Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#116351) szab.tam válasza yogibear (#116348) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak én 1-et nem értek.

az eredményeken a piros után rögtön jött egy gól, amit utána vissza is írtak.
aztán ugye jött a valódi.

ezek ott előre látnak mindent, csak a csávó elnézte az órát, és tévedésből, előre benyomta a gólt, ami csak 2 perc múlva volt esedékes... :DDD

***

fantasztikus ráérzés volt a részemről a 2/8 0:0.
mint ez :

FTC - Videoton Kétesély Döntetlen vagy Videoton 1,63 Vesztes
Arsenal - Aston Villa Kétesély Döntetlen vagy Aston Villa 2,40 Vesztes
Dortmund - Wolfsburg Kétesély Dortmund vagy Döntetlen 1,30 Vesztes
Ath. Bilbao - Barcelona Kétesély Ath. Bilbao vagy Döntetlen 4,10 Vesztes

:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116352) Digestive válasza L_YKing (#116350) üzenetére


Digestive
addikt

Na ott a piros! Mondtam én, h meglesz! :)

Lazio is piros! Egyre érdekesebb!

[ Szerkesztve ]

(#116353) L_YKing válasza Digestive (#116352) üzenetére


L_YKing
addikt

Varjuk ki a veget :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116354) yogibear


yogibear
addikt

Ügyes gyerek... mennyit kaphatott a Laziotól, hogy 3 perc alatt kiállíttassa magát? :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116355) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Most jöttem haza, látom kamim kuka, bár még mindig jobb a -2100 mintha a Betisre ment volna 20e...

Lusta vagyok vissza olvasni, nyert valaki?

(#116356) yogibear


yogibear
addikt

tizi a Nápolynak... és kihagyja a nyomorult..... :C Higuain bakker....

Még egy Chievo gól és mind a 8-on meglenne a GG...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116357) L_YKing válasza L_YKing (#116353) üzenetére


L_YKing
addikt

Hohohoooo!! :R :C

Na végre csurrant valami :B

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116358) pc_seft válasza yogibear (#116356) üzenetére


pc_seft
tag

durva :D
Gonzalo Higuain (Napoli) hibázza el a tizenegyest, néhány centivel a keresztléc fölé rúgja a labdát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#116359) Digestive


Digestive
addikt

Na bazz a Lazionak megadták a full kamu esésért a tizenegyest ez a marha Higuain meg fölé bombázta!

(#116360) szab.tam


szab.tam
nagyúr

még egy sampdoria és lazio gól kéne.... :O

Sampdoria
2 - 2 GÓL
Parma

nyomorultak... :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116361) yogibear


yogibear
addikt

Jók ezek a sportklubos fácse vagy twitter vagy fax tudja milyen posztok beolvasásai meccs közben...
"A Roma jövőre csak jobb lesz főleg, ha Totti is játszik még" - hát ja.. járókerettel... majd félidőben gumitalpat cserélnek rajta meg lesz olajcsere is. :DD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116362) Digestive


Digestive
addikt

Azta Qrva mekkora potya gólt rúgott a Lazio! Feka csávó 1. gólja a szezonban...

Bravo Higuain! :)

**********

szab.tam

Kezd izgi lenni a szitu! !)

[ Szerkesztve ]

(#116363) Daniel Alves válasza B-L-A-C-K (#116355) üzenetére


Daniel Alves
őstag

23.5k tiszta

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#116364) L_YKing


L_YKing
addikt

Fio 3-0 :))

30€---88€

Lesz mit elinni :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#116365) Digestive


Digestive
addikt

Grat srácok!
Nekem a Sportingon úszot sajnos a 18k. Úgyh ma sem kell pénzzel lefeküdni! :)

Már nem is emlékszem, h kinek volt ez a szövege itt a fórumon. :)

[ Szerkesztve ]

