Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) cs1rk3 válasza HaZse (#7181) üzenetére


cs1rk3
tag

Prestigio 8500 ban van led 😊 csak nem müködik

(#7202) netpeti98 válasza cs1rk3 (#7201) üzenetére


netpeti98
addikt

Pont erről van szó. A Microsoft nem tervezi használni a saját termékpalettáján belül, de az OEM-eknek van lehetőségük használni, ha megírják hozzá a drivereket. A rendszer támogatja, csak a gyártón múlik.

(#7203) gabancs válasza netpeti98 (#7202) üzenetére


gabancs
addikt

Basszus, ezt úgy jelented ki, mintha bármit is tudnál.

(#7204) UnSkilleD válasza gabancs (#7203) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

az ms láthatóan a glance irányába indult el, glance mellett meg semmi értelme leddel szarakodni

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#7205) gabancs válasza UnSkilleD (#7204) üzenetére


gabancs
addikt

Ugye tudod, hogy a Glance feltétele, egy különleges kijelző. Ami, feltételezem, sokkal drágább mint egy LED.

(#7206) hroberto válasza gabancs (#7205) üzenetére


hroberto
veterán

Lehet, hogy drágább, de jóval igényesebb megoldás.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7207) MrZidi


MrZidi
tag

Lényegtelen ezen a leden rágódni, engem is zavar, hogy van benne és mégse bírnak hozzá írni két sor programkódot vagyis de, a funkció ott van a beállításokba csak nem lehet be kapcsolni......szvsz nevetséges, hogy ha a többi nem lumia készüléken menni fog ezen meg nem...és most nem arról szól a dolog, hogy a galance jobb-e vagy sem...nevetséges az egész. Gabancs melletted vagyok úgyis a végleges verzióval derül ki minden...hiába okoskodnak itt eggyesek, hogy nemfog menni stb stb ugyan olyan mezei felhasználók mint mi akik csak találgatnak és azt mondják hogy így lesz, mikor gondolom én semmi közük a Microsoft posta részlegéhez sem......... :R

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#7208) gabancs válasza MrZidi (#7207) üzenetére


gabancs
addikt

+1

(#7209) Воланд válasza MrZidi (#7207) üzenetére


Воланд
titán

lesz fan club?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7210) MrZidi válasza Воланд (#7209) üzenetére


MrZidi
tag

Szeretem olvasni minden egyes topikban a gyerekes és értelmetlen viccelődésidet... ;] :F

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#7211) savoo válasza MrZidi (#7210) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk ezt a viselkedés formát pont más(ok) nyomja ebben a topicban... ;]

(#7212) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Asztalin frissített a Windows 10 1511-esre megnyitottam az edge-t ezután a telefonon is és azonnal leszinkronizálta a könyvjelzőket (a jelszavak már mentek előtte is)
Tehát a telefonon az 581-ben már az újabb edge volt az asztali most érte utol ezért nem tudtak rendesen kommunikálni.

¯\_(ツ)_/¯

(#7213) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Sziasztok!
Végignéztem az eddigi LED-es hozzászólásokat!Hagyjuk már!Inkább írjunk arról ebben a Topic-ban, hogy kinek milyen telefonja van és hogy fut rajta a win10!!Azt látom hogy milyen gondok vannak de az hogy lehet hogy ugyan olyan telón az egyiknek működik , a másiknak nem?!?!?

Pl.: Én újra raktam a 8.1-et mert a win10-en nem látta az sd kártyát sem a Fényképek alkalmazás, sem a Moliplayer pro....

[ Szerkesztve ]

"A remény hal meg utoljára"

(#7214) Ringman válasza kutitomi73 (#7213) üzenetére


Ringman
nagyúr

Azt látom hogy milyen gondok vannak de az hogy lehet hogy ugyan olyan telón az egyiknek működik , a másiknak nem?!?!?

preview

(#7215) kutitomi73 válasza Ringman (#7214) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Azt értem hogy preview de miért viselkedik másként??

