Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) tomboy0013 válasza FishAir (#8249) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azok az alkalmazások amik amúgy is szinkronizálódnak nem fogyasztanak annyit ha háttérből hozod elő őket mintha hidegen indítod. Ezen háttérben futást tudod szabályozni a Battery Saver-rel. Ha valami ki van kapcsolva ott az alapból sem szinkronizál pl egy chat alkalmazás.. Amiket a vissza nyíllal hozol elő azok a memóriában vannak és nem fogyasztanak plusz energiát kivéve ami direkt feladatot végez még a háttérben futáson felül pl. térképletöltések, zenehallgatás, youtube hallgatás háttérből. De ha ott marad mondjuk a mobilarena fórum Edge-ben megnyitva, vagy az ébresztő, vagy youtube alkalmazás megállított zenelejátszással az nem fogyaszt pluszt sőt még optimálisabb is háttérből indítani mint hidegen megnyitni mert az több energiát zabál. Ezek igazából fagyasztva vannak ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#8252) #97246720


#97246720
törölt tag

valaki meg tudna dobni egy gyári független 930as lumia product kóddal, le szeretném cserélni a telekomos rendszert gyári függetlenre :) ez a kód a sim tálca felett az imeis műanyagfülön van...059-cel kezdődik...

(#8253) mdraco


mdraco
őstag

Jó lenne egy új build ( ha lesz?), vagy valami újabb cucc. Egyre több bug van s nem akarom vissza rakni 8.1-et

(#8254) laracroft


laracroft
aktív tag

Ez most mi?

Van egy excel fájlom, amit mobilon is szoktam szerkeszteni. A mai napon is meg szerettem volna tenni. Onedrive-ból meg is nyitottam, erre ez az üzenet fogad:

Read-only...
To edit and save, an office 365 subscription is required.

Eddig ez nem volt így...
Valakinek van ötlete miért kell neki előfizetés?

köszi

(#8256) laracroft válasza #40993792 (#8255) üzenetére


laracroft
aktív tag

Nekem dismiss után is read-only :(

(#8257) Boonen007


Boonen007
őstag

Valaki találkozott bármi új buildel kapcsolatos hírrel? Vagy arról, hogy az RTM mikor várható? Azokon a pár kiszivárgott táblázaton kívül...

(#8258) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok! Az sms és hivásszűrő létezik még? Ha igen, merre találom? Ha van kitűzni ki lehet mint 8.1 alatt?

Renault Megane IV Limited

(#8259) Boonen007 válasza Jaded (#8258) üzenetére


Boonen007
őstag

A gépház Extrák menüben.

(#8260) savoo válasza Boonen007 (#8257) üzenetére


savoo
addikt

A mostani az "RTM".

(#8261) Boonen007 válasza savoo (#8260) üzenetére


Boonen007
őstag

Jó én is tudom, de tudod a remény hal meg utoljára. :)

(#8262) batai15 válasza savoo (#8260) üzenetére


batai15
félisten

Inkább még mindíg béta.

(#8263) savoo válasza batai15 (#8262) üzenetére


savoo
addikt

Az most ebből a szempontból lényegtelen.

(#8264) Jaded válasza Boonen007 (#8259) üzenetére


Jaded
senior tag

Ott csak ennyi van.

Viszont a háttérben futó alkalmazásoknál le tudom tiltani hogy fusson vagy ne, ezért furcsa.

[ Szerkesztve ]

Renault Megane IV Limited

(#8265) Partyface007 válasza savoo (#8260) üzenetére


Partyface007
őstag

igen ezt hallani de ennyi hibával meg hiányossággal (akár 8.1-hez képest is) el nem tudom képzelni hogy valóban így lesz

szerintem ha mást nem akkor az alverziót meg fogják változtatni 10586.14-re pl. ahogy az asztali is van .-)

[ Szerkesztve ]

(#8266) batai15 válasza savoo (#8263) üzenetére


batai15
félisten

amúgy nem tudom hogy a hatalmas ms mit tököl ennyi ideig ezen az egészen annyit...