(#116366) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a kora esti olasz meccs után számolgattam egy érdekeset.
over 2.5 asszem mind 1.4 volt a pro-n.
kicsit keveselltem, de ugye pont emiatt a magas 0:0 rángatott bele a hülye 2/8 szelóba,

tehát:
gondoltam, hogy megrakom 6/7-ben az over 2.5-öt.
de nem láttam az értelmét, mert abban biztos voltam, hogy legalább 1 elmegy, akkor pedig 1.4 a hatodikon = 7.53 az 1 db nyerő 6-os kötés.
és ugye 7*-es az alaptét.
de mivel jött az összes, hiba nélkül, így a teljes szelvény bet * 7.53 jöhetett volna.
mert 7 db. 6-os nyerő kötés lett volna.
(mármint 6/7 szelón, egyenesben kicsit jobb...)
erre mi esély volt? :F

még így utólag sem bánom, hogy nem raktam, mert matekilag totál értelmetlen dolog lett volna, de érdekes, hogy mégis nyertem volna vele...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116367) B-L-A-C-K válasza Daniel Alves (#116363) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na ezt már szeretem....;)

(#116368) Shkiz0 válasza Digestive (#116365) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Jelen

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#116369) szab.tam válasza Shkiz0 (#116368) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

én emlékeztedm, hogy te vagy az, aki szereted a pénzt q-ni.
vagyis este lefeküdni vele, na...

****

éppen rád gondoltam az előbb, hogy nagyon eltűntél.
ezek szerint nem.
:)

****

sport2 mma, női.
szép.
amikor térddel fejberúgta, az különösen... :DDD
és nem azon gondolkodnak, hogy 1 héten keresztül mennyi ideig tart a másiknak a reggeli smink.
:N

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116370) Digestive válasza Shkiz0 (#116368) üzenetére


Digestive
addikt

:D

(#116371) Shkiz0 válasza szab.tam (#116369) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem raktam semmit, mert faszért erőltessem ha nem megy.
Amúgy se nagyon van már mit rakni, az utolsó 1-2 fordulót meg elég lutrinak tartottam, ilyenkor már sok a szőrme, aztán szartam rá.
Eddig attól függetlenül, hogy mondtam nem rakok, mindig hajtott belülről egy hang, hogy de rakj még, mert most már nyersz...
Most már nem hallok hangokat, és nem is érzek késztetést, hogy bármit is rakjak.
Úgy hogy szerintem őszig nem nagyon lesz mix.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#116372) szab.tam válasza Shkiz0 (#116371) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jól teszed.
hogy nem teszed.
tényleg.
:)

csak annak adtam hangot, hogy örülök, miszerint pl. vagy, és élsz még..
(avatarodból adódóan nem módosultál ketté, nem ugrottál ki az ablakon, stb.)
:D

***
***

nab+
most nézem, hog yvan, (azaz volt), még pár élő szelóm.
volt egy olyan, ahol mls seattle - ny redbull 1/2.
logikusnak tűnt, de a hazaiak természetesen elcsesztek mindent, a redbull meg belövi az 1 fi-ben a gólt.
ennek is reszeltek....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116373) szab.tam válasza szab.tam (#116372) üzenetére


szab.tam
nagyúr

amerikában hatékonyabban tolják a reklámot.
a mezek hátulján is ott van a redbull.
m'c'kockáztatom, hogy a spori is kap jutalékot a lapért.
mint az előbb.
a büntetett megfordult, a zoom megvolt.
reklám totalplan.
ki van ez találva.
:K :C

**
**

próbálom találni a kifejezést a ligára, de nem megy.
pl. bundásliga, stb, bla-bla....
ez valami egészen más.
itt még a játékosok próbálnak úgy csinálni, mintha őszintén fociznának, de közben, pedig, nem....
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#116374) Daniel Alves válasza Daniel Alves (#116331) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Tök mindegy mit tettem volna :DDD elment volna, de a legjobb időben utaltam le kivehető összeget. Mondjuk nagyon bosszant, hogy 5 jött és a 6. viszi el...

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#116375) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Barca oddsa 1,6 mixen...Említettem már ilyen 100 ezer feletti összeggel nem merem rakni, de egy 50-est rászánok.

