Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#101) Anász válasza LilProphet90 (#99) üzenetére


Anász
tag

és (#100) supreme7 Köszönöm, a fejleményekről természetesen beszámolok. :R

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#102) syl5 válasza ZS3NI (#8) üzenetére


syl5
őstag

Semmi értelme ilyen fafejűnek lenni pedig, mert sokkal jobban mennek azok a topikok ahol nincs ilyen szintű felesleges szigor.
Ezzel nem megelőzik hanem épp hogy csak szítják a feszültséget.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#103) zoltan6


zoltan6
őstag

Honnét tudjátok ennyire pontosan mikor vannak a telekom akciók? percre pontosan meg darabszámra? :F

(#104) LilProphet90 válasza SUPREME7 (#100) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Ahogy a többiek tapasztalatából leszűrhető, szerintem nem lesz vele gond. Én is azért a Care-t javaslom inkább, mert a T jobban ismeri a telefon "előéletét", és akadékoskodhat.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#105) ZS3NI válasza syl5 (#102) üzenetére


ZS3NI
őstag

Haha, most nézem csak, ahogy moderálták amit írtam, sokkal rosszabbnak tűnik a mondandóm. :D (nem volt benne "csúnya szó")

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#106) vwpolopg válasza zoltan6 (#103) üzenetére


vwpolopg
őstag

Scriptekkel figyeltetik a weboldalt így mindenről tudnak másodpercre pontosan. Akik meg nem azoknak maradnak a csontok :D

[ Szerkesztve ]

(#107) denko válasza vwpolopg (#106) üzenetére


denko
senior tag

nekemis ez jutott eszembe hogy irok eggyet...egyszerübb lenne az élet ;]

(#108) MittuDomain_ válasza vwpolopg (#106) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én is kiváncsi vagyok, mert olykor még készlet infok is vannak a topicban, a T oldalán viszont nem látni ilyesmit.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#109) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Egyesek milyen összeesküvés elméleteket gyártanak, hihetetlen :D Valóban szkriptek hada és elképesztő technikai tudás szükséges ahhoz, hogy a termék adatlapjának a forrásában ráleljen bárki a készletinfóra.

Legyen ez házi feladat. ;)

(najó, nyilva kell hozzá némi alap tudás, nem túr mindenki kódot, csak annyi a lényeg, hogy lényegében egyszerűen megtalálható)

[ Szerkesztve ]

(#110) elszabi válasza SUPREME7 (#109) üzenetére


elszabi
tag

nahát, ez tök jó! :C eddig nem is néztem, de most így rálestem a kódra és tényleg hamar meglett. de nem lövöm le a poént, túrjon kicsit más is.

(#111) vasi89 válasza Silent77 (#90) üzenetére


vasi89
addikt

Enyém érvénytelenítve lett reggel minden szó nélkül. Na ha lesz egy kis idom felhívom őket. Oké h en sem olvastam el rendesen de akkor hívjanak fel és közöljék vagy kérdezzek meg h nem lesz e jo utanvétellel....

(#112) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

Ha webshopon rendeltem valamit és telekomos boltba kértem az átvételt, akkor elállhatok a vételtől, visszavihetem a terméket?
Ha igen, akkor visszavihetem ugyanoda, vagy mindenképpen postázni kell?

(#113) koxx válasza vasi89 (#111) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is az alleeba kértem először a telefont majd rá 10 percre jött a törlés, aztán megint megrendeletem ekkor már gls opcióval és jóváhagyták. Egyértelműen leírták a honlapon, hogy milyen módon lehet kérni, de mivel engedett mást is gondoltam megpróbálom.

(#114) rasky


rasky
senior tag

Volt akinek rajtam kívül még nem jött meg a hétfői rendelés? GLS-nél sem látszik még, remélem nem törlik majd... :F

Státusz: szállításra vár, kiszállítási dátum: 03.23

[ Szerkesztve ]

(#115) flegga92 válasza rasky (#114) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem ebben a pillanatban jött az email a GLS-től illetve a Telekomtól is, hogy ma hozzák. 10 perce még nem látszódott a nyomkövetésnél semmi, most viszont 6 óra körüli időpontokban van a depóba érkezés stb

(#116) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Nekem tegnap jött meg a hálózatfüggetlenként hirdetett Sony Xperia M2. Maga a készülék hibátlan, viszont nem független. Más esetleg járt már Így?

Jeleztem levélben T felé a problémát. Vajon kifüggetlenítik üzletben, ha beszaladok vele?

(#117) wolruf válasza rasky (#114) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem is elvileg ma jön meg, ebben a pillanatban kaptam mailt :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#118) zoltan6


zoltan6
őstag

Tehát azt mondjátok ha a telekom üzletbe kéri valaki akkor törlik? csak házhozszállítást lehet kérni?

