Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) Apika válasza aram01 (#9200) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Üdv újra itt! :R Merre jártál?

(#9202) aram01 válasza Apika (#9201) üzenetére


aram01
nagyúr

hát a legjobb szó rá a továbbképzés

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9203) Apika válasza aram01 (#9202) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És ott milyen új "tantárgyat" sajátítottál el? ;]

(#9204) aram01 válasza Apika (#9203) üzenetére


aram01
nagyúr

hosszú,viszont már elseje óta járok suliba is :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9205) Apika válasza aram01 (#9204) üzenetére


Apika
Közösségépítő

"Jó pap holtig tanul!" - tartja a mondás is. Ezzel majd valami álláslehetőséghez is tudsz jutni?

(#9206) aram01 válasza Apika (#9205) üzenetére


aram01
nagyúr

majd egyszer lehet elmesélem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9207) Apika válasza aram01 (#9206) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ok! Jöhet privátban is... :K

(#9208) aram01 válasza Apika (#9207) üzenetére


aram01
nagyúr

ment

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9209) Góliát válasza DJ WOKKY (#9189) üzenetére


Góliát
senior tag

Norris már mindenhol ott van egyszerre? Hát ez jó! :DD
Széjjelhasítja még a levegőt is!

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#9210) aram01


aram01
nagyúr

nem nagyon beszélgettek srácok,én ilyesztettelek el bennetek?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9211) EmberXY válasza Apika (#9199) üzenetére


EmberXY
addikt

Üdv!
Az éjszakai műszak nem fizet jobban, csak egy kicsit nyugisabb, mert a főnökök alszanak és nem járkálnak az üzemben, nem kötnek bele semmibe, (csak a műszakvezető :D), ráadásul az online kamera adást sem nézi nagy valószínűséggel senki, ebből kifolyólag nincs akkora feszültség még akkor sem, ha egyébként nagy a hajtás.
Másik szempontból pedig ha úgy adódik, hogy hétvégén is melózni kell (ez általában a szombatot jelenti), akkor nekünk nem kell, mert mi szombat reggel végzünk, így a hétvégénk kvázi szabad, az éjszakásokat úgy tudják megszívatni, ha mondjuk vasárnap este kell kezdeni, de ez a legvégső eset, most is úgy néz ki, hogy szabad lesz a teljes hétvége, csak 21-én este kell kezdeni, a nappalosok meg reggel, viszont ők mennek szombaton is... Ez megint csak azért jó, mert a nagytakarítást is ők végzik el, így nekünk nem kell azzal pepecselni, csak simán termelünk még péntek éjjel is..
Általában 2 hetente van műszakváltás, akkor dől el, hogy ki melyik műszakba kerül és nappal vagy éjszaka, általában aki nappalos, az éjszakás lesz, és fordítva, de én speciel egy ideje már éjszakás vagyok, csak mindig más csapatban...
Bp-re pedig ismerősökhöz megyek, szokásos összejövetel a régi barátokkal, egy kis metál zene, alkohol, miegymás, most a hosszú hétvége pont kapóra jön, mert így 20-án ráérek visszajönni, így vasárnap is lehet még egy kicsit tölteni...
A tűzijátékot nem látom, mert haza kell jönnöm, másnap meló van, és nem merem úgy kicentizni, hogy aznap jöjjek haza, mert ha valami közbejön, akkor gáz van..

Üdv aram01!

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9212) degu válasza EmberXY (#9211) üzenetére


degu
senior tag

Nem alazni akarlak,de...pontosan ezt olvastak a regeszek egy romai-kori - kiasott *rabszolganaplobol*
Feltalaltak a multik az idogepet!
Vissza tudtak ugrani 2000 evet! /Csak nem neztek meg,hogy Jezus megszuletett-e?
Igaz a romaiaknak nem volt online-kamerajuk.Azert valamit fejlodtunk! :C /