(#116376) ANDROID??? válasza Shkiz0 (#116371) üzenetére


ANDROID???
addikt

Én sem raktam, persze ránéztem az olasz meg 4-ből 4 jött volna, ha rakom :W

[ Szerkesztve ]

(#116377) Xpredi01


Xpredi01
tag

Persze messze esélyesebb a Barca, a világ bármely csapata ellen az lenne nem is egy góllal, hanem legalább kettővel, de;

azért egyvalamire felhívnám a figyelmet: a Milan 8x találkozott 2011 és 2013 között a Barcelona-val. A mérleg 4 Barca siker, 3 döntetlen 1 Milan siker. Ebben a korszakban először nyugdíjasokból, majd a Muntari/Abate/Mexes stb féle 'aranygenerációból' állt fel a Milan, míg a katalánok kb még a Guardiola féle fénykort élték.

A négy meccs oddsai, amikor nem a Barca nyert:
Barca - D - Milan
1.57 - 4.20 - 6.5
1.7 - 3.75 - 5
1.62 - 4 - 6.5
1.22 - 6.5 -13

Tehát eléggé underdog volt a Milan az összes meccsen.

A lényeg: a Milan edzője mind a 8 meccsen egy bizonyos Massimiliano Allegri volt. Talán nem tévedek, ha azt állítom, van valami sejtése a bácsinak arról, hogy hogy lehet elrontani a katalánok játékát legalább egy meccs erejéig...

[ Szerkesztve ]

(#116378) akooos válasza Xpredi01 (#116377) üzenetére


akooos
veterán

:R
Ezek szerint nem csak én nem érzem a Barca győzelmet :)

Köszönöm!

(#116379) B-L-A-C-K válasza Xpredi01 (#116377) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem is túlságosan lenézik a Juvét (ezt az oddsokra értem), viszont szerintem a Juve ellen ez a Neymar, Messi, Suarez trió működőképes lesz...

Viszont én is tartok azért tőle, eredeti felállás az volt ~200 ezerrel rakom a Barca-t, de annyival nem merem. Viszont mivel nyáron nem nagyon fogok rakni, ezért mint írtam egy 50-est azért rászánok tiszta 30 ezer haszonért.

(#116380) Xpredi01 válasza akooos (#116378) üzenetére


Xpredi01
tag

Ha muszáj lenne fogadnom, akkor én is a Barcára raknék, de a fent említett okok azért eléggé vészjóslóak. Másrészt hányszor láttuk már azt, hogy még legeslegjobb 'ezek bárkinek gólokat rúgnak' csatársor is besül egy jó védelem ellen.

Azt, hogy a Juve védelme ezen a szinten képes lesz-e a működni, azt meg még nem nagyon volt alkalmunk látni, mivel nem nagyon jártak ilyen magasságokban az utóbbi években.

Mindenesetre Allegri már egy szedett-vetett Milannal is megfricskázta párszor a Barcát, pedig a Pedro-Messi-Villa hármas jobb napjain volt olyan jó, mint a mostani a közepesebb napjain. + a középpálya még gyengült is némiképp Rakitic-el, a +30-as Iniestaval az akkori időkhöz képest, míg a túloldalon messze az a legerősebb csapatrész.

Nem akarok senkit sem lebeszélni erről a meccsről csak a Barca mostani tündöklése hajlamos elhomályosítani azt a néhány érvet, ami az olaszok mellett szól.

(#116381) Xpredi01 válasza B-L-A-C-K (#116379) üzenetére


Xpredi01
tag

"Szerintem is túlságosan lenézik a Juvét (ezt az oddsokra értem), viszont szerintem a Juve ellen ez a Neymar, Messi, Suarez trió működőképes lesz..."

Akkor viszont nem értem miért fogadod meg. Érted: ha szerinted van 70% esélye a barcának de az odds alapján 80 %, akkor onnantól kezdve az irodának játszol, ha rájuk teszel.

