Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#1751) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok!
Holnap kezdődik a Black Friday akciók, és tervezünk venni (ha lesz akciós) egy TV-t. A probléma az, hogy nem tudunk belépni az otthoni előfizetés fiókjába weboldalon (a szerintem jó jelszót nem fogadja el, az MT azonosító megvan). Ha nem lépek be is eljutunk a TV igénybejelentésig, amit kiad így megrendelésnél, és itt csak MT azonosítót kér. Ez ugyanaz a vásárlás amit amúgy is elérhetünk? Vagy mindenképpen be kéne jelentkezni az oldalon sikeres vásárláshoz?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1752) vasi89 válasza Sordoran (#1751) üzenetére


vasi89
addikt

nem kell előfizetőnek lenned csak ha csomagban akarsz valamit venned. de egy regisztrációnak lennie kell. email címmel.

(#1753) Sordoran válasza vasi89 (#1752) üzenetére


Sordoran
addikt

Van előfizetésünk, és régebben be is tudtam lépni online felületre MT azonosító és jelszó segítségével (kb. 2 éve csináltam meg TVGO-t például). Most sajnos nem fogadja el jelszót, de TV-t akarunk venni ami ugye van előfizetés nélkül, vagy meglévő előfizetés mellé 2 év hűséggel. Nekünk ez utóbbi kéne, így van részletfizetés is. Belépni nem tudok, de ha így megyek rá (próba képen) az adatlapján a megrendelésre, behoz egy TV igénybejelentés oldalát, ahol megkérdi van-e előfizetésünk (opciók: van otthoni internet, újabb 2 év hűség; nincs, de akarok internet előfizetést; van otthoni TV, újabb 2 év hűség; nincs de akarok TV előfizetést), majd ha kiválasztom, hogy már van, kér MT azonosítót, illetve elérhetőségeket (név, cím és telefonszám), és alul már csak igény elküldése szerepel.
Ha ezt kitöltöm, akkor az elég neki? Nincs ott, hogy lépjek be, és azt hallomásból tudom, hogy a TV rendelés fokkal bonyolultabb, és lassabb mint ha mondjuk egy sima mobil előfizetéshez vennék új készüléket hosszabbítással. Szóval gondolom ha elküldöm ezt, akkor felveszik kapcsolatot később velünk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1754) hurenzon válasza Sordoran (#1753) üzenetére


hurenzon
senior tag

Tudsz kérni új jelszót online is.

[ Szerkesztve ]

(#1755) drmotto válasza Sordoran (#1753) üzenetére


drmotto
őstag

Ott van az új jelszó kérő link. Miért nem használod?

(#1756) Sordoran válasza drmotto (#1755) üzenetére


Sordoran
addikt

Tudom hogy van, de az csak korlátozott fiókhoz ad hozzáférést akkor tudtommal amíg a levélben küldött aktivációs kóddal fel nem oldom, legalábbis legutóbb így volt. Vagy vásárolni azzal is lehet?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1757) Soulfly842 válasza Sordoran (#1756) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ne aggódj emiatt, érdemes lesz majd nézelődnöd Jelszó nélkül is!

Eleve, igénybejelentéshez nem kell a bejelentkezés szükségessége ;)

Fotózd majd a kitöltést le magadnak és, hogy sikeres volt, s akkor lesz szépen visszaigazolás is.

(#1758) Sordoran válasza Soulfly842 (#1757) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen, én is ezeket látom, remélem sikerül majd ezzel is, csak legyen akció is azon amit kinéztünk, :D

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#1759) Silent77 válasza Sordoran (#1758) üzenetére


Silent77
veterán

Én is kinéztem egyet, gondoltam várok hátha akciozzák. Sikerült fentebb vinni az árat, de most ingyen elhozhatom. Hurrá...
Közbe el is fogyott, így megrendeltem a drágábbat.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1760) #22743424


#22743424
törölt tag

Gratulálok a Telekomnak az összes Black Friday napi telefon szinte azonnal elfogyott, tényleg káprázatos ajánlat !

