Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12951) KROK640


KROK640
veterán

... és végre elmondhatom, CSAK A CSILLAGOK VANNAK MAGASABBAN : (since 2015 jan 2 ) 

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12952) frame>24 válasza BoB (#12949) üzenetére


frame>24
addikt

Még mindig alig hiszem el, ez nagyon komoly. (és tényleg röpke 20 év ugrás... :F ) forum

Sajnos nem találtam infót, hogy a tech tree-ben HOVA fog jönni... F-86, Ki-200 vagy az R2Y2 után?

nagyon gyorsan el kéne kezdenem húzni a t5 gépeket, de Kikka is csak elkezdve lett...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12953) BoB


BoB
veterán

Végre egy normális tengeri csatás pálya :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12954) BoB


BoB
veterán

A következő patch összes újdonsága:

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12955) frame>24 válasza BoB (#12954) üzenetére


frame>24
addikt

Ezmiez?
Létezik ilyen trophy, vagy te valami teszter vagy?

mert ha ez "mák", akkor menjél lottózni, már 3 milliárd a tét.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12956) BoB válasza frame>24 (#12955) üzenetére


BoB
veterán

Dev szerver.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12957) BoB


BoB
veterán

Jesszusom :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12958) Mr.Csizmás válasza BoB (#12957) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

croissant + AH-64 = :DDD

ps. mikó' jön az 1.87?? :F

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12959) csongi válasza BoB (#12957) üzenetére


csongi
veterán

Elmennek a p.csaba:]
1,87 ha jól tudom a héten jön. Nagy cirkuszok közepette.

(#12960) frame>24 válasza BoB (#12957) üzenetére


frame>24
addikt

Miért jelennek meg folyton ilyen masszív-rakétás ground attack gépek?
Piros meteor, előtte vmely USA jet, most ez, meg szintén ebben a patchben az angol prem attaker is... ja múltkor még a Mig-15 ISh változat is!
:F

csongi: így már a héten, hogy lesz így Mitsu T-2-m?! :O :D
milyen cirkusz?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12961) csongi válasza frame>24 (#12960) üzenetére


csongi
veterán

(#12962) frame>24 válasza csongi (#12961) üzenetére


frame>24
addikt

Haha, kb. le-muzsikozták a saját népet, nagyon szép! Meg az eltussolás is, olyan igazi szovjetúniós... (pl. Szverdlovszk, 1979...)

Na mindegy, kicsit hype-olódtam ezekre a "korai hidegháborús" jetekre, illetve nemrég ráálltam a FRA jet ágakra, a top tier Vautour állítólag durva. Karácsonykor potomért adták a Yak-3 premium bagett verzióját, elég gyorsan lehet vele haladni. Most meg kiadják azt a Vautour IIA-t, csak nem akarok ennyit beleölni.

OFF: valaki tud bármit is az Eagle Dynamics 2019-es Modern air combatjáról?...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12963) BoB válasza frame>24 (#12962) üzenetére


BoB
veterán

A modern air combat semmi más mint a DCS-hez egy csoport megvehető modell (amik már jelenleg is léteznek a játékban) amiket úgy állítanak be hogy kizárólag billentyűzettel is használhatók legyenek.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12964) KROK640 válasza csongi (#12961) üzenetére


KROK640
veterán

nem tudom mennyire igaz :
Mindenesetre nem érzem én sem h a legújabb járművekre azonnal akció kellene. Azok hagy menjenek csak teliáron, majd ünnepekkor, vagy 1-2 patch múlva mehet a leárazás

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12965) KROK640 válasza csongi (#12959) üzenetére


KROK640
veterán

Remélem minél később jön az 1.87. kb 1.71 óta minden patch után felsirtam és rosszabbak lettek a dolgok. Előre félek ettől is.