[ Szerkesztve ]

(#116382) B-L-A-C-K válasza Xpredi01 (#116381) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt a 70%-ot magadtól találtad ki, mert én nem írtam ilyet...

Attól meg hogy nem 100%-ra érzem, azért rakom meg mert top bajnokságok kezdetéig valószínű ez az utolsó nagy tétes fogadásom. Illetve idén már bőven fél millió feletti pluszban vagyok, így ha esetleg elmegy ennyi miatt nem lesz lelkiismeret furdalásom.

(#116383) Xpredi01 válasza B-L-A-C-K (#116382) üzenetére


Xpredi01
tag

A százalékokat a megértetés miatt írtam, látom nem érte el a célját. Megpróbálom még egyszer:

Ezt írtad: "Szerintem is túlságosan lenézik a Juvét (ezt az oddsokra értem)"
akkor szerinted a Juve oddsa magasabb, mint a reálisan kéne lennie -> a Barca oddsa kisebb, mint reálisan kéne lennie. Érted, nem? Teljesen fals a logika, hogy olyanra teszel, ami szerinted túlértékelt odds...

(#116384) yogibear


yogibear
addikt

Barca - Juve...
Egyértelműen a papírforma alapján a spanyol az esélyes, de:
olyan még nem volt a BL létezése óta (1992-93-tól), hogy két egymást követő évben ugyanazon ország csapata nyert volna.
olasz öt éve nyert utoljára
Platini kedvence a Juve
voltak már "furcsa" eredmények a múltban, ahol a végén mégsem a toronymagas esélyes nyer, lásd pl. 3 éve, Münchenben a Bayern csak X-elt a Chelsea-vel és 11-esekkel az angolok nyertek...
ahogy egész véletlenül, valahogy a Real duplázási lehetősége sem jött össze idén...

Szóval ha netán D lesz a rendes játékidő, nem lennék meglepve, ha csak 11-esekkel dőlne el a meccs, akkor sem...
Mindattól függetlenül, szerintem is a Messi - Neymar - Suarez sor a legerősebb jelenleg a világon és alapesetben kizártnak tartom, hogy ez a trió ne rúgjon minimum kettőt bármely csapatnak a világon, ha formában vannak és kedvük is van játszani és egy BL-döntőben miért ne lenne?

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116385) Xpredi01


Xpredi01
tag

B-L-A-C-K:

Egy nagyon egyszerű példa:
Ki nyeri a meccset?
Federer - Nadal
1,8 - 1,8

Az odds alapján 10 meccsből 5-öt Federer, 5-öt Nadal nyerne.
Te azt gondolod, hogy Federer esélyesebb, mint az odds adná. A hsz-ed logikája alapján te viszont Nadalra teszel...

Olyanra fogadunk, nyilván te is olyanra fogadsz, aminél azt látod, hogy az általad megállapított valós esély nagyobb (az sem mindegy mennyivel, hiszen az iroda itt szerzi a hasznát: ebben a példában is 2 - 2 statisztikai oddspár helyett 1,8 - 1,8-at ad), mint az iroda oddsaiból következik. Azaz látsz értéket az oddsban.

[ Szerkesztve ]

(#116386) yogibear válasza Xpredi01 (#115988) üzenetére


yogibear
addikt

Ezt rakta valaki?
Teljesen elfelejtettem, pedig az elemzés kifogástalan, az eredmény pedig 8:1.
:))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116387) B-L-A-C-K válasza Xpredi01 (#116383) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen értem, de nem mondtam 70% érzem, azt már te képzelted oda...

A másik meg én nem % illetve valószínűségszámítás alapján rakok, hanem a szerint én mennyire érzem/tetszik az aktuális fogadás. Ha van egy 10x odds és nagyon érzem akkor is megrakom nagyobb összeggel, függetlenül attól hogy nem sok az esélye.