(#1761) Otisz válasza #22743424 (#1760) üzenetére


Otisz
őstag

Nem fogyott el, csak elaludt a rendszergazda.
Most jönnek helyre a linkek.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1762) LilProphet90 válasza Otisz (#1761) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ez az öt telefon lesz, vagy változik a nap folyamán? A múltbéli tapasztalatok alapján kérdem.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#1763) Otisz válasza LilProphet90 (#1762) üzenetére


Otisz
őstag

Szerintem ennyi.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1764) MittuDomain_ válasza Otisz (#1763) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ha tényleg csak ennyi, az nagyon gyenge. Talán csak a Lumia 950 érné meg, ha nem egy "halott rendszer" lenne.
A BB OS kálváriája után meg nem merem bevállalni, bármilyen jó is maga a vas. :(

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1765) drmotto


drmotto
őstag

Ez most csak online akció, lesz egy jövő héten is, akkor már minden értékesítési csatornára vonatkozik.

(#1766) gianone


gianone
őstag

Nincs meg véletlenül a telekomos decemberi magentás akciós telefonok árajánlatának a listája? Neten még a november 15-i van kint. Kicsit előregondolkodnék. Priviben is jöhet, megköszönném. .:)

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1767) ittakary


ittakary
nagyúr

hogyan kell beállítani "Kifutott" termékekre készletértesítő RSS-t?

(#1768) SUPREME7 válasza ittakary (#1767) üzenetére


SUPREME7
őstag

Csak olyanra lehet amire várható még készlet, ott meg is jelenik a készletértesítő gomb.

(#1769) ittakary válasza SUPREME7 (#1768) üzenetére


ittakary
nagyúr

Chrome add-on-nal valahogyan lehet, azt mondta nekem Csizmi

(#1771) ittakary válasza SUPREME7 (#1770) üzenetére


ittakary
nagyúr

és mennie kell a gépemnek folyamatosan ugye?

(#1772) SUPREME7 válasza ittakary (#1771) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem használom, de gyanítom igen. Vannak olyanok amik viszont emailben értesítenek, de ingyenesen korlátozottak.

http://www.hongkiat.com/blog/detect-website-change-notification/

(#1773) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok!

Beadtam Dec.3-án a BT-s Nokia BH-940es fülesem szervizbe a telekomnál. Dec.14 hozta a posta vissza. Igen ám, de nem azt kaptam vissza amit beküldtem, hanem egy másik Nokia fülest (wh-930), ami sima vezetékes, nem BT-s.
Azonnal mentem is vissza a telekomhoz ahol beadtam.

Na most azóta viszont nem tudok róla semmit. Már többször visszamentem ebbe a telekom pontba, felhívtam személyesen az ottani szervizest is, hogy tud-e már valamit az ügyemről de még mindig semmi. Így tulajdonképpen annyi ideje vittem vissza mint amennyi ideig a szervizben volt.

Ha továbbra sem kapom vissza mit tudok tenni?
A 2 év garancia lassan le fog járni (2017.02), de már 1 hónapja nem is tudom használni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#1774) SUPREME7 válasza PowerBuldog (#1773) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mielőbb írj egy panaszt akár személyesen. Nem is értem miért nem ezzel kezdted mikor nem a sajátodat kaptad vissza. A garival ne foglalkozz, ha van papír, hogy gariidőn belül beadtad akkor annyival kitolódik minimum amíg nincs nálad.

[ Szerkesztve ]

(#1775) gianone


gianone
őstag

Nem tudjátok, hogy a magentás akciós készülékárlista miért tűnt el a netről?

Oké, hogy általában -50 000, de nem is mindig, illetve sokkal jobban áttekinthető volt táblázatban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#1776) laszlohu


laszlohu
addikt

10 Mbit - es netem van, és érdeklődtem a gyorsító opció iránt,
azt mondták, hogy a jelenlegi csomagomban nem elérhető a gyorsító opció,
de szeptemberig átvezetnek mindenkit egy
másik előfizetői csomagba, ahol viszont elképzelhető, hogy elérhető lesz,
de hogy elérhető-e a gyorsító, azt csak akkor tudják megmondani, ha az új előfizetői csomagokba
átvezették.

