Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#701) storm3


storm3
senior tag

Azon kívül,hogy végigkattintgatom az összes listában lévő telefont,van valami "szűrő" rá,hogy a készleten lévőt lássam,amit el is adnak? Mert hiába nyomom be a "Csak készleten lévő" kockába a pipát,ugyanúgy nem kapható rinyát kapok kattintás után.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#702) South Velen válasza storm3 (#701) üzenetére


South Velen
addikt

Sajnos ennyire még nem felkészült a T informatikai rendszere.

(#703) balint82


balint82
senior tag

HUAWEI P8 --> 29,9e

Google Pixel 4a

(#704) tope válasza balint82 (#703) üzenetére


tope
addikt

Nincs

UI: Nem enged rendelni

UI2: Már elfogyott, 1 percen múlhatott kb

[ Szerkesztve ]

(#705) balint82 válasza tope (#704) üzenetére


balint82
senior tag

Nekem az aranyra még készletet hoz fel.

Google Pixel 4a

(#706) dashed válasza balint82 (#705) üzenetére


dashed
senior tag

rakd kosarba es probald megrendelni.

(#707) balint82 válasza dashed (#706) üzenetére


balint82
senior tag

Nem akarom 2x :DD

Lekopogom egyet sikerült végigvinnem.

Google Pixel 4a

(#708) rellif válasza tope (#704) üzenetére


rellif
senior tag

Frissíteni kell az oldalt és engedi a rendelést.

(#709) balint82 válasza rellif (#708) üzenetére


balint82
senior tag

Nem, már nincs. :(

Google Pixel 4a

(#710) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én is lemaradtam, hiba történt a feldolgozás során...

Szerk:
És mindezt azért, mert nem voltam bejelentkezve. :O
Volt akinek sikerült újra kosárba tenni? :U

szerk2:
valaki szánjon már meg vmi normális mobillal pls, ez nem állapot hogy hetek óta nem jön össze semmi. :(

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#711) elszabi válasza balint82 (#707) üzenetére


elszabi
tag

készlethiány miatt kidobta már a feketét. pedig annak jobban örültem volna. a másikból azért sikerült egyet. esetleg, ha vki innen pattintotta meg a feketét és cserélne...

(#712) rellif válasza MittuDomain_ (#710) üzenetére


rellif
senior tag

Először nekem is ezt dobta. :U
Feketét rendeltem,de arany lett belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#713) elszabi válasza rellif (#712) üzenetére


elszabi
tag

vannak még csodák :)

(#714) South Velen válasza MittuDomain_ (#710) üzenetére


South Velen
addikt

én be voltam, de 12:30 körül már egyik színből se volt. :O

pedig szabin vagyok itthon és még így se sikerül ez

[ Szerkesztve ]

(#715) tope válasza South Velen (#714) üzenetére


tope
addikt

Nekem még engedte kosárba rakni 12:28 körül, de a megrendéskor már hiba a feldolgozás közben...

(#716) South Velen


South Velen
addikt

technikai szarbantartás van ;]

már nem. gondolom csak most mindenki frissítget, hátha kikerül valami.

[ Szerkesztve ]

(#717) MittuDomain_ válasza tope (#715) üzenetére


MittuDomain_
őstag

detto mint velem :(

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#718) Game-over válasza Sanyaman (#697) üzenetére


Game-over
aktív tag

A Huawei G8 topicban kérdeztem, azt mondták, hogy nem dual simes (szoftveres oldalról nincs megcsinálva) :(

Más: Megjött a Mini 2, fóliás csomagban, Sim kártyás modell. :D

[ Szerkesztve ]

(#719) elszabi válasza Game-over (#718) üzenetére


elszabi
tag

nekem van a t-től céges vásárlásra p8 lite-om. az sem dual sim-es verzió alapban. bár rá lehetne rakni azt a firmware-t is. ellenben akkor sem lennék előrébb, mert sim lockos. így hagytam az egészet úgy, ahogy van, használom t-s kártyával és kész. a g8 esetében is ez lehet.

