Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) #33253120 válasza kisza25 (#18949) üzenetére


#33253120
törölt tag

Gondolom azt nem 10perc alatt szedték szét...
[link]

(#18952) kisza25 válasza koshmar (#18950) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ez tenyész kan volt, nem vágni, mi 200-al szoktuk vágni az kb ideális

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18953) koshmar válasza kisza25 (#18952) üzenetére


koshmar
őstag

Ez esetben van különbség kan és koca között?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18954) kisza25 válasza koshmar (#18953) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A kan disznónak jellegzetes szaga van, meg ez 6-8 éves állat volt, 8-10 hónaposan le szokták vágni

A süldők 7 hónapos korukra elérik a 120 kilós súlyt.
A süldők 8 hónapos korukra elérik a 130 kilós súlyt.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18955) EmberXY válasza koshmar (#18950) üzenetére


EmberXY
addikt

A tepertő is nagyon finom (amíg friss és ropogós). ;]
A zsírnak meg ~500 körül van kilója, szóval drágább mint az üzemanyag.

Egyébként valóban nem éri meg sokáig hizlalni, mert többe kerül a takarmány, mint amennyiért a disznót/fél disznót megvennéd. Ahol van saját takarmány (pl 1-2+ hektár gabona, kukorica), ott más a helyzet, évente 2-3 is megy a kés alá, plusz olyat is ismerek, aki eladásra is tenyészt és néha vág is. De ha a boltban kell venni a takarmányt, akkor sehol nem hizlalják olyan sokáig. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#18956) koshmar válasza EmberXY (#18955) üzenetére


koshmar
őstag

Annyit beszéltünk róla, hogy ma reggel kb. malacvisításra ébredtem, a szomszédban gyilkoltak.

De tudod, falun így van ez, ébredtem már láncfűrész bőgésre és persze a szippantós MTZ-re is :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18957) EmberXY válasza koshmar (#18956) üzenetére


EmberXY
addikt

De azért azt tisztázni kell, hogy a visítás nem a "gyilkolás" miatt van, hanem mert tiltakozik a folyamat ellen. :D
Pl. amikor ki kell húzni az ólból... :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#18958) koshmar válasza EmberXY (#18957) üzenetére


koshmar
őstag

Igaz.. csak reggel agyhalottan fekszek 6 előtt az ágyban, hallom a visítást, és arra asszociálok, hogy valakit már megint szúrnak :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18959) EmberXY válasza koshmar (#18958) üzenetére


EmberXY
addikt

Most erről az jutott eszembe, hogy a Spektrumon van egy sorozat, Brutális történelem címmel (előzménye a Brutális fizika), egyik részben a középkori kivégzési módszereket próbálták ki, köztük a guillotine-t, és természetesen disznó fejjel. Ahogy feltették a guillotine-ra, látszott a nyakán a szúrásnyom. ;]

Up the Irons!

(#18960) koshmar válasza EmberXY (#18959) üzenetére


koshmar
őstag

A középkort ismerve kurvára örülnöd kelllett, ha csak "simán" lefejeztek :D

Egyszer olvatam egy olyat, volt két fiatal gyerek, a királynővel hancúroztak (valami ilyesmi), és amit ezért kaptak:
pénisz lenyisszantása - kerékbetörés - lefejezés - felakasztás, így sorrendben..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18961) EmberXY válasza koshmar (#18960) üzenetére


EmberXY
addikt

Én visszahoznám az akkori büntetéseket. Vannak olyan nézetek, amik szerint a büntetés nem old meg semmit, nem a f**t, ha a főtéren kibeleznek valakit és hagyják ott rohadni egy hétig, annak igenis lenne elrettentő ereje... ;]

Amúgy azt is próbálták, hogy karddal hogy lehet fejet levágni, hát nekik nem sikerült, na de a középkori ember sokkal erősebb volt a mainál, azok azokat a kardokat egy kézzel, csuklóból forgatták, mi meg 2 kézzel is alig bírnánk el.

Up the Irons!

(#18962) koshmar válasza EmberXY (#18961) üzenetére


koshmar
őstag

Én ránéznék arra a kardra, és sérvet kapNÁK :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18963) EmberXY válasza koshmar (#18962) üzenetére


EmberXY
addikt

Bár nem biztos, mert utánaolvastam most hirtelen, max 2-3 kilósak voltak az egykezes kardok, a kétkezesek voltak kb 6 kilósak. :Y
Így nem tűnik soknak, bár a csuklót megdolgoztatná rendesen.
Innen is látszik, hogy nem hiába van olyan, hogy vívás, nyilván a technika többet számít, mint az erő.
Ettől függetlenül régen sokkal erősebbek voltak az emberek, húst a hússal ettek, és sokkal több fizikai erőre volt szükség kb mindenhez. Ma már el vagyunk puhulva, mert nincs szükség szinte semmilyen erőre.