Kezeli tudatlannak Mielőtt letorkolsz!!!

"A remény hal meg utoljára"

(#7216) consono válasza kutitomi73 (#7215) üzenetére


consono
nagyúr

Leginkább azért, mert nem mindenki csinál HR-t, más programokat használunk, más fw verzióról indulunk, más szolgáltatós a telefon, stb. Vagy egyszerűen csak mert preview-t használunk...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7217) Glenda válasza kutitomi73 (#7215) üzenetére


Glenda
addikt

Kezeli tudatlannak Mielőtt letorkolsz!!!

wut :F

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#7218) kutitomi73 válasza consono (#7216) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

:C :R

"A remény hal meg utoljára"

(#7219) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Jöhetne már új build mert az üzemidő kezd egyre szánalmasabb lenni. Ma este 19%-ot merült a 930-am a semmitől. Net sem volt aktív és a háttérben sem hagytam semmit. Hiába írom a visszajelzéseket is semmit nem érnek. Az 572-es build nem volt rossz üzemidőben, de ez az 581 egy vicc.

(#7221) Thome


Thome
addikt

Totál érthetetlen, hogy nálatok zabálja az aksit.
Nálam két nap az üzemidő lazán. Ezelőtt volt egy olyan build (536) ahol jó ha estig kibírta, utána vissza 8.1, fel a mostani aktuálisra és brutálisan jó lett.

Egyébként pár napja írtam hogy nincs bugom, nekem ez már megfelelő. Hát előjött azért. Kamera csak fekete képet ad néha indításkor, ilyenkor kilövöm és újra, wordben megnyitva egy dokumentumot újraindult a telefon, meg 1-2 ilyen apróság. Szóval igen, jöhetne új build. :)

[ Szerkesztve ]

(#7222) #58000384 válasza Thome (#7221) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem is jobban merül, mint az előző builddel (520-on). De egy napot így is kibír, viszont elég érdekesen mutatja a százalékot: kb. 60%-ig lassan, viszonylag egyenletesen merül, onnantól meglódul, a 30% meg netezés mellett néha 15 percet jelent. De ez még elmegy.

Bug az van, a legzavaróbb az Edge, egyrészt elég sok oldalnál megfagy/újratölt, másrészt az oldalakat sokszor rosszul tördeli (akár mobiloldalakat is). A keresési javaslatok meg olyan lassan jelennek meg, hogy már rég eltűnt a billentyűzet, mire megjelenik a kép felén, és lassan is tűnik el.
Volt már kikapcsolás is (ami érdekes, egy borulás után miért marad kikapcsolva?).
Meg volt olyan app is, amit egyszerűen újratelepített a Store-ból, mert miért ne (a csempére bökve a letöltéseket adta be).

Ezektől függetlenül jól használható a rendszer, de egy új, hibajavított build már nagyon várós.

(#7223) savoo


savoo
addikt

Nem tudjátok, a LED mikor lesz aktiválva?

;]

(#7224) Boonen007 válasza savoo (#7223) üzenetére


Boonen007
őstag

Neee. :W Őrült... :C

Én is nagyon várom, hogy a 920-ban mikor villan fel elsőként a LED. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7226) bepken válasza #40993792 (#7225) üzenetére


bepken
veterán

és milyen színűt vettél?

;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7228) kutitomi73 válasza #40993792 (#7225) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

:DD :O :C :Y

"A remény hal meg utoljára"

(#7229) celka5 válasza celka5 (#6966) üzenetére


celka5
tag

Működött, egészen mostanáig, most már csak november 02-es mentésem van, így már nem működik.
régebbi mentéseket automaitkusan törli az m$ ?

[-CeLkA-]

(#7230) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Navigációnak van hangja nálatok?
Nekem nem szólal meg sehogy sem, 8.1-en ment rendesen.

(#7231) rbertkrl válasza Csendeske (#7230) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Letöltötted a hangot hozzá?

