Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#180) proly01


proly01
őstag

Igazából leírom ide mert aki követi ezt a topikot nekünk már tök mind1, így is úgy is elcsesztük.
Szóval a percekben felkerült a spoileres oldalra egy rövid videó amiben megerősítést nyer,hogy Ellie vel vadászunk Abby-re. :(
Ebből a videóból van a kép is amit fentebb linkeltem,ahogy Ellie pisztolyal fenyeget valakit.

Egyébként itt írja valaki és igaza van,remélem minket is engem is hasonló meglepetés fog érni,hogy nem igazán lehet ezekből sok mindent kikövetkeztetni ezekből az összevagdosott videókból még ha össze is áll valami az ember fejében.
Ez a GIF pl.:
[link]
Az első rész traileréből való és mikor meglátták az emberek mindenki azt hitte,hogy Joel is fertőzött lett épp át akar alakulni és Ellie pedig le akarja lőni. ;] :DD
ami igazából tök jogos a látottak alapján,persze tudjuk mi lett belőle,Köze sincs a valós állapothoz.
ennek fényében bármi lehet.
Egy biztos. Én befejeztem a játék megjelenéséig és innentől megpróbálok mindenféle spoilert kerülni.Szerintem eleget(még sokat is) tudok/tudunk.A többi már tényleg maradjon meglepetés :B (ha egyáltalán van minek maradnia). :o

....Pr:)ly....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.