Up the Irons!

(#18964) koshmar válasza EmberXY (#18963) üzenetére


koshmar
őstag

Tudom, még én is, ha lassú metabolizmusom lenne, már a Diadalív alá is beszorulnék, olyan dagadt lennék :D

Körtés Watt > fit body :D

De ettől függetlenül az akkori átlagéletkor sokkal alacsonyabb votl, szó szerint szarban-fosban éltek..

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18965) EmberXY válasza koshmar (#18964) üzenetére


EmberXY
addikt

Rövidebb ideig éltek, ez igaz. Főleg, akiket lefejeztek. :D
Se internet, se körtés watt, neked szar lett volna akkor élni. ;]

Up the Irons!

(#18966) Apika válasza koshmar (#18960) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A lefejezett embert hogyan akasztották fel? Max. hónaljban... :DDD

(#18967) koshmar válasza EmberXY (#18965) üzenetére


koshmar
őstag

Fúú geci, mióta megismertem a körtés Wattot, már annyit megittam belőle, hogy ez az íz már nem vág földhöz :D
Pl. a sima Hellt is nagyon szeretem, klasszikus íz.

Apika: Vagy az, vagy a nyakukon átszúrtak egy kampót, és úgy lógatták fel őket, az már csak jelképes volt.. a kerékbetörés közben már nem voltak eszméletüknél a fájdalomtól.
Miért tudok én erről ennyit :F

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18968) kisza25 válasza Apika (#18966) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem rossz a sorrend, előbb az akasztás aztán a fejezés, biztos ami biztos:D
Tibii91: hogyan lehetne már egy energiaitalnak klasszikus íze:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18969) koshmar válasza kisza25 (#18968) üzenetére


koshmar
őstag

Úgy értettem, hogy az a klasszikus e.italt íz, ugye tutti-frutti :D
A Hell az alap, a fekete Watt attól egy kicsit édesebb, stb
Az ínyencség ezzel jár :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18970) EmberXY válasza koshmar (#18967) üzenetére


EmberXY
addikt

A kerékbetörés már önmagában is kivégzési nem volt, mint ahogy a többi felsorolt is (a nyisszantás kivételével), szóval szerintem már az elsőnél meghalt a delikvens, a többi csak elrettentés lehetett.

Up the Irons!

(#18971) koshmar válasza EmberXY (#18970) üzenetére


koshmar
őstag

A kerékbetörés VÉGCÉLJA a halál volt, de az odavezető út volt a lényeg.
Ha a bűn nagyon súlyos volt, akkor a mellkas és fej kivéletelével mindent péppé vertek, aztán a kereket feltették egy karóra, és aztán ott halt meg az illető órák vagy napok után.
Ha nem volt olyan súlyos, akkor a végén kapott egyet mellkasra vagy fejbe.

Nagyon is éltek közben..

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18972) EmberXY válasza koshmar (#18971) üzenetére


EmberXY
addikt

Az oké, de a kerékbetörés, mint folyamat vége mindenképp a halál, szóval utána már hiába fejezték le...
Ha esetleg nem fejezték be a folyamatot, az lehetséges, de az tényleg nagy kibaszás volt. ;]

Up the Irons!

(#18973) koshmar válasza EmberXY (#18972) üzenetére


koshmar
őstag

Az egész lényege a kerékbetörés volt, az volt a showdown, az akasztás már csak a megszégyenítés miatt, bár a két srác már nem igazán érzett szégyent akkor. :D

Remek téma :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18974) EmberXY válasza koshmar (#18973) üzenetére


EmberXY
addikt

Én lennék hóhér.... :DDD

Up the Irons!

(#18975) koshmar válasza EmberXY (#18974) üzenetére


koshmar
őstag

Arra mondják ma, hogy politikus.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18976) EmberXY válasza koshmar (#18975) üzenetére


EmberXY
addikt

Arra inkább a kiskirály illik, a hóhérnak lássuk be, dolgoznia is kell. :D

Up the Irons!