(ami tetszik és mot jött Ab repcsinél csata előtt a hangárban a BR kijelzés. Na igy már ezt sem lehet majd az .87 pozitiv dolgai közé irni).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12966) frame>24 válasza BoB (#12963) üzenetére


frame>24
addikt

Ez lehangoló (bár az már amúgy sem a számomra kedvenc repülő-készlet lenne), viszont így meg kevésbé érthető a nagy csúszás (2018 őszére ígérték, úgy rémlik).
DCS világ nem tudom, mennyire tűrhető mostanság, én TrackIR nélkül továbbra sem vágyom oda, és emlékeim szerint a game engine is elég erőforrás-igényes volt.

Viszont ha lenne valami játék, ami a 2-3. generációs sugarasokat adja, - most úgy tűnik, a WT-nek lesz ilyen területe -, arra vevő vagyok.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#12967) Alg válasza frame>24 (#12966) üzenetére


Alg
veterán

Ace combat? Bár az nekem a videók alapján borzasztó arcade, cserébe gyönyörű grafika.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12968) BoB válasza frame>24 (#12966) üzenetére


BoB
veterán

Én aktívan játszok vele, jelenleg fejkövetés nélkül (elvesztettem a házilag készített fejkövetőm költözéskor).

CAS-hoz nem létszükséglet, de a légiharc multiban kizárt.

Miért lenne egyébként lehangoló? A DCS-t folyamatosan frissítik rolling modellként és egyébként sincs alternatívája.

Ilyen war thunder meg ace combat árkád lövöldék sehol sincsenek hozzá képest, egyszerűen még csak egy lapon sem lehet említeni őket.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12969) KROK640


KROK640
veterán

BTW a bomber ellenesek imái meghallgatásra leltek, lévén a maitól a Greiff javitását felemelték 17000+ SL-re, a DO217E2-t 14000SL. Pedig ahogy Magyar85 fogalmazott "elég csak rájuk fújni".
Nos azt hiszem ezek a gépek (is) most fognak tömegével letűnni ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12970) BoB


BoB
veterán

Na végre, kint van az új patch. Radar! :C

[link]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12971) Mr.Csizmás válasza BoB (#12970) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rétestészta effekt...inkább x-plane kategóriában jöhetnének dolgok, B&V 141, 139, Arado E.555, Ju-287 család :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12972) KROK640


KROK640
veterán

Nah, megjött a WT locked ON first look az én meglátásom szerint :

Inditás közben gondolkodtam, hogy milyen fura, régen alig vártam az új patcheket, aztán ez úgy 1.73 körül megfordult, és már jó ideje azon rettegek mit tudnak még elrontani az amúgy remek játékban. Igy léptem be a 868ik napon.

Nos ahogy gondoltam ez a patch elsősorban a felfele bővitésről szól, de legalább németeknél ismét nem pocsékba megy az LB, van egy 9.3-as Sabre 400ezer LB-ért, meg egy 10.0-ás Mig195 390 ezerért (ki érti ezt? - BR és fejlesztési ktg viszonya, ugye!), vagyis jó ideig ismét nem a levesbe fognak menni a lement meccseimért a villanykörték. :)

Az FJ4B bekerült hivatalosan is, lehet h még más amcsi gép is, de azon a fán olyan messze vagyok még tőlük, hogy számomra semmi jelentősége nincs.

Szovjetúniónál semmi újat nem sikerült felfedeznem, az viszont durva, hogy 2.7-es full stock azon a fán az utolsó bomberem, de ahogy jelenleg a bomberekkel bánnak, szerintem nem is nagyon fogok tovább fejlődni azon az ágon :(

Nagy Britannia fejlesztései sem számomra jöttek, egy darab 7.7-es gép, amikor még az első 5.7-est grindolom, és piszok messze van a vége. (bár azon az ágon mindössze két gép választ el tőle... az más kérdés h a britekkel nemigazáén van több kedvem játszani egy ideje mint a japókkal).

