Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17600) Kalandor válasza Winne (#17595) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Sziasztok, kérünk titeket, hogy tartsátok be a kiírt szabályt és aszerint hirdessetek, tehát a hardveraprón adjátok fel a hirdetést, és azt hirdessétek.
Ez nagyon fontos a fennmaradásunk szempontjából, köszi!

Hozzászólások

(#17001) sith7 válasza sith7 (#16992) üzenetére


sith7
nagyúr

eladva :))

(#17002) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Sziasztok!
Valakinek nincs esetleg elfekvőben egy Xbox 360-as tápja és egy 22-24'-os monitora jó áron?

06-3o/9759I39

(#17003) Winne


Winne
nagyúr

Nem tudtok jó árban eladó motoros kesztyűt?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17004) Tubica válasza Winne (#17003) üzenetére


Tubica
senior tag

Én a PZS-be vettem bőrt. Protektoros 10.000 Ft volt. Ott van esély :)

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17005) Winne válasza Tubica (#17004) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17006) Killer01 válasza Killer01 (#16993) üzenetére


Killer01
őstag

Barna gyerekülés elkelt, kék még szabad :)

(#17007) mefistofeles

Még nem áraztam be, de ha valakit érdekel egy igényes tip-top netezős, játszogatós PC (GTX 1050, 16 gb DDR4) PC az írjon privátban. Ha feldobom a piacra akkor lesz link is.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17008) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok !

Ha valaki vásárolna egy jó telefont ! [link]

Akkura jan.25 től számított 6 hó garancia
Kijelzőre jan.19-től számított 12 hó garancia van.

Azért van ezekre garancia, mivel cserélve lettek !!!!

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17009) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok !!!

Eladóvá vált a [link] <-- processzorom és a [link] <--- videó kártyám. Ha esetleg valakit érdekel ilyen termék :)

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17010) DJGABI válasza Tubica (#17009) üzenetére


DJGABI
addikt

az a videókártya alátámasztás nagyon kreatív :C :C

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#17011) Tubica válasza DJGABI (#17010) üzenetére


Tubica
senior tag

Köszönöm :D Gondoltam megelőzöm a görbülést, ahogy ezeknél szokott lenni + állítható :P :C :R :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17012) Kube válasza Tubica (#17009) üzenetére


Kube
senior tag

Ez a 2600-as már szűk keresztmetszet bizonyos játékoknál/VGA-nál, vagy csak szimplán újítasz egyet?

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#17013) mefistofeles

LG Monitor TV ha érdekel valakit, ne tartsa magában.... [link]

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17014) mefistofeles

Tip-top PC most már árral.. [link]

Topiclakóknak kedvezmény.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17015) Tubica válasza Kube (#17012) üzenetére


Tubica
senior tag

Ùjìtani szeretnèk :)

Mèg nem igazán találtam olyan játèkot, ahol elvèrezne a processzor. Amikkel játszok, bőven elegendő fps-t szolgáltat.

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17016) net84


net84
őstag

Sziasztok!

Kicsit megnőtt az egy főre jutó IT eszköz idehaza, ezért lenne egy DELL Vostro 3460 notebook eladósorban. Ha valakit érdekel, írjon rám...
14" kijelző (1366x768), valami Core i5 (GEN3? - este megnézem pontosan), 2x4GB RAM, Intel's HD Graphics 4000 és Nvidia's GT 630M GPU, 250GB HDD, optikai meghajtó, 4x USB 3.0 , VGA, HDMI, LAN, háttérvilágítású billentyűzet, 1 éves múlt utángyártott akku, gyári töltő, stb.
Mini PC csere/beszámítás érdekel (ESPRIMO Q520 - ThinkCentre M700 méretekig, mATX nem).

Read only...

(#17017) net84 válasza net84 (#17016) üzenetére


net84
őstag

A proci pontosan: Core i5-3210M

Read only...

