Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-21 10:45:04

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a topikban!
Ingyenesen elérhető játékokat osztunk meg egymással platformtól és minőségtől függetlenül. Kérünk a megosztásokat ne kritizáld, ha technikai vagy bármilyen egyéb hibát találsz, jelezd.
Ha nem ingyenes játékot posztolsz, kérlek rakd a hsz-t OFF-ba.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) bobalazs válasza Louro (#4898) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na de ne szórakozzon trilogyról volt szó. meg is lepődnék ha 3 AAA címet adná egybe a csájna.

[ Szerkesztve ]

(#4902) Golden9 válasza bobalazs (#4901) üzenetére


Golden9
addikt

Volt már olyan, hogy hat Batman játékot adtak egyszerre.

Stzerk.:

Tomb Raider GOTY
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4904) Viktor77


Viktor77
titán

Majd éjjel behúzzuk, nagy címeknél szokás szerint lehalás, mindenkinek létfontosságú ezeket 5-kor behúzni. :D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4905) kovabor válasza Viktor77 (#4904) üzenetére


kovabor
tag

szokás szerint, de ilyenkor még 10x rápróbálkoznak, hátha összejön

(#4906) Cs1csó válasza Viktor77 (#4904) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 le van halva.

(#4907) DrBubo77 válasza Cs1csó (#4906) üzenetére


DrBubo77
addikt

Pedig ezek január 6-ig behúzhatók.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4908) Cs1csó válasza DrBubo77 (#4907) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem ezt írtam, hanem azt, hogy abban a szent pillanatban - gondolom a leterhelés miatt - az oldal betöltése is nehézségbe ütközött.

(#4909) kovabor válasza Cs1csó (#4908) üzenetére


kovabor
tag

tudom, sok az off, de ő sem úgy értette :) gondolom, hogy mi a francnak akarják behúzni egyből, miért nem lehet holnap :)

(#4910) Louro


Louro
őstag

Ne már, hogy ez újdonság, hogy a nyitás utáni órákban lehal az oldal..... Ezt mindig el kell játszani?

Mess with the best / Die like the rest

(#4911) Cs1csó válasza Louro (#4910) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#4912) Beniii06 válasza kovabor (#4909) üzenetére


Beniii06
őstag

Elfogy. :DDD

Jöhetnek a sz@r az epic típusú hozzászólások, csak a steam a jó.

;]

"Got any other secret weapons?"

(#4913) Cs1csó válasza Beniii06 (#4912) üzenetére


Cs1csó
félisten

:N csak az EA csak az Origin!

(#4914) ViZion válasza Cs1csó (#4913) üzenetére


ViZion
félisten

Fordítva, Epic OK, Steam fain, a többi kuka. OK, GOG is jó. Sőt. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4915) Golden9


Golden9
addikt

Nostradamus: The Last Prophecy - Indiegala.

:) BÚÉK! :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#4916) DamianB


DamianB
őstag

Sziasztok ha nem baj beírok ide hogy lássam mert unom hogy mindenről lemaradok. :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#4917) l.skywalker válasza DamianB (#4916) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem baj, de van "Téma mentése" funkció az oldalsávban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4918) DamianB válasza l.skywalker (#4917) üzenetére


DamianB
őstag

Igen igazad van de én mindig átugrom és egyből az itt szóltam hozzá részt nézzem . Megszokásból.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#4919) l.skywalker válasza DamianB (#4918) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a szokásod most 4 OFF hsz-t generált :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4920) looser válasza DamianB (#4916) üzenetére


looser
addikt

IndieGameBundles oldalt érdemes lehet követni, be tudod tenni RSS feedbe is és az leegyszerűsíti a dolgokat :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4921) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Garfield Kart - Indiegala

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4922) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Iratus: Lord of the Dead - GOG.com

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4923) joe-ker válasza l.skywalker (#4921) üzenetére


joe-ker
senior tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4924) paatrick


paatrick
őstag

Sziasztok,
az eddigi EPIC akciók nagyon nem fogtak meg, de erre a 3 Tomb Raiderre rányomtam. Fel is kell telepíteni hogy az enyém legyen vagy elég ha ott van szürkén a Library-ben?

