Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#492) UfoZoli válasza andras1 (#491) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

Nem okításképp, de: ha utolsó darab volt s láttad hogy szar miért vetted meg? Egy több százezres kütyüt azért megvenni mert az a szíved vágya, de a vásárlás előtt látod hogy szar, gáz. Ha pedig csak vásárlás után derült ki hogy szar s nincs cseredarab 3 napon belül elállhatsz a vásárlástól, neten rendelve meg 14 nap.
TMX tényleg gáz, de azt nem tudom hol hallottad, hogy hivatalos szerviz kiad neked alkatrészt s a majd azt te jól beszereled s a garancia is megmarad. Ha ilyen affinitásod van ott az ebay. Persze az pénzbe kerül, de legalább ideges nem leszel.
Az igazi tanulság inkább az a story-ban hogy olyan márkát nem veszünk, aminek nincs hivatalos forgalmazója az országban. TMX soha semmit nem fog elismerni, s még ha ő pozitívan is állna a dologhoz, akkor sem dönthet ő maga, hanem a gyártótól kell beszerezni a jóváhagyást.

Anno Samsung telóval én is megszívtam, de mentem a Samsung Magyarországhoz, s cserélték a TMX által elb@sszarintott telefont.

Anno a Dell laptopommal majdnem így jártam. Full HD matt kijelző az illesztések körül szivárványosan fényesedett. Majd a hivatalos DELL szervizben közölték hogy kicserélhetik az 1 napos laptop kijelzőjét, de garantálni nem tudják hogy az jó lesz, mert ez a panel gyártásából kifolyólag ezt tudja. Majd visszavittem és elálltam az üzlettől. Néztem Full HD fényes kijelzőset is, de az is szar volt. Így vettem más típusú kijelzővel laptopot...

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.