Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#147) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Helló, mai sztori:

Az imént hívott egy hölgy, hogy az én számomról keresték és ő csak visszahívott. Na most a gond csak az, hogy én biztos nem voltam, nem is ismerem sem a hölgyet, sem a számát! Ráadásul más sem lehetett, mert senki nem fér hozzá a telefonomhoz, így megkérdeztem meglepődve, hogy mikor volt ez a hívás? Azt mondta, hogy körülbelül félórája, de nem vette fel, csak visszahívott hátha fontos. A gond az, hogy YouTube Streamet néztem akkor a telefonon, tuti nem én voltam, meg emlékeznék is.
Itt arról van szó, hogy a mocskos csalók, úgy telefonálgatnak, hogy olyan számokat küldenek a hívófélazonosító rendszernek, ami egyébként egy teljesen legális tulajdonban lévő szám, és a tulajdonos nem is tud róla, hogy visszaélnek vele.
A rendőrségre meg hiába megy jelenteni az ember, nem tudnak mit csinálni. :(( :(((

A szolgáltatónál bejelentettem, továbbították a bejelentést az illetékeseknek, külföldi hívások korlátozását tették rá, jegyzőkönyvbe vették, hogy ki hívott fel, vagyis milyen számról.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.