Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-08-03 11:06:38

LOGOUT.hu

Tomato firmware

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9065) Laca0 válasza Intruder2k5 (#9064) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem a 140-es multiwan verzióval csak annyi bajom volt az elmúlt -elég hosszú- időszakban, hogy a Linksys VOIP modem(ek) pár óra után elveszítették a kapcsolatot a külvilággal. De ott inkább az volt a baj, hogy túl sok szabály volt már benne és azt nem szerethette. A multiwan routing tábla kitöltötte az egész képernyőt fullhd felbontáson. Újraraktam az egészet tisztán és megszűrtem a szabályokat, most tényleg csak a fontosak vannak benne. 1,5 nap uptime és még megy a telefon (csak nehogy elszóljam magam...).
Ill. még annyi, hogy nem ment a VPN (PPTP). De annak az is lehet az oka, hogy az egyik wan ágon, ahonnan egyébként működne a VPN, több router-en belül vagyok. Bizonyos porttartomány van átdobva hozzám a fix IP-ről. Ezt a portot nem tudom, hogy hogyan kell megadni Android-on és Windows10-ben sem. Úgyhogy lehet, hogy jó a router, csak nem jól állítok be valamit.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Tomato firmware
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.