Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8851) Gusztáv válasza westcoastog (#8850) üzenetére


Gusztáv
addikt

Passz, nekem szerintem hr-után is rajta volt.

Laci

(#8853) lck


lck
senior tag

Helló !

A következő kérdésem lenne: Az elképzelhető hogy HR után a készüléken nem működik a mobil adat forgalom ?
Kb.3 napja rezeteltem, a készüléket (L625). Megy is minden szépen. Gyorsabb lett, lassabban merül.
Viszont eddig végig wifin voltam. Ma jöttem el csak otthonról és vettem észre.

Az adatforgalmi korlátomat már egy ideje túlléptem, de az korábban is előfordult, és a lassított forgalom is elegendő volt netezni. Viszont most egy gramm adat nem jön be.

A készülék kijelzi a "Telekom HU LTE" kapcsolatot. Az adatforgalmi beállításokban a mobil adatkapcsolat használata engedélyezve van.
Az elmúlt 30 nap adatforgalomára, Telekom HU-nál viszont 0 MB-ot ír. Érdekes módon ugyanitt nem találom az adatforgalmi beállítások menüt, ahol a fordulónapot és adatmennyiséget lehet beállítani ??
Lehet hogy egy újabb HR segítene ? Már olyan szépen belaktam :((

(#8855) lck válasza #40993792 (#8854) üzenetére


lck
senior tag

Tehát teljesen le is nullázhatja a T. ?
Előfizetéses a szám, eddig a lefogyás után is volt egy bizonyos "nagyon lassú" adatforgalom.
Ami nekem netezni elég volt, de most az időjárás csempe is kék maradt.
Minden azt használó alkalmazás azt írja hogy nincs internet.

Másrészt hogyhogy nem találom az adatforgalom és fordulónap beállítás menüt ?
Ennek a Gépház > Hálózat és kapcsolatok > Mobilhálózat és SIM-kártyánál kellene lenni ugye ?

[ Szerkesztve ]

(#8856) lck válasza lck (#8855) üzenetére


lck
senior tag

BOCS: Hálózat és kapcsolatok >ADATFORGALOM-nál kellene lenni ugye ?

(#8857) feketedini válasza lck (#8856) üzenetére


feketedini
tag

Próbálj átállni edge vagy 3g hálózatra, hátha csak az lte és a lassítás nem fér össze a w10-zel.
Mármint a "lassított lte".
Mobilhálozat és sim kártya/sim beállításoknál lehet átállni.

[ Szerkesztve ]

(#8858) Thome


Thome
addikt

Atyaég, micsoda marketing bullshit áradat. Sajna nem ennyire fényes a helyzet azért, mint ahogy leírja: Témobil 950 teszt

[ Szerkesztve ]

(#8860) Thome válasza #40993792 (#8859) üzenetére


Thome
addikt

Hopp, lehet csak az látja aki facebookon van és tetszikelte a tkom oldalát. :B

(#8861) mtm800 válasza Thome (#8860) üzenetére


mtm800
senior tag

Nálam látható....nem vagyok fb-n

(#8862) dombi6


dombi6
csendes tag

Üdv!
Lumia 735-ön videófelvételnél a mentési helynek ha a microsd-t választom akkor az elkészült videót nem játssza le "nem megfelelő fájlformátum" üzenetet dob. Ha HR után nem módosítom és az "Ez az eszköz" marad a videók mentési helye akkor lejátssza őket. Viszont ezután a kártyát választom dobja a hibát, vissza belső mem-re, már itt is hiba. Ismét HR ez az eszköz és megint jó.

dombi

(#8864) Plazmacucci válasza Thome (#8858) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Gondolhatod, hogy nem fognak maguk ellen beszélni :) Amúgy én is vettem volna, ha mondjuk fele ennyibe kerül :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8865) dombi6 válasza dombi6 (#8862) üzenetére


dombi6
csendes tag

Íme:

(#8866) Thome


Thome
addikt

Zsolt_72: Érdekes hogy nálad nem jelenik meg.

Plazmacucci: Pontosan, a felét éri. Friss és ropogós hátlap ( :DDD ), windows hello, usb-c. Ez nem ér ennyi plusz felárat egy 930-hoz képest.

dombi6: PC-n megtudod nyitni?

[ Szerkesztve ]

(#8867) dombi6 válasza Thome (#8866) üzenetére


dombi6
csendes tag

Igen ott lejátssza win10 filmek-tv

(#8868) mdraco válasza vhunor (#8852) üzenetére


mdraco
őstag

Sokat szerencsétlenkednek ezzel... szerintem nem is fő prioritásuk, kevés erőforrást szánnak rá, mert úgyis alacsony a platform részesedése. Néhány programozón van a nyomás, vagy a vezetőjük úgyis lesz@rja.

(#8869) batai15 válasza Gusztáv (#8844) üzenetére


batai15
félisten

Ez lehetséges hogy megoldaná az akku gyorsabb merülést is ?
Egyébként 8.1 re vissza áláskor a bizt mentés vissza állítása ugyan úgy rebootot produkált.
Másik kérdésem lenne ,hogyha játszom egy xbox játékkal ,(dragon mania legends) akkor hr után lenne mentésem vagy nem ?

(#8870) moleculez


moleculez
veterán

Szétesett a rendszer kajakra: Fényerő ugrál összevissza (ha kiveszem az automatat akkor is), messenger a nap eleji uziket dobja fel, adatforgalom számláló szerint közel a limit (ma volt a fordulom, 8gb van még), szóval ki lesz az első aki válaszra nyomva annyit ír: HR?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8871) Thome válasza moleculez (#8870) üzenetére


Thome
addikt

Most nálam is régi messenger üziket dobál fel. Nem lehet, hogy globális bug?