(#18977) koshmar válasza EmberXY (#18976) üzenetére


koshmar
őstag

Ez kétségtelenül igaz :D

A 9 körtés Wattomból már csak 5 maradt :O

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18978) EmberXY válasza koshmar (#18977) üzenetére


EmberXY
addikt

Mennyi idő alatt?
És honnan volt neked 9? Már nagy tételben vásárolsz?

Up the Irons!

(#18979) koshmar válasza EmberXY (#18978) üzenetére


koshmar
őstag

Kedd óta :O

Persze, a Pennyben 99 forint, rögtön hoztam is 9 darabot :D
Ennél olcsóbb e.italt (ami minőség) sehol nem kapsz ennyiért. Csak már lassan unom ezt az ízt :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18980) #33253120 válasza koshmar (#18979) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem a Watt itt állt meg, sosem lesz megint ilyen jó....

(#18981) EmberXY válasza koshmar (#18979) üzenetére


EmberXY
addikt

Kobrát be a kávéfőzőbe, lefőzni vele egy adag kávét, na az a kemény. Egyik haverom megcsinálta, túlélte. ;]

Up the Irons!

(#18982) kisza25 válasza EmberXY (#18981) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hogymi :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18983) koshmar válasza kisza25 (#18982) üzenetére


koshmar
őstag

1,5 literes, PET-palackos "energiaital", minősíthetetlen trágyalé :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18984) EmberXY válasza kisza25 (#18982) üzenetére


EmberXY
addikt

Tibi: milyen 1,5 liter!?!? 2 az, barátom, a mennyiség ott kezdődik. ;]

Up the Irons!

(#18985) kisza25 válasza EmberXY (#18984) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az kemény:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18986) koshmar válasza kisza25 (#18985) üzenetére


koshmar
őstag

Bár csak 15/100-as, ha megiszol másfél litert, tutira beszélni fogsz a cipődhöz :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18987) kisza25 válasza koshmar (#18986) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én egyszer megittam 10+whisky red bull-t, azóta se whisky se energiaitalt nem iszom:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18988) EmberXY válasza kisza25 (#18985) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez a valódi "hosszú" kávé. :DDD
A red bull az üdítő, szerintem inkább a whisky cibálhatott meg.

A legalja pia amit én ittam, az kannásbor+tesco cola+tesco almalé kombó volt, a koleszban végigokádtuk vele a falat anno. ;]

Tibi: nem másfél, azt verd ki a fejedből, ez 2 liter. Összesen ~300 mg koffein, ami 4-5 átlagos kávénak felel meg (pár órán belül ugyebár :DDD)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#18989) koshmar válasza EmberXY (#18988) üzenetére


koshmar
őstag

Egy fél literes Hellben lehet olyan 190 mg, de ha azt iszod, legalább valami karakteres íze lesz :D
Egyszer ittam egy kortyot (vagy Kobra vagy Vipera volt), nem lehet leírni..

Nincs is bátorságuk 32/100-asra megcsinálni, ha abból meginnál kettő litert, már a színeket is látnád

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18990) kisza25 válasza koshmar (#18989) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

durvák ezek a lögyik, de a legdurvább, hogy egyik eladó sem veszi komolyan, hogy 18 év alattinak ne adjon, gáz, hogy tizenéves gyerekek ilyennel a kezükben rohangálnak :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18991) koshmar válasza kisza25 (#18990) üzenetére


koshmar
őstag

Azt én is észrevettem, hogy az eredeti funckiójára már alig használják, lassan úgy isszák, mint a vizet, mert hát az íze tényleg kurva jó. :D

Én magam is így csinálom már régóta.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18992) EmberXY válasza kisza25 (#18990) üzenetére


EmberXY
addikt

Van rájuk korlátozás? :F

Up the Irons!

(#18993) kisza25 válasza EmberXY (#18992) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

18 alatt nem szabadna inni, igazából az felett sem:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18994) Bjørgersson válasza EmberXY (#18992) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18995) EmberXY válasza kisza25 (#18993) üzenetére


EmberXY
addikt

A cigihez is hozzájutnak, ezt még úgy se lehetne elzárni előlük.
A dohányzás is egy érdekes dolog, hiába a nagy trafik őrület, kb még több fiatal szívja, cserébe még a trafikokat is könnyebb kirabolni.
Mikor bemegyek a városba, már a buszról leszállva rögtön gyújtják a cigit, némelyik olyan veréb, hogy ha melléütsz, akkor is elpárolog, de ő menő, mert neki dizájnos az öngyújtója meg ő már piros multit szív... :D

Up the Irons!