(#1777) quailstorm válasza laszlohu (#1776) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ide írj

az offtopic a használt készülékek lerablására lett kitalálva, mivel a lehetőség megszűnt már nagyjából zárható is lenne

(#1778) laszlohu válasza quailstorm (#1777) üzenetére


laszlohu
addikt

köszi az infot

(#1779) SUPREME7


SUPREME7
őstag

hophopp ;] :P

(#1780) dptrsk válasza SUPREME7 (#1779) üzenetére


dptrsk
addikt

? :))

(#1781) updog válasza SUPREME7 (#1779) üzenetére


updog
senior tag

Így már értem ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#1782) miroon válasza updog (#1781) üzenetére


miroon
aktív tag

már hirtelen azt hittem van valami... :DDD ;]

iPhone 13 Midnight Black

(#1783) dptrsk válasza updog (#1781) üzenetére


dptrsk
addikt

Én is pont most találtam meg a BFes topikban.

Egyébként nincs értesítőn, csak kedvencek közt.

(#1784) Monoton válasza SUPREME7 (#1779) üzenetére


Monoton
tag

Sose lehet tudni :D

(#1785) Otisz


Otisz
őstag

Egy letűnt korszak emlékére :D
Nekem is csak a kedvencek között van.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1786) SUPREME7 válasza Monoton (#1784) üzenetére


SUPREME7
őstag

És tényleg ... de megint csak a naplopó dolgozóknak :(( :D

(#1787) debcamp válasza SUPREME7 (#1786) üzenetére


debcamp
aktív tag

Hol mi? :DDD

(#1788) SUPREME7 válasza debcamp (#1787) üzenetére


SUPREME7
őstag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1789) debcamp válasza SUPREME7 (#1788) üzenetére


debcamp
aktív tag

najóvanakkor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1790) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én is ide járok még olvasni ha új hsz-t látok, jön a namivan-namivan-namivan feeling, de hiába...

Tényleg, mi lett a 100e HP Omen gépekkel? A BB topicból ki lett moderálva minden hsz, és nem tiszta nekem, sikerült-e bárkinek tényleg szerezni belőle?
Csak gratulálni akarok az élelmes fórumtársnak, meg csendben irigykedni, hogy nem voltam elég ügyes. :P

Szerk: bocs, áttettem off-ba

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1791) SUPREME7 válasza MittuDomain_ (#1790) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mondjuk úgy, hogy nagylelkű volt a T, és legalább 3-an jól jártak nemkicsit :)

(#1792) MittuDomain_ válasza SUPREME7 (#1791) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Volt nekem olyan webshop vitám velük, ami eljutott fogyasztóvédelemig.
Az lett a konklúzió, ha kapsz tőlük olyan visszaigazoló emailt, hogy "szállításra vár" vagy "átvehető XY üzletben", akkor ok-okozatilag ("technikailag") ők befogadták a rendelést, különben nem szállítanák.

Az ügy vége az lett, hogy oké, igazam volt, és meg fogják változtatni a rendszerüket ill. az ászf-et. Hogy aztán megcsinálták-e, vagy b@sznak rá, nem tudom, de egy mezei logikus érvelés és SOK türelem meghozza gyümölcsét. (Szeptemberi rendelést decemberben kaptam meg végül.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1793) DBob válasza SUPREME7 (#1791) üzenetére


DBob
őstag

Kb, épp hárman, igen.

(#1794) Handball94


Handball94
aktív tag

Ide is jöhetne a webshoppos akció, maradt még valami értelmes, vagy már leraboltak mindent?

(#1795) L4mie válasza Handball94 (#1794) üzenetére


L4mie
veterán

le van rabolva :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1796) cukimajom


cukimajom
tag

Hello!
Nem tudom ez -e a megfelelő topik, de, ha már itt vagyok leírom a problémám.
Tegnap akartam rendelni egy Samsung Level U fülhallgatót online, de már nem volt. Üzletben van, de ott nem lehet beváltani a Coop kupont. Van esély rá, hogy valahogyan, bárhogyan, Coop kuponnal megvegyem ezt a fülest?

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#1797) Sanki válasza cukimajom (#1796) üzenetére


Sanki
addikt

Várd meg míg lesz készleten és akkor rendeld meg.

(#1798) Bibby


Bibby
addikt

Vettem listaáras tv-t. Kellene lennie külön garanciajegynek? A számla megvan, azt le tudtam tölteni, más doku nincs.
Megválaszoltam magamnak, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#1799) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv!

Brutálisan akciós 32-es tv nincs valahol?

Tesóm venne a gyereknek ... nem kell nagyobb.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1800) Vangelis válasza Vangelis (#1799) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem is ide akartam :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.