Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Thth


Thth
csendes tag

Huawei Ascend P6 kb. másfél hónap után teljesen meghalt, addig csak kisebb gondok voltak vele. Mit tesz Isten, ehhez a Telemax bandához került a készülék, akikről nem szivesen írnám le a véleményemet. A telefon mocskosan, kosztól ragadó és karcos állapotban került hozzám vissza. A kijelző védő fóliát agyon karcolták, és ilyen mélyebb csavarhúzó nyomok is voltak rajta, bár csak pár percig volt nálam a telefon mert küldettem is vissza a T-mobiltól cserét kérve. A telefon többi részével már finomabban bántak, azon már talán egy fokkal kevesebb karc volt, ez kedves. Ennyit a fóliás tokban tartott telefonról, miután ilyen kezek szabadultak rá. A telefon természetesen nem működik, főpanelt cseréltek rajta, de úgy hogy a virtuális gombok nem jöttek be és az egész szoftvere össze volt omolva. A hátlapja pedig kotyogott. Most itt vagyok telefon, pénz nélkül, kapom a havi majd 10 ezres csekket a telefon után, miközben már több mint 20 napja nem tudom használni a telefont. Jelenleg azon vagyok, hogy az összes illetékes szervezetet, hatóságot a nyakukra küldjem, de mint látom a tapasztalatokat nem lesz egyszerű dolgom. Mégiscsak felháborító hogy egy majd 90 ezer forint értékű telefonnal, amiért az ember dolgozik, félretesz rá, ilyen állat módjára bánnak, és sokszor két hétig nem tudja használni.A T-mobile-nak mint szolgáltatónak ha valóban ennyire sok panasz van a Telemax-ra, már rég új szervizt kellett volna keresnie, a kötelessége és érdeke lenne hogy a méregdrága szolgáltatásaikat és az előfizetésüket használni tudjuk, még az ő kapitalista és nem felhasználóbarát érdekeiket is nézve. Felháborító. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.