Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik

Hozzászólások

(#1051) Silent77 válasza tope (#1050) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, JBL go így már csak 6473ft.
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1052) tope válasza Silent77 (#1051) üzenetére


tope
addikt

Kár hogy a 2 kuponkódot nem lehet beváltani egyszerre ;]

(#1053) Silent77 válasza tope (#1052) üzenetére


Silent77
veterán

Ezt, meg a TELEKOM2016-ot. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1054) #34642176


#34642176
törölt tag

Üdv!
Átvétel helyét melyik email címen lehet módosítani a telekomnál?
Vettem egy okosórát, de másik üzletben venném át, vagy otthoni címemre kérném futárral.
De tegnap óta nem válaszoltak az ugyfelszolgalat@telekom.hu-ról, pedig ezt írták a visszaigazoló email-ben.

(#1055) elszabi válasza #34642176 (#1054) üzenetére


elszabi
tag

+36-30/63-63-630 (ingyenesen hívható)

webshop@telekom.hu - ez kicsit lassabb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1056) pampika


pampika
őstag

írt a T, hogy kiszállítva a boltba a füles.
közben a gls azt mondja, hogy központba visszarendelve.

most akkor mi a helyzet?

(#1057) Silent77 válasza pampika (#1056) üzenetére


Silent77
veterán

Hívd fel őket.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#1058) pampika válasza Silent77 (#1057) üzenetére


pampika
őstag

az lesz...
csak nem tudom, mit szenvednek itt az egésszel :U

(#1059) Vangelis válasza pampika (#1056) üzenetére


Vangelis
nagyúr

keress rá csomagszám alapján

http://online.gls-hungary.com/index.php?page=tt_page.php?tt_value=6xxxxxxx

az x helyére a megrendelés száma kell,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1060) pampika válasza Vangelis (#1059) üzenetére


pampika
őstag

pont ez a bajom:
37-Központ utasítására vissza

miközben a T küldött egy levelet, h kézbesítve a boltba.

gls-t hívtam, ott azt mondták, hogy nem egyedi eset, vmi "üzletileg titkos" csomagbesorolás miatt "ezekkel a csomagokkal" mind ez történt. de hogy konkrétan hol a csomag, arra nem tud/nem adhat választ.
a T ügyfélszolgálatán nem sikerült még embert kapni, mert nem volt időm kivárni az órákig tartó mesedélutánt és menürendszert...de a bolt száma megvan, majd rájuk csörgök, hogy most akkor kaptak-e vmit, vagy nem, mert ez elég ellentmondásos info.

(#1061) kerxy válasza pampika (#1060) üzenetére


kerxy
senior tag

Én tegnap átvettem a rendelést, ma reggel kaptam smst, hogy a futár átvette és kihozza :D
Szóval van baj...

(#1062) SUPREME7 válasza pampika (#1060) üzenetére


SUPREME7
őstag

"A központ utasítására vissza" akkor szokott lenni ha átkérem reggel másik napra a kiszállítást, lehet, hogy a bolt valami miatt nem tudta átvenni a cuccokat és lemondták az aznapi kiszállítást, így a futár visszaviszi a depóba.

(#1063) pampika válasza SUPREME7 (#1062) üzenetére


pampika
őstag

nemtom, mi van, de a bolt se veszi fel a telefont, kicsöngés után bontja a vonalat.

egy élmény lesz ez a rendelés :DDD

sebaj, amikor rendeltem, feldobott egy kérdőívet a honlappal és a kiszolgálással kapcsolatban. "csak 5 percet vesz igénybe" -> én szántam rá 10-et, h leírjam szépen, szájbarágósan, hogy miért egy hulladék az egész :DD

(#1064) MittuDomain_ válasza L4mie (#1039) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nem tudom, vettél-e már fényképezőt, de ha még nem, a bestbuy topicban is említett telekom akciós Sony MILC-re érvényes a 20% JOY kupon, így a normál 100e helyetti akciós 90e-ből lejön a 20%, a vége 72e mínusz a hűségpontok.

Mondanám hogy az E-M10 sokkal jobb, de a dupla ár akkor is dupla ár. (Mondjuk ezen nincs kereső, ami engem az őrületbe kergetne, de összességében kompakt árban szórja most a T a MILC-eket.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1065) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Vettem egy sony sportkamerát, de a garanciáról se online cucc, se papiros nincs. A múltkor rendelt fejhallgatóhoz volt egy papiros kitöltött jegy, olyat kaptam most is, de teljesen üres. Honnan tudom kideriteni hogy most garanciás e? :F

(#1066) pampika válasza pampika (#1063) üzenetére


pampika
őstag

No, átvettem a boltban. De sajnos ott sem tudtak semmit mondani erre a gls-es vacakolásra.

