Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) brownus


brownus
veterán

ázsiacenter

(#52) heki91


heki91
tag

piac 4 life?

(#53) RedWing válasza Vandit. (#50) üzenetére


RedWing
aktív tag

Ok, azért ezek már normális oldalaknak tűnnek.
Viszont drágák! :(

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#54) Vandit. válasza RedWing (#53) üzenetére


Vandit.
addikt

Drága? Mihez képest? Minima 30%al olcsóbbak, mint a döglesz és társai és gyakorlatilag ugyanazok a termékek megvannak itt is. Az, hogy a kínain néha kifgosz vmi jó vételt az egy dolog van, amit én is tőlük veszek, de többségében csak innen rendelek.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#55) RedWing válasza Vandit. (#54) üzenetére


RedWing
aktív tag

Nem piacozok. A már említett Blahán lévő boltban vásárolok és az ezeknél is olcsóbb. Igaz, nem hozzák házhoz. (Azt azért még hozzáfűzném, hogy a Mexx és a Chevignon árakat hasonlította össze. A többiből nem veszek olyan gyakran, hogy fejből tudjam az árakat.)
Természetesen mindenkinek megvan a szabad választás joga! :R
Én csak a magam nevében írtam, hogy nekem nem érné meg...

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#56) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Sziasztok!

A parfum.hu eredeti parfümöket árul, nem tudjátok?

(#57) blueMerle válasza rayoliviero (#56) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezt találtam neked a weboldalukon:
7. Mi a garancia, hogy ezek eredeti parfümök?
Áruházunk olyan nagykereskedésektől vásárol, akik egyenesen a gyártótól rendelik meg a termékeket, ezzel kizárva a hamisítványok lehetőségét!
Teljes körű garanciát vállalunk minden eladott parfümre, a vásárlóink biztonsága érdekében.
Amennyiben bármi problémája van a megvásárolt parfümmel, kérjük hívjon fel minket a honlapon feltüntetett elérhetőségeken, vagy küldjön e-mailt, amint tudjuk felvesszük Önnel a kapcsolatot!
Minden hibás termékre pénz-visszafizetési garanciát vállalunk, vagy az áru ellenértékét levásárolhatja nálunk! (Az Önt terhelő plusz költségeket természetesen megtérítjük.)

(#58) rayoliviero válasza blueMerle (#57) üzenetére


rayoliviero
veterán

De ettől még lehet hamisítvány szerintem. Az a baj, hogy mindegyik parfüm webáruház azt állítja, hogy az övé az eredeti. Pénz visszafizetési garanciát vállalnak, ez pozitívum.

(#59) blueMerle válasza rayoliviero (#58) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez még mindig biztosabb forrás mintha a piacon vennéd :U :)

(#60) rayoliviero válasza blueMerle (#59) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát attól biztos... :)

(#61) Vandit. válasza rayoliviero (#56) üzenetére


Vandit.
addikt

Igen eredeti, ha visszaolvastál volna pár hsz-t láthatnád, amit írtam. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#62) rayoliviero válasza Vandit. (#61) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok, köszönöm válaszod.

(#63) jooker


jooker
csendes tag

Üdv,

Nyitott egy ismerősőm egy új webes parfümériát.
Azt mondja, hogy a legolcsóbb ő a neten. Figyeli mindig.
100% eredetiséget is garantál.

Remélem segítek vele valakinek.

Itt az oldal: Webparfüméria - Parfüm webshop

(#64) begbiep válasza DM-Fan (#1) üzenetére


begbiep
újonc

Üdv viszont!

Nézz it körbe, elég jó áraik vannak és korrektek, én már vásároltam tőlük.

Parfümvásárlás.hu

Jó böngészést, üdv

[ Szerkesztve ]

(#65) AMD Power


AMD Power
titán

Én tudok olcsó parfümöket.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66) Newyorker


Newyorker
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy milyen módon tudnám leghatékonyabban leellenőrizni, hogy eredeti é a parfüm amit vásárolni akarok?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#67) Newyorker válasza jooker (#63) üzenetére


Newyorker
addikt

Hát ennél van olcsóbb is és az is eredeti

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#68) PrtNx válasza DM-Fan (#1) üzenetére


PrtNx
újonc

Sziasztok,

Én itt nézném meg: http://parfumclub.hu - parfüm olcsón
Elég nagy és széleskörű a választékuk.

