Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) MrZidi


MrZidi
tag

Lefrissítettem énis az új buildet...de nem változott semmi a névjegyek képét továbbra se engedte megváltoztatni, a groove és időjárás ikon továbbra is üres volt. Majd kis idegességben adtam neki egy hr-t és vissza állítottam biztonsági mentésből és csodák csodájára minden megy minden betegség eltűnt ( egyenlőre legalább is ) :R ;]

[ Szerkesztve ]

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#8502) tomboy0013 válasza Boonen007 (#8481) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem raktam de szerintem nem is fogom. Most már 930-on tesztelem teljes erőbedobással a rendszert úgyhogy nagyon nincs már szükségem a 920-ra. Visszatettem rá a 8.1-et és beraktam a fiókba :D

(#8503) ForRedGlory válasza gretzky77 (#8485) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Zsolt_72 nagyon szépen leírta a nézőpontomat ezzel kapcsolatban. Igazából itt csak magamra vagyok mérges, mert beugrottam a hypenak (Windows 10 flagship). Mivel nagyon elégedett vagyok az asztali W10-el, nem gondoltam, hogy ennyire elmaradott a mobilos verzió.

Volt már nekem Lumia 930-am (de az az én szememben nem üti meg a mércét a kijelző technológia miatt), tudom milyen a platform, de ott leszámítva a hiányos szoftverkínálatot, buggal nemigen találkoztam.

Ez már első nap kétszer lefagyott és újraindult, másnap reggel arra ébredtem, hogy PIN kódot kér (gondolom éjjal is lefagyott). Azóta, azaz ma még nem fagyott le egyszer sem, de hol nem működik a képernyő forgatás, hol a böngészője szórakozik. A böngésző valami eszement lassú. Nem-nem a görgetés, hanem az oldalak betöltése. Másodpercekig tart. Ha rákattintok a böngésző bal alsó sarkában lévő ablakváltó gombra, ott is elidőzik vagy 1-2 másodpercet.

A kijelző érzékenységével sem vagyok kibékülve, bár lehet ez a rajta lévő fólia miatt van (mondjuk ennek adok kisebb esélyt). A telefonnal nincs gondom, bár elég nagy (igaz tudtam előre), de az oprendszer...hát... Az, hogy neked nincs bugod, nem jelenti azt, hogy másnál nem lehet. Még a phonearena(?) tesztben is ott van, hogy szeret újraindulgatni.

Atól meg nagyon messze van, hogy egy lapon említsük az androidos (LG G4 és tsai), illetve az apple csúcskészülékei (Iphone 6S és 6S Plus) között. Mindegyikkel volt dolgom. Egyszerűen kiforratlan. Nem gondoltam előre, hogy a Microsoft ilyen hurka ezen a téren. Az, hogy gyors semmit nem számít, ha a felhaszálói élmény nem olyam, amilyen.

Most is...bent voltam a városnban, csináltam képeket, be van állítva OneDrive-ban, hogy WiFi-n menjen az upload. Itthon nézem, hogy lóg a Wifin, várom, hogy feltöltse a képeket, erre feltölt 4-et, de azóta semmi. Nézem az alkalmazásban, írja, hogy nincs feltöltése váró kép. Pedig vagy 20 képet csináltam...WTF?

Más: Rá lehet erre tenni a 8.1-et? Vagy arra nincs lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#8504) Zsoleszhun válasza ForRedGlory (#8503) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nem lehet 8.1-et rakni rá, ez az első w10 fecske.

¯\_(ツ)_/¯

(#8505) Partyface007 válasza ForRedGlory (#8482) üzenetére


Partyface007
őstag

Előbb utóbb össze fog állni a rendszer de szerintem is kell pár hónap neki, ezt most az új buildről írom ami 10586.11-ről ugrott 10586.29-re és az egde sokkal gyorsabbnak tűnik

(#8506) Partyface007 válasza Pinyo16689 (#8494) üzenetére


Partyface007
őstag

Szerinted mitől lenne jobb mikor régebbi verzió van rajta mint bármelyikünk preview verziója, ennyire azért nem kell megijedni ki fog rá jönni a frissebb verzió...

Nyilván kiadták a 950-et karácsony előtt, valóban sajnálatos hogy még nem kiforrottabb a rendszer de azért már vannak bíztató jelek. Nekem az 586.11 is stabil volt ez a mostani a 586.29 még gyorsabbnak tűnik...

(#8507) gretzky77 válasza ForRedGlory (#8503) üzenetére


gretzky77
veterán

Megértem ,hogy bosszantó számodra , de neked annyi bajod van vele , nem lehet ,hogy nálad a készülékkel van valami probléma?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8508) ForRedGlory válasza gretzky77 (#8507) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolkoztam már egy factory reseten, hátha megoldja.

(#8509) tisti1965 válasza Zsoleszhun (#8453) üzenetére


tisti1965
aktív tag

586.29 ezt hol látom?

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#8510) kilozsul


kilozsul
aktív tag

A naptár appot rá lehet venni valahogy arra, hogy ha kifér akkor minden aznapra vonatkozó bejegyzést megjelenítsen, ne csak találomra egyet?

(#8511) Воланд válasza kilozsul (#8510) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8512) thxer válasza ForRedGlory (#8503) üzenetére


thxer
aktív tag

Állítottál vissza rá backup-ot első indításkor? Az alkalmazásokat egyből lefrissítetted?

(#8513) Partyface007 válasza kilozsul (#8510) üzenetére


Partyface007
őstag

a gyárit nem de van egy csomó másik áruházban amit igen

(#8514) ForRedGlory válasza thxer (#8512) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Első indításnál nem raktam rá vissza backupot, pedig felajánlotta a Lumia 930-ra letöltött alkalmazásokat. Ugyanakkor szeretem a szűz telefont és egyesével leszedni, ami kell. Egyébként mindent lefrissítettem a mindent az áruházból.

(#8515) Partyface007 válasza ForRedGlory (#8503) üzenetére


Partyface007
őstag

érdekes hallani amiket írtál (böngészés, OneDrive) mert ezek mindegyike jól működik nálam a sokkal gyengébb 830-on is (és nálam stabil nem volt egy restartom se)

kijelző érzékenysége az nyilván típusfüggő de nálam az is teljesen jó

ahogy írtam pár komment-el feljebb most 586.29-el szerintem nagyon sokat gyorsult az edge

ha nem tévedek nemsokára elérhető lesz 950-re is a legfrissebb pereview...

[ Szerkesztve ]

(#8516) Zsoleszhun válasza tisti1965 (#8509) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

gépház-> rendszer-> névjegy-> további információ

¯\_(ツ)_/¯

(#8517) tisti1965 válasza Zsoleszhun (#8516) üzenetére


tisti1965
aktív tag

586.29
Köszönöm,meg van

Lumia 930,Honor8, Hunor 9 lite, Samsung A71

(#8518) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

(#8519) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#8518) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, topicot tévesztettem, törölhető.

(#8520) gretzky77 válasza ForRedGlory (#8518) üzenetére


gretzky77
veterán

Igen Bobtail kollégának,de nagyon gondolkodom én is rajta!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8522) Sub-ZeRo válasza #40993792 (#8521) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hivatalosan mikor startol a 10? Mert én is dobnám fel az XL-re. Insideren keresztül mennyire használható a minden napokban?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8523) mdraco válasza #40993792 (#8521) üzenetére


mdraco
őstag

Vajon új firmware-t adnak-e ki win 10-el együtt..

(#8524) Воланд válasza Sub-ZeRo (#8522) üzenetére


Воланд
titán

*sohaj*

az elmult ot evbe egyszer sem adott meg elerhetosegi datumot az ms, ez most sem valtozott. gyartokent, szolgaltatonkent, regionkent elter a frissites kiadasa. a 10586-os build a "vegleges", meg most ugy nez ki, hogy erre jonnek majd bugfixek valahogyan. de ez a build jelenleg egy takolmany.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8525) Воланд válasza mdraco (#8523) üzenetére


Воланд
titán

szvsz a *30-as, *40-es modellek kapnak, a *20-asok nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8527) batai15 válasza #40993792 (#8526) üzenetére


batai15
félisten

Elméletileg , sikerült megoldani a reboot problémát, lehet igy kellene a w10et is belakni. Bár az akku gyengusabb sokkal sajnos.

(#8529) laracroft


laracroft
aktív tag

Van olyan Kamera alkalmazás, ahol ki lehet választani témákat?
Gondolok itt pl. Sport, Éjszakai portré, Portré, Szembe nap, Auto stb...

(#8530) lck válasza laracroft (#8529) üzenetére


lck
senior tag

Most jön majd woland_y2k válasza: Nincs :)

(#8531) Sub-ZeRo válasza #40993792 (#8526) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Okés. ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8532) tomboy0013 válasza #40993792 (#8521) üzenetére


tomboy0013
veterán

? Ez hónapok óta így van.