(#119) Game-over válasza zoltan6 (#118) üzenetére


Game-over
aktív tag

Igen, oda volt írva a termék képe alá, hogy csak házhozszállítással(az egy más dolog hogy másképp is engedte rendelni....).
Az előző ilyen akciónál is ez volt, akkor is törölték.

(#120) rasky válasza wolruf (#117) üzenetére


rasky
senior tag

akkor remélem a pillanat ide is eljön... :DDD

(#121) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Z3 compact megérkezett, fóliás elől-hátul, minden tartozékával, nem volt rossz vétel. 1-2 app már van rátéve, nem tudja valaki, garit lelehet-e kérdezni valahol?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#122) SUPREME7 válasza Bazsee71 (#116) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az én tapasztalataim szerint a T-pontokban az ügyfélszolgák el fognak hajtani, mert a webshophoz tartozik a dolog, és ha nem vagy elégedett, max elállhatsz és írhatsz panaszt.

(#123) KoVee84


KoVee84
senior tag

2016.03.24. 7:29 GLS jármuben, kiszállítás alatt HU0021
2016.03.24. 7:06 Érkezés a depóba HU0021
2016.03.24. 6:57 Érkezés a depóba HU0021
2016.03.23. 18:05 #3520160000002341 HU0010
2016.03.23. 13:52 Ügyfeles adat fogadva HU000
2016.03.23. 13:52 Ügyfeles adat fogadva HU000

tiszta izgalomban vagyok

(#124) zoltan6 válasza Game-over (#119) üzenetére


zoltan6
őstag

az tök jó,nem tudom már megváltoztatni már :W ,pedig betudtam húzni egy lumia 635-öt most reggel,gondolom azt akiét törölték.
Hiba!
A szállítási cím nem változtatható meg, mivel módosul a szállítási költség. :(

(#125) L4mie válasza LilProphet90 (#121) üzenetére


L4mie
veterán

T-s accoundodon fent van pdf formában.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#126) Bazsee71 válasza SUPREME7 (#122) üzenetére


Bazsee71
őstag

Próbáltam chaten keresztül rendezni a dolgot. Amikor a hölgy leírta, hogy 30 napos az ügyintézési határidő...na akkor megkérdeztem, hogy ugye most viccel? :W

Személyes ügyfélszolgálattal kapcsolatban sincsenek illúzióim...

(#127) Game-over válasza L4mie (#125) üzenetére


Game-over
aktív tag

Az nem jó, nekem a használt Gear 2-höz csak számla jár, amin rajta van, hogy nincs garancia, csak szavatosság. :(

Tegnap felhívtam első körben a Samsungot, hogy ők tudnak-e nézne nekem garanciát, de ők sajnos nem tudnak, kérdezzem meg a T-től, hogy mikor volt először eladva a készülék, és az alapján.

Na fel is hívtam a T-t, ecseteltem a problémám, és ma visszahívnak, mert tegnap este 8-kor már nem volt ott az illetékes kolléga.

Nekem csak a G8-hoz jött jótállás, de aszerint én vagyok az első tulaj, tehát azért.

(#128) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Megjött a Dell 5558. Megy is vissza a feladónak. Leggyengébb konfig (i3, 920 videókártya nélkül) ez bizony nekem nem ér 66k-t...

Ennek pontosan mi a módja? Küldött már valaki vissza valamit?

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#129) vasi89 válasza koxx (#113) üzenetére


vasi89
addikt

En is sokszor sok mindent leírtam nekik érthetően mégse érdekelte soha őket. Ez igy nem fair. Hívjon fel és mondja el nek az h törlik és eladják másnak. Délután felhívom az ügyfélszolgálatot és jelzem feléjük h szar az üzletpolitika főleg h mikor itt beírta valaki h glsel kell rendelni egyből módosítani akartam és nem engedte. Alapból is miert is engedi személyes áttétellel? Ha szar a rendszerük ne en szívjak. Könyvet tudnék írni az inkorrektsegrol és arról h folyton félre tájékoztatnak.

(#130) rasky válasza Game-over (#127) üzenetére


rasky
senior tag

nem fognak visszahívni, tapasztalat.

(#131) DeNi91


DeNi91
tag

A honlapon a rendelésnél a "más is átveheti: nem", ez mennyire van komolyan véve? Csak mert én nem láttam erre lehetőséget, hogy a rendelés leadásnál állítani lehetne rajta, ki veheti át.

(#132) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

huawei gari hogy működik? "használt" cuccoknál?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133) lsebestyen válasza ZS3NI (#128) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ismerősöm besétált az Árkádban lévő Telekom üzletbe és ott visszaadta a telefont. Ugyanilyen használtvásáron vette, csak még 2015-ben. Szó nélkül visszavették.

(#121) LilProphet90: Sony oldalán be lehet regisztrálni a sony termékeket imei/sn alapján, és ott mutatja, h meddig van rá gyári gar.