(#8872) Micha3l


Micha3l
tag

Nalam a Viber kezd hulyeskedni, ha uzenetet irok, villog minden majd ujraindul a telo (930). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8874) #65388800


#65388800
törölt tag

nekem se viber se facebook semmi ilyen nincs telepítve.

Semmi gondom nincs. Egyelőre.

[ Módosította: pepe091 ]

(#8878) moleculez


moleculez
veterán

Nocsak mire jó a topik, akkor hagyom a HR-t, lehet valami MS szerver hiba.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8880) Ryoo válasza Thome (#8871) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nekem 8.1-en is régi üzeneteket dobál, tuti vmi szerver gond lesz, 1-2 hete is csinált ilyet. :(

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#8881) .LnB válasza Gusztáv (#8844) üzenetére


.LnB
titán

Köszi a segítséget, megcsináltam úgy ahogy mondtad. Egyenlőre semmi gond. És nem is rossz, bár tegnap olyan gyorsan lemerült mint ha tóba dobtam volna. De gondolom a sok nyomkodás miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8882) #97246720 válasza westcoastog (#8848) üzenetére


#97246720
törölt tag

win10mob-nál már nem az extrákon belül van, telefon- ...(jobb alul) - blokkolt hívások- hambimenü(bal felül)

(#8883) westcoastog válasza #97246720 (#8882) üzenetére


westcoastog
veterán

Áh megvan, köszönöm! :))

(#8884) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Jön egy Viber üzenet, a kijelző magától felold, a program elkezd össze vissza mászni magától. WTF? :D:D:D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8885) tomboy0013 válasza Plazmacucci (#8884) üzenetére


tomboy0013
veterán

Skynet beta.

(#8886) Plazmacucci válasza tomboy0013 (#8885) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Jaj tudom! Ha nem gyári töltővel töltöd, ez is behülyül mint a 920! :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8887) .LnB válasza Plazmacucci (#8886) üzenetére


.LnB
titán

ahhhh :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8888) Micha3l válasza Plazmacucci (#8884) üzenetére


Micha3l
tag

Detto :) Probalj meg uzenetet irni, elkezd villogni majd ujraindul a telo. A Viber nagyreszt hasznalhatatlan. HR volt, sajnos nem oldja meg.

[ Szerkesztve ]

(#8889) ntomtb


ntomtb
tag

Most raktam fel 930-ra a Windows 10 Mobile-t, frissült vagy 57 app, most akkor se Lumia Camera, se semmi? :D
Vagyis az alkalmazás ott van, csak mikor megnyitom akkor közli kedvesen hogy megszünt a szolgáltatás.

(#8890) Plazmacucci válasza Micha3l (#8888) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most épp jó, remélem csak a töltés miatt volt hülye. Eddig jó volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8891) Plazmacucci válasza ntomtb (#8889) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem LC az nincs. De nem gond, amit itt írtak páran, hogy a MS kamera kicsi és gyenge képeket lő, azt én nem tapasztaltam. 7-8 megás képeket lövök.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8892) mdraco


mdraco
őstag

Új build pc-re, mobile-ra meg b@sznak rá... :D

(#8893) Ice_Man22 válasza mdraco (#8892) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ennyi

(#8894) #97246720 válasza mdraco (#8892) üzenetére


#97246720
törölt tag

10586.29-nél van újabb kiadás PC-re?

ntomtb Lumia Camera -> Windows Kamera , 930-ra még nincs végleges build, így a végleges fjúcsörök 10586.29-re majd csak egy kumulatív frissítés keretein belül fog majd érkezni azoknak akiknek insider preview kiadás van a készülékén, akik meg legfrissebb 8.1-et használják ők komplett frissítésként fogják megkapni majd...egyenlőre a végleges verzió kiadása halasztva van, mert probléma van a frissítő csomaggal, a 950 és 950 XL-re már elkezdték kiküldeni, de valamilyen hiba folytán kevés tárhely hibával megszakad a frissítés telepítése, így míg nem oldják meg a hibát a kiadás csúszni fog az isten tudja meddig...

[ Szerkesztve ]

(#8895) #97246720 válasza #97246720 (#8894) üzenetére


#97246720
törölt tag

(#8896) mdraco válasza #97246720 (#8894) üzenetére


mdraco
őstag

Preview Build 11082, redstone.

(#8897) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Jött frissítés az áruházhoz, ismét gyors és pörgős lett, nagyon kellett már.

¯\_(ツ)_/¯

(#8898) confuser válasza Zsoleszhun (#8897) üzenetére


confuser
senior tag

Már csak a frissítések kérésesét kell felgyorsítani, meg a woland által múltkor jelzett scrollozhatóságot kell letiltani olyan listáknál, amik nincsenek 1 képernyő hosszúak (sőt, mostmár oldalra is engedi ezeket elhúzni, teljesen érthetetlen okokból). A frissítések keresése gomb viszont szerintem jobb helyen volt lent, az visszakerülhetne.

(#8899) kisbodza


kisbodza
tag

Nektek működik a kamera gomb? Nekem 930-on nem megy, ki- bekapcs megvolt, de így sem. Valakinek ilyen?

Galaxis 10

(#8900) Bodz


Bodz
nagyúr

Ebben a nagyszerű és csodálatos Edge böngészőben hogy törlök könyvjelzőt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.