Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) dokar válasza cigam (#14600) üzenetére


dokar
addikt

híres lettél, bár múltkor nem te voltál a 100 ezres lámpás cikkben is?

extra - SEXRay

(#14602) cigam válasza dokar (#14601) üzenetére


cigam
félisten

Ha cikkben nem is, az RTL hiradóban igen :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14604) cigam


cigam
félisten

Azt hiszem kezdek(?) ebbe becsavarodni. Nézem a tévét, és mit mondanak a neutrogéna reklámban?
...nyest ápoló... :O

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14605) sirzollee


sirzollee
tag

Hali ALL!
Keresnék egy havernak 50-60E-ért notebookot.Használt is jó,de nem gond,ha van rá még gari.

(#14606) t1 válasza cigam (#14604) üzenetére


t1
addikt

Boldogítson, hogy tegnap elütöttem egyet :D

(#14607) ArmanD. válasza cigam (#14600) üzenetére


ArmanD.
őstag

A Halle 7 elötti parkoló sort kihagytad :(((

:D

[ Szerkesztve ]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#14608) JanR


JanR
addikt

Na most akkor kérdezek :D

Az i7 2600K, vagy i5 2600K? Mind a 2 néven láttam már és nem tudom melyik az :D

Na de ha i7, akkor a 2500K is i7? :D

Köszike a segítséget :D

(#14609) helkis válasza JanR (#14608) üzenetére


helkis
addikt

i5-2500K és i7-2600K van.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#14610) ArmanD.


ArmanD.
őstag

(#14612) JanR válasza helkis (#14609) üzenetére


JanR
addikt

Okéka, így már jó. Akkor marad az i7 irány, csak más foglalattal :D

(#14613) helkis válasza JanR (#14612) üzenetére


helkis
addikt

egyébként vad lett a "HEX" jel nélkül! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#14614) JanR válasza helkis (#14613) üzenetére


JanR
addikt

Ja, elég vad ;] Most pont emiatt van gép 'fejlesztés' :D Mert az autó végre rendbe van, így egy kicsi mánit tudok gépbe ölni.

(#14615) cigam


cigam
félisten

Napelemes virág eladó, 1000.-Ft

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14616) cimabue válasza cigam (#14615) üzenetére


cimabue
tag

Azta! Ez az eddigi legkomolyabb hardver! :DD Ezt melyik beteg kínai találta ki? Azt látom hogy shaking, de ennyi? Afféle magányos perpetuum mobile, ha van fény? Kisebbik lányomnak lehet hogy tetszene, kérdés meddig...
Viszont lehet hogy hipnózisba tudja magát küldeni az ember, ha sokáig nézi. :DDD
Görényszőr ecsetet nem fogsz mostanában árulni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#14617) cigam válasza cimabue (#14616) üzenetére


cigam
félisten

A leveleivel fel/le csapdos, a virág szára meg jobbra/balra billeg picit. Igen, ebben kimerül a tudása. Viszont nem kell öntözni, és feldobja az íróasztalt, pláne ha odasüt a nap.
Kütyümániásoknak ideális, de a gyerekeket is leköti(egy darabig).

Most egy ilyen dobozt keresek: [link]

Ecsetet szerintem t1 tud adni ...

Kaptam olyan tanácsot is, hogy békéljek meg vele, és akkor magától odébb áll. (Valami buddhista izé, sajna nem ismerem a vallásokat )
Ott megrekedt a dolog, hogy nem tudtam eldönteni mi a difi a megbékélés, és a beletörődés között.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14618) cimabue válasza cigam (#14617) üzenetére


cimabue
tag

Ez a doboz mókás. Ennek az erdélyi megfelelőjét ismerem, fából, elektronika nélkül. Egy kis doboz, aminek ha elhúzod a tetejét, egy félköríves kígyó kiugrik és rákoppint az ujjadra.

(#14619) doc válasza cigam (#14617) üzenetére


doc
nagyúr

ilyet eloszor auto muszerfalan lattam, eleg mokas ahogy a bekesen parkolo autobol integet kifele a muvirag :D

(#14620) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

[link] Eladó egy kiváló állapotú Rudy Project Wizaard sportszemüveg (titanium színű kerettel, Laser Black színű lencsékkel, kemény tartódobozzal, törlőkendővel, papírokkal.
Igazán profi cucc!!!