Üdv

(#69) PrtNx


PrtNx
újonc

Szia,

Én tudok egyet! Mostanában nyílt a webshop, de nagykerként már rég óta üzemelnek:
http://parfumclub.hu

Üdv

(#70) Szizol


Szizol
tag

Van egy nagyon jó parfüméria üzlet a nyugati aluljáróban. Én ennél olcsóbbat nem találtam sehol, és amit ott vettem saját használatra az tuti eredeti, mivel évek óta azt a típust használom.

(#71) Newyorker válasza PrtNx (#69) üzenetére


Newyorker
addikt

és tesztelted már?
eredeti cuccok?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#72) Fecogame


Fecogame
veterán

Ebay? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#73) Jhonny06 válasza Fecogame (#72) üzenetére


Jhonny06
veterán

Na ott aztán tényleg minden második hamisítvány.

(#74) mariann888


mariann888
újonc

Szia!
A parfüm üvegén lévő kód alapján. Nekem is egyszer megmutatták, mert én sem tudtam. A dobozon is van egy kódszám, bár állítólag azt néha hamisítják, viszont az üvegen nem. Amióta ezt tudom, mindig azonnal az üveg alját nézem és volt, hogy nem volt ott a kódszám egy 3500 as licitoldalról rendelt parfümnél. Mondjuk ennyiért nem is várhattam volna, viszont oda volt írva, hogy eredeti. Persze a visszajelzésekben tele volt, hogy hamisat kaptak, de én már csak utána olvastam el. Ez volt a tanulópénz :(:(
Egyébként én a netről rendelek már. Innen szoktam mostanság, mert már nyertem is tőlük :):) soha nem volt gond

Parfüm Éden Online Parfüméria

[ Szerkesztve ]

(#75) Jhonny06 válasza mariann888 (#74) üzenetére


Jhonny06
veterán

A kód nem feltétlenül az üveg alján van, pl. a legtöbb Chanel parfümnél az üveg hátán helyezik el, tehát érdemes megnézni. Az sem garancia semmire, hogy van az üvegen és/vagy a dobozon kód, még ha meg is egyeznek, bármit rányomhatnak, ha hamisítják. Egy biztos forrás többet jelent. Nyilván minden ilyen webshopra azt írják, hogy "kizárólag eredeti terméket árulunk", Te sem tennéd ki, hogy "származási hely bizonytalan, nem tudjuk garantálni az eredetiséget", még ha sok esetben így is van, hiszen akkor senki sem vásárolna tőled. Én nem nagyon bízom a webshopokban, egyszer már csúnyán megjártam, mostanában csak Douglas. Hiába drága, ha parfümöt szeretnék, az alapvetően nem olcsó mulatság, tehát inkább beáldozok egy plusz összeget és tudom, hogy biztos forrásból van. Általában amúgy is kis üveget veszek, mert több parfümöm van és egy 30ml-es is elég sokáig bírja. Csak akkor rendelek webshopból, ha valami különleges darab kell és nem árulják a Douglas-ben, de ezek általában egyedi darabok, amiket nem nagyon hamisítanak, mert nem tömegcikk.

[ Szerkesztve ]

(#76) BlueDeath85 válasza DM-Fan (#1) üzenetére


BlueDeath85
újonc

Én tudok viszonylag olcsó parfüm áruló helyet. Klikk a linkre

(#77) AMD Power


AMD Power
titán

Ez sem rossz!:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#79) BlueDeath85


BlueDeath85
újonc

Kérek tippeket női parfüm vásárlásához. Milyen illatot vegyek asszonynak? Mi a menő manapság?

(#80) tinkatin


tinkatin
újonc

Sziasztok!
Ezen az oldalon eredeti parfüm tesztereket lehet kapni jóval a bolti ár alatt. Külön érdekesség, hogy számos illat más helyeken már nem kapható.
http://www.olcsoparfum.eoldal.hu/

(#81) EG0 válasza jooker (#63) üzenetére


EG0
aktív tag

Sajnos bezárta, úgy látom, pedig tényleg jó árai voltak.

