Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Henk


Henk
veterán

Nincs valakinek info-ja róla,hogy mikor lesz kapható nálunk a TR HR-03 Gtx???

(#452) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nah lányok, gyöttem a klubba :D

HR-01 Plus, és egy T-rad2 személyében beújítottam ma némi TR terméket ;]

Nah, mentem is polírozni ;)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#453) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Elmondanám csajok, hogy idáig políroztam kb a HR-01 -et (najó, azért nem full time-ban), de ez valami botrány... Nemhogy domború az alja, de ezen a komplett Dél-Dunántúl megtalálható:Y Teli van apró hepe-hupákkal....
Jó meló volt :(((

Nade holnap majd megmutathatja mit tud a wolfdale-el, talán passzivan :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#454) sz.j válasza Nyugdíjas (#453) üzenetére


sz.j
nagyúr

"...de ez valami botrány... Nemhogy domború az alja, de ezen a komplett Dél-Dunántúl megtalálható. Teli van apró hepe-hupákkal...."

Ne is mond ...
Amit most polírozok TRUE Black 120-at talán még rosszabb, mert a hepehupa mellett a talp közepe nagyon kidomborodik ... :W
Közel öt órája csinálom (800-1000 papírral), de még messze van a 2500-3000 papírral történő végső polir.

Én azért nem értem a Thermalright-ot ..., nem blamázs számukra ez a minősíthetetlen talp?!
A Xigmatek hűtők talpa ehhez képest mint a biliárdasztal, olyan sík! Bár azt is felpolíroztam.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#455) Nyugdíjas válasza sz.j (#454) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Olyan ez is. Kis hepe-hupák, középen nagy puklival :U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#456) sz.j


sz.j
nagyúr

Mivel elég sűrűn cserélek hűtőket (pl. tesz), valami olyan felfogatási megoldást akartam, amivel
- a leegyszerüsithetem a TRUE (TRE) felfogatását, azaz nem csavaronként külön-külön, szűk helyen benyúlva kell a csavarokat becsavarni, hanem kényelmesen (úgy mint a Xigmatek-nél).
- a jelenleg TOP-on levő, különböző gyártmányú hűtők közül többet is fel tudjak fogatni azonos hátlapi merevítővel.

Íme, ilyen lett:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

És remekül működik.

:K

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#457) Gorneck válasza sz.j (#456) üzenetére


Gorneck
titán

És akkor most ez a legjobb hűtőd?

Gorneck#1239

(#458) Nyugdíjas válasza sz.j (#456) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tényleg, te mint gyakran-váltogató :D

HR-01-el van tapasztalat, esetleg TRUE ellenében? Baromira tetszik a Black TRUE, csak passzivan, vagy legalábbis "közel-passzivan" szeretném használni, és arra ezt találtam jobbnak tesztek alapján. Ezirányú tapasztnyalat?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#459) sz.j válasza Gorneck (#457) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem.

Nyugdíjas
A HR-01-et még nem próbáltam. :B

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#460) Gorneck válasza sz.j (#459) üzenetére


Gorneck
titán

Bővebben? :D

Gorneck#1239

(#461) Savanya válasza Nyugdíjas (#458) üzenetére


Savanya
addikt

Nekem volt TRU 120 EX és sima is és van HR-01 -em . Eddig a HR-01 quad alatt pár fokot rávert a 2 féle U120-ra ,de csak akkor ha alacsony fordulatú 12cm-es ventit használtam . 1200rpm-es ventitől kezdve már kezdenek picit jobbak lenni az ultrák ,de akkor már hangos is . Passzivban nem rossz a HR-01 főleg ha van hozzá Thermalright hőcsőved is / ami a hátsó ventivel köti össze a hütőt / .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#462) Nyugdíjas válasza Savanya (#461) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha aszondod a hátsó bixbax ér valamit, akkor ideje beszereznem egyet :K

Arra gondolsz amit a lap hátuljára teszel, vagy keverem valamivel?

p.s: Kösz az infot :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#463) Savanya válasza Nyugdíjas (#462) üzenetére


Savanya
addikt

Erre gondolok / kicsi házamba sajnos nem fér most be , cm690-esnél jó volt még scythe-ra is /

Mobilszámom: 70-516-8068

(#464) Nyugdíjas válasza Savanya (#463) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Áhááá. Ez durva cucc:K

Azthiszem beszerzek egy ilyet...

Itthon hol lehet ilyet kapni amugy?

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#465) Savanya válasza Nyugdíjas (#464) üzenetére


Savanya
addikt

TTS-nek van még pár darab .