Japán szintén nem érint, 10.0-ba jött a Mitchu T2, amiről azt olvastam, hogy inkább 11.0-ba kellett volna érkezzen, bár a mostani gépfelhozatal mellett nincs jelentősége.

Digo : megjött az SM92, és pont fejleszthetném is, amint befejeződik az SM91, juhhú. Kár, hogy semennyire nem érdekelnek az olasz csatarepülők. Meg jött egy G91YS.

Franciáknál ismét képtelenek voltak bármit is berakni a fába ami nem VI rang, szóval hiába a sok új repülő, járműveket illetően patch még engem hidegen nem tudott hagyni mint ez!

Hogy maga a játék hogyan változott? Nos az leginkább majd pár meccs után derül ki, de a BR számlálónak sikerült máris elromlania, vagy pedig megváltoztak a szabályok, ugyanis az 5.7-es német presetem (3db 5.7-es és 3db 5.3-as gép) szerinte bizony 5.3 ...

Az első meccs egy brit volt, és azt szomorúan láttam, hogy a bombereknek sem az erejét nem sikerült visszaállitani, sem a javitási ktg-t nem sikerült megoldani, a Lincoln pl kemény 429kg bombát dob le 9900SL-el javitási ktgért, nevetséges sebeség mellett, és egyetlen találat elég volt, hogy szétessen. A meccsen azért ment a mindenkit kilőnek előlem, az utolsó pillanatban sikerült egy kill-t összelapátolnom. Ami még érdekesség az a ping, 100-120 alá egyáltalán nem akart becsúszni, ugyanakkor előfordult 650+ is, szemben a korábbi 30-40-el, bár gondolom ez most a sok patch letöltés miatt lehet.

A második meccsben nem birtam magammal, kihoztam az 5.3-nak titulált 3db 5.7-es és 3db 5.3-as gépes német presetem. Laza 6.7-be dobott be, a meccsen belül már 5.7-nek mutatta a BRemet, szóval megállapitható, hogy a BR kijelzőt sikerült elrontani az új patchel, pedig az még most érkezett.
Nagynehezen le tudtam dobni egy kört, majd egy sorozat és a Greifnek annyi, végülis egy 684 ezer SL-es + 1750GE-s gép miért ne egyetlen laza sorozat legyen? és aztán lehet javitani 17000-ért ... Fölösleges cukrozni a taknyot, a propelleres közepes és nagy bomberek kora jelenleg leáldozott! (Ezzel lenen jó valamit kezdeni, vagy drasztikusan leszállitani a javitási ktg-t és megemelni a jutalmakat, vagy megerősiteni a bombereket, vagy valami egyéb játékmechanikát beveztni amiért megéri kihozni őket).
Ezután a köv gépemet kihoztam, de olyan tragikus hirtelenséggel vesztettünk, hogy szinte fel sem tudtam fogni...

Nos elmondhatom, hogy a patch után a játék jobb biztosan nem lett ... viszont egyenlőre úgy tűnik a kapitális mértékű elbacást is megúsztuk, legalábbis úgy tűnik egyenlőre... (PERSZE, MERT OKOSAN A GAZDASÁGI VÁLTOZÁSOKAT AMIK A BOMBEREKET ÉRINTETTÉK PÁR NAPPAL KORÁBBAN VEZETTÉK BE, IGY NEM KÖTHETŐ EHHEZ. De ha azt is hozzánézzük, akkor ez a patch is hozta a kötelezőt elrontási szintben).