[ Szerkesztve ]

(#116388) gabi182 válasza yogibear (#116386) üzenetére


gabi182
tag

Igen, én raktam, köszi! :) 6,5 over
2k->9,7k

[ Szerkesztve ]

(#116389) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#116387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pl idén ez volt a legnagyobb 1 meccses oddsom amit felesbe raktam itt egy kollégával, ami jött is. Itt se a %-okat néztem, hanem éreztem.

(#116390) Xpredi01 válasza B-L-A-C-K (#116387) üzenetére


Xpredi01
tag

"ha szerinted van 70% esélye a barcának de az odds alapján 80 %, akkor onnantól kezdve az irodának játszol, ha rájuk teszel."

Írtam, hogy példaként írtam. Másrészt ott van az a "ha" az eredeti mondatban, ami szerintem egyértelművé teszi, hogy példaként írtam... Mindegy, ezen ne akadjunk fent.

"A másik meg én nem % alapján rakok, hanem a szerint én mennyire érzem. Ha van egy 10x odds és nagyon érzem akkor is megrakom nagyobb összeggel, függetlenül attól hogy nem sok az esélye."

jól csinálod, amit csinálsz, csak ezek szerint nem teljesen érted, hogy miért csinálod :D.

Mit sugall az 10x odds? Azt, ha 10x lejátszanák a meccset, pontosan egyszer történne meg az adott kimenetel (az iroda hasznától most eltekintek). Mit csinálsz amikor mégis érzel valamit vele kapcsolatban és rakod? Hát azt, hogy irreálisnak érzed az oddsot, és szerinted 10-ből 1-nél többször következne be az adott kimenetel. Így hosszútávon már nyereséges lenne a dolog.

116389:
félreértesz ismét, egy percig nem írtam, hogy számolgass százalékokat, hogy szerinted mennyi az esélye egy csapatnak (nem is lehet) Egyszerűen annyit, hogy amikor kinézel egy eseményt, megnézed az oddsát és jön az érzés, hogy ezt rakni kell a fenébe is, akkor valami ilyesmi kell, hogy átszaladjon az agyadon, tudat alatt. Érzed, hogy ezt ezért az oddsért rakni kell, mert ez hasznot hozhat (hosszútávon).

[ Szerkesztve ]

(#116391) B-L-A-C-K válasza Xpredi01 (#116390) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te valószínűségszámítás alapján játszol (ezek szerint), én meg az érzéseimre hagyatkozva. Nekem éves szinten ~1 millió már több évre visszamenőleg összejön átlagba (ezt nem hasráütésszerűen mondtam, itt mindennek nyoma van, aki meg itt van folyamatosan az is alátudja támasztani), ezért csak nem csinálok valamit rosszul. Te nem tudom hogy állsz magadhoz mérten, de ha a te vonalad neked fekszik, akkor kövesd azt. Engem meg nem kell oktatni maradjunk annyiba mert nem ma kezdtem...;)

Na amit leírtál az utóbbi hozzászólásomra, pontosan így van.

[ Szerkesztve ]

(#116392) Xpredi01 válasza B-L-A-C-K (#116391) üzenetére


Xpredi01
tag

A Barca - Juvéról volt szó, arról, hogy te a juvét esélyesebbnek érzed, mint az oddsából következne. De te mégis a Barcát rakod. Szerintem szépen levezettem neked, (és úgy tűnik a végére megértetted) hogy ennek miért nincs értelme. De ezek szerint valójában nem azt gondolod, amit leírtál.

Nem tudom miért kezdesz el dobálózni a millióiddal meg kivagyiskodni, ennek nem sok köze van a témához.

[ Szerkesztve ]

(#116393) yogibear válasza gabi182 (#116388) üzenetére


yogibear
addikt

Ne nekem, hanem aki beírta ide (lásd a hozzászólásom előzményét, azért kerestem ki). :))

Na gyerünk Mása, gyors 2:0 legyen, aztán milka kenje el a csigaevő száját 3:1-re. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#116394) B-L-A-C-K válasza Xpredi01 (#116392) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úha, itt látom a baj nem kevés...