Mobilszámom: 70-516-8068

(#466) Nyugdíjas válasza Savanya (#465) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolom nem lehet drága dolog, szóval le is csapok :K
Köszi a tyippet ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#467) sz.j válasza sz.j (#456) üzenetére


sz.j
nagyúr

Elnézést, de elírtam ... :B

"tesz" helyesen teszt, ill.
"TRE" helyesen TRU

:B

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#468) Henker2


Henker2
addikt

Üdv Nektek! Van egy ilyen procihűtőm: Thermalright Ultra 120 Extreme
Polirozni szeretném. Csinált már valaki ilyesmit ezzel a hűtővel? Leirhatná a tapasztalatait, észrevételeit. Hogy kell csinálni, mi kell hozzá, mik a fortélyok.
A válaszokat megköszönném.
Hy

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#469) Henker2 válasza Nyugdíjas (#464) üzenetére


Henker2
addikt

Üdv! Nekem megvan ez a Thermalright hőcső. Savanya barátomtól vettem meg, de nem tudtam hasznositani, mert sajna a 2 hűtőventi közé nem fért be.
Szóval ha kell én oda tudom neked adni.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#470) Nyugdíjas válasza Henker2 (#469) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Már konzultáltam TTS-el, nem mondom már vissza :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#471) Gorneck válasza sz.j (#467) üzenetére


Gorneck
titán

A kérdésemre még mindig nem válaszoltál... :K

Gorneck#1239

(#472) sz.j válasza Gorneck (#471) üzenetére


sz.j
nagyúr

Bocsi, ment privi.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#473) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Haláloss ez a HR-01. Nagyon meg vagyok elégedve. Mindjárt jönnek az eredmények :DD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#474) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Naaszongya:

Scythe S-FLEX 1200RPM volt a venti.

12V
5V
idle

Passzivan 78 fokig kúszott fel prime alatt 12perc után, utána hibázott, szóval arról a screen-t is mellőztem, de ugysem lesz teljesen légáramlat nélkül használva.

A 12V-os tesztről a prime ablak szépen lemaradt,mert ugy látszik a screenshot progi nem túl nagy barátságban van a dual-monitorral :U
[L:/dl/upc/2008-11/06/55812_dixj5up4bkv6olcf_prime5vreal_2.jpg]

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#475) Ragadozó válasza Nyugdíjas (#474) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Tényleg jó :K
Mondjuk rosszat nem hallottam még róla....

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#476) Nyugdíjas válasza Ragadozó (#475) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolkozom rajta, hogy még lehetne kicsit munkálkodni az alján,de nem vagyok benne biztos, hogy javitana, már tényleg majdnem tökkéletessre megcsináltam. Majd talán egyszer, ha lesz időm/kedvem....

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#477) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Pár kép az átalakulásról :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#478) Gorneck válasza Nyugdíjas (#477) üzenetére


Gorneck
titán

Szép lett... :C

Gorneck#1239

(#479) Nyugdíjas válasza Gorneck (#478) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hajaj, majd ha jövőhéten meggyön a kuckó ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#480) Ragadozó válasza Nyugdíjas (#476) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Megy egy privi..

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#481) Achill3uS válasza Nyugdíjas (#473) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát még erre mit mondanál [link] :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#482) Nyugdíjas válasza Achill3uS (#481) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Esztétikái szempontbú' nekem jobban tetszik a Black,de sajna passzivra jobb a HR-01, igy nálam ez szóba sem jöhet praktikus okokból,de amugy nagyon durván néz ki, teccik :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#483) Tibiajax válasza Achill3uS (#481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt komolyan, ki kellene állítani, olyan gyönyörű..
Tiétek? :)

(#484) Nyugdíjas válasza Tibiajax (#483) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Van egy sanda gyanúm, hogy igen ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#485) Achill3uS válasza Tibiajax (#483) üzenetére


Achill3uS
veterán

enyiméje [link] :))

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#486) Tibiajax válasza Achill3uS (#485) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azta... :B nem is találok szavakat.
:R
ps. viszont az a befőttesgumimegoldás bzmeg milyen kókler már :DDD :DDD hogyismondjam.. nem igazán méltó a környezete színvonalához... :D

(#487) Nyugdíjas válasza Tibiajax (#486) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Gondolom tudod kihez beszélsz :D
Innentől kérdéses a befőttesgumi?;]
:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#488) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

felmerült bennem a következő kérdés: szerintetek lenne rá esély, hogy a TR féle fetfűtések beférjenek az IFX14 alá?

a befőttesgumi megural... mondjuk én egy 12es HR03GT aljára fellógatáson gondolkozom (lefelé beférne, csak a hangkártya mellett közvetlenül lévő venti még egy papstal sem szerencsés), szegény szerencsétlen 3870es nehogy már ne kapjon aktív hűtést a ramsünikre és fetekre:)

mindenesetre asszem képet nekem is kéne csinálnom legalább a webcammal, az alaplap lassan negyedét elfoglaló alumíniumtömbök nemkicsit durvák:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#489) Hurkaleves


Hurkaleves
őstag

Hoi!

