Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#802) Salvador20 válasza Cobra652 (#801) üzenetére


Salvador20
őstag

asszem compuweb árul ifx-14-et, de felfogatót külön kell venni hozzá.

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#804) Salvador20 válasza Cobra652 (#803) üzenetére


Salvador20
őstag

nemtudom, nekem meghozták 1 hét alatt.

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#805) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

A TR honlapján már van IFX-14 LGA-1366-hoz való változatban is, de eddig nemhogy itthon, de még a nagyobb német boltokban sem találtam. :(
(Van lefogató szett is külön a régebbi IFX-14-hez, de még az sem kapható sehol.)
Nem tudjátok, hogy mikor lesz elérhető a cucc erre felénk? :F

ImI

(#806) Barbarossa88


Barbarossa88
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy hol lehet kapni mostanság Thermalright IFX-14 hűtőt LGA 1366-hoz?

(#807) Salvador20 válasza Barbarossa88 (#806) üzenetére


Salvador20
őstag

nem olyan mintha már valaki föltette volna előtted a kérdést? :D

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#808) TomiLi


TomiLi
addikt

Sajnos ebben a lefogató témában katasztrófa a helyzet!
Vettem én is egy thermalright hűtőt, mégpedig a true black-et... Teldójesen abban a hiszemben voltam a TR honlapja alapján, hogy lesz hozzá az LGA775 és az AMD lefogatón kívül 1366-o is... A honlapon "alapfelszereltségként" szerepel...
hát nem... a kereskedő szerint Európába csak ilyen butított változatokat szállítanak... Külön kell megvenni az 1366-os lefogatót... ami a legjobb esetben is csak e hónap végén lesz elérhető...

Szeretnék még érdeklődni, hoyg eredetileg x58-as rendszerhez vettem a true black-et... De ehet ezt az elképzelésem modosítanám p55-re.... Egy 1156-os lefogatóval meg lehet oldani, hogy egy eredetileg lga775, 1366-ra szánt hűtőt egy p55 -ös rendszerbe építsen az ember???

Na azt lesz még szép baleset beszerezni.... :F

Bogyóka

(#809) TESCO-Zsömle válasza TomiLi (#808) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szia!

Azt nézted vásárláskor, hogy Rev.C-t vegyél??

Amúgy Európába nem csak a "butított" (konkrétan régebbi) verzió jön, hanem az van raktáron, azt kel eladni.

Ennyi. Egy ilyen kevés darabszámban fogyó terméknél pedig hatványozottan érvényesül ez a dolog.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#810) TomiLi válasza TESCO-Zsömle (#809) üzenetére


TomiLi
addikt

Szia!

Én hiába kértem a kereskedőt, nem tudta megmonda, hogy a rev:c, vagy a fog jönni.... Természetesen a rev a jött :F Szóval lehet majd polírozgatni :W

Nem hiszem hogy sok true black vesztegelne a különböző raktárakban, mert rengeteget kellett várni rá... Egy másik kereskedő vissza kellett mondja a rendelésem, mert átmenetileg nem tud beszerezni, mert hiány van a termékből.... :Y

Na aztán, hogy ezekből a dolgokból mi igaz azt csak a kereskedők tudják.... vagy még ők sem....

Bogyóka

(#811) Bagira01 válasza TomiLi (#808) üzenetére


Bagira01
veterán

Vettél vna egy ilyet, azt csóklom thermalrighték pofikáját. Szerintem a tru120ex már közel sem akkora kuriózum hűtő mint régen volt. Én is lecserélném, de ezt még anno 7,5k-ért vettem annyit meg megér :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#812) TomiLi válasza Bagira01 (#811) üzenetére


TomiLi
addikt

Én nem is azért vettem meg mert kuriózum, hanem azért mert tetszik és a hatásfoka sem olyan rossz.... :K
7,5K???? :Y Naggyon jó vétel! :C

Bogyóka

(#813) Bagira01 válasza TomiLi (#812) üzenetére


Bagira01
veterán

Esztétikailag nem a legszebb, felső lamella kicsit horpadt, de a teljesítményével még nem volt gondom :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#814) TomiLi válasza Bagira01 (#813) üzenetére


TomiLi
addikt

A teljesítmény az elsődleges! Az esztétika a másodlagos....
Mondom én :W Nálam nem normálisan működnek a dolgok.... :B Én előbbre vettem az esztétikát :F Egy modding gépben lesz a true.... :C
A Te hűtőd is nagyon szép!!! :C Kár hogy sérült :O Nálam kimaradt anno.... :F

Sajnos nagyravágyó terveim kútba dőlni látszanak... útban van egy brutál x58-as lap, de valószínű el is kell adnom: anyagiak miatt.... Még nem körvonalazódott 100%-ig, hogy x58, vagy p55 lesz... Mindkét esetben asus gene lap lenne a kiválasztott....
Ha a rampage 2 gene lenne, akkor van valakinek olyan tapasztalata, hogy a cpu hűtőt rá lehet tenni 775-ös lefogatóval? Elméletileg van neki furat kialakítva, de gyakorlaban nem tudom hogy működik a dolog....