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#14621) cigam válasza doc (#14619) üzenetére


cigam
félisten

jaja, Nekem sztenderd egyszinü cserepes van, ez a mintás már a 2. generáció. Ez az egy virág megtalálta új tulajdonosát.(ha elöbb tudom, hogy a vaterán több mint 2k, akkor hozattam volna 1 raklappal.)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14622) ttt1 válasza helkis (#14561) üzenetére


ttt1
őstag

Hi.Nálam van most egy lap cpu(am2-es cumo) meg 3870-es vga 2 gb rammal(megnézem speckókat)+550es táp. Tesztelnem kéne, me srácnál kékhalálozott a win 3 év után (3d-s cuccok esetében , igaz javult a helyzet mikor mondtam neki portalanítsoa ki-akkor 65 fokról lement 450-re terheletlenül, de utánna is rakoncátlaknodott). Lehet csak a win volt régi ,de inkább uj gépett vett helyette. Ha midnen okés lesz akor sztem kompletten eladó a dolog..Most nálam pihen má v 1 hete, de hétvégén megpróbálok ránézni ..:)

(#14623) helkis válasza ttt1 (#14622) üzenetére


helkis
addikt

részletek jöhetnek priviben.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#14624) Stalker06


Stalker06
csendes tag

Eladó Xbox 360 60Gb HDD (merevlemez) 6500Ft!
Érdeklődni privátban!

(#14625) __Zs__


__Zs__
tag

Szervusztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
Van egy Xerox Phaser 3117-es alap lézernyomtatóm. Elkezdett haloványan nyomtatni, és ennek kapcsán eszembe jutott, hogy meg kellene nézni, hány oldalt bírt eddig. Persze a toner kis átrázásával a helyzet sokat javult, szerintem elleszünk még egy darabig mielőtt töltetném/újat vennék.

Tehát a kérdések:
1) Hogy csikarhatom ki a nyomtatóból, hogy hány oldal ment eddig keresztül rajta? Úgy gondolom, hogy ezt minden nyomtató számlálja magában aztán valamilyen service funkcióval kiszedhető belőle. Sajnos a UserGuide-ja nem tartalmaz ezirányú infót, és a neten sem találtam semmit. Lehet, hogy nincs is erre lehetőség, annyira alap a nyomtató?

2) Gondolva a biztos végre: hol lehet/érdemes Veszprémben tonert töltetni/újat (utángyártottat) venni? Vagy ha már vásárlás (utántöltés helyett), akkor inkább a net?

Előre is köszönöm: __Zs__

(#14626) csibor


csibor
őstag

Nincs meg valakinek a Dan Simmons: Hyperion bukása I-II könyv?

(#14627) Tom5


Tom5
addikt

(#14628) ArmanD.


ArmanD.
őstag

(#14629) cigam válasza csibor (#14626) üzenetére


cigam
félisten

Elektronikusan? :B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14630) Mi5i válasza __Zs__ (#14625) üzenetére


Mi5i
aktív tag

1. Nem biztos, hogy mindegyikből kinyerhető ez szerintem. Lehet, hogy a nyomtató számolja, van, hogy lezárás miatt a tonerben van számláló. Valaki hozzábbértő tán még válaszol :)

2. Venni mindenképp netről éri meg a legjobban szerintem ilyesmit, még akár postaköltségre is gondolva. Innen már egyszer samsunghoz ügyeztünk tonert, tette a dolgát, vagy árgépen matatni, google, aztán ahonnan legócóbb :)
Illetve Veszprémben, ahol felújítással egybekötve után is töltenek (meg gondolom forgalmaznak is): ahogy sétálsz az alsó K&H felé a benti Spar-tól fél úton a ruhás/táskás butikos kipakolós standdal szemben egy kis lépcső fel egy kis pici boltba, na ott :)

(#14631) __Zs__


__Zs__
tag

Szervusztok!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek (ismerősének, stb.) EPS vágó gépe (elektromos fűtőszállal működő), amit kölcsön is adna egy időre.
Természetesen nem várnám ingyen! :)

Házikót szeretnénk hőszigetelni és nem szeretnénk sokat szórakozni a fűrészeléssel, meg a keletkező szeméttel sem! Tiszta gyors munka a cél! :)

Előre is köszönök, bármilyen használható infót, vagy irányt a tovább kereséshez!
Üdv': __Zs__

[ Szerkesztve ]

(#14632) Arpee78 válasza __Zs__ (#14631) üzenetére


Arpee78
senior tag

Melóhelyen van egy ilyen gép. Ahogy a képen látható plasztikus betűk, figurák vágására való. Nem nevezném gyorsnak (6-8mm/s), szóval ha kastély vagy panelház szigetelését akarod megoldani vele... De kutyaház, vadászgörény lak szigeteléséhez megfelelő. A hab alját nem tudja teljesen átvágni a szál a rögzítés miatt. A gép biztosan nem elvihető, de hozott anyagból kivágják a neked kellő méreteket. Ennek árát nem tudom megmondani, talán pár ezer Ft.