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#9213) EmberXY válasza degu (#9212) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát az online adás még csak hagyján, de rögzít is, így a főnököknek mindig van nézhető anyaguk, ha unatkoznak, az a durva, hogy az egész üzemben van vagy 30 kamera, (minden részlegen legalább egy).
Bár nem mindig kekeckednek, volt, amikor direkt hülyéskedtünk a kamerák előtt, semmi nem lett belőle, ha jól dolgozunk, akkor elnézőek, viszont fizu emeléseknél nagy szerepe van, olyankor mindenkit személyesen lekövetnek egy darabig, hogy megérdemli-e a lóvét, hivatalosan természetesen nem így van megfogalmazva, de tudunk néhány konkrétumról, hogy valakinek felróták, hogy itt és itt mit hogyan csinált... (én kaptam nemrég egy kis emelést, velem meg vannak ezek szerint elégedve, mondjuk 3 tonna tésztát kinyújtottam a mostani műszak alatt is.. :D)
Fizikai edzésnek kiváló, 20 kg alatt szinte semmi nincs, minden napi konditeremmel felér, néhány kollégám még táplálékkiegészítőket is szed, mintha edzene... :DDD

Up the Irons!

(#9214) Apika válasza EmberXY (#9213) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Le a kalappal előttetek! Akkor kihajtanak belőletek mindent. A karotok biztosan jól meg is erősödött. A boltokban hol lehet találkozni az általatok gyártottakkal?

(#9215) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Egy kis Chuck Norris

:DDD

(#9216) degu válasza EmberXY (#9213) üzenetére


degu
senior tag

Minek a tesztat nyujtani? /Plane 3 tonnat.? :F /
Nem eleg hosszu? Ha kinyujtjatk,akkor hogyan fer bele a labosba?
Vagy a haziasszonyok meg *feltekercselik*,hogy beferjen? :DDD
Bonyolult,es nagyon komplikalt munka akkor a Tied! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#9217) Apika válasza degu (#9216) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Mintha a Besenyő Pista bácsit hallottam volna... :DDD

(#9218) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok urak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9219) EmberXY válasza Apika (#9214) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát nem unatkozunk, de azért ki lehet bírni, csak hozzá kell szokni, a tűréshatárok kicsit máshol vannak, mint egy irodai munkánál, de nem panaszkodom (már :D), a kondim legalább megvan, így zabálhatok büntetlenül... :DDD

Az általunk gyártott termékekkel találkozhatsz a Tescoban, Auchanban, Aldi-ban, Spar-ban, stb, kisebb boltokban, gyakorlatilag mindenhol. (Itt a reklám helye... :DDD)

Degu: A leveles tésztáról hallottál-e már? A tésztába több réteg margarint kell beledolgozni, és a nyújtás során meghatározott vastagságra állítjuk be a tésztát, és több hajtás is kerül rá közben, így több rétegű lesz, így a margarin rétegek is megsokszorozódnak, ez a leveles szerkezet. Természetesen gépekkel dolgozunk, amiken precíz beállításokat kell tenni, néha még programozni is (majdnem olyan, mint a CNC, csak nem fémmel dolgozunk...), de közben kézzel is kell a tésztán dolgozni, nameg pakolni, stb, közben még legalább 2 helyre figyelni, szóval van meló rendesen, a gyártószalag meg megy, mint az állat, ha valahol valaki hibázik, akkor meg kell állnia, akkor a műszakvezető ideges lesz, tovább nem is mondom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9220) oxox


oxox
addikt

Az index-rol veletlen ratevedtem egy cikkre [link] ez volt.

A cikk egy fogyaszto tablettarol szolt (ami persze ugy volt beharangozva, hogy egy debreceni emberke..."Pali" nyert valami fogyas versenyt)...lenyeg a lenyeg, levolt irva, hogy vmi delamerikai bogyobol keszitik, es egeti zsirt mint allat...a csavo ket honap alatt 24kg-ot fogyott....a hozzaszolasok mind ajnarozo sz.rok voltak, hogy milyen jo, mennyit fogytam 2-3-4 nap alatt...stb....Pali egyebkent eleg buzisan irta le a cikket, hogy a felesegenek igy mar sokkal jobban tetszik, meg belefer a divatos ruhaiba, es 10x edesebb az elet...stb. persze az amerikai huga kuldte neki :)

gondoltam hozzszolok, hogy a szervezet tomegnek 25%-nak elvesztese 2 honap alatt tuti, hogy egeszsegtelen, stb, stb, es mindenki csak esszel hasznalja....toroltek a hsz-om 1 percen belul....gondoltam irok meg egyet, hatha csak hiba van a matrixba...toroltek beirtam, hogy gratulalok a moderatornak, es ez mindent elarul a termekrol....ezt nem toroltek....atvaltott az egesz oldal talan lengyelre...szorostul-borostul az egesz...Palibol-Polakowi lett Debrecenbol meg Katowice ;] ...termeszetesen a troll felebredt bennem, es hozzszoltam ismet..