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#4926) paatrick válasza Csubakkka (#4925) üzenetére


paatrick
őstag

Szuper, köszönöm :)

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#4927) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

OFF Gomb-ot használjátok kérlek, ha nem ingyenes játékot posztoltok!
Köszönöm

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4928) Golden9


Golden9
addikt

Rabbit of Destiny - Microsoft Store

[ Szeretkezve ]

(#4929) Golden9


Golden9
addikt

1/2 Red Riding Hood - Gleam

[ Szeretkezve ]

(#4930) Golden9


Golden9
addikt

Coal Man Clicker - Gleam

[ Szeretkezve ]

(#4931) Golden9


Golden9
addikt

Gods Will FallMedium - Epic Store

[ Szeretkezve ]

(#4932) kovabor


kovabor
tag

Steam - Minion Masters - Invasion

[ Szerkesztve ]

(#4933) sztanozs válasza kovabor (#4932) üzenetére


sztanozs
veterán

Downloadable Content
This content requires the base game Minion Masterson Steam in order to play.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4934) l.skywalker válasza sztanozs (#4933) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tekintve hogy az alapjáték ingyenes, ez nem olyan nagy gond :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#4935) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Milyen trendi lett ingyen adni az alapjátékot, vagy 1-2 év után ingyenessé tenni és a DLC-kért elkérni a tizenx ójrót. Mondjuk legalább ki lehet próbálni.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#4936) Cs1csó válasza wiggen123 (#4935) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 :(((

Pont ezt akartam leírni pár napja, hogy OKÉS az, hogy egy 5-6k-s alapjátékot ingyen adnak de ha - már a játék kiadásakor is a DLC-kre gyúrtak és az alapjáték SZINTE semmire sem való tehát mondjuk rövid játékideje van stb. - van hozzá vagy 8-10 DLC 3-4-5k-ért akkor kb. a hajára kenheti az ember.
Persze, ha te vagy mint én szóvá tesszük akkor jönnek az okos hozzászólások "ne reklamálj meer ingyé van!" stb. pedig ez bizony így csak árukapcsolás.

Természetesen ha valaki az egész játékot cakk-pakk adja az még egy réges-régi játéknál is megsüvegelendő.

(#4937) KISDUCK válasza Cs1csó (#4936) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát akkor ne húzd be az alapjátékot, problem sloved. Ingyen mit szeretnél AAA címeket hetente életed végig ingyen szízönpasszal meg az összes kieggel?
A dlc-ket és kiegészítőket nem kötelező sem azonnal sem később megvenni. Én személy szerint 2 ingyen behúzott játékhoz leárazva vettem meg a dlc-ket, lett 2 teljes játékom bagóért. Dungeons 3 meg Tropico 5 mindennel együtt kb ~2,5k forintból meglett, máshol ez a többszöröse lett volna, ha mindenért fizetnem kellett volna.
És igen az epic sem hülye, ez vásárló csalogatás tényleg, ők se szeretetből adják ingyen a játékokat, hanem felhasználó és vásárló bázist akarnak kiépíteni, ha nem tetszik akkor ne vásárolj náluk semmit, fegyvert nem fognak senki fejéhez.

[ Szerkesztve ]

(#4938) Cs1csó válasza KISDUCK (#4937) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R

"ne reklamálj meer ingyé van!"

Másképp fogalmazok: az "ingyen" vagy "ajándék" sem "ingyen" vagy "ajándék" hanem szintén kőkemény biznisz, hogy behúzzák az embert.
Mint a 2000-es évek elején-közepén a nagyon olcsó kifli meg zsemle a Tesco-ban, csak annyi volt a célja, hogy behúzza az embert, aki remélhetőleg mást is majd ott vesz meg.
A saját gesztusukat hazudtolják meg a stílussal ahogy teszik.

[ Szerkesztve ]

(#4939) Revolit válasza Cs1csó (#4938) üzenetére


Revolit
senior tag

Így van. Szerintem elég tipikus magyar viselkedés, hogy reklamálunk az ingyen dolgok miatt. Ott kell hagyni, és nem kell vele foglalkozni.
Mind régen a cégnél, amit mesélt ismerősöm. Semmi se volt jó a dolgozóknak. Se az ingyen üdítő, sem az ingyen kávé (mert nem kávézik, mert adják oda pénzben, mert ez, meg az) úgyhogy mondta a munkáltató, hogy jó, akkor nem lesz semmi, kész. És csodálkozunk, hogy nincsenek hasonló gesztusok... Semmi sem jó az embereknek :(

(#4940) csucsotke válasza Revolit (#4939) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Meg kellett volna hagyni az ingyenkávét és felemelni mindenki bérét 1 kávéval. Szerencsére az epic nem magyar vállalkozás, mert akkor kellene mennünk felavatni az apja kopjafáját a 3napos hétvégén.