(#17018) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,

Nyuszi után eladó termékeim :)
Wifi irányított antenna
SMC 5portos switch
Sapphire AMD RX6600
UBIQUITI UVC Unifi Video Camera
Celeron G5920

Üdv.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#17019) mefistofeles

Húúú skacok ezt le kell írnom, szétbasz az ideg! :W :W
A fiamnak vettem egy nem olcsó laptopot az eMAG-ról. Határozottan windows 10-el hirdették. ma megjött és persze csak free dos van rajta.
Semmi perc alatt feldobok rá egy windowst de utálom ha hülyének néznek!

Úgy látom, mióta szövetkeztek azzal a szemét extremdigitallal lesüllyedtek a szintjükre.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17020) Tubica válasza mefistofeles (#17019) üzenetére


Tubica
senior tag

Panasszal nem élhetsz ilyenkor ? Vagy felesleges ?

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#17021) orion1025 válasza mefistofeles (#17019) üzenetére


orion1025
őstag

Az emag sokszor azt sem tudja mit hirdet. Van olyan rendelésem, amit egy éve nem zártak le, mert nem érték el a forgalmazót ;] Szánalmas, szar oldal, csak apróságokat rendelek onnan, hiába van jobb áron rengeteg termék, a drágább holmiknál biztosra megyek.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#17022) mefistofeles válasza Tubica (#17020) üzenetére

Már felvettem velük a kapcsolatot, (telefon persze nincs csak email) ha szívóznak fogyasztóvédelem lesz. Az extremdigital már szívózott velem, ott kiosztott a fogyasztóvédelem 100K bírságot.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17023) Kube válasza mefistofeles (#17019) üzenetére


Kube
senior tag

Nézted, hogy kitől veszed? Az eMAG inkább egy platform annak a több ezer cégnek, akik a terméklistájukat ott jelenítik meg. Mint a google shop vagy az árukereső. Szóval konkrétan az eMAG csak a platform, ami meg jól működik. Az már más kérdés, hogy amit veszel az kitől jön, milyen gari feltételekkel stb. Ennek sajnos utána kell nézni.

[ Szerkesztve ]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#17024) mefistofeles válasza Kube (#17023) üzenetére

Nem tudom, hogy jól értelek e de én az emaggal szerződtem, nekik fizettem, a többi nem igazán érdekel. Ha ők hirdetik bizonyos feltételekkel, akkor nekik kell szavatolniuk azt, hogy a hírdetésben lévő adatok, egyezzenek a valósággal.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17025) Josi válasza mefistofeles (#17024) üzenetére


Josi
aktív tag

Azt nézd meg, ki van a számlán, mint eladó.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#17026) Kube válasza mefistofeles (#17024) üzenetére


Kube
senior tag

Hát nem tudom, mikor én onnan rendeltem akkor nagyon nem az e-maggal szerződtem. A platform használatát illetően igen, de a terméket illetően a hirdető céggel, a számlán is a hirdető cég volt és a postázást is a hirdető cég bonyolította. Persze van olyan termék amit maga az emag árul, gondolom olyankor végül velük szerződsz.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#17027) mefistofeles válasza Kube (#17026) üzenetére

Na nincs panasz.
Éltem a termék visszaküldési jogommal. Mint kiderült még a billentyűzet sem magyar kiosztású. Már befogadták a kérelmet, majd elbírálják.... Elvileg ha elfogadják, akkor ingyen elviszi egy futár és utalják a pénzemet. csak az bosszant rettenetesen, hogy ez heteket is igénybe vehet, addig meg nézhetem a fiam csalódott arcát....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17028) Josi válasza mefistofeles (#17027) üzenetére


Josi
aktív tag

Szerintem itt inkább a hibás teljesítés miatti elállás lett volna jobb. Elvileg gyorsabban kellene akkor visszakapnod a pénzed.
Elállásnál 15 napon belül kell visszautalniuk.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#17029) mefistofeles válasza Josi (#17028) üzenetére

Nem tudtam... Három féle opció volt. Meglátjuk, hogy csipkedik magukat....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17030) syC válasza mefistofeles (#17027) üzenetére


syC
addikt

Emag-on vannak emag által forgalmazott termékek és 3rd party-s termékek, amiket az emag közvetítőként értékesít, erre utalt Kobe kolléga.