(#82) Salak válasza BlueDeath85 (#76) üzenetére


Salak
tag

Ezek vajon eredeti parfümök? :U

"Winners never quit and quitters never win."

(#83) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy ilyet hol kaphatnék itthon?

[link]

Köszi..

(#84) Cyberslider válasza Gézengúz (#83) üzenetére


Cyberslider
őstag

Az Eflavor termékei közül nálam a whisky terméktipusai kaphatóak: whisky, whisky silver, amik asszem jean paul gaultier utánzatok, ill a double whiskey, ami Tabac utánzat.

Sajnos Amati-t nem láttam még..

[parfüm bazár - jó utánzatok, olcsón.]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#85) Kicker


Kicker
senior tag

Sziasztok!

Mely netes parfümoldalról érdemes rendelni?
parfum.hu
parfumplaza
parfumcenter

annyi van mint a fene! Illetve olyan kérdésem lenne, hogy tesztert érdemes megvenni? Vagy az valamivel "hígabb" anyag? Illetve a neten miért olcsóbb jóval mint pl a rossmannban...

és személyesebb illati kérdés

black ferrari vagy bvulgari aqva pure homme? :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#86) wazzu2


wazzu2
csendes tag

Akinek jók a hivatalos utánzatok is (ezek igazán olcsók)

Olcsó parfüm utánzatok webáruház

Itt érdemes olvasgatni a tapasztalatokat, teszteket: olcsó parfüm blog

Persze eredeti-ben jók amiket belinkelt előttem a kolléga, nincs velük panasz :)

[ Szerkesztve ]

(#88) Druzsin Anit


Druzsin Anit
újonc

üdv! plaboly parfümöt hol tudok olcson be szerezni?? :R :R

DRUZSIN ANITA

(#89) katry válasza DM-Fan (#1) üzenetére


katry
újonc

A nagyon olcsó parfümökben én azért nem bíznék meg. Olyan helyről rendelj, ahol garancia van és olvashatsz vásárlói véleményt. Én őket tudom ajánlani, mindig innen rendelek és nem bánom meg, folyamatos akciók is vannak.
http://www.parfumotthon.hu/

(#90) Davidkoma válasza katry (#89) üzenetére


Davidkoma
tag

Azzal nincs gond, ha netán az említett "bótban" tetszik dolgozni ;) , de valószínű, hogy "Depeche Mode-rajongó" ~10 év alatt csak kitalálta, honnét vegyen pacsulit! :K

(#91) Ck.


Ck.
addikt

Szeretnék vmi ütős, csíkhúzós, lányragasztós férfi parfümöt. :DDD
Nem "EAU DE WC"-t, hanem rendes, igazi "EAU DE PARFUM"-ot. Ötletek? :)

(#92) Kováts Judit válasza Ck. (#91) üzenetére


Kováts Judit
újonc

Bargello Parfüméria ! V.ker Arany János u 17. www.bargello.hu, 270 féle női / férfi (EU engedélyekkel rendelkező) saját márkás, eredetiekkel analóg Eau de Parfum-ok (bőrre fújva 12-24 órás parfümök, s kizárólag természetes illóolajokat tartalmaznak) ! 55 ml = 4.590 ft ! Nem fogsz csalódni !

(#93) ama112


ama112
csendes tag

A Szabadkai piacon.
:)

(#94) zozoz1 válasza ama112 (#93) üzenetére


zozoz1
aktív tag

Soha nem szabad ilyet olcsón hamisítványban venni...

A viták vitték elöbbre az emberiséget

(#95) kandi01


kandi01
újonc

Sziasztok!
Én már több helyen, több parfümöt is kipróbáltam (eredetit, utánzat, kimért parfüm), de már egy ideje a kimertparfumbolt.hu-ról rendelek. Azt kell, hogy mondjam az eredeti parfümök tartósságával simán felveszi a versenyt és az ára is jó ezeknek a kimért parfümöknek. (50 ml-2090 ft.). Mostani kedvencem a Gucci Rush. :) Bátran ajánlom mindekinek, én még másnap is érzem a ruhámon az illatát!
Ja! És ezt nem reklámfogásból írom! :)

(#96) Crytek


Crytek
veterán

Esetleg külföldi oldalt ahol olcsón lehet venni ismer valaki?

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.