Szóval azt hiszem itt az ideje komolyabban ötletelni a bombereket illetően...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12973) csongi válasza KROK640 (#12972) üzenetére


csongi
veterán

Ismét sikerült nagyot alkotni a Gazsinak.
Minden egyes javításnál hetek telnek el mire az előző fostos állapothoz visszább kerül.
Egy bughalmaz. Ellenség minden játművét elveszetette után még fél percig se volt vége a játéknak, miközben az ellenségnek volt 500 pontja. Majdnem lezuhantam, mintha arra várt volna a tetves játék.
A G55 repülők szárnyakat kaptak. Egy repülő erőd lett. Legyalázza fordulásba a Spiti.
Kellene a 100Br-es repülők meg a Csisicsuda ledopárd fosok. Azt sem tudják egy 1970-es Brit tanknak mi a valós a páncézatam de A legmodernebbet lemodellezik. Az a büdös......
Vagy a realisztikot szüntesse meg a moslék orosz cég, vagy én szüntetem meg az akkontomat.
Tényleg borzalmas minden frissítés.

(#12974) KROK640 válasza csongi (#12973) üzenetére


KROK640
veterán

Hát legalább nem csak én látom igy :(
De mint irtam most a gazdasági fhost még jóelőre letolták a torkunkon, hogy ne ennek a patchnek a számlájára irjuk ezt is.
De nem véletlenül félek én máris az 1.89-től is ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12975) csongi válasza KROK640 (#12974) üzenetére


csongi
veterán

Van olyan Japán 4,7-es gép ami 34ezer lion a javítás. A bádog lemez.
A német gépek, meg harmada sincs. Miközben a fricc gépek voltak költséges javítási és előállítási költséggel.
Ez a gazsin.

(#12976) KROK640 válasza csongi (#12975) üzenetére


KROK640
veterán

Melyik az a gép?

Nem mellesleg észrevettem h bizonyos bombereknek nincs felemelve a javitási ktgje.. Viszont mindre igaz h elég rájuk fújni és már esnek szét

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#12977) csongi válasza KROK640 (#12976) üzenetére


csongi
veterán

A6M5 Kö

(#12978) pc360


pc360
addikt

Visszaraktam a War Thunder-t, egy-egy reppenés erejéig jó ez. Csak most kicsit tudományosabb alapokon kezdtem a dolgot és megnéztem, mely gépekkel jobb winrate-em a realisztikus módban, és hát nem meglepő az eredmény... Azokat a gépeket emeltem ki, amivel az adott arány több tíz repülés során alakult ki.

Amcsi

• P-47N-15: 64%
• P-51D-30: 64%
• SB2C-4: 63%
• P-47D-28: 60%

A P-47-ek régebben még airspawn-oltak, tehát azt nem érdemes alapul venni.

Fricc

• Bf 109 F-4: 90%
• Do 217 N-1: 80%
• Do 335 A-0: 71%
• Ta 152 C-3: 70%
• Bf 109 K-4: 64%

A Ta 152-vel repülök most a legtöbbet, elég jó cucc.

Ruszki

• La-9: 64%
• I-185 (M-71): 55%

Néha poén. A többi gépük viszont totálisan érdektelen.

Brit

• Spitfire F Mk 24: 55%
• Spitfire F Mk XIVe: 52%
• Spitfire LF Mk IX: 48%

Hiába az egyik legjobb gép a harmadik, ha a britek úgy általában rosszak.

Japó

• A6M5 otsu: 78%
• A6M5: 77%
• Ki-84 otsu: 68%
• A7M2: 66%

Ez alapján elég nyilvánvaló, hogy miért az egyik legdrágább az A6M5.

Tésztazabáló

• G.55 serie 1: 78%
• C.205N2: 66%
• G.56: 57%

Elmegy. A G.56 a kedvencem, de őrült drága.

Csigazabáló

Na, itt egy említésre méltó gép sincs.