(#17031) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Robotporszivo jon a lakasba,a kuszoboket szeretnem valami alacsonyabbra cserelni,vagy leszedetni a magassagabol. Valaki csinalt mar ilyet?Panel lakás.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17032) net84 válasza beci (#17031) üzenetére


net84
őstag

Szia!
Panelban még nem csináltam ilyet, így nem tudom mi van alatta. Felcsavarozod, felfeszegeted a küszöbfát. Alatta általában ott van a tokösszekötő. Ha mélyebben van, mint a mostani padlózat, akkor kihézagolod/kiszintezed és máris kész. Ha túl magas, akkor pedig a toköszekötőt meg kell faragni vagy ki is lehet vágni teljesen. Utóbbi csak akkor szerencsés, ha az ajtótok jól be van rögzítve az oldalfalba.
Ha van maradékod a laminált parkettából, én a helyedben felvenném az egyik alu profilt is és passzentosra illeszteném arra az oldalra a maradékból készített lapot. A másik felén a dilatáció végett hagynék egy nagyon pici hézagot (azt ki lehet nyomni szilóval) vagy (távolságtartó) szintkiegyenlítő / burkolat váltó alu profilra cserélném a sima végzárót ott is.
Ha a parketta beillesztése mellett döntesz, ragaszd rugalmas ragasztóval az összekötő fára (én a csempét is a Mester tömítő-ragasztójával raktam le a szaki után, azóta nem is jött fel és nem is törött jobban össze - pedig van alatta egy centi vastagon a ragasztóból).

Read only...

(#17033) beci válasza net84 (#17032) üzenetére


beci
őstag

Szia.
Köszi.
Hát lehet hivok egy szakembert. 😊
Tudtok esetleg?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17034) net84 válasza beci (#17033) üzenetére


net84
őstag

Nem lesz egyszerű. Nincs szakember. Aki pedig van, az horror határidőre és szép áron dolgozik. A kóklerek csak drágán dolgoznak, de rövid időn belül ráérnek...
Kérdezz meg néhány parkettást és burkolót.

Read only...

(#17035) doggie válasza beci (#17031) üzenetére


doggie
aktív tag

Elvileg 1.5cm-vel még megküzdenek ezek a porszívók, az újak 2cm-rel is.
Ha nem akarsz nagyon rombolni/átalakítani vagy gyorsan kell a megoldás akkor lehet venni un. küszöbrámpákat és gyorsan lerakod mikor indítod a takarítást.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#17036) beci válasza doggie (#17035) üzenetére


beci
őstag

Koszi,ez jol hangzik.
Egy Samsung Jet Bot+ porszivót vettem.
Rakerestem erre a rámpára,ez 15-20 ezer ft….

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17037) beci válasza net84 (#17034) üzenetére


beci
őstag

Hat ez sajnos minden szakmanal igy van már.
Senki sem akar már szakmát sem tanulni.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17038) doggie válasza beci (#17036) üzenetére


doggie
aktív tag

Vannak 3-4k-ért is ilyen egyszerűbb rámpák.
A képen nem látom milyen magas a küszöb, de szerintem ez a gép meg fog vele birkózni.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#17039) beci válasza doggie (#17038) üzenetére


beci
őstag

1.8 cm a szobáknál, a konyhánál kb 2,4 cm.
Jo lenne ugy leszedni a tetejebol,hogy ne kelljen kivenni a kuszobot.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17040) net84 válasza beci (#17039) üzenetére


net84
őstag

Ha csökkenteni akarod a magasságot, de semmi mást nem akarsz bántani, akkor felveszed a küszöböt, legyalultatod vékonyabbra vagy egyszerűen leraksz helyette egy vékonyabb lécet.
A kérdés, hogy mennyi van a parketta magassága alatt a küszöbből (ha van egyáltalán számottevő...).

