Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18201) Dany007


Dany007
veterán

Keresnék jobb minőségű 3,5-ös jack hosszabbító kábelt, minimum 6 méterest... :U Hátha van valakinek a közelben.

Jól olvasom az a Best byte kinyitott már? Majd benézek hétvégén... Hátha van pl 6 méteres jack hosszabbító. :)

(#18202) t1


t1
addikt

(#18203) vashal válasza vashal (#18199) üzenetére


vashal
tag

az előbb kimaradt a kép róla.NEM karcos a képernyő mielőtt felmerülne csak lusta voltam letörölni.de ha ezen múlik akkor megpucolom

[ Szerkesztve ]

(#18204) cimabue


cimabue
tag

Sziasztok. Ajánljatok valami normális 1150-es lapot. 1 VGA, semmi tuning, viszont minél több usb, és eSata sem hátrány.

(#18205) Dany007


Dany007
veterán

Ma voltam a BestByte-ban kíváncsiságból. :) Hát, meglepően pici. Azt hittem lesz egy Euronics méretű valami, de nem.

Viszont sokféle cucc van és igényes az egész kialakítása, elrendezése. Néztem volt egy R9 270-es Asus verzió 55.400 forintért. Ez 53k az ipon-ban. Ha hozzácsapjuk a szállítást durván 2k-t akkor már majdnem ugyanott vagyok.
Genius Gila 15k és párszáz forint. Ipon-ban 14.400. Itt is ha hozzácsapjuk a szállítást már olcsóbb is.

(#18206) helkis válasza Dany007 (#18205) üzenetére


helkis
addikt

290X nem volt? :)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18207) Dany007 válasza helkis (#18206) üzenetére


Dany007
veterán

Ööö az nem láttam. Viszont volt 7750 asszem valami afterburner edition :D Jót nevettem is. :B
Este 7-ig nyitvavannak viszont ami pozitívum. Van valami játékos sarok is kialakítva. Azt mondjuk nem néztem meg. Nincs olyan hatalmas választék az alap dolgokból se (bill-egér stb), de azért ahogy elnéztem vannak komolyabb cuccok is nemúgy mint mondjuk egy office depot-ban ahol mindenből többnyire a legalja..

(#18208) csibe1 válasza Dany007 (#18207) üzenetére


csibe1
addikt

Jó ideje nem jellemző már a nagy raktárkészlet a vidéki boltoknál, de máshol se nagyon.
Ami kell azt megrendelik, addig se áll benne a pénzük.
Az este hétig való nyitvatartás tényleg jó dolog. :K

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18209) Dany007 válasza csibe1 (#18208) üzenetére


Dany007
veterán

Ez egyébként így van...
Múlthéten akartam venni egy hangkártyát. Találtam is az aprón veszprémi srácot. De nem válaszolt. Mérgemben bementem egy Vp-i boltba, hogy akkor majd veszek ott egyet. Hát nem volt. De nem csak az az Asus Xonar amit kinéztem, hanem semmilyen. Ő is mondta hogy manapság már nem tartanak raktárkészletet, főleg nem ilyenből... =/

Persze ez érthető is, no de ezeknek a boltoknak igazából ez lenne az egyetlen előnyük a webshopokkal szemben. Vasárnap este megrendeltem a Xonar-t a PCX-től és kedd koradélután meg is hozták. Akkor minek menjek mezei "offline" számtechboltba?

Sajnos én olyan vagyok, hogyha kitalálok valamit és rákattanok akkor az azonnal kell. Sokszor az ár sem számít annyira. Ezért lenne jó nekem egy jó számtechbolt. :) Na de így nincs sok értelme. Na meg legtöbb esetben extra igényeim vannak amik hétköznapi boltban nembiztos hogy eleve vannak... Persze egy 5-10 éve még más volt a helyzet.

(#18210) csibe1 válasza Dany007 (#18209) üzenetére


csibe1
addikt

"Akkor minek menjek mezei "offline" számtechboltba?"