Egyébként én nem találkoztam extra bugokkal és társaival a frissítés óta. Ugyanolyan a játék, mint eddig is, gyakorlatilag semmi se változott nálam.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12979) csongi


csongi
veterán

(#12980) BoB válasza csongi (#12979) üzenetére


BoB
veterán

Most azt kell nézni hogy 300-as ping-el játszol?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12981) pc360 válasza csongi (#12979) üzenetére


pc360
addikt

Hatvanszor elmagyaráztam már itt is és discord-on is, hogy a lövés effekt nem egyenlő a tényleges célzással. A visszajátszásban mindig el fog maradni az effekt attól, amit valójában az ellenfeled látott. Nem hiszem el, hogy még egyszer le kell mindezt írnom... Ez nem bug, vagy kicseszés, hanem egy elcsúszó effekt a visszajátszás közben.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12982) pc360 válasza pc360 (#12981) üzenetére


pc360
addikt

És ugyanígy, a gépet nem forgatja játék közben pont oda, ahol amúgy az ellenfeled már látja a saját célkeresztjét, ott is van egyféle csúszás. Hiába látod azt, hogy eltalál, pedig még nem is fordult rád teljesen, az azért van, mert a gép modellje késik. Ebből nem kell ítélni, és nem jelent semmit. Mondom ezt is ezredjére...

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12983) csongi válasza pc360 (#12981) üzenetére


csongi
veterán

Ez a GAzsin magyarázata, lehet ezt sokféleképpen magyarázni :)
Ugyan ezt látom a játékba, messze mellém lő, és mégis beadja a találatot.
Real felvétellel sem születik más. A rejtett lőszerekkel mindig van valami variálás.
Néha mindent visz, néha semmit. :) Ezt te is megtapasztaltad már oly sokszor.

Bob, hol volt itt 300as ping?

[ Szerkesztve ]

(#12984) pc360 válasza csongi (#12983) üzenetére


pc360
addikt

Azt a példát is elmondtam már, hogy míg a saját replay videóimban úgy néz ki, hogy túlságosan mögéjük célzok az valótlan, mivel játék közben nagyon is szép volt a lead. Ennyit jelent a replay, amit persze kijavíthatnának, de ez mindig is így volt, és nem csalást, vagy egyéb összeesküvést jelent ellened. De a konkrét játékon belül is van némi késés, és az effektek különben sem jelentenek semmit. Attól még rád célzott, nincsen benne semmi bunda.

Próbáld csak ki: ha leszedsz valakit egy rövid sorozattal fordulás közben, és mindezt visszajátszod, akkor pont ugyanilyen lesz a végeredmény, mint amit most a videón láthattunk. Egyszerűen régi a motor, és elsőbbséget élvez a célzás modellezése, mint az apró mozdulatok reflektálása a külső személy számára.

A találatokról eddig is tudtuk, hogy egy bizonyos range-en belül random a számításuk, nem valós modelleken alapul. Ezen nincs mit ragozni. Jobban ki kell facsarni magad, ha el akarod kerülni a lövéseket, illetve jobban kell célozni, és akkor eredményesebb leszel. Erre ezt tudom mondani. :)

De van a másik, szintén elég remek megoldás, amit én is alkalmaztam: abba kell hagyni a játékot, és akkor nincs semmi probléma. Kicsit kihevered a sérelmeket.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12985) csongi válasza pc360 (#12984) üzenetére


csongi
veterán

"De van a másik, szintén elég remek megoldás, amit én is alkalmaztam: abba kell hagyni a játékot, és akkor nincs semmi probléma. Kicsit kihevered a sérelmeket." :D
Ez igaz:)

Ezzel az egésszel csak arra reflektáltam, hogy az 1,87 mit hozott.
Érdemben semmit, csak skinezett szét techinkákat. Valamikor érdeklődtem miért nincsenek modern vadászgépek. Akkor az volt a válasz, hogy technikailag nem kivitelezhető. Hát azóta sem de rá erölteték a motorra ezeket.
Most már azt mondom, Sajnos. De úgy tűnik ebből van már csak bevétele, és ezzel tudja kielégíteni a törzs bázis igényeit.
:)
Én csak ki duzzogom magam, aztán ennyi :)
Jut eszembe, ha van kedved beszerezni egy Joy.t akkor lehetne menni IL-be. hívtak játszani.