(#720) Sanyaman válasza Game-over (#718) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

és elszabi: köszi az infót. :R Egy munkahelyi kollega elvitte volna, de így sztornó, nem akartam átb@szni hogy lecserélteti mindkét kártyáját nanora aztán utána meg kopp.

(#721) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Az imént hívtam a Telekom ügyfélszolgálatát, ott azt mondták hogy a használt készülékre nem érvényes a 12 hónapos kötelező garancia, amit a műszaki cuccoknál a törvény kötelez. Így a garanciát csak a gyártóval lehet intézni meghibásodás esetén. Az ügyfélszolgálatos még azt is mondta, hogy ezek belső cuccok kellettek volna legyenek csak valamilyen fórumra kikerült a link :DDD.
Huaweit én is felhívtam, ott azt mondták nem elég a számla, kell a garanciajegy is (imei számot is megadtam), amit persze nem kaptam, azt mondták még írjak egy mailt az ügyfélszolgálatnak hátha lesz valami.

(#722) ablack válasza Gaborz1 (#579) üzenetére


ablack
senior tag

Na felhívtam a Nokia Care-t. Azt mondták hogy nem tudnak utána nézni, annyi hogy vásárlástól számított 2 év garanciajeggyel. Mondom hogy de csak számla van, nem is újként vettem. Azt mondták akkor onnantól 2 év.
Aztán a végén elköszönt hogy akkor 2 év a garanciajeggyel. :D

[ Szerkesztve ]

(#723) Silent77 válasza ablack (#722) üzenetére


Silent77
veterán

Érdekes, nekem megmondták imei alapján meddig érvényes. :F

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#724) SUPREME7 válasza bogarfx (#721) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én a Gear fit okosórával faragtam rá úgy tűnik, bekapcsol, eljut a samsung logóig, majd kikapcsol (legalábbis fekete képernyő, és csak hosszú gombnyomásra indul újra és ugyanez)

Írtam a Samsungnak egy levelet, csatoltam a számlát. Chat-es ügyfélszolga azt mondta, hogy elvileg ha tegnaptól van érvényes számlám, akkor onnan érvényes a gari és majd ők pótolják a garanciajegyet.

Nem fűzök hozzá sok reményt, de örülnék :D Max megy vissza, csak asszony volt rápörögve ...

(#722) ablack:

Nekem megmondták telefonon imei alapján, először a srác hallatszott, hogy meglepődött, hogy aznaptól érvényes garanciát mutat a rendszer, aztán mondtam neki, hogy használtként vettem a T-től, kérdezte mennyiért, megmondtam, röhögött mint az állat és gratulált hozzá :DD

[ Szerkesztve ]

(#725) updog válasza Silent77 (#695) üzenetére


updog
senior tag

"Biztos függő, mert a t cuccok nekem is benne voltak, de független." most értettem meg mit akartál mondani :DDD szóval beleraktam a 70-es kártyát, és hiába van telekom logo a telefon bootoláskor, simán működik, ergo független.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#726) Silent77 válasza updog (#725) üzenetére


Silent77
veterán

Hupsz. :)
Kérdés akart lenni az első fele. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#727) Mr.Csizmás válasza SUPREME7 (#724) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezeket a telefonszámokat összeírhatnánk, valamelyik topic indexbe betenném :K

nokia, samsung, .... ??

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#728) ghostie


ghostie
tag

Volt már szó itt Sony telefon garancia lekérdezéséről. Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet ezt megtenni IMEI szám alapján (web oldal vagy esetleg emailben)?
Köszönöm szépen!

(#729) bogarfx válasza Mr.Csizmás (#727) üzenetére


bogarfx
aktív tag

Huawei-nél (Honornál is ezt kell) én ezt hívtam: 0640386638 H-P 9:00 - 17:00
Ide írtam mail: mobile.hu@huawei.com

(#730) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

gyors technikai kérdés: Budapest, iii. ker, flórian tér, társasház: már régóta szenvedünk azzal h max 10 mbit és max 1 mbit a le és feltöltési elérhető sebesség. Telekom szerint nem is lehet több. Nem votl probléma ezzel a csomaggal, de az utóbbi időben álladóan megszakad feltötlésnél (OneDrive-to használunk) és írtóra lassú lesz felötés közben a letöltés. Ha a felhpbe több 10 megát töltünk, akkor hazsnálhatatéan a net!
Mit lehet iylenkor tenni? Elfődordulhat h a 21. században ez a max netes sebesség amit alegangyobb szolgálttaó biztosítani tud? persze ki tunak ápíteni havi 60-70-ért vmit ide, de az már úgf ynem érné meg.

köszi!

(#731) SUPREME7 válasza Mr.Csizmás (#727) üzenetére


SUPREME7
őstag

A Samsunggal csak chat-en beszéltem, és a sehsupport@samsung.com címre kellett írnom.

Nokia Care:

1148 Budapest, Örs vezér tere 24.
Sugár üzletközpont, I. emelet
Telefon: +3620-492-4000
E-mail: nokiacare.sugar@maxteam.hu

Nyitva tartás:

Hétfő
10:00 – 20:00
Kedd
10:00 – 20:00
Szerda
10:00 – 20:00
Csütörtök
10:00 – 20:00
Péntek
10:00 – 20:00
Szombat
10:00 – 20:00

Sony termékeket a mysupport oldalon lehet regisztrálni IMEI szám alapján:

http://mysupport.sonymobile.com/hu/#/support

Akár Google fiókkal vagy Facebookkal is be lehet jeletkezni. (bár itt azt mondta valaki a topikban, hogy telefonon már más gariidőt mondtak, szóval lehet biztosabb felhívni őket.)

[ Szerkesztve ]

(#732) elszabi


elszabi
tag

tudom, nem nagy cucc, de egy fapados nokia 225-öt vettem át az előbb t-pontban.

használtnak hirdették, de még a fólia is rajta van. oké, maszatos és volt 1 telefonszám volt a híváslistában, de ennyi. még a füles is bontatlan csomagolásban van.
a számlán lévő adatokkal ellentétben kártyafüggetlen (úgy voltam vele, h ha nem az, akkor legfeljebb eladom)

4000-et sztem megért. apámnak le fogom passzolni, mert egy ezer éves nokia-t használ és nem hajlandó okostelefonra váltani. de ezt még talán elfogadja.

(#733) Mr.Csizmás válasza elszabi (#732) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

asci P7, kábel, füles ki se volt bontva, teló megtapizott, sim tű hiányzik, de karcmentes :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#734) gyurkikrisz válasza SUPREME7 (#731) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A Nokia itt egyszerűbb: [link]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#735) Silent77 válasza gyurkikrisz (#734) üzenetére


Silent77
veterán

Itt néztem, de csak annyit ír, hogy garanciás. Hogy meddig azt találd ki. :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#736) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#724) üzenetére


SUPREME7
őstag

Na közben a gear fitet gatyába rázta egy szoftver újraflashelés.Nem baj, kíváncsi leszek a Samsung válaszára.

(#737) Game-over válasza Mr.Csizmás (#727) üzenetére


Game-over
aktív tag

Sony Mobile Magyarország

Telefon ‎+36 (1) 8 700 100

Hétfő - Péntek : 08:30 - 17:00

(#738) balint82 válasza Mr.Csizmás (#733) üzenetére


balint82
senior tag

Alcatel 2004c és átvettem, ujjlenyomat volt, de szerintem vadiúj, remélem, hogy a nagymamámnak tetszeni fog.

Google Pixel 4a

(#739) szjoci


szjoci
őstag

A nemrégiben linkelt iPAD mini megér ennyit (40k)? Ott vár a T-Pontban de picit elbizonytalanodtam, főleg hogy még most is van belőle :)

[ Szerkesztve ]

(#740) XP NINJA válasza szjoci (#739) üzenetére


XP NINJA
őstag

Amikor le lett árazva volt 35K-ért aprón, (lehet még most is), ezért nem volt kiemelkedő. :)

(#741) DavidQ válasza elszabi (#732) üzenetére


DavidQ
tag

Én is berendeltem egy ilyet édesanyámnak, szintén T pontra. Örömmel hallom, hogy független! :) De ahogy néztem YouTube-on gyerekjáték a függetlenítése, tehát nem keseredek el, ha mégis függőt kapok. No, majd holnap meglátjuk! :D

Nem minden kínai szirszar szar!

