Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#4362) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Kicsit lehűlt éjszaka a levegő mert volt egy kis eső. Tegnap mise után apámnál beszélgettem egy kicsit és utána hazafelé elmentem A Hiltis sráchoz hozott nekem pár kopó cuccot. Elsősorban bitfejeket és kisflexre korongot. Még jó régen kaptam tőle kipróbálásra egy fekete és egy vörös vágótárcsát fémre. Még a gyengébbik feketét sem tudtam elkoptatni mert beszarás mennyivel lassabban kopik mint a noném korongok. :Y Most kaptam megint feketét és vöröset is. Kaptam tartós tesztre fafúrószárat és egy 1/2"-ról 1/4"-ra átalakítót az ütvecsavarozómra . Nagyon jó fej a srác. Azt mondta pár éven belül az összes Hilti gépet úgy fogják szerelni hogy mindegyikben olyan azonosító csip lesz amit azonnal le tudnak olvasni hol van helyileg a gép. :Y Most is van benne azonosító csip ami a szériaszámot tartalmazza és az adatbázisból hozzá van rendelve a cégnevem. Mondtam neki hogy a motoros szintezőlábat készítse mert hamarosan meglesz rá a zsém.
Délután elmentünk lemosni táltosomat mert pénteken műszakira megy. Ki is takarítottuk mert már nagyon koszos volt szegénykém.
Ma elvileg zsaluzni megyek B.őrsre.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.