(#8267) savoo válasza Partyface007 (#8265) üzenetére


savoo
addikt

De mi az, hogy ezt hallani? Ez a build van a 950-eken is. Tehát ez a régi elnevezés szerinti RTM. Persze hogy lesznek újabb buildek. Már ha megmarad a platform. ;]

(#8268) Tottalino válasza batai15 (#8266) üzenetére


Tottalino
tag

Talán a 640-es topicban olvastam, hogy a 8.1-re majd a nyuszi hozza el a véglegest. Jelenleg az új telefonokra gyúrnak, 550-950. És ezt állítólag az MS emberkék mondták a Veletech kiállításon.

(#8269) Boonen007 válasza Jaded (#8264) üzenetére


Boonen007
őstag

Akkor nálad valami gond van. Frissítve vannak az appjaid?

(#8270) Jaded válasza Boonen007 (#8269) üzenetére


Jaded
senior tag

Elvileg igen. Egyszer frissült ez is, de eddig nem kellett. Most kéne, de nem találom.

Renault Megane IV Limited

(#8271) Boonen007


Boonen007
őstag

(#8272) #97246720 válasza #97246720 (#8235) üzenetére


#97246720
törölt tag

na, megcsináltam a 8.1re a DG-t, majd W10M után az FR-t...Bizt.mentést nem állítottam vissza, tiszta telepítés és beállítás lesz/van folyamatban...

hát ez nem jó megoldás volt...mert így ami eddig meg volt, most nem tudom letölteni :/

[ Szerkesztve ]

(#8273) Švejk válasza Boonen007 (#8271) üzenetére


Švejk
őstag

Akkor kezdjük a varázslást: :D
Lesz ma új build???

[ Szerkesztve ]

(#8274) Pearce válasza batai15 (#8266) üzenetére


Pearce
aktív tag

Azért "tököl", mert az MS-től is voltak kirúgások, amikor Nadella átvette a vezetést, plusz magát a Win10M-et se sokan írják /volt is egy cikkben, hogy többen az asztali verzióra vannak átrakva/.

[ Szerkesztve ]

(#8275) mdraco válasza Boonen007 (#8271) üzenetére


mdraco
őstag

Reméljük, hogy nem csak szóbeszéd, pletyka...

(#8276) savoo


savoo
addikt

Másnak is lehalt a facebook appban a contact/event sync? Eltűntek a telefonkönyvből a társítások is...

Közben most app kilövés és újraindítás után úgy látszik neki állt csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#8277) ZavaBalazs válasza savoo (#8276) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

a makker fritzek... :)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8278) Švejk válasza ZavaBalazs (#8277) üzenetére


Švejk
őstag

Amúgy egy ilyen hálakedvezményt bevezethetnének insidereknek úgy általában. Hogy aki x hónapja tesztelget, visszajelez, stb az kapjon valami kedvezményt, MS gift cardot, akármit.

(#8279) Partyface007 válasza savoo (#8267) üzenetére


Partyface007
őstag

persze hogy az van hiszen szállításkor még csak ez volt, a "végleges" letölthető biztos hogy nem ez lesz

azzal is tisztában vagyok hogy az asztalihoz hasonlóan állandóan frissülni fog de ilyen állapotban tuti nem fogják "kiadni" mert abból nagy botrány lenne

legalábbis nagyon remélem hogy így lesz..

másrészt nagyon kevés fog fogyni a 950-ből és arra is jön majd egyből az elérhető frissítés...

[ Szerkesztve ]

(#8280) szabadicsjoe válasza ZavaBalazs (#8277) üzenetére


szabadicsjoe
csendes tag

Edigitalban már előrendelhető...

[950XL]

[950]

[550]

NEM reklám céljából... Csak info...

[ Szerkesztve ]

(#8281) MasterMark


MasterMark
titán

Hol tart most a Preview verziószámban?

