Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#751) ktommy91 válasza South Velen (#750) üzenetére


ktommy91
addikt

Köszi az ajánlatot, inkább próbálom őket jobb belátásra bírni. Esetleg 1-2 hónap múlva visszatérhetünk rá.

Nincs kerítés.

(#752) luke30 válasza DavidQ (#741) üzenetére


luke30
tag

A Nokia 225 -ös amit én kaptam az is fóliás (némileg maszatos) de a Telenor-os kártyára azt írja hogy "a SIM 1 nem érvényes".

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#753) Zola007 válasza Vangelis (#746) üzenetére


Zola007
veterán

nem csodálnám

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#754) South Velen válasza Zola007 (#753) üzenetére


South Velen
addikt

hatalmas +1

na törölted, kár volt... de mindegy végülis, mert ezeknek hiába mondod...

[ Szerkesztve ]

(#755) Zola007 válasza South Velen (#754) üzenetére


Zola007
veterán

pontosan :)
töröltem, mert nem akarok flame-et

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#756) vasi89 válasza Vangelis (#746) üzenetére


vasi89
addikt

Na ez olyan telekom megoldás. Ahelyett h pozitíva fogadná a teljesen JOGOS visszajelzéseket inkább beszünteti. és ha tetszik ha nem el kell fogadni, h van joga az embernek reklamálni ha ekkora tróger a szolgáltató... Vangelis ez nem neked szól, ez csak vélemény :R

de ha így állnak hozzá akkor neis legyen inkább többet ilyen akció mert ennyit nem képesek normálisan csinálni. Osszák szét a dolgozóik között :U

[ Szerkesztve ]

(#757) rasky válasza South Velen (#754) üzenetére


rasky
senior tag

A link elérhetőségét is törölték, ahol listázva voltak kategória szerint a cuccok, így valószínű tényleg megszüntették ezt a dolgot...

(#758) South Velen válasza vasi89 (#756) üzenetére


South Velen
addikt

Nincsenek jogos visszajelzések. PP-re/boltba rendelted, oda van írva, hogy ne arra rendeld. Az, hogy valakinek kiküldik, idegesítő, de ettől még nem jogos a felháborodásod, hogy neked nem küldték. Valakinek hibásat küldenek, élhet a 14 napos elállással, nincs kockázat. Ha az adott T partner nem fogadja be a készüléket 14 napos elállásra, akkor az az adott T-partner hanyagsága. (ha kötelessége lenne, nem tudom kötelessége -e.) És mint említettem, kockázat nincs, ehhez képest sokan piaci használt ár alatt jutnak hozzá a (sokszor új) cuccokhoz, ami parádés kockázat-hozam arány ha úgy vesszük.

És mindeközben ez jó a T-nek is, hiszen a raktáron porosodó cuccaitól gyorsan megszabadul, még lendít kicsit az adott Q értékesítésén. ahelyett, hogy további értékcsökkenést szenvednének el a cuccok, és jövőben sem kell garanciaigényt és járulékos HR költséghányadot tervezni ezekre a termékekre, mivel egy-két terméktől eltekintve nincs garancia. Viszont ha a felhasználók azt fogják elvárni, hogy úgy kezeljék ezeket mint az új termékeket, akkor nem hinném hogy meg fogja érni a T-nek és most nagyon ebbe az irányba tartunk.

[ Szerkesztve ]

(#759) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nem tudom mit hisztiztek, mindig amikor vége egy ilyen söprésnek, megszűnik a link. Ez nem jelenti azt, hogy soha többet nem lesz. Többször ki lett fejtve, hogy ez nekik is jó, szóval nem értem minek pánikoltok.

A decemberi akciónak meg ez volt a linkje, ez azóta is 404 és mégis lett idén is használt készülék vásár. Szóval kár ezen agyalni.

Értem én, hogy akinek egyáltalán nem juttot, vagy nem annyi és az amit szeretett volna, az csalódott, de felesleges a többieket cseszegetni.

(#760) dedike válasza SUPREME7 (#759) üzenetére


dedike
addikt

Így van, először én is azt a linket néztem, csak egy véletlen "használt" keresés mutatta, hogy újra van akció.... :)

Jó szerencsét!

(#761) vasi89 válasza South Velen (#758) üzenetére


vasi89
addikt

En végülis nem reklamáltam náluk csak rákérdeztem de mivel fogalmuk sem volt arról mi miert van igy rajuk hagytam. Egy kérdést tettem fel összesen. De többen is írtak h a garis dolgokkal hajtottak el őket. De nem is tagadtam h en néztem be de jobb helyeken azért meg van a normális módja ezen dolgok tisztázásának nem pedig egy dologra hivatkozni.. Ha meg dolgozói akció akkor pont értelmetlen h csak GLS viszi... De ha megszüntetik nem hiszem h csak az en egyetlen kérdésem miatt de ha igen akkor bocs mindenki :DDD

(#762) tgbrfv válasza South Velen (#758) üzenetére


tgbrfv
tag

"PP-re/boltba rendelted, oda van írva, hogy ne arra rendeld."

