Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Meggyi001: Amire figyelned kell Párizsban is...
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Sziasztok, udvozlunk mindenkit Magyarorszag legnagyobb VMware forumjaban!

Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
TheProb
#3497
üzenetére
Nem egészen értelmezhető a kérdés. Az FT-nek önmagában semmi köze a raidhez. Mi van ha pl. shared storage van az FT alatt raid megoldás nélkül? Keresztet vethetsz rá, hiába működik az FT.
A raid level meg megint design kérdés, illetve itt sem tiszta, hogy mire gondolsz. Az ESXi-t magát is érdemes redundáns volume-ra telepíteni ha éppen nem hálózatról bootol, hiszen ha kiesik a disk alóla, akkor nincs log, coredump, és a következő rebootkor nyilván nem fog tudni elindulni. De ez is egy soktényezős dolog, van aki azt mondja, hogy röhögve telepíti pl egy bladeben levő embedded SD kártyára az ESXi-t, a log meg a coredump remote megy, az esetleges boot disk halála esetén pedig kiveszi a hostot a termelésből mert van egy csomó másik. Akárhogy is, ha már disk van alatta és redundánsra szeretnéd, akkor oda elég egy mirror is, nem kell 1+0.
Aztán ott a vm datastore, ahol viszont elképzelhetetlen a redundancia hiánya. Az alá mindenképpen kell valamilyen megoldás, terheléstől, alkalmazástól, és a használt eszköztől függően kell kiválasztani a raid levelet (már ha raid egyáltalán).
Új hozzászólás Aktív témák
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Bontott Bosch Smart Home Intelligens radiátor termosztát II / 12 hó jótállás
- 27% - LG 75NANO756QA 190CM NANOLED 4K UHD 100HZ SMART TV ! BeszámítOK !
- 27% - ASUS Vivobook OLED Notebook! Ryzen 5 7535HS / 16GB 6400MHz / 500GB NVMe
- Eladó Realme gt neo 2 5g Dobozában tokkal
- Dell Wyse 5470,14",FHD, N4100 CPU,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11,IR KAMERA
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