ilyet meg nem lattam...jahh ami meg nagyon vicces, az utolso hozzaszolas valami olyasmi volt, hogy "udvozlet Hajduszoboszlorol" ...ebbol most "kielce prozydaijawa!!!" lett. Tehat nem csak a cikk egy nagy hazugsag, de meg a hozzaszolasok is :) ...es kepesek voltak atvaltani masik nyelvre :)

Szoval szemet hazug banda...nyugodtan lehet trollkodni :)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9221) oxox


oxox
addikt

lol...trollvedett...csak egy hozzaszolast lehet irni :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9222) EmberXY válasza oxox (#9220) üzenetére


EmberXY
addikt

Jó kis cikk, idáig tudtam elolvasni: "Éreztem ahogy a zsír távozik a szervezetemből!".... :DDD
A tévében vannak ilyen reklámok, ahol minden jó, minden szép, ugyanazt elmondják 50-szer, hogy a nagyi közben át tudja hívni a szomszédasszonyt is, és most csak 100000 Ft-ért megveheted...
Hihetetlen iparág van emögött, az általad említett oldal is hasonló lehet, a naiv emberek könnyen bepalizhatók..
Apropó, ha már fogyásról van szó, és is fogytam 22 kilót november óta, de én fizikai munkával, és most már belátom, hogyha valaki fogyni akar, akkor bizony a zsírt el kell valahogy égetni, de nem ilyen csodaszerekkel, hanem a természetes módon...

És végül nem rendeltél a tablettából? :DDD

Szerk.: #9221: gondolom előre gyártott motor alapján működik, kicsit bezavarodhatott, vagy újra feltöltötte, azért válthatott olyan hirtelen nyelvet...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#9223) oxox válasza EmberXY (#9222) üzenetére


oxox
addikt

Nem....nem mondom, hogy nincs rajtam felesleg...de egyreszt nem hiszek az ilyesmibe, masreszt annyira nem zavar a dolog (5-10kg). Mozgas nelkul nincs ertelme a fogyasnak... Teljesen veletlenul keveredtem az oldalra...vagy az index-rol, vagy az origorol...az elejen azt hittem, hogy ez valami ertelmes cikk, aztan rajottem, hogy reklamcel az egesz....ilyet viszont meg nem lattam, hogy ennyire nyilvanvalo hazugsag, es, hogy meg a hozzaszolasok is mind azok..

Ebben csak az az elszomorito, hogy pont azokat huzzak le akik ebben latjak mar csak a megoldast...gusztustalan szemet banda, siman lecsuknam az ilyeneket...vagy zabaltatnam veluk a tablettajukat

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#9224) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Sziasztok. Látom sokan nem értünk rá az elmúlt időben :)

(#9225) aram01 válasza DJ WOKKY (#9224) üzenetére


aram01
nagyúr

hali,rég beszéltünk.helyzet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9226) DJ WOKKY válasza aram01 (#9225) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

üdv. elég régen.
Semmi különös, éljük az életünket. Jövőhétvégén kerítést csinálunk.
Milyen tanfolyamba kezdték, csak nem az a bizonyos indult el ? Pü-ben küld.

(#9227) aram01 válasza DJ WOKKY (#9226) üzenetére


aram01
nagyúr

elindult a cnc-s is,ment a pü

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9228) aram01 válasza DJ WOKKY (#9226) üzenetére


aram01
nagyúr

mindennap hulla fáradtan érek haza,vissza kell szoknom :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9229) Apika válasza EmberXY (#9219) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Látom, hogy még a jó békebeli vajas kifli, zsászárzsemle, sós nagykifli is készül nálatok. Ezek voltak a nagy kedvenceim az elmúlt évezredben... :U

(#9230) DJ WOKKY válasza aram01 (#9228) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezt el sem olvastam, amikor ebben az időben írtam egy pü-t :D ráéreztem, majd meglátod :)

(#9231) aram01 válasza DJ WOKKY (#9230) üzenetére


aram01
nagyúr

gondoltam,de nem gáz,neked valami meló kilátásban?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9232) DJ WOKKY válasza aram01 (#9231) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

még mindig ugyan azt csinálom.
Sajnos errefelé még tanfolyam sem indul. Ahova pedig épp írok, 95%-ban válaszra sem méltatnak, vagy már az elején, vagy a döntésükkor...

(#9233) aram01 válasza DJ WOKKY (#9232) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet hogy nektek is ,gondolkoznotok kéne a költözködésen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9234) DJ WOKKY válasza aram01 (#9233) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Meglehet...
Bár azért ha belegondol az ember, nehéz elszakadni attól a helytől, ahol felnőtt.
Itt már nem csak a környező településeket, utakat ismerem, de még a határt is...

(#9235) aram01 válasza DJ WOKKY (#9234) üzenetére


aram01
nagyúr

persze,ebben igazad van,csak eszembe jut erről egy régi mondás:a semmit nehéz megenni,érted mire gondolok?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9236) DJ WOKKY válasza aram01 (#9235) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igen. Ez igaz.

(#9237) aram01 válasza DJ WOKKY (#9236) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is majdnem a negyedik x-et kellett elérnem hogy rájöjjek,nem sok keresni valóm van itt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9238) Apika válasza aram01 (#9237) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És erre egyre több embert ébresztenek rá...

[ Szerkesztve ]

(#9239) aram01 válasza Apika (#9238) üzenetére


aram01
nagyúr

csak nem te is?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9240) Apika válasza aram01 (#9239) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nálunk a fiam az, aki itthon el sem tudja képzelni a jövőt. Talán majd ő fogja taposni előttünk az utat. Én egyelőre nem tervezem a távozást, de nem tudom mi lesz fél év múlva...

(#9241) aram01 válasza Apika (#9240) üzenetére


aram01
nagyúr

ti majd a gyerek után mentek,nyugdíjas éveitekre ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9242) albert8 válasza Apika (#9240) üzenetére


albert8
addikt

Úgy látom egy rugóra jár az agyunk a fiaddal, ő mit csinál?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9243) degu válasza EmberXY (#9219) üzenetére


degu
senior tag

*A leveles tésztáról hallottál-e már?*

Hat persze! Az a teszta,amit a postas hord ki! :DDD
/Egyebkent elkepesztettel! Van meg elelmiszer,amit termeszetes anyagokbol keszitenek?/ :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#9244) Apika válasza albert8 (#9242) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Most kezdi a Pázmány Péter Egyetemet. Meg szeretne csípni egy amerikai ösztöndíjat...

(#9241) aram01 : Itthon egészen biztosan éhen halnánk...

[ Szerkesztve ]

(#9245) aram01


aram01
nagyúr

joreggelt urak,irány a suli :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9246) EmberXY válasza Apika (#9229) üzenetére


EmberXY
addikt

Van itt minden, azokat egy külön részleg gyártja, ők még többet dolgoznak, mert ugyebár ezekből fogy a legtöbb, amit mi gyártunk, az már inkább luxuscikk a mai árakhoz meg fizetésekhez képest...

Degu: Nincs. :DDD ..

Up the Irons!

(#9247) albert8 válasza aram01 (#9245) üzenetére


albert8
addikt

Milyen suli man? :DDD még van pár hét

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9248) aram01


aram01
nagyúr

hali
cnc forgácsoló

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9249) DJ WOKKY válasza Apika (#9244) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Remélem sikerülni fog neki. Egy kalappal.

Egyébként, ha jobban belegondolok, bizonyos távolságon belül nem is volna vészes ez a költözés.
Viszont, ha már külföldről volna szó, akkor ugye, ott már a hazalátogatások száma is csökkenne, főleg az első években.
Bizonyos szempontból jó (pénzmegtakarítás), ugyanakkor rossz is (szeretteinktől való távolság). Annak ellenére írom most ezt, hogy itt van a barátnőm, immár több mint 3 éve, és úgy érezzük, hogy egymás mellett a helyünk egy életen át. Tehát ő ott lenne nekem, én pedig neki...

(#9250) aram01 válasza DJ WOKKY (#9249) üzenetére


aram01
nagyúr

én biztos nem hagynám itthon,inkább nem mennék

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.