Meghaladja a programozóik képességét az, hogy az egyes termékek kiszállításának módját beállíthassák?

"Ha az adott T partner nem fogadja be a készüléket 14 napos elállásra, akkor az az adott T-partner hanyagsága."

T-partnerért a Telekom a felelős.

" Viszont ha a felhasználók azt fogják elvárni, hogy úgy kezeljék ezeket mint az új termékeket,"

A felhasználók normálisan működő webshopot várnak el.
Nem lehet keresni, ha be vagy jelentkezve? Ez mégis milyen hiba?
Ha meg néhány reklamáción megsértődnek, az az ő bajuk.

Mellesleg a dolgozók is ugyanígy rendelnek, vagyis őket is leszarják. Ami nem meglepő, figyelembe véve hogy az üzletekben gyakran se az ügyfél, se a 8-12 órázó alkalmazott sem tud leülni az asztalhoz, mert vmelyik idóta azt találta ki, mennyire modern az, ha az asztaloknál mindenki áll.

(#763) DavidQ válasza luke30 (#752) üzenetére


DavidQ
tag

Nálam is ezt írja.:( És a függetlenítése mégsem olyan egyszerű, mint elsőre tűnt. Ebből lehet visszaküldés lesz. :O

Nem minden kínai szirszar szar!

(#764) South Velen válasza tgbrfv (#762) üzenetére


South Velen
addikt

Meghaladja a programozóik képességét az, hogy az egyes termékek kiszállításának módját beállíthassák?

Sajnos meg. Tavaly év elején 2 hétig próbálkoztam előfizut hosszabbítani + készüléket venni webshopon keresztül és nem tudtam. Be kellett mennem személyesen. Ha a normál üzletmenetet + számlabefizetéseket nem tudják rendesen leprogramozni, akkor ezt a mellékvágányt pláne nem fogják. Nem mondom hogy ez így rendben van, nekem is 3 rohadt jó áru cuccomat törölték mert boltba rendeltem, de a realitás sajnos ez, én csak azt mondtam, hogy ha oda van írva, onnantól kezdve én jogosnak nem tartom emiatt reklamálni..(pláne hogy értelme sincs.)

T-partnerért a Telekom a felelős.

Ez így jogos.

A felhasználók normálisan működő webshopot várnak el.
Nem lehet keresni, ha be vagy jelentkezve? Ez mégis milyen hiba?
Ha meg néhány reklamáción megsértődnek, az az ő bajuk.

A webshop normális működése jogos elvárás, ahogy már fentebb leírtam, de aki ismeri a T rendszerét, az pontosan tudja, hogy a leghulladékabbul megkomponált informatikai rendszer van mögötte körülbelül, és azért sírni, mert épp amiatt maradt le egy best-buyról, mert a nyilvánvaló kiírást leszarta, kicsit erőltetettnek érzem 100%-ban a rendszert hibáztatni.

Ha meg tényleg "megsértődnek" az nem csak a T-nek lesz rossz, hanem főleg nekünk. Hosszútávon kéne gondolkodni. Mindazonáltal nem hiszem, hogy a megsértődés a helyes szó, hanem az, hogy nekik is ez így még megéri, de könnyen átbillenhet "nem éri meg" kategóriába.

[ Szerkesztve ]

(#765) L4mie


L4mie
veterán

830 ason még van garancia a microsoft oldal szerint, imei alapján, viszont semmi papírt nem adtak mellé, csak egy számlát. Nokia Care-ben viszont úgy tudom garanciajegy kell ha baja lenne.
Ha bemegyek T-be és kérek egy pótolt garanciapapírt akkor vajon adnak? Anno iponban gond nélkül adtak LG monitorra. T-ben meg biztos látják mikor lett elsőnek beüzemelve a telefon.

Vagy naív vagyok és hiú ábrándjaim vannak? :P

*más ez alapján a logika alapján akik 950 est vagy LG G4-et elcsípték kaptak garanciajegyet? Na arra bármi van még fixen kellene legyen minimum 1.5 év garancia. Mi lesz velük ha elszáll valami a telefonnal? Értem én hogy értékcsökkent termék, de attól még a gyártói garancia él, látszik a microsoft weben. Tulajcserénél elvileg nem bukódik a garancia vagy igen?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#766) #34642176 válasza L4mie (#765) üzenetére


#34642176
törölt tag

Nekem is annak írja a microsoft oldalon.
A nokia care csak annyit írt, hogy a vásárlástól számított 2 év, de hiába adtam meg az imei számot, nem mondtak pontos dátumot.
Szóval sokkal okosabb nem lettem. :D

(#767) sutykuru válasza L4mie (#765) üzenetére


sutykuru
tag

Szavatosság van rájuk jótállás (garancia) nincs.
Nem fog adni pótjegyet, mert nem tud, de használtként és garancia nélkül is vette őket aki vette.

(#768) South Velen válasza L4mie (#765) üzenetére


South Velen
addikt

Ez is egy olyan dolog, hogy egyértelműen leírják, hogy nem adnak garanciát ezekre (kivéve ahol külön jelölik), ezek után bemenni a T-hez és garit kérni furcsaság. Hogy te a gyártóval mit boltolsz le, az külön dolog, lehet a használt számla+aktiválás alapján megy a dolog, lehet hogy nem. Apple esetében a legtisztább a dolog, ott nem kell számla, lehet más gyártó meg elfogadja a használt számlát, csak hogy tudja, nem lopott az áru vagy ilyesmi. Ugyanakkor persze kérdéses, hogy hova és miért kavarodik el / miért nem tudják kiadni a gyártói garanciajegyet, de valami jogi szabályozás lehet a dolog mögött. Volt már hogy a mall.hu is kiszórt pár telefont féláron a 14 napon visszavittek közül, és ott is csak szavatosságot tudtak rá adni.

(#769) luke30 válasza DavidQ (#763) üzenetére


luke30
tag

Még fizetős oldalakon sem sikerült. Azt írják hogy jelenleg nem megoldható. :Y
Vettem még egy Alcatel 20.04C-t is, ugyanazon áron. Naná hogy az is függő. :W

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#770) DavidQ válasza luke30 (#769) üzenetére


DavidQ
tag

Azt olvastam hogy ez a típus (RM-1012) multilockos, tehát nem is lehet függetleníteni sehogy. Persze az RM-1011-est két kattintással lehet. :W

Hétfőn visszaviszem a telót, de aki úgy érzi hogy nála jobb helyen lenne, nyugodtan pmezzen!

Nem minden kínai szirszar szar!

(#771) Zola007 válasza tgbrfv (#762) üzenetére


Zola007
veterán

:U
Nem a programozó hibája ha nem tudsz olvasni

Ahogy szokták mondani, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

#769) luke30: veszel szolgáltatótól telefont és a földbe döngöl a meglepetés ereje, hogy függő :U

Most komolyan, Ti hány évesek vagytok?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#772) vwpolopg válasza Zola007 (#771) üzenetére


vwpolopg
őstag

Rádásul egyiknél sem volt odaírva, hogy független lenne ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#773) luke30 válasza Zola007 (#771) üzenetére


luke30
tag

Én 42. Miért te hány éves vagy? Én csak tényt állapítottam meg mivel volt itt akinek sikerült függetlent kapnia.
Most komolyan, kicsit unalmas már hogy majd minden második hozzászólás a Te észosztásod! :((

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#774) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Jujj ne már megint.... :))
Ahogy megfigyeltem: iPad cellularok mindig függetlenek, nincs kivétel . Sony Z-k, meg sok Huawei szokott még független lenni telekomnál. Talán egy két Microsoft. A többi pl Samu, Alcatel azok 99% hogy lockos.Fekete BB z10 is függő.

Ha nem felel meg dobd fel apróra vagy ajánld fel itt a topicba beszer áron és nem kell idegeskedni, hamar elviszik. :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#775) luke30 válasza Blackmirror (#774) üzenetére


luke30
tag

Akkor fussunk neki még egyszer :
[link]
Innen ered az egész történet. Én tényként közöltem hogy sajna az enyém nem ilyen. Sehol nem panaszkodtam, nem szidtam a T-Mobilt, nem akartam visszavinni. Így is tudom majd használni, csak nem a szüleim kapják hanem anyósomék.
Akár lapozhatunk is. :K

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#776) Zola007 válasza luke30 (#773) üzenetére


Zola007
veterán

Lehet, hogy unalmas, attól még igazam van.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#777) luke30 válasza Zola007 (#776) üzenetére


luke30
tag

Ja, tisztán mint az óvodában. :)

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#778) r3dsnake válasza Blackmirror (#774) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem létezik iPad-ből kártyafüggő, úgyhogy nehezen lenne simlockos.