Azért, hogy ők intézzék helyetted a garit? :)
Más előnye már nem nagyon van, meg van hová szervízbe hurcolni a gépet, aprócseprő dolgokat megvenni.
Valami még rendelve is olcsóbb, mint helyben.
Az extra dolgokat régebben is rendelni kellett.
Tavaly volt az egyik boltban egy gép ami a megvételkor kb kétmillió Ft-ba került.
Most a tizedét sem éri már, és kétszázezerből olyan gépet lehet összerakni
ami félgázon is messze lekörözi.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18211) Dany007 válasza csibe1 (#18210) üzenetére


Dany007
veterán

A garit a webshop is elintézi helyettem, csak vissza kell küldenem. De sok helyen küldenek garanciafutárt. Tehát elvileg nekem semmi dolgom.
Igen nagyon sok esetben olcsóbb rendelve, mint helyben. Épp ezért is csodálkoztam a korábban említett Bestbyteos árakon. Drágábbak igaz, de szállítást levonva már nemigazán.

(#18212) cigam válasza Dany007 (#18211) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog (1)

N+1 oka van
- nem bíznak az internetes boltokban/fizetésben
- nincs is internetjük
- személyesen meg tudják beszélni a problémájukat/igényüket
- nem értenek hozzá, fogalmuk nincs mi a DDR3, APU, mikor a kapacitást kérdezed, összekeverik a RAM méretét a merevlemezével
- ...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#18214) dev7 válasza cigam (#18212) üzenetére


dev7
csendes tag

Valakinek ebből valami esetleg?
http://hardverapro.hu/apro/komplett_pcmonitorralhangfalszettelbillentyu_es_egerrel

[ Szerkesztve ]

(#18215) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Érdekelne valakit a közeljövőben 2x2GB 1866-os Crucial Ballistix Tactical DDR3 ramkit? Elég jó tuningpotenciállal rendelkeznek aki nem tudná.

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#18216) đe$|re


đe$|re
senior tag

Üdv mindenkinek!
Lenne egy eladó AMD Phenom II X2 555BE proci. Magfeloldás után hibázik a böngészőben (indavideó, animeaddicts). További kérdés/információ/érdeklődés Pü-ben!
i.á.: 11000

:R

(#18217) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Keresnek am3-as felkonfogot,akinek lenne keressen fel koszonom.

(#18218) helkis


helkis
addikt

keresek ismét DVD-RW-t satásat, feketét! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18219) Dany007 válasza helkis (#18218) üzenetére


Dany007
veterán

Egyet már kaptál! :P Írd oda hogy működőt keresel! :D

(#18220) helkis válasza Dany007 (#18219) üzenetére


helkis
addikt

:D ok, szóval működő, fekete, sata drive kellene.. több is jöhet ha jó árban van.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18221) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Sziasztok nincs valakinek pár darab (5) 1000qf-os 25v-os kondija,meg egy 470qf-os?
vagy esetleg veszprémben vasárnap hol lehetne ilyet beszerezni? :)

(#18222) helkis válasza Kisfundy (#18221) üzenetére


helkis
addikt

az inkább uF lesz ugye? vasárnap esélytelen, hétfőn a Gaczánál megnézheted, de pont olyan úgy sem lesz, hanem csak nagyobb méretű (fizikailag), ráadásul drága is.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18223) Kisfundy válasza helkis (#18222) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

persze uf,hol van az a bolt?,mit jelent a drága?

(#18224) helkis válasza Kisfundy (#18223) üzenetére


helkis
addikt

Ady Endre utca, hiradástechnikai bolt, a top-gym-el szemben.. egy kondi kb 200-250huf..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18225) Kisfundy válasza helkis (#18224) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

Igen azt ismerem én is,végülis annyira nem drága,bár lomex olcsóbb,de hát az mire ideérne...

(#18226) Dany007


Dany007
veterán

PCI hosszabbító, felxibilis, valaki?
Esetleg iPhone 4S független ? (meg persze hibátlan) Apámnak akarják anyámék karácsonyra... És az istenért se tudtam lebeszélni hogy ennyi pénzért már komoly telefont is kapna, nem csak egy sza..os 4S-t... =/

(#18227) dome34


dome34
csendes tag

Hali
Nincs valakinek elfekvőben egy 939-es alaplapja? (ddr ram, pci-e)
üdv attila

-Az a baj a világgal, hogy az okosok tele vannak kételyekkel, a hülyék meg holt biztosak mindenben. -Tényleg Főnök? Hát persze!