(#12986) pc360 válasza csongi (#12985) üzenetére


pc360
addikt

Semmit se hoz egyik frissítés se, csak 1-2 új gépet, ennyi.

A tier 5 és 6 nem érdekel, felőlem azt csinálnak ott, amit csak akarnak. :)

Nem tudok joy-t szerezni, mert hatmillió dologra szívesebben költenék előbb, de még egy kormányra is.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12987) BoB válasza csongi (#12985) üzenetére


BoB
veterán

Rengeteget hozott az új frissítés, nem csak repülőgépek léteznek a játékban.

Neked nem hozott semmit, az nem ugyanaz.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12988) csongi válasza BoB (#12987) üzenetére


csongi
veterán

Mit? Leopardot, Tunguszkat....stb.
Tudod ezek mik, es mit tudnak? :).
Ezek skinek. atrajzolt vazak. Semmi nincs amit ne lattunk volna eddig. Talan az uj mapok.
Nincs ertelmes jatekmod, br besorolas, fizetesi mod.
Hulladek matchmaker. Dogunalmas linux megjelenes.
Irreallis adattablak. Felesleges adatokkal, ertelmetlem fizikai modellekkel. Agyatlan javitasi koltsegek....
stb
Ocsmany modon megoldott sebessegi modellek.
Soroljam?
Ezeket kellen megoldani, es az mar frissites. De tudjuk ezt csak uj motorral lehetne, de arra nem koltenek, csak huzzak a lobort ameddig csak lehet.

[ Szerkesztve ]

(#12989) pc360 válasza csongi (#12988) üzenetére


pc360
addikt

Ez egy ilyen játék, eddig is tudtuk, és ezért szeretjük. Vagy sem... de akkor meg nem kell nyomni. Szerintem ez így rövidre zárható akkor.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12990) csongi válasza pc360 (#12989) üzenetére


csongi
veterán

Igaz!!

(#12991) pc360 válasza csongi (#12990) üzenetére


pc360
addikt

Változni már úgysem fog, az új motor nem elvárható, mert egyszerűen nincs az a büdzsé, ami ezt kitermelné nekik. Az már új játékot jelentene, az meg úgyis új címet kapna. Szóval ez van sajna.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#12992) BoB válasza csongi (#12988) üzenetére


BoB
veterán

Én eddig még nem láttam föld-levegő rakétát, de tegnap kipróbáltam és kurvajó! :D

Nemsokára meg is lesz a Tunguska.

Új jármű meg úgysincs a Panzer I meg T-26 (1933), meg a kezdetleges biplane-ek óta mert mindegyik csak reskin, nem értem miért nem dobtad a játékot már a legelső kiadott patch-nél :C

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12993) Alg válasza BoB (#12992) üzenetére


Alg
veterán

Én a föld-levegő rakétákat várom mint következő lépés ;]
(Nem, nem várom mert egyrészt alig játszok másrészt nincs top tier járművem)

Szerk: ja most látom a Tunguska megkapta azokat is

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12994) BoB válasza Alg (#12993) üzenetére


BoB
veterán

Azt akartam írni, javítottam :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12995) csongi válasza BoB (#12992) üzenetére


csongi
veterán

Értem én:)
De mindig ez van ebben a játékban. Bevezetnek egy csoda teknikát, majd az ellenfélnél elfelejtik az ellenszerét megcsinálni. És ez váltogatja egymást. Attól függően melyik nemzetnek akarnak kedvezni.
Mire ez a Tunguszka megszületett, már léteztek a levegő föld önirányítású rakétái, pont a légelhárítás ellen.
Lásd F4 phantom. A sparrow rakétát szinte az összes vadászrepülőre fel lehetett szerelni.
Ennyi a realisztik.........
Vagy lásd Lopard. Halvány foggalmuk sincs mit tud az a harckocsi.. :), de egy darabig kilőhetetlen lesz, az biztos. Az 1970 években kikerült Brit harckocsikról sem tudnak semmit, de sebaj, eldöntötték, hogy azok nagyok gyengék meg lassúak voltak. :)

(#12996) BoB válasza csongi (#12995) üzenetére


BoB
veterán

Ok, de ez csak egy játék, és abszolút árkád attól függetlenül a játékmódnál mi van kiírva.

