Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24911) anarkee


anarkee
csendes tag

csáó!
remélem nem vagyok teljesen rossz helyen, több témát is érintenének a kérdéseim, úgyhogy ide is beírom, hátha valaki tud segíteni.

gépemet szeretném kicsit javítani, proci húzás videokártya csere, esetleg memória bővítéssel.

alaplap: gigabyte GA-EP45T extreme
proc: Core2 Quad Q9550 2.83GHz
videok: gigabyte HD4870 1gb
ram: OCZ 4096Mb DDR3 1333Mhz Gold KIT
táp: FSP Epsilon FX-600-GLN 600W
ház: POINT OF VIEW Turbine 2
monitor: LG W2261VP-PF

segítséget a következőkben kérnék:

1. cooler master hyper 212 plus elfér-e, és elég-e ahhoz, hogy húzzam a procit, és ha igen akkor kb. meddig, a ház elég szellős, van az oldalán 1 25 centis venti

2. videokártyát mit tudnátok javasolni? amiket kinéztem: 6850(giga/sapphire amiket favorizálok), 5850(sapphire VAPOR-X), esetleg 6870(giga) - ezek vannak abban az árban amit maximum szánok egy új kártyára, bár őszintén a 6870et már kihagynám a képből, ha lehet. az érdekelne, hogy mi a véleményetek a különböző gyártók hűtési megoldásairól, melyik az ami hűvösen tartja a kártyát, de nem olyan, mint egy porszívó :)

3. hűtő, és videokártya tekintetében is szívesen várok esetleg más megoldásokat, ha szerintetek az jobban illik a gépbe

ui.: leginkább játékokra lenne használva a gép amúgy, szóval nem várom el, hogy néma legyen fullhd játék alatt a hűtés, de ilyen filmnézés-háttérben futtatás-letöltés közben szeretném ha a gyárinál azért halkabb lenne a megoldás

kösz mindenkinek, sry, ha nagyon rossz helyre jöttem a kérdésemmel

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Tuning kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.