(#14633) Hybryd válasza cigam (#14621) üzenetére


Hybryd
tag

Ez nagyon jó... az irodában az asztal-szembeszomszéd hölgyemény is kapott egy hasonlót (ott virág helyett katica van + két levél), néha elviszem az ablakba kényeztetni :DDD

(#14634) cigam válasza Hybryd (#14633) üzenetére


cigam
félisten

a hölgyet, vagy a katicát?! ;)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#14635) __Zs__ válasza Arpee78 (#14632) üzenetére


__Zs__
tag

Hello!

Köszönöm szépen, de nem ilyen komoly, formák vágására képes, számítógépvezérelt kütyüre gondoltam. Hanem valami ilyesmire: www.faddi.hu.
Az meg nem igazán működőképes, hogy az anyagot egy családiház teljes felületére vonatkoztatva előre leszabjuk, aztán visszavigyük és felragasszuk!

Azért még egyszer köszönöm!

Üdv': __Zs__

(#14636) cimabue válasza __Zs__ (#14635) üzenetére


cimabue
tag

Faterom anno 5 perc alatt varázsolt nekem házi cekászt, huzal volt az ellenállás egy rugalmas fakeretben, a kraftot meg egy PIKO villanyvasút trafója adta, ami ugye tudott egyen és váltóáramot is 12V-on. ;)

(#14637) RpPRO


RpPRO
őstag

19-es lapos TV-t keresek 40e alatt. Nem tul nagy a kinalat Szfv-on (csak egy utott-kopott utolso darab Technika a Tecsoban). Hol erdemes korulnezni Vp-ben?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#14638) Male


Male
nagyúr

Akinek eladtam egy 1.5TB-os Smasung vinyót, ami 2012.09.18-ig garis, zöld matrica a tetején, "szám 090917" felirattal... légyszi jelentkezzen!

(Csak annyit szeretnék megtudni, hogy a garijegyről fénymásolatot adtam-e neki...)

(#14639) D.Orion


D.Orion
veterán

Próba-szerencse:

Keresek:

Asrock 880GM-LE Jó ár esetén érdekelhet más 880G-s lap is.

Phenom II X4 955BE procit+coolert. Hűtésben játszik a gyári és a kedvező felárú, de hatékonyabb hűtő is.

2x2GB/1600MHz-es márkamindegy ramot.

AMD/ATi HD5850/1GB Márka/hűtés mind1.

Sata2/1TB/7200rpm/16MBv.32MB gyorsabb winyót. WD és Samsung elsősorban.

Minőségi 80+Plus(lehetőleg minimum bronze) max. 450W-os táp.

Olcsó, de nem széteső ház.

(#14640) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Megy valaki Fehérvár felé a napokban?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#14641) D.Orion válasza D.Orion (#14639) üzenetére


D.Orion
veterán

MI a szarnak írtam be kétszer a pluszt? :W My Fail!

(#14642) _kovi_ válasza D.Orion (#14639) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Madve gépe: [link] onnan tudsz szemezni..

[ Szerkesztve ]

(#14643) D.Orion válasza _kovi_ (#14642) üzenetére


D.Orion
veterán

Thx. Az ajánlatodra meg küldtem repü-t.

(#14644) Mi5i


Mi5i
aktív tag

(#14645) FoBCRaistlin válasza D.Orion (#14639) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igen, én is MAdve kolléga cuccait javaslom.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#14646) Mi5i


Mi5i
aktív tag

(#14647) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Pcie-es VGA-t keresek

Öreg vagyok már bohócnak!

(#14648) JanR


JanR
addikt

Van egy Sapphire 5850-em 1GBos, dobozában minden cuccával. Ha valakit érdekel.

(#14649) FoBCRaistlin válasza JanR (#14648) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

(#14639) D.Orion

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#14650) JanR válasza FoBCRaistlin (#14649) üzenetére


JanR
addikt

Már privátoztunk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.