(#18228) Kisfundy válasza Dany007 (#18226) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

gyári zsír ujjat tudok!

(#18229) Dany007 válasza Kisfundy (#18228) üzenetére


Dany007
veterán

De az gondolom megdragabb?
60-70 ert lattam az apron

(#18230) t1 válasza Dany007 (#18226) üzenetére


t1
addikt

Haver ezt árulja : [link]

(#18231) Kisfundy válasza Dany007 (#18229) üzenetére


Kisfundy
aktív tag

Persze meg mindig draga 120 lorul van a zsir uj nagykerben.de lesz ra 1 ev garid.

(#18232) Dany007 válasza Kisfundy (#18231) üzenetére


Dany007
veterán

Annyit meg végképp nem tudnak rá költeni. Engem még így is bosszant. 70k-ért már olyan komoly Sony vagy Samsung telefont kapni... Brutál szép és nagy kijelzővel... extrákkal, memóriakártya hellyel stb stb...

@(#18230) t1:
Mindenképpen 4S kéne legalább, mert azzal már lehet 1080p-ben videót felvenni. Azért ez 2013 már eléggé alap kellene hogy legyen. Szóval annál lejjebb nem nagyon akarom adni.

(#18233) JanR válasza Dany007 (#18232) üzenetére


JanR
addikt

Voda-nál most akciós a 4S 8GB, ha esetleg érdekel.

Más: Hol tudnék olyan karra rögzíthető tokot venni, ami Note 2-höz jó? Persze reális áron. Még nem jártam végig a kicsi GSM boltokat, hát ha valaki tud nekem jó információval szolgálni.

(#18234) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Valaki meg tudja mondani ma mettől meddig van nyitva a híradástechnikai bolt?

(#18235) Male válasza Kisfundy (#18234) üzenetére


Male
nagyúr

PowerColor Radeon 7970 érdekel valakit?

Gari még két év van rá... árat még nézek, mennyiért mennek.

(#18236) szente


szente
addikt

Valakinek egy új Pierre Cardin pulcsi? [link]
Elvileg S-es, de rám nagy lett, szóval az M-es méretűekre jó. Még nem volt rajtam, szóval tök új.
Az ára legyen mondjuk 5ezer.

(#18237) Male válasza Male (#18235) üzenetére


Male
nagyúr

Hirdetést feladtam róla... így már hivatalosan is eladó...

Radeon 7970, 2 év gari, 72.000 Ft.

(#18238) Tom5


Tom5
addikt

(#18239) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Esetleg valakinek?

(#18240) JanR


JanR
addikt

Valakit érdekel egy ASUS K52JC típusú laptop? (i5 M450 ; 8GB ram ; 500GB HDD ; GEF 310M)
Szép állapotú gép, csak az aksija halott.

(#18241) Tom5


Tom5
addikt

(#18242) szkury


szkury
tag

Sziasztok!
Nincs vkinek felesleges számgép asztalféléje?
Feleségemnek kellene suliba, a díjazást megbeszélnénk.
Köszi előre is.

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#18243) Zsolti23 válasza szkury (#18242) üzenetére


Zsolti23
csendes tag

Hali nekem van. Ha érdekel szólj, az árat privátban írd meg, hogy mennyire gondoltál.

(#18244) szkury válasza Zsolti23 (#18243) üzenetére


szkury
tag

Kösz, ment a PÜ!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#18245) helkis


helkis
addikt

keresek: PCI-e vga-t 4k-ban max!

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#18246) JanR válasza helkis (#18245) üzenetére


JanR
addikt

R9-290X jó lesz? ;]

(#18247) szente válasza JanR (#18246) üzenetére


szente
addikt

4k-ért gondolom persze! :DDD

(#18248) JanR


JanR
addikt

Amúgy mi van ma Veszprémbe? Rohadt sok rendőr rohangál az utakon, minden 8. rendőr autó kb. Sima ellenőrzés, vagy keresnek valakit? A tömegről nem is beszélve, pedig 11 körül voltam a belvárosba :U

(#18249) szkury válasza JanR (#18248) üzenetére


szkury
tag

Nincs ma vmi szalagavató?

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#18250) helkis válasza JanR (#18248) üzenetére


helkis
addikt

péntek13 van.. :D

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.