Bogyóka

(#815) TESCO-Zsömle válasza TomiLi (#814) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor miért nem Polimatech-et vettél?? 3°C-ot ver még a TRUE Copper-re is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#816) TomiLi válasza TESCO-Zsömle (#815) üzenetére


TomiLi
addikt

Nem tetszik :F

Bogyóka

(#817) TESCO-Zsömle válasza TomiLi (#816) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez hűtő, nem festmény. Nem azért van, hogy tetszen, hanem hogy hűtsön! :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#818) TomiLi válasza TESCO-Zsömle (#817) üzenetére


TomiLi
addikt

Na igen! De én szeretném elegánsra megcsinálni kívűl belül a gépet.... (Pc-Style.hu) Nekem a megahalems nem is tetszett és nem is illett a képbe! (mert volt egy :B ) Plusz ha elé raktam egy 25mm vastag ventit, akkor a megahalems lefogatójának köszönhetően úgymond ellökte az első memóriát egy rampage 2 gene-ben :F Meg lehetett volna oldani kis házi barkács szakkör keretein belül.... inkább nem!
A kinézet miatt lemondtam a 3 fok előnyről....(ami alap esetben nem normális dolog aláírom!) De a ház úgy is kimondottan léghűtésre lett kitalálva, és ez esetben 2 db 180mm-es légkavaró van segítségére a belső levegő hűtésére....

Szó se róla a két hűtőt teknitve a Megahalems mindenféle tekintetben előnyösebb lett volna nekem, a Thermalright 120 azon verziójával szemben, melyet nekem sikerült beszerezni.... (Nekem mégis a thermalright tetszik jobban, pedig többe lesz :W )

Thermalright True Black 120: 775-ös lefogató, am2 lefogató, hűtő paszta, 4 db venti lefogató, egy rezgés elnyelő (na ennek még nem néztem utána mi lehet...)
Prolimatech Megahalems: 1366-os lefogató, 775-ös lefogató, hűtőpaszta, 2db venti lefogató

A prolimatech-hel jobban jártam volna, mert x58- hoz kell a cpu hűtő és az már tartalmaz egyet. Jelen esetben alsó hangon vehetek 2k -ért még azt is.... :F

Bogyóka

(#819) Salvador20 válasza TESCO-Zsömle (#817) üzenetére


Salvador20
őstag

acél oldallapos házat kell venni és nem lesz probléma neki,hogy hogy néz ki :DDD

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#820) bortonke


bortonke
csendes tag

Sziasztok !
Most regisztráltam be erre az oldalra, mert vettem egy ASUS HD2900xt kártyát és rettenetesen melegszik. Két dolgot szeretnék kérdezni.
Hol lehet kapni Thermalright Hr-03 R600-as hűtőt,
vagy van-e valami ötletetek mivel lehetne jobb hatásfokkal hűteni a kártyát /10 perc játék után pixelesen kifagy a mag túlmelegedése miatt./

(#821) balazs_t


balazs_t
tag

Sziasztok
Szeretnék szerezni egy IFX 14 -et egy i7 920 -ra, de egyszerűen mintha nem is létezne kishazánkban. 775-re talán lenne... egy hónap múlva meg is lehetne rendelni... aztán meg hekkelhetném át 1366-ra. Szóval a kérdésem, hogy nem e tud valaki valami helyet ahol lehet ilyet szerezni?

Köszi
B.

(#822) ADAM1337 válasza balazs_t (#821) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#823) balazs_t válasza ADAM1337 (#822) üzenetére


balazs_t
tag

Köszi, közben én is megtaláltam őket... másrészt viszont ebay-en szereztem egyet IFX-10 -vel együtt.
Persze ez is csak LGA775. Szóval picit át kell hekkelni, de ez van... sajnos 1366-ra sehol sincs.

(#824) ADAM1337 válasza balazs_t (#823) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehet lefogatót venni hozzá pcgear-en [link]

(#825) Oliverda


Oliverda
félisten

Hello!

Van itt köztetek TRUE Rev.C tulaj?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#826) Oliverda


Oliverda
félisten

Mi ez a pangás kérem? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#827) bandhi


bandhi
csendes tag

sziasztok!

HR01 hűtőhöz keresek AM2-es lefogatót. ez ugyanolyan, mint az U120-é, szóval ha véletlenül akad itt olyan ember, akinek a két hűtő közül van valamelyik, nem AM2/AM3 platformon használja, sőt még azt is tudja, hogy melyik fiók mélyén süllyedt el az általam keresett fémdarab, légyszi dobjon egy pü-t aztán majd megegyezünk.

előre is kösz

(#828) yodee_


yodee_
őstag

hello!

érdeklőnék, hogy az msi dka790gx-plat lapomhoz melyik mos-fet hűtő passzol, illetve hol tudom beszerezni? tudtok nekem segíteni ebben? köszönöm előre is

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#829) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

Ritkább TR cumók kitől szerezhetőek be? Engusz nem tud segíteni, és nincs ötletem. :F Talán Németből jó lenne rendelni, csak félek sokba lenne.