(#8533) Syl válasza tomboy0013 (#8532) üzenetére


Syl
nagyúr

Akkor most már a fejlesztők tényleges munkát is végezhetnek, nem csak az ilyen kiírások átírását :B
Ma reggel pl. 10-15x kellett végigsimogatnom a kijelzőt, mire sikerült lehúzni az értesítési sávot...
Az értesítéskezelést nem is említem. Az egyébként is agyérgörcsöt okoz nálam.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8534) Zsoleszhun válasza laracroft (#8529) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A pro shot-ban vannak előre beállítható módok.

¯\_(ツ)_/¯

(#8536) batai15 válasza #40993792 (#8528) üzenetére


batai15
félisten

Nem állítottam vissza adatokat a biztonsági mentésből, azóta még nem volt reboot , remélem nem is lesz ..

(#8538) batai15 válasza #40993792 (#8537) üzenetére


batai15
félisten

Bar furcsa hogy miert csinaja, mivel a storbebol tolt le appot, az asztal stb elerendezes meg nem ertem mit kavar be.

[ Szerkesztve ]

(#8539) kutitomi73


kutitomi73
aktív tag

Zárképernyőnél nektek is a jobb oldalán van egy halvány csík?

"A remény hal meg utoljára"

(#8540) Plazmacucci válasza kutitomi73 (#8539) üzenetére


Plazmacucci
félisten

*hányósszmájli*

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8541) Švejk válasza kutitomi73 (#8539) üzenetére


Švejk
őstag

A lockmixben ha újra beállítod a háttérképet (ugyanezt mondjuk) akkor is ilyen?

(#8542) kutitomi73 válasza Švejk (#8541) üzenetére


kutitomi73
aktív tag

Amazing Weather Hd-t használom és csak annál csinálja.8.1-en nem volt ilyen gond!🙁

"A remény hal meg utoljára"

(#8543) this is life


this is life
Ármester

Nálam a frissites leall 80%-nal hibával , hogy nem sikerult... semmit mondo hiba uzenet , mert a kodja eleg altalanos , frissitesi hiba.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8544) Sjkolrd


Sjkolrd
aktív tag

Szerintem az 586.xx verziók használhatóak, de még az ezelőtti 2 verzió is stabilan futott. Először a 930-as készülékemre tettem fel és a 8.1-hez képest összerántották a rendszert. Leginkább az 532-es készüléken lehetett a változást észrevenni. A telefon gyorsabb lett a 8.1-hez képest. Míg a 2 pöccintéses felébresztés a 8.1-nél akadozva ment a 10 TP-nél minden zökkenőmentes. Az alkalmazásokat is gyorsabban indította. Olvastam valakinek üzenetküldés közben lefagyott majd újraindult a készüléke..Ez nálam is megjelent, majd vissza állítottam 8.1-re és feltettem a legujjabb 10 TP-t, s a biztonsági mentést azt hanyagoltam,s azóta rendben van a telefonom..

(#8545) mdraco


mdraco
őstag

Visszatértem 8.1-re, kb. 3 hetet használtam a win 10 előzetesét, ami elég sok bosszúságot okozott, hát most nagyon szembetűnő, hogy bizony a win 10, ahogy itt írták, egy tákolmány. A régi verzió egyszerűen teszi a dolgát,kiforrott, gyors, stabil, amit évek óta megszoktam.
Valaha lesz-e ilyen a win 10 mobile? :(
Tisztában vagyok, hogy ez egy preview, remélem többet az insider programhoz nem nyúlok. (640-en teszteltem...)

[ Szerkesztve ]

(#8546) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Szerintem a W10M erőforrás igényesebb, mint a 8.1. 930-on a preview meg sem reccen, gyors, mint a szél. A 720 meghal W10M alatt...

(#8547) Pikkolo^^ válasza Pinyo16689 (#8546) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A két telefont nem lehet összehasonlítani.

(#8548) netpeti98 válasza Pinyo16689 (#8546) üzenetére


netpeti98
addikt

Az új rendszer már a 4 magos processzorokon érzi magát jól, és a minimum 1 GB RAM se hátrány.

(#8549) Tottalino válasza netpeti98 (#8548) üzenetére


Tottalino
tag

Ez jelen pillanatban nem a 4 magról és 1 GB RAM-ról szól. Egész egyszerűen nincs kész.

(#8550) netpeti98 válasza Tottalino (#8549) üzenetére


netpeti98
addikt

Nézz egy videót a legfrissebb buildről egy 520-on és egy 640-en. Ez már szerintem nem lesz sokkal jobb teljesítményben a régi 2 magos 520 megabyte-os készülékeken, legalább is a 8.1 szintjét már nem fogja elérni.

Pedig a videók alapján maguknak az appoknak a sebessége nem lenne rossz gyenge hardveren sem, csak a töltési idő nagyon hosszú.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.