[ Szerkesztve ]

(#4941) kovabor


kovabor
tag

micsoda őrületes hullámot indítottam itt egy *** DLC-vel. Gondoltam, bedobom, ha kell valakinek, (köszönöm, hogy OFF-ra állítottátok, legközelebb én is így teszek).
Bár igazából nem értem a felháborodást... Szép napot mindenkinek.

(#4942) csibe1 válasza kovabor (#4941) üzenetére


csibe1
addikt

Minden jótett elnyeri méltó büntetését ;] :P :DDD ;)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4943) Šolaire válasza kovabor (#4941) üzenetére


Šolaire
veterán

Én behúztam ingyen volt, köszönöm szépen. :R
Így tegyél jót, rögtön reklamál valaki. Gondolom ingyen kéne minden, ez egy üzletpolitika de valaki ezt se fogja fel éri fel ésszel! Rengeteg ingyenes játék volt eddig is jópár platformon epic, gog, steam. Szóval nem is értem az ilyen embereket!

“Praise The Sun” \[T]/

(#4944) Cs1csó válasza Šolaire (#4943) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O
Nem erről beszéltem, hanem amikor odadobnak egy olyan alapjátékot ami amúgy sem extrém drága de ellenben rövid csak a DLC-k teszik minőségi tartalommá amiből sok van és drágán. De hagyjuk. :W

(#4945) Šolaire válasza Cs1csó (#4944) üzenetére


Šolaire
veterán

Írtam üzletpolitika. Látom te nem érted. Semmi baj. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#4946) Cs1csó válasza Šolaire (#4945) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, nem értem. :R

(#4947) KISDUCK válasza Cs1csó (#4946) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igen ez üzletpolitika ahogy korábban már volt is írva. Ültessük át más körbe a szemléletesség kedvéért az Epic games oldaláról: van egy étterem nyílván szeretné ha sokan odaszoknának és hirdet egy "akciót" csütörtökönként mindenki kap egy adag rántott húst ingyen. Bemennek 30-an, mondjuk 15 ember csak az ingyen rántott húst betolja és heló, 7 ember vesz mellé még köretet, mondjuk rizst és a maradék 8 mondjuk a köreten kívül vesz mellé még italt és desszertet, esetleg megtetszik nekik a hely és visszamennek máskor is enni normál menüből akció nélkül.
Most nézzük meg a játékfejlesztő oldaláról. Ők készítenek bucit, húspogácsát, lapka sajtot, kecsapot, paradicsom/hagyma/uborka karikákat. Úgy döntetenek hogy a saját márkájukból vagy nagyon olcsón vagy ingyen adják a húpogácsát remélve hogy megveszik tőlük majd az általuk készített többi összetevőt is.
Egyik példánál se kényszerítenek senkit semmire, mindenki eldöntheti hogy éle az olcsó vagy ingyen termékkel és azt is eldöntheti mindenki hogy él azokkal a termékekkel is amiért fizetni kell. Értem én te hamburgert akarsz enni, neked nem elég az ingyen húspogácsa neked ingyen kell a buci, a kecsap a sajt meg a zöldségek is. De ha te ingyen eszel mindent, akkor mit esznek majd azok akik neked készítik, szállítják, tárolják az összetevőket?

(#4948) Elemental válasza Cs1csó (#4944) üzenetére


Elemental
addikt

Az a szerencsének, hogy nem kötelező vásárolni. Jól megszívnánk a sok drága dlc-vel. :)

[ Szerkesztve ]

(#4949) Cs1csó válasza Elemental (#4948) üzenetére


Cs1csó
félisten

:C

(#4950) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Úgy látom elérkezett az idő hogy megköszönjem az epicen dlc-t és más játékokat vásárlóknak hogy ingyen juthatok játékhoz. Régen érlelődik ez bennem, ugyanakkor köszönet illeti a sláger játékot elsőnek megvásárlókat, a tülekedőket, és akik sietnek elsőként kipróbálni a technika újdonságait. Remélem a sor csak bővülni fog és azok is belekerülnek akik most még nem jutnak eszembe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.