Vannak szakemberek, csak a jobbja amúgy is rogyásig van munkával és/vagy a kicsivel jelenleg nem akar foglalkozni (köszönhetően a nagy építkezési dömpingnek). Aztán mikor megroppan az építkezési hullám, akkor ezen utóbbi kör kilincselne azoknál, akiket most elhajt.

Read only...

(#17041) beci válasza net84 (#17040) üzenetére


beci
őstag

Ez oké, de valami olyan megoldáson gondolkodom, amihez nem kell kivenni, és lehetőleg nem lesz tiszta por a lakás. De lehet ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#17042) mefistofeles válasza beci (#17041) üzenetére

El kell keserítselek, ez így is, úgy is brutál dzsuvaval fog járni..... Ha kikapod a küszöböt az sem kis meló és szinte biztos, hogy sérül az ajtófélfa és a körülötte lévő parketta, helyben meg, lehet, hogy egy ügyes asztalos legyalulja, csiszolja neked de az megint eszméletlen por és kosz.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17043) net84 válasza beci (#17041) üzenetére


net84
őstag

Rámpásítod a küszöböket és akkor nem lesz rombolás és koszolás.
A legkisebb kosz úgy lesz, ha felveszed. Kellő óvatossággal még a sérülések is minimalizálhatók.
Ha a helyén gyalultatod, csiszoltatod (még, ha elszívó is van a gépen), a lemezeket akkor is le kell venni, némi port az is csinál és cserében tökéletes sem lesz. Főleg, ha belekap a kézigyalu a parkettába.
Tekerd ki a középső csavarokat és legalább annyit nézz meg, hogy mozog-e utána már a küszöb (ha nem, akkor feszülhet a tokba és/vagy le is van ragasztva).

#17042 mefistofeles - le lehet gyalulni a helyén kevés porral is (a finom por viszont a legjobb elszívás mellett is elindul a lakásban), de teljesen síkba hozni úgy nem lehet és sokkal macerásabb a kivitelezés. Az ajtófélfa felöli végekhez pedig megint csak nehéz hozzáférni és könnyű a géppel összeverni a tokot. Az biztos, hogy kompromisszumos játék az ilyen munka...

Read only...

(#17044) syC


syC
addikt

Sziasztok. Keresek valami régebbi asztalit vagy notebookot. Kb ilyen intel E8400 vagy kicsit jobb alap kellene és hozzá maximum gtx1070 vga szint , vagy kicsit gyengebb kellene. Van esetleg vkinek elfekvoben, helyben?

(#17045) mefistofeles válasza net84 (#17043) üzenetére

Hát ami küszöbök pl. nálunk vannak azokat rombolás nélkül ki nem veszed.....
Egyébként ez annyira " kompromisszumos játék", hogy (főleg több küszöb esetén) én tuti neki se állnék.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17046) mefistofeles válasza syC (#17044) üzenetére

E8400 meg gtx 1070, elég érdekes kombó....
Feljebb van linkelve egy eladó asztalim, az prociban erősebb, vga-ban gyengébb.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17047) BaLee válasza mefistofeles (#17046) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Szerintem i5 8500-ra gondolt. :)

Legalábbis remélem. :P

(#17048) mefistofeles válasza BaLee (#17047) üzenetére

AZ eléggé nem ugyanaz.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#17049) net84 válasza mefistofeles (#17045) üzenetére


net84
őstag

Se kosz, se rombolás és még egyszerű is? Erős kompromisszum igény...
Mindent meg lehet oldani, csak a megfelelő szerszám kell hozzá és rá kell szánni az időt.
Ez a fajta küszöb azért mocsok dolog, mert ezek még elég kemények voltak, így a finom megmunkálásuk időigényes és eszi a lapot. Ha feszül a helyén én bevágnám középen vagy a két végét könnyíteném el. Akkor már a tokot sem cseszem össze kivételkor. De ezek meg nem a kevés kosszal járó munkák... :DDD

Read only...

(#17050) syC válasza mefistofeles (#17046) üzenetére


syC
addikt

E8400 C2D, mi a baj vele? LGA775, régi, ocsó, nekem megteszi. Az lehet (biztos) hogy az 1070-ez nem hajtja ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.