Switch Tax

(#8282) Sub-ZeRo válasza szabadicsjoe (#8280) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Februárban egy 950 xl ds-re benevezek.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8283) burasu4 válasza MasterMark (#8281) üzenetére


burasu4
senior tag

586.11

(#8284) Воланд válasza Boonen007 (#8271) üzenetére


Воланд
titán

teljesen felesleges ilyen izekre alapozni. nem veletlenul egyezik meg a desktop es a mobil os build szama. kovetkezo build mar a redstone branchbol lesz.

szerk.: max annyi lehet, hogy a most forgalomba kerult keszulekek is megkapjak azt a frissitest, amivel azokon is .11-re fog vegzodni a build szam.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8285) Boonen007 válasza Воланд (#8284) üzenetére


Boonen007
őstag

Miert ne lehetne mondok egy szamot 586.15? A szam akkor is egyezik. :)

(#8286) Plazmacucci válasza szabadicsjoe (#8280) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát nem tom. 640 jobb vétel mint ez (550). Ja hogy arra nincs még 10 tehát nem jobb :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8287) ToniSoprano válasza szabadicsjoe (#8280) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Nem szeretem a függő telefonokat, de most a Telekomnál még hűség idő nélkül is nagyon kedvező az ára a 950-nek: 167 ezer Ft, de dokkolóval együtt!!!! [link]
Kollégám aki ezer éve Telekomos 10 ezer körüli havi díjjal két év hűséggel 68-ért rendelte meg a 950-et és ő is dokkolóval együtt kapja.

[ Szerkesztve ]

(#8288) Воланд válasza Boonen007 (#8285) üzenetére


Воланд
titán

hat ize, nem, nem egyezik, mivel az egyik .11 a masik meg .15. az ilyenen eleg sok tud mulni, foleg ha olyan fixet tartalmaz az egyik frissites, ami pl az uwp appok mukodeset befolyasolja es a dekstop megkapja, a mobil meg nem. ezert lesz erdekes majd latni, hogy hogyan fogjak kikerulni a szolgaltatokat a frissitessel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8289) kvcstms válasza Boonen007 (#8271) üzenetére


kvcstms
csendes tag

na, nem rossz hír, hátha visszaadják a here mapsot! :DD

nekem kb. 3 hete nem hajlandó frissülni a storeból a motion data, érintés, rate your device trió. annyira nem zavaró, de azért mégis!

Rule#5 HTFU

(#8290) chipesz válasza kvcstms (#8289) üzenetére


chipesz
őstag

Múlt héten megoldották a problémát, már frissülnie kellene.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#8291) Boonen007 válasza Воланд (#8288) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem a laptop .14 végű tehát az még beleférne nem?

(#8292) ZavaBalazs válasza szabadicsjoe (#8280) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Szuper, ennél csak úgy 30 ezerrel olcsóbb, amit linkeltem, és még van hozzá kb 45 ezernyi ajándék dokkoló meg hátlap is. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8293) kvcstms válasza chipesz (#8290) üzenetére


kvcstms
csendes tag

nálam mindig hibát ír ki. :))

Rule#5 HTFU

(#8294) gretzky77 válasza ZavaBalazs (#8292) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia milyen hátlapot adnak hozzá? Nekem nem akar a link megnyílni.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8295) ZavaBalazs válasza gretzky77 (#8294) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Azt írja a cikk, hogy van arra mód, hogy a telefon mellé szerezz ajándék dokkolót és mozo hátlapot, tudod ez a "fém" keretes bőr hátlap, amit még az októberi bemutatón lepleztek le.
De ez az akció a németeknél fut. :(

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8296) MasterMark válasza burasu4 (#8283) üzenetére


MasterMark
titán

Ez akkor az RTM valóban?

Switch Tax

(#8297) gretzky77 válasza ZavaBalazs (#8295) üzenetére


gretzky77
veterán

Aha köszi. Holnap megyek érte akkor nem keresem benne a hátlapot,csak a dokkolót.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#8298) Воланд válasza Boonen007 (#8291) üzenetére


Воланд
titán

az mondjuk pont belefer, mert a .14-es frissites a privacy beallitasok bugot javitotta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8299) MasterMark válasza MasterMark (#8296) üzenetére


MasterMark
titán

Már reggel felraktam ezt a previewt. Nem bírtam már miután a hétvégén próbáltam a 950-et. :D

Jól emlékszem hogy javasolt egy alaphelyzetbe állítás?

Képernyőkép-készítési hibát ír ha screenshotolni akarok, az vajon miért lehet?

Switch Tax

(#8300) Boonen007 válasza Воланд (#8298) üzenetére


Boonen007
őstag

Ugye, hogy ugye, na meg nem tudjuk mikor adják ki a nagyközönségnek, addig még akár .xx is lehet asztalin is a vége egy két javítással, tudnak azért még játszani ezekkel szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.