Beszereztem en is tru120e-t, megpakolva 2db 120as ac ventivel igy fest a leanyzo: kep.

A 2 venti zalman szabalyzoval van kb olyan 6v-ra lekuldve (ez az indulo fesz-e a ventiknek, es kb oda lottem be a potikat, ahol mar beindulnak ebbol gondolom, h 6v korul lehet :) )

Polir meg nem volt se a procin se a huton (a papirok mar meg vannak:D), de mar igy is eleg jol teljesit sztem, legalabbis en meg vagyok elegedve: [link].

(#490) Tibiajax válasza Hurkaleves (#489) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

minek rá 2 ventillátor? ezt sosem értettem meg.. Felesleges zajforrás, egy bőven elég rá, a másik oldalt ugyis távozik a meleg levegő.
Nálam még egy sincs, hátulrol kap hideget, simán jó, 38/55fokos a 8500..

[ Szerkesztve ]

(#491) Chosen válasza sz.j (#454) üzenetére


Chosen
addikt

ti mivel políroztok?

(#492) Tibiajax válasza Chosen (#491) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

subaruval
:D

(#493) Chosen válasza Tibiajax (#492) üzenetére


Chosen
addikt

:DDD

aki házilag? (csak mert sok módszert ismerek)

(#494) Hurkaleves válasza Tibiajax (#490) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Azert van rajta 2 venti, mert miert ne!?:D
Mint emlitettem kb ~6v-on megy mindket venti, ami saccper (mivel 12v-on 1000rpm-et tudnak) kb 600rpm lehet, na most el tudod kepzelni, h mekkora a hangjuk ilyen fordulatnal.. Kb, ha felcentire oda rakom a fulem, akkor hallom, de mar 10centirol sem lehet hallani semmit.

Amugy is ugytudom, altalaban a leghangosabb zajforras hallatszodik ki az osszestobbi kozul, nem igazan adodnak ossze - ez jelenesetben a vinyom hangja, de mar dolgozom az ugyon! :D

(#495) jenei92 válasza Hurkaleves (#494) üzenetére


jenei92
senior tag

Tényleg hülyeség a 2db venti..de ahogy gondolod :U

(#496) Hurkaleves válasza jenei92 (#495) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Aztat mondd mar meg, h miert lenne hulyeseg? Mert, ha azt mondod, h folosleges, akkor ok, elfogadom, mert tenyleg az, csak en most igy akartam epiteni, de miert hulyeseg?:F

Mert hangja tenyleg egyenlo szinte a nullaval, mas negativumot meg nem tudom, h mit talalsz meg..

(#497) Nyugdíjas válasza jenei92 (#495) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tényleg az,de ex-lakótársam a srác, szóval nem szósz bé!;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#498) jenei92 válasza Hurkaleves (#496) üzenetére


jenei92
senior tag

Ha te így akartad építeni akkor nem szóltam.Én nem tennék rá 2db ventit csak zavarják egymás szerintem de ahogyan gondolod :U

Tata ex lakótársad?no kommnet :)

[ Szerkesztve ]

(#499) Nyugdíjas válasza jenei92 (#498) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mondom visszaaa :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#500) Hurkaleves válasza jenei92 (#498) üzenetére


Hurkaleves
őstag

Persze, zavarjak egymast, ha mindketto a bordafele fuj, de ki az, aki ugy rakjak fel oket!? :Y

Kulonben most neztem egy small fft-t passzivan, hat elegge elharapodzott a dolog: 10perc utan 72fokosak voltak a magok, le is lottem a prime-ot.

Amugy valoban, 1 venti is eleg lenne, de mivel igy sem tobb a noise, h 2 venti van rajta (egyaltalan nem tobb) es koltottem plusz pezt azokra a felfogato pockokre, igy most mar ha tetszik, ha nem, 2 darab ventilator marad rajta!:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.