Én is tudnám sorolni a dolgokat, például a harckocsiknál a tűzvezető rendszerek teljes hiánya. Egy T-64-el ugyanúgy kell célozni mint az 1933-as T-26-al, holott a világon elsőként az volt az első modern tűzvezető rendszerrel felszerelve.

Ott van az Armored Warfare, abban T-14 Armata is van, az mennyire valós? :DDD

Nincs alternatívája a piacon, de pl. én játszom a DCS-el is repülős vonalon. (IL-2-nek is megvan 2 része de azzal kevésbé mert a modern gépek és a hidegháború jobban érdekel).

Meg előfizettem már tankos vonalon az egyetelen ilyen értelmes játékra is (amit egyébként egy hétköznapi játkos még csak hírből sem hallott), az SB PRO PE-re.

De ezek a játékok nem annyira könnyed kikapcsolódásról szólnak.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12997) BoB válasza BoB (#12996) üzenetére


BoB
veterán

Egyébként még azt hozzátenném, hogy repülős vonalon már linkeltem, tankos vonalon ezzel kezdtem a PC játékos pályafutásom (1988):

Videó: [link]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12998) csongi válasza BoB (#12997) üzenetére


csongi
veterán

Maximálisan megértelek.
A fizetősők mindig előnybe voltak. Mikor fizettem, akkor jobban haladtam, és egy kicsit elnézőbb volt a játék.
Nem gond, ha fizetni kell, de akkor egyformán. értem, én hogy ez egy üzleti modell, csak így azért pay to win. Illetve alhangon is éves kiadás csóróságos üzemmódba is évi 30 ezer.
Azért ez nem AAA játék, hanem egy Béta állapotú valami.
Nah de ez van. Ahogy már PC is mondta. Vagy játszik az ember és elfogadja, vagy itt hagyja.
Egy biztos!
Az egész modern harcászati vonalat, én eleve a WT2-vel kezdtem volna egy teljesen új motorral.
Talán akkor nem kellene a Gazsinak sem sopánkodnia, hogy jiába az új eszközök, most már jelentően érezhető a játékos tábor csökkenése.
Egy Free vonalon a br1 kb az örökké valóság....

[ Szerkesztve ]

(#12999) frame>24


frame>24
addikt

Figyi, itt miért nem lehet újabban megtekinteni újra, egy már lejászott csata eredményeit?
Ha bezárod a battle results képernyőt, utána már később csak összesítőt mutat.

MI a trükk?

Amúgy a z$idó Vatúr nagyon poén, ha 1,5 km v azalatt lövöd a Shafrir-t, többnyire nem tudnak kitérni. ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#13000) KROK640 válasza csongi (#12985) üzenetére


KROK640
veterán

Kedd óta nem játszok. Most nem léptem be 869 nap után csütörtök-pénteken, erre most közli h a 868-adik belépős napom. De játszani nem játszok.

A frissítés meg nekem sem hozott semmit. DE : azért pakolják őrült módon a gépeket meg a modern dolgokat, mert a játékban a járművek amik eladhatóak. Az hozza nekik a hasznot, ezért mindig lesz tömködve járművel a játék, ha van értelme, ha nincs.
Mondjuk nagyon nem tetszik ez az irány meg a modern dolgok erőltetése, pláne h digó és francia fa még mindig nincs normálisan megcsinálva, az amerikai fa BRRezése meg úgy van elcseszve ahogy csak lehet!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.