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7232) Csendeske válasza rbertkrl (#7231) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Persze!
Frissítés után némult el, addig minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#7233) rbertkrl válasza Csendeske (#7232) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

A beépítettről van most szó, vagy a Here-ről? Mert ha a Here-el próbálkozol, akkor újratelepítést próbálj.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7234) Csendeske válasza rbertkrl (#7233) üzenetére


Csendeske
aktív tag

A Here Drive+ ról.
De hogy telepítsem újra egy esetleges visszaállítás után, ha az áruházban nem is látom!?

(#7235) burasu4


burasu4
senior tag

Jól tudom, hogy a Térképek appban nincs (még) hang?

(#7236) Csendeske válasza rbertkrl (#7233) üzenetére


Csendeske
aktív tag

További gond, hogy ha egymás után elindítom a HERE Maps, majd a Térképek alkalmazást, rettenetesen elkezd melegedni a teló! Biztos hogy összeakad a kettő, és csak egy újra indítás szokott segíteni! Talán csak egyéni bug nálam, de eléggé idegesítő.

(#7237) rbertkrl válasza Csendeske (#7234) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Én látom a here drive-ot. Ha Te nem próbáld qr codeal, vagy böngészőben megnyitva weboldalról. A melegedés nem normális, legalábbis ha tőlem kérdezed, mert az enyém 4 órányi töltés/navigálás után sem volt nevezhető melegnek.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7238) rbertkrl válasza rbertkrl (#7237) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Nem megy a szerkesztés már : https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/app/9wzdncrfhw6c

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7239) Csendeske válasza rbertkrl (#7237) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Megpróbálom qr kóddal, de jobb lenne már egy új build.

(#7241) Heffi


Heffi
őstag

Lumia 925 lezárt állapotban is változtatja a hangerőt, ha megnyomódik a gomb. :F

[ Szerkesztve ]

(#7243) Heffi válasza #40993792 (#7242) üzenetére


Heffi
őstag

Ja jól emlékszem régebbi rendszerekben nem így volt.

(#7244) chipesz válasza Heffi (#7243) üzenetére


chipesz
őstag

Így volt. Legalábbis zenénél biztosan. Egyébként meg nem nyomogattam.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#7245) rbertkrl válasza #40993792 (#7240) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Köszi :R telefonról nem ment.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#7246) Csendeske válasza #40993792 (#7240) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Köszönöm! :R
Újra telepítem.

(#7247) Clemi válasza #40993792 (#7240) üzenetére


Clemi
veterán

HERE Drive + az Áruházban.

Valóban ott van az áruházban, a linkedre meg tényleg lehet kattintani, viszont Here Drive továbbra sem telepíthető az áruházból.

(#7248) bepken válasza Heffi (#7243) üzenetére


bepken
veterán

feloldott képernyőnél, ha nem látszik a hangerő szint, akkor az első gombnyomáskor csak előjön ez a hangerőszabályzó csúszka.
ezzel szemben lezárt képernyőnél egyből változik a hangerő. szerintem ez eddig is így volt. nem lehet, hogy az előbbi eset miatt kevered?

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#7249) Heffi válasza bepken (#7248) üzenetére


Heffi
őstag

Lehet rosszul fogalmaztam. Lezárt kijelzőnél - amikor csak a gyorsnézet látszódik, vagy éppen semmi - nyomom a hangerő gombot és megváltozik a hangerő nyilván attól függően hogy merre nyomódik a gomb. A teljes lenémítást jelzi egy rezzenéssel (erről vettem észre, hogy aktívak a hangerőgombok), de a kijelzőn semmi sem jelenik meg.

(#7250) bibi55 válasza Heffi (#7249) üzenetére


bibi55
tag

Hát, ha nem volt még HR akkor azt mondom csinálj, ha meg volt akkor passz. Nekem 930-on direkt most megnéztem, nem csinál ilyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.