(#779) Zola007 válasza luke30 (#777) üzenetére


Zola007
veterán

belátom, tényleg igazad van és valóban nincs joga a Telekomnak a negyedáron adott telefont lezártan tartani és neked minden jogod meg van rá, hogy fizetős taiwani sim-unlock online generátorral nem jogtiszta módon felnyiss egy szolgáltatózárat.
Elnézést, hogy beleavatkoztam :R

Az már szerencsére teljesen más kérdés, hogy ez teljesen kimeríti a warez és hasonlók fogalmát, ami az alapelvekben mint "elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez" szerepel és emiatt az ezt érintő hozzászólásodat mindenképpen törlésben kell részesítenie a topik moderátorának.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#780) luke30 válasza Zola007 (#779) üzenetére


luke30
tag

Néha láss is... ne csak nézz. Én sehol nem problémáztam sőt örülök hogy olcsóbban kaptam a telókat.
Gondolom még véletlenül sem akarod elengedni ezt a témát. :N

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#781) Blackmirror válasza r3dsnake (#778) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Igen, tudom ezt írtam én is hogy azok mind függetlenek

Luke: akkor lapoztunk :P

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#782) szjoci


szjoci
őstag

Ha esetleg valaki lemaradt róla és kellene neki az iPad mini 16GB wifi/cellular tablet, akkor szívesen elhozom és továbbpasszolom amennyiért venném (40k). Az asszonypajtásnak szántam volna egy op3ndott tablet helyett, de azt mondja hogy amire ő használja arra bőségesen megfelel az is. Így nem veszem át, hacsak nem jelentkezik valaki legkésőbb 7-éig érte pm-ben :U

szerk.:
(#784) r3dsnake: szerintem sima, erről lenne szó

[ Szerkesztve ]

(#783) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A végén tényleg be fog zárni a bazár...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#784) r3dsnake válasza szjoci (#782) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sima mini vagy 2?

(#785) TayRol


TayRol
veterán

Én meg nagyon szívesen továbbadom beszerzési áron (30k) a vadi új (elől-hátul fóliás) IPad MIni 2-t, wifi+cell. Fehér színű, kábele bontatlan, dobozos meg minden. Mégsincs rá szükség. Gari nincs rá, mert elvileg használt termek volt.

Mar meg is van a gazdája.

[ Szerkesztve ]

(#786) madgie válasza TayRol (#785) üzenetére


madgie
titán

Aztaq, ezzel jól járt valaki :)

(#787) TayRol válasza madgie (#786) üzenetére


TayRol
veterán

Az áldott jó szívem.

(#788) oriic válasza TayRol (#785) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bakker, ha korábban jövök fel vittem volna. :( :W

Live-Die-Respawn

(#789) MittuDomain_ válasza oriic (#788) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Detto, de legalább nem az apróhuszárok teszik fel dupla áron a jófogásra, hanem Ph-n belül maradt.
És természetesen a felajánlásért :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#790) Zola007 válasza oriic (#788) üzenetére


Zola007
veterán

ami elmúlt, elmúlt, ne idegesítsd magad, fölösleges.
Az ember az egyetlen állatfaj, amely képes alternatív múltban és jövőben gondolkodni, tehát a "mi lett volna ha" módon.
"korábban jövök fel vittem volna" Nincs ilyen lehetőség, soha sem létezett, nem érdemes miatt egy szemöldökráncolást ejteni. Majd legközelebb hamarabb jössz. Majd legközelebb sikerül. Vagy nem.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#791) madgie válasza oriic (#788) üzenetére


madgie
titán

Miért, ki nem? :D

(#792) zoltan6 válasza madgie (#791) üzenetére


zoltan6
őstag

Én biztos nem,mert elvből elutasítom az apple termékeket. :K

(#793) r3dsnake válasza oriic (#788) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én itt voltam, meg pont előtte kérdeztem másikra hogy mini 2-e. De így is lemaradtam. :(

(#794) oriic válasza Zola007 (#790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nem annyira nagy gond. :D Túlélem. :)

A felajánlást amúgy köszönjük. :)

Live-Die-Respawn

(#795) Game-over


Game-over
aktív tag

Nekem egy Samsung Gear 2 okosórám van, amit nem tudok kihasználni(nincs Samsung telóm), ezért holnap visszaviszem.

Ha esetleg valakinek kellene beszerzési áron (40k), akkor írjon még ma!

(#796) syl5 válasza TayRol (#785) üzenetére


syl5
őstag

Akkor most bannold is ki magad légyszi úgy egy napra az egyenlő bánásmód nevében. ;]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#797) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

cserebere: valakinek van kedve cserélni az olcsósított netbook/notebookból valami más kiárusításos jószágra? :B :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#798) lsebestyen válasza Mr.Csizmás (#797) üzenetére


lsebestyen
addikt

Bontott féltégla? ;]

(#799) Mr.Csizmás válasza lsebestyen (#798) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csak a lehetőségeimet cserélném el szükségletre :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#800) balint82 válasza balint82 (#707) üzenetére


balint82
senior tag

Megjött a "kicsike" (HUA P8):

tartozékok bontatlanok (minden megvan, még a SIM tű is), telefon fóliás, gyakorlatilag (szerintem) új! :C

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.