Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2

Hozzászólások

(#77) oriic válasza Bad Pritt (#76) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki egyet akar választani, akkor EA/Origin Access-el kipróbálja mindkettőt megjelenés előtt, aztán dönt majd. EA-nek mondjuk tök mindegy, hogy melyiket veszik, ők így is úgy is jól járnak. Azért írtam hogy teljesen más világ, mert világháború vs. scifi/robot téma, így szerintem az emberek könnyebben tudnak dönteni, plusz BF-nél ott az előny, hogy kb mindennél jobban néz ki, emiatt szinte teljesen biztos, hogy azt vásárolják meg jóval többen.

COD vs Titanfallnál hoztam ezt fel, hogy kb azonos kategória a kettő, így egyéni döntés lesz, de ha tippelnem kellene COD-ot így is többen veszik majd, konkrétan megszokásból, de szerintem Titanfall 2-t sem kell félteni, az újdonságok miatt lesznek ott is bőven vásárlók, még ha nem dönt meg semmi rekordot sem.

Plusz biztosan lesznek olyanok akiket mindegyik érdekel, de csak egy játékra van pénzük, azok megveszik először BF-et, aztán majd egy-két hónappal később a TF-et és/vagy a COD-ot. Mint tudjuk, nem kötelező premier napon venni semmit, cégek sem járnak annyival jobban, ha valaki első nap veszi meg a terméket, ugyanúgy bevétel nekik ha mondjuk csak jövő év elején szerzi be valaki a programjukat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Titanfall 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.