(#1067) Mr.Csizmás válasza XP NINJA (#1065) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

számla mindenképp igazol :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1068) Vangelis válasza pampika (#1066) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én beszéltem ma a futárral és központilag ki volt nekik adva, hogy "bizalmas" vagy milyen csomagokat nem adhatnak le t-pont illetve t-partnernek.

Az okát nem tudta csak, hogy központi utasítás volt.... valami zavar volt a két cég között.....

Rengeteg csomagot hurcolnak naponta. De ma már leadták állítólag saját felelősségükre.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1069) pampika válasza Vangelis (#1068) üzenetére


pampika
őstag

Az érdekes, mert az enyém tegnap le lett adva t partnernek :)

(#1070) Vangelis válasza pampika (#1069) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mutatta a papírt is ami nála volt...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1071) pampika válasza Vangelis (#1070) üzenetére


pampika
őstag

értem én, meg elhiszem, csak azt írtam, amit én derítettem ki.
gls mutogat a t-re, hogy kérdezzem meg őket erről a bizalmas csomagról, a t-ben meg semmit nem tudtak az egészről, csak azt mondogatták, h szokott jönni futár, hoz csomó webshopos csomagot, szóval nem értik, mi ez a kavarás.

szóval nem tudom, ki-milyen szinten kavarja ezt a dolgot, de vásárlóként elég zavaró, hogy ellentétes infókat küldenek ki.

(#1072) L4mie


L4mie
veterán

nananna? nem lesz kiszórós akció? :D így az új weblap tiszteletére :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1073) Vangelis válasza L4mie (#1072) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még nem küldtek vissza elég lomot :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1074) koxx válasza Vangelis (#1073) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

G4-et megtartottad végül v eladtad? :)

(#1075) Vangelis válasza koxx (#1074) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Eladtam, nekem nem jött be.....
Nem tudom miért ne kérdezd :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1076) pampika válasza L4mie (#1072) üzenetére


pampika
őstag

nincs még akció, mert a managerek nem tudták még elinni a prémiumot az új webshopért, a programozók meg egymás vállán sírnak/nevetnek az új honlapról szóló topik kommentjei miatt :))

(#1077) MittuDomain_ válasza pampika (#1076) üzenetére


MittuDomain_
őstag

+1

pedig már én is nagyon várom, naponta keresem az újdonságokat a honlapon - manuál
sajnos nem értek hozzá, nem tudok rá scriptet írni, de ha valaki felteszi nekem teamviewerrel, annak megköszönöm :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1078) denko


denko
senior tag

Az megoszthatja ide is, szívesen àtnézném, mit tud :)

(#1079) ittakary válasza Vangelis (#1075) üzenetére


ittakary
nagyúr

lehet az a 30-40ezer profit jobban csábított :D

[ Szerkesztve ]

(#1080) Vangelis válasza ittakary (#1079) üzenetére


Vangelis
nagyúr

25... de nem csak azért...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1081) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Gyerekek, van valakinek belsős infója?
Itt a második negyedév vége, nem lesz most kiárusítás?

Egyelőre hiába keresek nyomokat rá a T oldalán...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1082) r3dsnake válasza MittuDomain_ (#1081) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Második negyedév vége az június vége, nem?

(#1083) MittuDomain_ válasza r3dsnake (#1082) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az előző akció nem március elejétől volt a készletek kiürüléséig (ápr 10 környéke)? Ha rosszul emlékeztem, sry.

szerk:
A laptopom szinte a legvégén vettem, 03.24-én.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#1084) Mr.Csizmás válasza MittuDomain_ (#1083) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

03.20. körül indult.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1085) tng


tng
tag

Hétvégén hallottam, hogy a dolgozók között már elindult a biznisz. Ezek szerint nem a régi linken. Van aki tud valamit erről?

(#1086) Mr.Csizmás válasza tng (#1085) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy fixálták a webshopot, és hello byebye leak :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1087) KoVee84 válasza tng (#1085) üzenetére


KoVee84
senior tag

Mindig a dolgozóknak van vásárlási lehetőség és csak az ott megmaradt dolgokat rakják fel webshopra, kicsit magasabb áron! Eddig is így volt, pl én 60-ért vettem meg a ps4-et, ami előtte a dolgozóknak 30-ért volt hirdetve. Elég biztos az infóm ;)

(#1088) storm3 válasza KoVee84 (#1087) üzenetére


storm3
senior tag

Dolgozo lennek megvettem volna es ment volna duplaert aprora, szamomra ez nonszensz info, de nem allitom hogy hazudsz mielott felreertes lenne. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#1089) Vangelis válasza KoVee84 (#1087) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Legelső értelmezés szerint csak dolgozóknak volt kirakva a honlapra is...
Mintha azt olvastam volna... de aztán egy dolog kikerült külső emberekhez is. Mivel a webshop engedte megrednelni.

Meg jó pár link volt ... meg hát a kereső is dobta.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1090) elszabi válasza KoVee84 (#1087) üzenetére


elszabi
tag

Mi is dolgozó emberek vagyunk. Legfeljebb máshol. Hol itt az egyenlő bánásmód? Na, Telekom, elő azokkal a cuccokkal! :DDD

(#1091) tng válasza storm3 (#1088) üzenetére


tng
tag

43as lg tv-t említett az illető 50e.ért. Ezért gondolom, hogy elindult, mert ez így elég konkrét.

(#1092) SUPREME7 válasza storm3 (#1088) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valahogy nekem is nehezemre esik elhinni, hogy még a kikerült cuccok árainál is olcsóbban hozzájuthatnak a dolgozók, és mégis marad nem is kevés. Persze kérdés, hogy minden dolgozó tud róla, vagy csak egy bizonyos kör.

(#1093) Vangelis válasza SUPREME7 (#1092) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah 2990ft nál olcsóbban Lumia 550-hez pl. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1094) debcamp válasza SUPREME7 (#1092) üzenetére


debcamp
aktív tag

Ha ez most volt az elmúlt 1-2 hétben, akkor én spec nem tudok/tudtam róla :(

Szerk: most látom hogy a mostani 7végét említik.. Mindjárt ránézek a fene essen bele..

[ Szerkesztve ]

(#1095) #92888064 válasza SUPREME7 (#1092) üzenetére


#92888064
törölt tag

nekem dereng valami kiírás, miszerint csak saját használatra vásárolhatnak, és figyelni fogják a különböző apróhirdetési oldalakat. ha innen közelítjük meg a dolgot, akkor a sajáton kívül ismerősöknek és rokonoknak vásárolhatnak. ha nagy a készlet, akkor maradhat még valamennyi a halandóknak.
viszont a külsős hiénák az első sort nem vették figyelembe. ha megszűnik az akció, akkor ennek köszönhető.

engem csak annyiban érint, hogy vettem egy tv-t, és az előzőt odaadtam unokatesómnak (régóta nyaggatott miatta), aki majd valamikor reményeim szerint kifizeti. viszont sokkal rosszabb panel van az új tv-ben, és monitornak használom. úgy gondoltam, hogy úgy is lesz még akció, és akkor veszek egy értelmesebb készüléket. 3 hónapig kihúztam volna ezzel, és az eladással sem kellett volna bajlódnom, mert havert érdekelné beszer áron. a monitornak használt őskori philips 1280x768-as (nem natív) felbontást kezelő tv-jénél fényévekkel jobb. viszont ha nem lesz akció, akkor enyhén kiszúrtam magammal. nem gondoltam volna, hogy egy zs kategóriás blaupunkt tv-t visszasírok egy samsung után.

(#1096) tng válasza #92888064 (#1095) üzenetére


tng
tag

Samsungot lassan csak 8as szériától lehet venni. Ami alatta van, kb. ipari hulladék. Ez van ha sikerült kiépíteni a brandet. Jön az olcsósítás, mert a marketing eladja a birkáknak. Na ilyenkor kell másik gyártót választani.

(#1097) L4mie


L4mie
veterán

Jöhet minden infó :P
Jó lenne szakítani ősöknek egy laptopot :K előzőnél lecsúsztam, bár úgy is utólag mondták, hogy háthát jó lenne nekik. :U

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1098) KoVee84 válasza SUPREME7 (#1092) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ha visszaemlékeztek (mert azóta azok a hozzászólások törölve lettek a Bestbuy topikból), akkor az előző telekom rendeléses mizéria is úgy indult, hogy páran rendeltek délelőtt dolgokat és mindenkinek törölték a rendelését. Majd leírtam, hogy 14:00-tól nem törlik a rendeléseket és csak személyes átvétellel szabad kérni.A 14:00 után történtek pedig már történelem...
Szóval így ahogy írjátok, mindenki azt hisz amit akar ;)

Egyébként megkérdeztem...
"Hétvégén hallottam, hogy a dolgozók között már elindult a biznisz" - ez nem igaz :(

[ Szerkesztve ]

(#1099) South Velen válasza KoVee84 (#1098) üzenetére


South Velen
addikt

És azt is tudni véled hogy most biztosan lesz akció?

(#1100) SUPREME7 válasza KoVee84 (#1098) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én csak annyit mondtam, hogy csodálkozom, hogy ha még ennél is olcsóbban hozzájutnak a dolgozók, hogy még marad publikra is. De már délelőtt is amik fent voltak annyiért mentek, mint délután. Szóval nem hiszem,hogy azért nem lehetett délelőtt rendelni mert akkor rendeltek a dolgozók, hanem mert korábban kikerült az infó mint tervezték. De persze nem látok rá, csak tippelek. De ha ilyen jó belső infód van, megoszthatod :P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Telekom OFFtopik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.