- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Argos: Szeretem az ecetfát
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- bitpork: MOD Júni 13 Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
Új hozzászólás Aktív témák
-
gab1ka
senior tag
válasz
Pendragon911 #30599 üzenetére
Nvidia Control Panel - Megjelenítő (bal oldalon) - Felbontás módosítása (rögtön alatta).
Hogy az integráltat vagy a dedikáltat használja e a laptop, azt itt [link] tudod állítani, de ez automatikuson hagyva is jó.
Amíg nem állítod be rendesen a felbontásodat, addig teljesen fölösleges a játékokat össze vissza indítgatni meg nézegetni hogy mikor mit ír ki a tévé aztán találgatni meg tippelgetni hogy ez vagy az miért van, meg miért nem jó. Amúgy már rögtön a windowsban az ablakok mozgatásán is azonnal látszani fog a felbontás is és még szembetűnőbb módon a képfrissítés is (az ablakokat ide oda mozgatva 60hz alatt elég darabos/homályos)
Azt sem ártana tisztába rakni, hogy a tévét a laptopra kötve klónozod e a kijelzőt vagy kiterjeszted, vagy csak az egyik kijelzőt használod. (jobb klikk az asztalon "Képernyőbeállítások, látnod kellene 2 kijelzőt és a hozzá tartozó beállításokat, egyéb esetben Windows gomb+P).
Azt neked kellene megmondanod hogy milyen HDMI kábelt használsz a művelethez, nem másoknak kell ezt kikövetkeztetni, ha 1.4-est, akkor javasolt cserélni 2.0/2.1-rel, már ha szükséged lenne a nagyobb felbontásokra ésvagy a vrr-hez, de először a 0. lépést kellene tisztázni.
Ha pedig a fentiekből valami menüt nem találsz meg, akkor pedig annak az okát kell először megtalálni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! MacBook PRO 13" 2020 4TB3 - i5 I 16GB I 512SSD I OS X Sequoia I Cam I Gari!
- Csere-Beszámítás! Asus Tuf Gamer laptop! R5 3550H / GTX 1650 / 8GB DDR4 / 500GB SSD
- Samsung Galaxy A40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Akciós Windows 10 / 11 Pro OEM Licenc Kulcs 100% eredeti, jogtiszta!
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest