagyon jó lett.

¯\_(ツ)_/¯

(#7654) Pearce


Pearce
aktív tag

(#7655) gretzky77


gretzky77
veterán

Semmi gondom amúgy az új builddel,depár apróság van ami kicsit zavar! Here maps meg transit sajna nem működik illetve a nagyobbik gondom a naptár! Eddig semmi gondja nem volt a gmailes naptárral,behúzott mindent,de most nem akarja az igazat! Próbáltam,hogy törlöm és újból hozzáadom,de sajna eredménytelen!

7638 DeerDawe ez mit takar pontosan lehet az én lámaságom,de nem értem!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7656) no1r válasza BiP (#7649) üzenetére


no1r
őstag

ha ez valóban így van (urambocsá nem olvastam végig) akkor az UAP egy teljesen felesleges dolog úgy ahogy van.
mondjuk nem mintha ez lenne az első eset amikor az MS totál ostobaságokat művel...

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#7657) savoo válasza Zsoleszhun (#7653) üzenetére


savoo
addikt

Miben lett nagyon jó? Ugyan olyan bugos mint eddig.

(#7658) ZavaBalazs válasza no1r (#7656) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

pedig lehet nem ártott volna :P pont az utolsó mondatban van a lényeg, azt írják, hogy ezt valószínűleg úgy oldják majd meg, hogy a project centenniallal universal appot varázsol a win32-ből.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#7659) Plazmacucci válasza Pearce (#7654) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Valaki foglalja össze a videó tartalmát mert nem tudom telefonról megnézni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7660) Zsoleszhun válasza savoo (#7657) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem az asztali edge frissítése után hibátlanul szinkronizál a mobilos (asztali mód 930), nagyon gyors, stabil, az ablakok közötti váltás is folyamatos, jól lehet nagyítani és kicsinyíteni, itt a ph-n is teljes értékű (privát, kép beszúrás...) Hirtelen ennyi.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#7661) no1r válasza ZavaBalazs (#7658) üzenetére


no1r
őstag

"supposed to allow developers to port their legacy applications to the Windows Store "

igaz is meg nem is. ez még mindig csak találgatás és amennyiben így lesz, akkor mégsem az az irány, hogy w32-t futtatsz, hanem ugyanaz mint a többi portnál - ízi lesz csinálni belőle modern appot (mondjuk ez már jobban tetszik)

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#7662) gretzky77 válasza Zsoleszhun (#7660) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem a 930 az edge-ben csak a jelszavakat menti el,ez normális vagy a felh.nevet is mentenie kéne? Illetve a tabomon ( W10 ) mentett könyvjelzőket sem látom a 930-on!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7663) Boonen007


Boonen007
őstag

Az új build már Slow ringen is kint van.

(#7664) Zsoleszhun válasza gretzky77 (#7662) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A jelszavakat menti, a tab-on milyen verzió van? Amióta az asztalin 586 van azóta jó a könyvjelző is.

¯\_(ツ)_/¯

(#7665) Glenda


Glenda
addikt

Megnéztem Rubino reviewját, amikor ő semleges-negatívnak osztályoz egy készüléket, ott már hatalmas baj van ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7666) savoo válasza Glenda (#7665) üzenetére


savoo
addikt

A telefon egy nagy nulla lett, ahogy várható volt. De legalábbis olyan semmilyen...

(#7667) gretzky77 válasza Zsoleszhun (#7664) üzenetére


gretzky77
veterán

10586.3 van a tabon mindkettőnél be van állítva a szinkron de nem látom telón azokat a könyvjelzőket amik a tabon vannak. Az számíthat mikor mentettem a könyvjelzőt?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7668) Zsoleszhun válasza gretzky77 (#7667) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nyisd meg mind a kettőn egyszerre és kapcsold ki majd be a szinkronizálást.

¯\_(ツ)_/¯

(#7669) rbertkrl


rbertkrl
aktív tag

25 perc Candy Crush és az akksi 89%on... Valami nem baba.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7670) Plazmacucci válasza rbertkrl (#7669) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az normális. Főleg annál a tárgya játéknál.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7671) Glenda válasza savoo (#7666) üzenetére


Glenda
addikt

Ja, csak Dan meg Windows fan, de akkora, hogy woland meg bobtail meg pzstm meg én egymás mellett :DDD

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7672) savoo válasza Glenda (#7671) üzenetére


savoo
addikt

Tudom, pont ezért is "érdekes" a review-ja.

(#7673) Zsoleszhun válasza savoo (#7672) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem akart elfogult lenni :)

¯\_(ツ)_/¯

(#7674) savoo válasza Zsoleszhun (#7673) üzenetére


savoo
addikt

LOL. :DDD

(#7675) BobTail


BobTail
őstag

hűűha mi folyik itt :C
amúgy, az elmúlt pár napban kint voltam pár rendezvényen, ahol mutogattuk Lumia 950-et, és valahogy sikerült mindenkit meggyőzni személyesen, a külsőről és a Continuumról is egyaránt

(#7676) gretzky77 válasza BobTail (#7675) üzenetére


gretzky77
veterán

Remélem tényleg baba,mert Telekomnál én is előrendeltem! Dokkolóval 166-ért sztem jó vétel!
Az xl csak méretben más ugye minden egyéb közös!?

savoo bocs azt elfelejtettem,de tudtam,köszi

bobtail kezdesz elbizonytalanítani!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7677) savoo válasza BobTail (#7675) üzenetére


savoo
addikt

Leesett az álluk? ;]

(#7678) savoo válasza gretzky77 (#7676) üzenetére


savoo
addikt

Abban 8 magos SOC van.

(#7679) BobTail válasza savoo (#7677) üzenetére


BobTail
őstag

haha ;) de volt olyan is :P

(#7680) gretzky77


gretzky77
veterán

Kellene egy kis segítség! 2db Microsoft fiókom van az egyiken 30gb a másik 130gb! A telón az a fő fiók amin 30gb van valahogy meg tudom oldani hogy a másik legyen a fő fiók,úgy hogy az adataim megmaradjanak,vagy csak úgy tudom,hogy törlöm és hozzáadom a másikat?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7681) togateam válasza Švejk (#7528) üzenetére


togateam
senior tag

Nekem más hibaüzenetem volt,de nagy nehezen rájöttem hogy az asztali gépről a postának a beállításait kell megadni mert rossz a kiszolgáló címe a telefonban.Teljesen más a dub száma.

A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

(#7682) kisbodza válasza Boonen007 (#7663) üzenetére


kisbodza
tag

Ez mit jelent, miben tér el a fast ring- től?
Érdemes arra frissíteni?

Galaxis 10

(#7683) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok.

lumia play to helyett milyen lehetőségek vannak,hogy a telóról tv-re tudjak játszani pl képeket?Mert a w10nél nem tudom telepíteni ....Köszi

(#7684) tomboy0013 válasza kisbodza (#7682) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ugyanaz a szoftver elérhető mint Fast ring-en. A Slow ring lényege, hogy a stabilabb build-eket engedik ki rá, azaz jóval ritkábban jelenik meg Slow ring-en build mint Fast-en. Ez előtt Június környékén jött Slow ring-es build ami a 166-os volt.

(#7685) kisbodza válasza keyol (#7683) üzenetére


kisbodza
tag

A redőnyt lehúzva, a "csatlakozás"-ban van, de a Gépház/Rendszer/Megjelenítőeszköz/Csatlakozás vezeték nélküli kijelzőhöz"-ben is megtalálod.

[ Szerkesztve ]

Galaxis 10

(#7686) kisbodza válasza tomboy0013 (#7684) üzenetére


kisbodza
tag

Köszi, akkor már értem. Ez annak jó, aki nem akar kísérletezgetni, és csak a stabilnak gondolt verziót rakja fel.

Galaxis 10

(#7687) tomboy0013 válasza kisbodza (#7686) üzenetére


tomboy0013
veterán

Közel jársz az igazsághoz, de aki nem akar kísérletezgetni az jobban jár ha marad 8.1-en :D

(#7688) kisbodza válasza tomboy0013 (#7687) üzenetére


kisbodza
tag

😀

Galaxis 10

(#7689) Воланд


Воланд
titán

a kids cornernek meg mindig ugyan az a jelszo kell (2012 ota igergetik, hogy ezt megvaltoztatjak), az eszkoz titkositas nem mukodik, a battery saver nem mukodik, az all apps nezetben es a people hubban meg mindig kulonbozo kezdobetu valaszto van, nulla hatterben levo appal meg mindig kepes resumingolni feloldas utan a start menu. es ezt tiz perc alatt szedtem ossze, elkezdtem megirni a hsz-t edgeben, erre csontra fagyott a keszulek, csak a soft reset segitett.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7690) tomboy0013 válasza Воланд (#7689) üzenetére


tomboy0013
veterán

Milyen készülékről van szó?

(#7691) Plazmacucci válasza Воланд (#7689) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert nem akarja, hogy rontsd a hangulatot. Amúgy ez így van, nem tudom mit várnak az emberek. Mire a 950XL beesik 150e környékére talán már ezeken is túllépnek. Kár azért a kameráért, hogy ebbe a telefonba került...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7692) Воланд válasza tomboy0013 (#7690) üzenetére


Воланд
titán

lenyegtelen, hogy milyen keszulekrol van szo, ugyanis egyik sem keszulekfuggo hiba.

amugy egy 920-as.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7693) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

A 930 két hét alatt egyszer indult újra, az is a viber miatt volt.

¯\_(ツ)_/¯

(#7694) tomboy0013 válasza Воланд (#7692) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha nem készülékfüggő akkor nálam miért működnek jól az általad hibásnak írt dolgok? Eszköztitkosítás és Battery Saver működik, resuming felirattal még nem találkoztam és az Edge is hiba nélkül megy. A különböző kezdőbetű választó alatt sem értem mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#7695) Воланд válasza tomboy0013 (#7694) üzenetére


Воланд
titán

nem erted? pedig nem olyan bonyolult. bokj ra az a beture az all apps listben, majd bokj ra az a beture a people hubban.

ezeket a koroket meg egy parszor mar lefutottuk. nem mindegyik bug jon elo mindegyik keszuleken (kollegam 830-asan pl a store keresomezojebe nem lehetett s betut irni. mashova lehetett, csak oda nem). vagy most azt akarod mondani, hogy az osszes 920-ason igy fog mukodni?

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7696) tomboy0013 válasza Воланд (#7695) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az egyik színes a másik nem. Meg mióta állítottam a skálázáson, az app választóban nem tölti ki a képet hanem a telefon felső része felé van elmozdulva.

(#7697) Воланд válasza tomboy0013 (#7696) üzenetére


Воланд
titán

az pont nem erdekel, hogy nem tolti ki a kepet. az ket kulonbozo megjelenites, ami eddig nem igy volt es ez igy a beleszarok hozzaallast jelzi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7698) Boonen007 válasza Воланд (#7697) üzenetére


Boonen007
őstag

woland szeretünk! :C

Nagyon készülék függők ezek a hibák, amit nem úgy értek, hogy minden 920 minden 520 hanem egyiken így másikon úgy mennek a dolgok... Ezért írtam én, hogy ezek nem megengedhetőek egy ekkora cégnél.

(#7699) Воланд


Воланд
titán

na szoval.

w10 people

w10 all apps

w8 people

w8 all apps

ez igy igenytelen.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7700) savoo válasza Воланд (#7699) üzenetére


savoo
addikt

Minek kelted már a feszkót. Nála nem olyan. Na. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.