(#18996) kisza25 válasza EmberXY (#18995) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én is 14 évesen már szívtam simán kiszolgáltak a boltban :B
10 éve nem cigizek, napi 2 doboz piros marbit szívtam, letettem egyik napról a másikra:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#18997) koshmar válasza EmberXY (#18995) üzenetére


koshmar
őstag

Lassan már beraknak engem is egy vitrinbe, ma egy nem cigiző embert már mutogatni kéne..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#18998) EmberXY válasza kisza25 (#18996) üzenetére


EmberXY
addikt

Mennyi ideig szívtad? Nem voltak elvonási tünetek?
Én sose tudtam rászokni szerencsére, csak részegen szívok 1-2 szálat, ha megkínál valaki, ez évente max 1-2 alkalom, normál esetben el sem tudom szívni. Épp ezért nem értem, hogy akik szívják, milyen pluszt ad ez nekik? Büdös, rossz ízű, drága, és semmilyen érezhető hatása nincs (legalábbis én sose éreztem), mint pl az alkoholnak. Mi miatt kötődik hozzá aki dohányzik? Pótcselekvés, unaloműző, esetleg nem akar kitűnni a "menők" közül? :F
Erre mindig is kíváncsi voltam, de még senki nem adott rá egyértelmű választ. Volt, aki azzal válaszolt, hogy "mér', a sört hogy lehet meginni?... ", hát nem tudom, de annak legalább hatása van. :D

Tibi: neked majd a májadat fogják vitrinben mutogatni, amikor az energiaitalokról tanulnak az orvostanhallgatók... ;]

Up the Irons!

(#18999) koshmar válasza EmberXY (#18998) üzenetére


koshmar
őstag

Hah, nem is lőttél mellé, a baleset után 1 évvel, a 3. műtétet követően a sebész csinált képeket a kontroll közben - btw: valami noname Samsunggal akarta csinálni, mondta ott a körülötte lévőknek, hlgy milyen szar, kérdezem, odaadjam az enyémet? kérdezi hány MP? mondom 8. tökéletes! :D - azokat én Gmailen elküldtem neki, amikor hazaértem, kész, ezért megérte megszületni. :D

Feltételezem, hogy tanítása célra használják fel.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#19000) kisza25 válasza EmberXY (#18998) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Te nem szoktál rá, ezért nem érted, amúgy nem is olyan könnyű rászokni, mert eleinte tényleg sz@r, de ha rászoktál akkor nehezebb letenni, mint egy kemény drogot.

5 évig szívtam (végén napi 2 doboz), aztán 5 évig nem, utána 2évig visszaszoktam (ilyenkor, ha rágyújtasz olyan, mintha soha abba sem hagytad volna) és 10 éve letettem.
Évekig bármikor rátudtam volna gyújtani, főleg, ha alkoholt is ittam.
Volt olyan 3 napos buli mikor 12 doboz piros marbit szívtam el :Y
Alkohol mellé szálról szálra gyújtottam, volt, hogy megnyújtottam akartam belerakni a hamutartóba még ott égett az előző, annyira kívántam olyankor :Y
Alkohol mellé, kaja után, kávéhoz nagyon jól esik.
Kávé és alkohol hatását fokozza, mert érszűkítő a nikotin.
Amúgy önmagában nyugtat.
Na most a napi 2 dobozból ami ténylegesen jól esik az 4-5 szál, a többi az beidegződés, sokszor rágyújtasz és nem is esik jól, de sajnálod eldobni, mert drága volt:P
Dohányosoknál van egy mondás, könnyű leszokni, nekem már vagy 5x sikerült:P

Szóval, mindkét alkalommal amikor sikeresen leszoktam hosszabb időre,kihasználtam egy változást az életemben.
Ehhez tudni kell, hogy a cigi nagy részben megszokás. Például 15-16 évesen anyámék nem tudták, így amíg otthon voltam nem gyújtottam rá, de ott nem is hiányzott.
Viszont abban a pillanatban ahogy kiléptem otthonról már gyújtottam is rá (már a kapuban).
Első 5éves leszokásomnál azt használtam ki, hogy összeköltöztem az akkori párommal és onnantól nem gyújtottam rá.
Mondanom sem kell, hogy 5év után szakítottunk, ekkor szoktam vissza 2 évre.
Aztán összebútoroztam a jelenlegi párommal és megint kihasználva a változást letettem a cigit és azóta sem gyújtottam rá.
A lényeg, hogy neked kell elhatározni és nem szabad feladni, akarni kell. Én mindenben ilyen vagyok, eddig el is értem mindent amit eddig akartam :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.