Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz somogyib #22550 üzenetére

    Ja, de emlékeim szerint már 1-2 dolgot beolvasott, legalábbis arra emlékszem, hogy onnan szedte őket vissza, ahonnan már pakolni kell, úgyhogy szerintem "menet közben" nyithatta ki a tetejét...
    Ekkor még nem nagyon figyeltem, mert az ilyen napi rutinszerű dolgokat lesz*rom, csak onnan lett érdekes, hogy állunk, állunk, aztán kezdődött a procedúra.

    De amikor gyűlt a személyzet, akkor mondták neki, hogy ki kellett volna lépni (gondolom a beolvasott dolgok ilyenkor automatikusan sztornózva vannak, vagy ezt se értem, mert egyébként a sztornózáshoz külön kártyát kell mindig leolvasni, ami soha nem lehet a pénztárosnál, hanem a boltvezetőnél, és mindig csengetnek érte, ezt már megfigyeltem, napi szinten vásárolok ott. :D)

    Még azt is el tudom képzelni, hogy valami hardveres tiltás lép ilyenkor életbe, kvázi mintha illetéktelen felhasználó nyúlt volna hozzá, vagy ilyesmi, és ezért nem lehetett újra használni, de a jelek nem pont erre utaltak, mármint a bootloop meg a várakozás, várakozás.... :D

    Reggel már jó volt, direkt ott fizettem megint, este 18:20 óta sikerült megcsinálni, az a lényeg. ;]

    customer114: Szerintem a főkapcsoló ki/be kapcsolása is ilyen biztonsági szintű művelet lehetett, mert a kollégái megjegyezték, hogy "ezt egyébként soha nem szabad!!!!, de ők is csináltak már ilyet".... Végül sajnáltam, hogy nem várhattam meg a sikert, gondolom olyan örömujjongás lehetett, mint amikor sikerül valamit fellőni az űrbe. :D

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés