Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#201) TayRol válasza L4mie (#198) üzenetére


TayRol
veterán

ezek a tv-k mennyire vannak lehasználva?

(#202) wolruf válasza TayRol (#201) üzenetére


wolruf
őstag

Amit a múltkori akcióban vettem apumnak 82 centis Samsungot, az teljesen fóliás volt. Kollégám is vett egy asszem 40"-osat, az nem volt fóliás, de karcmentes igen (lehúzták talán a fóliáját). Amit egy ismerősöm csípett meg valami horror nagy Sony-t, az nagyon sokat ment, de szép állapotú volt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#203) TayRol válasza wolruf (#202) üzenetére


TayRol
veterán

köszi!

és vajon a fent említett ipad mini, ami használt? rég óta szemezek eggyel...

(#204) lsebestyen válasza TayRol (#201) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nekem sikerült elhoznom egy tv-t, használtként volt címezve, de fóliás volt, sehol egy karc.

Az ipad mini2 tippet köszönöm szépen, elvittem! Kíváncsi vagyok mennyire van lestrapálva.

(#205) South Velen válasza Handball94 (#195) üzenetére


South Velen
addikt

kiállított példány (telekom üzletben a nagyközönség számára nyomogatható)

(#206) koxx válasza TayRol (#203) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Max eladod...

(#207) Ringman válasza tope (#196) üzenetére


Ringman
nagyúr

már nincs meg a tv, törli a kosárból a rendszer.

(#208) balint82


balint82
senior tag

HP 250 G3 -ról van valakinel infója? Újként hirdetik, garival, de specifikáció nélkül nem szívesen adnék ki 80e-t egy notira...

:R

Google Pixel 4a

(#209) quailstorm válasza TayRol (#203) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Droidos demokat általában újra kell húzni gyári szofttal, mert vetítős, telefon kikapcsolt van rajta.
iOS-es meg asszem iCloud záras, de erre nem mernék esküdni.

Ja és mindenvérpistikekörbehugyozta állapotú is lehet. DEMO.
Ne tessék félreérteni, tavaly vettem BB Z10-et demot, sarka meg a ragasztó nyoma amin látszik, amúgy azóta is azt használom. De akármi lehet.

(#208) balint82: ha T-mobile, akkor keresd meg a legganajabb, legkifosztottabb, legótvarabb 250 G3-at és az lesz. Eddigi tapasztalataim alapján mindig a leggyengébb. Engem a Dell érdekelne, először megörültem az i7+Radeonnak, aztán alábbhagyott az i5+gyengébbRadeonra, majd megláttam az i3 és csak integráltat is hogy létezik. Aztán rá hagytam. Eddigi tapasztalataim alapján mindig a leggyengébbet adják, Lenovo G50-70 például Intel Celeron Dual Core 2957U -val jött. Pedig az is elég sokfélében létezik.
Asztali gépek is látod mind a leggyengébbek.

Nem éri meg egyáltalán a mostani 3 lapos.

Amúgy 99% hogy BayTrail Atomos lenne a 250 G3, mert barátom vett nem használtan ilyet.
Az meg ér egy kőkemény 40ezret max.

[ Szerkesztve ]

(#210) Mr.Csizmás válasza balint82 (#208) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

80ért emagon is van N3530-as intel lassítóval. ha rámenős vagy, rendeld be, max elállsz tőle.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#211) vasi89


vasi89
addikt

Most elég aktív a telekom ilyen téren de mire elolvasom h mi az akciós már nem lehet kapni :(( és ezek nagyrésze szerintem hamarosan visszaköszön itt meg jófogáson... pedig jó áron voltak most tabletek :(((

(#212) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

iPad demonál sajnos iCloud zár veszély van, de próba szerencse alapon ki lehet fogni max visszaküldöd

iPhone X@R, iPad Pro

(#213) emiki6 válasza vasi89 (#211) üzenetére


emiki6
veterán

Ezen ne lepődj meg, sőt kár emiatt idegeskedni. Vannak akik saját maguknak vásárolnak és vannak kereskedők. Ez mindig is így volt. Reménykedj abban, hogy amit felraknak, azt piaci ár alatt kicsivel rakják fel és meg tudod tőlük venni. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#214) Mr.Csizmás válasza emiki6 (#213) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

win-win alapon, többször tettem már fel beszerzési áron cuccot, csak a pirospont miatt ;)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#215) South Velen válasza Blackmirror (#212) üzenetére


South Velen
addikt

A gyakorlatban mit jelent az iCloud zár? Nem is lehet kiiktatni sehogy sem? Applenél nincs ilyen recovery? :D

(#216) quailstorm válasza South Velen (#215) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem férsz hozzá a készülékhez az Apple fiók birtoklása nélkül. Ergo mehet a bontóba alkatrésznek mint a lopott kocsi.

(#217) Blackmirror válasza South Velen (#215) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hát sajnos én nem tudok ilyenről hogy meg lehetne kerülni , de erről az Apple guruk tudnak nyilatkozni bővebben .

Azt jelenti hogy be van jelentkezve egy fiókba kéri a jelszót vagy mar a jelkodot is amit te nem tudsz... Jelkod mondjuk nem lesz rajta mivel demo, azért volt hogy nyomogassák.
Egy régi akciónál volt egy srác aki demo 5ct vett és sajna vissza kellett vinnie pont azért mert be volt jelentkezve egy Apple idvel valaki vagy a telekom

iPhone X@R, iPad Pro

(#218) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Amúgy demo laposnak se adják ki a jelszavát, arra is mehetett az újrapartícionálás, de ott legalább van ilyen. Egy szifon még ha menü megy is, Apple fiók nélkül alig jó valamire. Van egy böngésződ azt csá.

(#219) danaudio


danaudio
aktív tag

hát néha ránézek frissítek, de eddig még egyszerse jókor... amikor először kiírtátok hogy ez van akkor meg még szkeptikus voltam, mostmár tolnám a kosárba csak nincs mit :D

más: ha valaki jókor frissít és van lg TV 40col+ méretben akkor vegye meg és plusz 5k-ért átveszem :D

[ Szerkesztve ]

(#220) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Nálam lehalt a T oldala, minden fül csak forog a sírjában, tartalom nélkül. Nálatok mi a szitu?

szerk:
a gyűjtőoldalak még bejönnek, a konkrét termékoldalak már nem

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#221) tgbrfv


tgbrfv
tag

(#222) balint82 válasza quailstorm (#209) üzenetére


balint82
senior tag

Mondjuk pont a Dell 3537-nél láttam egy egész jó T-s specifikációt PDF-ben.

Google Pixel 4a

(#223) vasi89 válasza tgbrfv (#221) üzenetére


vasi89
addikt

Ez megért ennyit? szerintem még drága is volt :DDD

(#224) koxx válasza tgbrfv (#221) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

100k újonnan :)

(#225) tgbrfv válasza vasi89 (#223) üzenetére


tgbrfv
tag

Nem rendeltem meg, pont a viccesen magas ár miatt linkeltem.
Totál random árazás
50-ért talán elmenne.

(#226) szepsuti válasza tgbrfv (#225) üzenetére


szepsuti
aktív tag

Lehet van egy két palimadár aki reflexből megveszi. "Ú ebből még van, biztos ez is olcsó," :D

(#227) MittuDomain_ válasza balint82 (#222) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Kopp-kopp-kopp, el ne kiabáljam, sikerült rá lecsapnom.
Elvileg csak Húsvét után vehetem majd át, személyesen, remélem nem törli a rendszer.
100k-t megér nekem, ha igaz ez a spec, mást pedig nem találtam a T oldalán róla.
Viszont ha nem igaz az i5.4200U-8GB-HD8970, akkor más lecsaphat rá, otthagyom az üzletben.
Vagy hozzam el, és lesz rá itt jelentkező? Átvétel után megírom a tapasztalatokat, aztán priviben beszélünk, ha engem nem érdekel, mást pedig igen.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#228) DJGABI


DJGABI
addikt

nem lennék jó hiéna, addig gugliztam az elérhető romok/speckó után hogy lemaradtam a samu tabok/mobilokról. pedig a kisebbik Prime még a fiókba is megérte vna ennyiért. :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#229) ghostie válasza DJGABI (#228) üzenetére


ghostie
tag

Volt független Xperia M2 is, 20e-ért én azon gondolkodtam, közben elvitték.
Tanulság: Nem szabad gondolkodni :)

Ezt viszont megvettem:
https://www.telekom.hu/shop/termek/2016Q1Fujitsu+Esprimo+P420+PC+Hasznalt--US+FUJITSU+ESP+P420+KKV?contractType=newPostpaid

Vajon megérheti? Milyen CPU lehet benne? Furcsa így zsákbamacskát venni...

[ Szerkesztve ]

(#230) TayRol válasza quailstorm (#209) üzenetére


TayRol
veterán

Ha iCloud záras az nagyon durva.

(#231) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Én páromnak vennék valami normális telefont de nem nagyon jön össze ,bár sok időm nincs nézegetni :(

(#232) LilProphet90 válasza ghostie (#229) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ha jól néztem, i3-4170, 4Gb RAM, 500Gb HDD, aztán lehet más hardver lesz a tiedben, de remélhetőleg rosszabb nem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#233) ghostie válasza LilProphet90 (#232) üzenetére


ghostie
tag

Köszi!
Akkor viszont visszamondom, ezért az árért i5-re számítottam.

[ Szerkesztve ]

(#234) MittuDomain_ válasza ghostie (#233) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ne mondd vissza, én is néztem, csak noti kellett, ezért nem vettem meg.
LINK
i5
8GB
1tera vinyó
gondolom int VGA, mint az ilyen gépekben

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#235) Game-over válasza TayRol (#230) üzenetére


Game-over
aktív tag

Na most már kész vagyok, nekem holnap jön meg az iPad Mini DEMO, remélem az használható lesz...

lsebestyen: Mindegy, ismerősnek szeretném, ha meg nem jó akkor vissza tudom vinni (csak hát elég kiborító lenne)

[ Szerkesztve ]

(#236) lsebestyen válasza Game-over (#235) üzenetére


lsebestyen
addikt

Én visszamondtam inkább. :( Vagyis írtam nekik a telekomos kapcs.felvételnél rendelési számmal, h köszönöm mégsem kérem, remélem eljut hozzájuk.

szerk.: Igen, csak nekem nincs kedvem következő héten ezen idegeskedni. :K De ha nincs iCloud zár, akkor jó vétel mindenképp. :K

[ Szerkesztve ]

(#237) TayRol válasza Game-over (#235) üzenetére


TayRol
veterán

ha nem jó, max visszaviszed, egy utad bánja.

(#238) Blackmirror válasza Game-over (#235) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Majd írd meg hogy tudtad e aktivalni saját fiókkal,kíváncsi leszek. Csak szerencséd lesz.

Mondjuk ha van rajta zár akkor nem is értem miért értékesítik. Reméljük a legjobbakat :R

Ha mégis akkor meg elállsz14 napon belül a vasarlastol aztán visszakapod a pénzt

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#239) DeNi91 válasza Blackmirror (#238) üzenetére


DeNi91
tag

Azért csak volt bennük annyi, hogy ha kiteszik demo-nak ráteszik a zárat, már csak azért is, hogy ne aktiválja senki poénból a boltban, aztán ilyenkor leveszik róla. Legalábbis így lenne értelme.

(#240) Flashback


Flashback
addikt

Lumia 925 független lehet? Van rá esély?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#241) lsebestyen válasza DeNi91 (#239) üzenetére


lsebestyen
addikt

Valaki írta már, h rendelt I5C-t, aztán az is zárolva volt. :U Szerintem nem igazán érdekli őket.

(#242) koxx válasza Flashback (#240) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Esély mindig van, de ér ez még ennyit? :U

(#243) quailstorm válasza balint82 (#222) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sajna most nincs kedvem kölcsön adni 100 ezret egy hónapra a T-nek. Még az i5-re se cserélnék szívesen, mert most prémium notim van. Az meg consumer.

(#244) petyametyo válasza Flashback (#240) üzenetére


petyametyo
aktív tag

25-30 ért már kapsz ilyet :K

(#245) glacious válasza Flashback (#240) üzenetére


glacious
addikt

Ha üzletben volt kitéve, tuti be van égve a kijelző.

(#246) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Ha pickpack átvételt kérek, és mégsem az a spec, mint amire számítok - laptop - , ott is hagyhatom, vagy el kell hozni és bevinni egy üzletbe?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#247) South Velen válasza MittuDomain_ (#246) üzenetére


South Velen
addikt

PickPack-ra nem viszik ki.

(#248) MittuDomain_ válasza South Velen (#247) üzenetére


MittuDomain_
őstag

hm? hogyhogy?
gond nélkül engedte a Telekom rendszer az ottani átvételt - eredetileg Allee lett volna, de nincs 3 órám sorban ülni...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#249) koxx válasza MittuDomain_ (#248) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az volt a feltétel, hogy gls viszi ki.

(#250) tgbrfv válasza MittuDomain_ (#248) üzenetére


tgbrfv
tag

Pickpackban nem veszik vissza

A bolti átvételt is elfogadja a rendszer, de a legtöbb embernek érvénytelenítették utána.

Miért nem jó a házhozszállítás?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.