[ Szerkesztve ]

(#134) balint82 válasza ZS3NI (#128) üzenetére


balint82
senior tag

Részletes specit és állapotot tudnál róla küldeni privátban? lehet, hogy érdekelne. :R

Google Pixel 4a

(#135) ZS3NI válasza lsebestyen (#133) üzenetére


ZS3NI
őstag

:R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#136) SUPREME7 válasza ZS3NI (#128) üzenetére


SUPREME7
őstag

Vagy beviszed egy T-pontba és leadod, vagy visszapostázod. Előbbi esetben ha KP-val fizettél a futárnál, akkor postán kapod vissza (vagy viszel magaddal számlaszámot amire kéred)

Jogszabály szerint 14 napjuk van, de olyan papírt fognak eléd rakni amin 30 nap van. Itteni ügyfélszolgát képtelen voltam meggyőzni, hogy már jóideje 14 nap ...

[ Szerkesztve ]

(#137) Game-over válasza DeNi91 (#131) üzenetére


Game-over
aktív tag

A mi futárunknál nem annyira komoly, mikor személyesen vettem át mást T pontban, na ott kellett személyi is.

E szerint [link] meghatalmazott is átveheti a csomagot, ha nem előfizetéssel lett véve.

(#138) ZS3NI válasza Game-over (#137) üzenetére


ZS3NI
őstag

Köszönöm a válaszokat a visszaküldésről. Most még azért kipróbálom, annyira nem rossz csak hát i5re számítottam. :B

Más: futárral itt beszélgettem, azt mondta fura neki hogy odaírták alapból hogy más nem veheti át. (Állítása szerint, ő simán odaadta volna a szomszédnak is ha nem vagyok itthon, persze telefonos egyeztetés után)
Szóval szerintem futár válogatja, van aki rugalmasan kezeli.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#139) DeNi91 válasza Game-over (#137) üzenetére


DeNi91
tag

Eddig nekem se volt semmi rossz tapasztalatom ilyesmivel. De egyébként is anyukámat adtam meg átvevőnek, és mivel az ő "anyja neve" is szerepel a rendelésnél, várhatóan max. ő lesz aki átveszi, ha esetleg mégsem lenne otthon anya, mire megérkezik. Mondjuk amikor szoktak hívni, hogy érkezik a csomag, ezt mindig el is mondom, szerintem egyszerűbb odaadni ha már ott van, mint még egy kört futni azért, hogy a címzett vegye át, ne pedig az egyik hozzátartozója...Csak meglepett ez a "nem veheti át más" dolog, mikor rá sem kérdeztek, vagy csak átsiklottam felette.

[ Szerkesztve ]

(#140) tope


tope
addikt

Hivatalosan nyilván nem veheti át más, mert gondolom felelősséggel van a termékért a futár ilyen szempontból, de tőlem is kérdezte, hogy én vagyok, mondom igen, és adta is oda (előtte felhívott)

(#141) LilProphet90 válasza tope (#140) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nálam is hasonlóképpen működött, igazából minden futár ennyit végez el személyazonosítás címén. Szerintem bárkinek kiadják, főleg, hogy fizetni kell érte.

lsebestyen & Furkoo: köszi az infót, majd megnézem.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#142) MittuDomain_ válasza elszabi (#110) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Aki ért akár csak egy kicsit hozzá, annak könnyű.
Egy mezei PH-s tag, mint én, ezzel nincs kisegítve.
Szóval jöhet priviben a dolog menete, mert más irányú skilljeim (persze ehhez nem kell végeselem modellt építeni...) itt nem segítenek. :B

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#143) KoVee84


KoVee84
senior tag

Megjött a PS4. Agyonhasznált szakadt doboz, benne egy zsír új fóliás PS4. :C I <3 Telekom

(#144) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#132) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#145) rellif válasza ZS3NI (#128) üzenetére


rellif
senior tag

Használt vagy teljesen új?

(#146) balint82 válasza MittuDomain_ (#142) üzenetére


balint82
senior tag

Ez engem is érdekelne :R

Google Pixel 4a

(#147) koxx válasza KoVee84 (#143) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó vétel volt :) üdv a PS4 klubban

(#148) ZS3NI válasza rellif (#145) üzenetére


ZS3NI
őstag

használt.. még az előző tulaj cuccai is rajta voltak. :D

Külseje viszont hibátlan, egy mikrokarcot sem látok, ami fura. Egyelőre úgy néz ki haverom átveszi tőlem.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#149) wolruf válasza KoVee84 (#143) üzenetére


wolruf
őstag

Az enyém is megjött, szintén agyonhasznált, szakadt doboz, de a gép maga szép állapotú (a kontroller fóliás). A Call of Duty és a PSN kód le van kaparva (gondolom felhasználták már).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#150) Laca1212


Laca1212
őstag

Nekem ma hozza GLS Asus notit 13:00 és 16:00 közt.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.