(#742) oriic válasza szjoci (#739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így vagyok vele én is. Ott vár a T-pontban, de nem tudom, hogy végül is kell-e nekem. :D Plusz 10-15k-ért már Mini 2 lenne HA-ról. :S Itthon böngészgetni az ágyben jó lenne.

Live-Die-Respawn

(#743) debcamp


debcamp
aktív tag

Ha van akinek sikerült a P8-akat elcsípni de nem tart rá igényt és a nyerészkedésről is hajlandó lenne lemondani, nagy segítség lenne számomra.. Tegnap lopták el a 2 hetes fehér P8-amat, kicsit sem vagyok kibukva.. :O Nem tudom mi lesz a feljelentés és keresés vége.. de ha lenne a fentieknek megfelelő ember és felajánlaná nekem, átvenném szívesen tőle! Köszönöm és sajnálom, hogy ha túlságosan is off.. :(

[ Szerkesztve ]

(#744) L4mie válasza bogarfx (#721) üzenetére


L4mie
veterán

Hát ez elég vegyes érzelmeket kelt bennem...
Dolgozókkal...hát jófejség is meg nem is, gyakorlatilag lomtalanításnál megkapják a visszamaradékot amit amúgy is csak csökkent értékűként tudnának eladni, de dolgozóként én speciel beszeráros megkapást várnék el, igen családtagoknak is.... üzletileg se utolsó dolog, mert lehet addig vodás volt, de kap olcsón egy csúcstelefont egyefene átmegy T-hez mert megéri.
De igen mo.-on élünk mit is gondolok, túlfizetett bolti munkások nyilván ugyanúgy tapsikolnak mint mi, ilyenkor.
Mint nem dolgozó meg csak tapsikolok, főleg sikerült kihalásznom egy-egy cuccot jó áron, és kussolok mint szar a fűben.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#745) ktommy91 válasza bogarfx (#721) üzenetére


ktommy91
addikt

A használt készülékre nem jótállás(garancia), hanem szavatosság(~fél év jótállás) van. Írtam a vásárlók könyvébe és panaszt tettem, mert ez a hozzáállás jogszerűtlen. Itt minden frankón le van írva.

Kb az a helyzet ezekkel a telefonokkal, már ha a gyártó tojik rád(Huawei), mintha egy új cipőt vettél volna. A vásárlástól számított fél éven belül köteles a forgalmazó javíttatni/cserélni/visszaadni a vételárat, ha nem tudja bizonyítani hogy te rontottad el.

Én legalábbis így értelmezem. Aki jártas az ilyen dolgokban, megerősíthetne vagy cáfolhatna.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#746) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Lehet nem lesz több használt vásár.......

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#747) Blackmirror válasza szjoci (#739) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mivel független, cellularos ezért normális ár érte a 40. Kb ennyiért vennéd használtan.Tehát nem faragsz rá, ha tényleg szép is.
Kicsit azért sokallom mert a demo Mini 2 -t 30 ezerért vettem most (annyi a bajom vele hogy fehér :D )azért jobban megérte. Retina felbontás+ erősebb hw azért sokat számít.

Vangelis: lehet nem lesz több aranymászok :P megszűnik!!!!!4

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#748) South Velen válasza szjoci (#739) üzenetére


South Velen
addikt

Van rá esély, hogy új, ha ennyi van belőle. Találtak a raktáron pár ki nem rakott demót, akkor mindenképp megéri, amúgy nem.

(#749) szjoci válasza South Velen (#748) üzenetére


szjoci
őstag

Hétfőn úgyis útbaejtem mert a Samsung Galaxy Young 2 is ott vár, azt meg 2k-ért mindenképp elhozom. Bár lehet átveszem a tabletet is, és ha nem megfelelő állapotban van akkor visszaadom. Még alszom rá hármat :)

(#750) South Velen válasza ktommy91 (#745) üzenetére


South Velen
addikt

Mennyire durvák azok a zöld foltok? Ha nem nagyon, én megmentelek a szenvedéstől és beszerzési áron átveszem tőled. Ha messze vagy még a postát is állom! :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.