Don't Tread On Me

(#830) Gerisz


Gerisz
addikt

Venni szeretnék az 5850-re hűtést. Segítsetek légyszíves honnan lehet szerezni rá T-rad2-t és hozzá a VRM bordát az R4-et. Ha külföldről akkor onnan is jó.

[ Szerkesztve ]

(#831) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#829) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Rendelj amerikából.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#832) TESCO-Zsömle válasza Gerisz (#830) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ITT

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#833) Gerisz válasza TESCO-Zsömle (#832) üzenetére


Gerisz
addikt

Köszönöm!

(#834) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Itthon belehet valahol szerezni a TRUE Black rev C-t? Csak a Pixmania reklámozza, az meg nem okés.

(#835) Ripley


Ripley
tag

Meg tudná valaki mondani, hogy jelenleg hol lehet kapni HR-03 GT-t?

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#836) Ripley


Ripley
tag

Használt is érdekel esetleg.

[ Szerkesztve ]

... akkor evezzünk más vágányokra beszélgetésünk fonalával és öntsünk tiszta vizet a nyílt kártyák közé ...

(#837) Gerisz válasza S*Tom* (#834) üzenetére


Gerisz
addikt

Ez egy borda. mi lehet rajta rossz?

(#838) megema


megema
őstag

Kicsit halott a topic, de hátha :) Szóval egy TRUE-ra keresek 1366-os készletet. Valaki tud Budapesten? :F Legolcsóbb helyen 2190 + 1400 a szállítás. Annyit meg nem akarok kifizetni érte és Bp-n nem láttam.

(#839) JanR


JanR
addikt

TR IFX 14 i7 920-on:

2.66Ghz IDLE : 32 fok / LOAD : 62 fok
3.2Ghz (1.1V) IDLE : 32 fok / LOAD 63 fok
3.6Ghz (1.2V) IDLE : 34 fok / LOAD 67 fok
3.8GHZ (1.25V) IDLE : 37 fok / LOAD 71 fok
4Ghz (1.3V) IDLE : 40 fok / LOAD 76 fok

Az IFX-en 1 db 12cm venti van. A homersekeletet RealTemp-el mertem 100% TJmax mellett. A Load fokokat 20x IBT mellett produklata (ertelem szeruen a legmagasabb erteket irtam be).

Remelem ezzel segitettem olyanoknak, akik ilyen huto vasarlasan gondolkodnak :)
A huto melle nem art egy jol szellozo haz is!

(#840) Uncool Ben


Uncool Ben
tag

Srácok, hol lehet HR-01 Plust kapni? Sehol nem találok...

(#841) Lacza_26 válasza megema (#838) üzenetére


Lacza_26
aktív tag

Nekem lenne 1366-os keret ha van cserébe 775-ös.

[ Szerkesztve ]

(#842) S*Tom* válasza Gerisz (#837) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Nem is a gari miatt, inkább az, hogy onnét hetek, hónapok vagy soha nem ér ide, vagy mire ideérne közben boltokban lesz a venomous, nem szeretem őket ennyi. Találtam azóta másik boltot, de nem rendelek, mert 3hét múlva kapok egyet kintről ajándékba.

(#843) veector


veector
senior tag

Nemsokára én is csatlakozom a TR klubba.
A meghívóm egy Ultra 120 eXtreme.
Majd lehet lövök képeket :))

[ Szerkesztve ]

(#844) proci985 válasza JanR (#839) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

köszi az infokat!

jól szellőző ház tényleg nem árt mellé, bár a méretéből adódóan eléggé kevés ház kompatibilis vele:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#845) fudi2002


fudi2002
veterán

Urak

A véleményetekre lenne szükségem. Van egy i7 920-asom, ami 3,8-on m1 1,25 fesszel. Lynx alatt 72-73 fok környéke a maghőmérséklet. Ez normális? Két coolink swif2 120p csücsül az ultra extreme hűtőmön, ami le van polírozva, ráadásul a procit is políroztam. Esetleg más ventik kellenének rá?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#846) TESCO-Zsömle válasza fudi2002 (#845) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

3.8GHZ (1.25V) IDLE : 37 fok / LOAD 71 fok

Teljesen jó.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#847) Henk


Henk
veterán

Újra visszatértem a Thermalright tulajok közé egy TRUE rev.C-vel, nagyon jól teljesít. :C

(#848) JanR válasza TESCO-Zsömle (#846) üzenetére


JanR
addikt

Tisztaban vagyok vele :D De azert koszi!

(#849) fudi2002


fudi2002
veterán

Urak

Vélemény kérnék, milyen orvoshoz forduljak. Mi a vélemény, ha egy I7 és egy Ultra120 Extreme közé betennék egy peltier elemet? http://www.tetech.com/
Beteg ötlet? :-)

Véleményeket, ötleteket kíváncsian várom.

Üdv. FUdi

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#850) Gorneck válasza Henk (#847) üzenetére


Gorneck
titán

Mennyivel erősebb ez egy HR01hez képest?

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.