Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#281) riolobo


riolobo
tag

Hali! Megérkezett nekem is ez a házacskám. A ház nagyon szép,tetszetős. Kicsit ugyan hangosabb mint az eddigi házam de abba csak két 12 cm-es rendszerhűtő van. A hátsó 12cm-es ventit első bekapcsolás után rögtön egy ugyanekkora englide-ra cseréltem,ugyanis kissé hangosnak találtam. A másik ami miatt kicsit bosszús voltam az a táp beépítése,nagy nehezen találtam annyi porszűrő szivacsot amit alá tudtam tenni de sajna a 4 tűs alaplapi tápkábel a tálca mögött elvezetve nem ért el,kb 5-10 mm hiányzik,szóval bosszankodtam.No persze meg lehet hosszabítani de jelenleg nincs kéznél ilyesmim. A vicc az,hogy az alaplap felett úgy ért csak el,hogy megfordítottam a tápot,hogy belülről szipákolja a levegőt,így is épp csak. Szóval egy két apróságot be kéne még szereznem a házhoz(úgy tűnik valóban nem árt hozzá egy szabályzó),hogy felhőtlen legyen az örömöm. Amúgy nekem közel se hozott annyi pluszt(pontosabban mínuszt) hűtésben az előző házamhoz képest mint ahogy itt sokan írták. Persze az is egy gyakorlatilag nyitott ház volt. Ebben viszont több lehetőség van tovább javítani a szellőzést szal összességében nagyon tetszik,meg tágasabb is de egyelőre mégse érzem olyan hatalmas előrelépésnek.Persze ha már normálisan el tudom rendeszni a kábeleket,lesz ventiszabályzóm is akkor már más tészta lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.