Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#450) Gery9112 válasza FunPro (#447) üzenetére


Gery9112
őstag

Joel halála engem személy szerint nem lepett meg. Egyrészt már anno a bejelentő trailernél sejtettem, hogy ha ő még él akkor a 2. részben meg fog halni és azt hittem Ellie öli meg amikor megtudja, hogy mi is történt az első rész végén. Másrészt annyira nyilvánvaló egy karakter halála, mikor fél órán keresztül azt hallgatod hogy majd este beszélünk, majd később folytatjuk...rendesen láttam a feje felett a visszaszámlálót.
Szóval én személy szerint itt nem látnék bele politikai szerepvállalást VISZONT a többi férfi karakterrel, amit csináltak az gyalázat. A erőltetett feminista filmek fegyvere, hogy attól lesz a főszereplőnő erős, hogy a férfiak körülötte gyengék. Jesse, az új férfi karakterről megemlítik, hogy ő lesz majd a vezető de a játékban semmi olyat nem tesz, ami ezt bizonyítaná és olyan instaheadshot halált hal, hogy majdnem felröhögtem. Csóringernek annyi szerepe volt az egész játékban, hogy gyereket csináljon Ellie barátnőjének mert két nő még mindig nehezen tudna összehozni magától egy gyereket. Ha ez menne a srác karaktere se került volna be a játékba ez tuti.

Valamint, ami még visszataszító volt, hogy a nők nem viselkedtek a játékban nőként. Egyfeszt dudeoztak, minden második szó a fuck és mintha két haver dumálgatna. Abbybe több nőiességet mutatott, amíg vele játszottál mint Ellie. A sztorija is jobban ki van dolgozva.....gondolom ez se volt véletlen, ami nem lenne gond csak ne a játék főszereplőjének kárára tegyék.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.