Hol írtam hogy a Juvét érzem :F

Szerintem problémáid vannak az értelmező olvasással:

"Szerintem is túlságosan lenézik a Juvét (ezt az oddsokra értem), viszont szerintem a Juve ellen ez a Neymar, Messi, Suarez trió működőképes lesz..."

Ha azt érezném azt raknám, de még írni se írtam ilyet. A lényeg annyi hogy túl van oddsozva a Juve, ettől függetlenül szerintem nem nyer, hiszen akkor nem raknék 50 ezret a Barcára...Vagy szerinted poénból ha valamit nem érzek megrakom :F

De szerintem itt ne is fárasszuk tovább egymást, mert valahogy nem csipem ha oda képzelik azt amit nem is írtam...

[ Szerkesztve ]

(#116395) Zjunior válasza Xpredi01 (#116390) üzenetére


Zjunior
veterán

Látom megjöttél nagy arccal haver, szép bemutatkozás!:/
Majd a szelvényedet mutogassad inkább, itt az a menő!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#116396) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Nyerni fog a Barca és pont :D

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#116397) B-L-A-C-K válasza Daniel Alves (#116396) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, és úgy hogy szerinte a Juvet érzem, de a Barcát rakom....:D

Nézd meg még dél sincs és már kikacagtam valakit...:( ;]

(#116398) Xpredi01 válasza Zjunior (#116395) üzenetére


Xpredi01
tag

"Haver" te meg ne a szelvényeket mutogasd, hanem tippeket adjál. A szelvényekkel baromi sokat ér mindenki...

(#116399) Xpredi01 válasza B-L-A-C-K (#116397) üzenetére


Xpredi01
tag

Utoljára:

Barca: 1,62 Juve vagy X 2,3

Statisztikailag: 59 % - 41 %

1, Ha ezek az esélyek teljesen pontosak lennének, akkor fogadni is felesleges, mert a szerencsét kivéve az egyenletből(végtelen számú esemény végtelen téttel) nem nyersz (ha nem lenne kerekítés az oddsoknál pont nullszaldó lenne - iroda haszna nélkül)

2, Ha szerinted Juve oddsának alacsonyabbnak kellene lennie, de te meg pont a barcát teszed és tegyük fel, hogy jól gondolod (te ezt szeretnéd, nem?) akkor meg masszívan bukó lenne.

Nem hiszem el, hogy ezt nem lehet felfogni. Ismerd már el, hogy hülyeséget írtál, amikor az alul értékelt juvéról beszéltél mellette meg barcára fogadásról! A két része a kijelentésednek logikailag üti egymást!!!

"Igen, és úgy hogy szerinte a Juvet érzem, de a Barcát rakom....:D
Nézd meg még dél sincs és már kikacagtam valakit...:( ;]"

ez meg már a legalja, a ferdítésnek, ne haragudj...

[ Szerkesztve ]

(#116400) akooos válasza Xpredi01 (#116399) üzenetére


akooos
veterán

Hagyjátok már a picsába.

Black azt mondta, hogy a Juve alul van értékelve. Ennyi, nem kell ebbe mást belelátni :D

Egy példa: április 18, Premier league, Chelsea - Manchester United-> oddsok: 2,00 3,50 4,33
Ez a meccs akkor volt, amikor a MU talán az évben a legjobban játszott 5-6 meccsen át. Alul volt értékelve erre a meccsre, de én és biztos sokan mások is a Chelseat raktam / raktuk, mert így éreztük. Nem elemeztem ki százalékokkal, hogy kinek van több esélye, kinek adnak a bukik alacsonyabb oddsokat.

Mégis: Chelsea győzelemre fogadtam, úgy, hogy közben a MU oddsát túl nagynak találtam, ergó alulértékeltnek.

Nem kell ezekbe a dolgokba belemagyarázni mindent, nem írt Black sem hülyeséget. Jó formában van a Juve is, nem szar csapat, de attól a Barcát érzi esélyesebbnek. Kicsit túlmisztifikálod ezt a dolgot úgy érzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.