Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz tisn #97475 üzenetére

    Hehe, épp a felújításhoz béreltem konténert. Kemény 2 napra került 70 valahányezerbe.
    A MOL lehet, hogy majd beáll, amikor feleszmélnek a faszok, hogy kurvára senki nem hajlandó végig csinálni ezt a procedúrát, csak azért mert kultúrember.
    Jó nyilván nem vagyok az a típus, aki a zöldbe dobja ki az építési törmeléket, meg a régi hűtőt, de érted, ezek a faszok mindent megpróbálnak azért, hogy nehogy már elvidd, és kulturáltan leadd a szemetedet, amiért ráadásul havonta nem is keveset fizetsz.

    Amikor egyik nap közölték, hogy nekik most ebédidejük van, nagyon erősen gondolkodtam azon, hogy még nem volt idejük megnézni a rendszámot, és mindent otthagyok a hulladékudvar kapujában.
    Máskor meg amikor véletlenül rossz konténerbe dobáltatták be velünk a nemtudommit, aztán előkerült az egyik fasz, hogy ezt nem is ide kellett volna dobálni, szedjük ki mindet, akkor elsőre bemásztunk a konténerbe az asszonnyal és kiszedtük.
    Amikor ezt másodjára is eljátszották velünk, közöltem velük, hogy elmennek a jó kurva anyjukba, én biztos, hogy még egyszer be nem mászok. Ennyiben maradtunk :D

    Hidd el, volt szeptemberben éppen elég rossz tapasztalatom a vértói hulladékudvarral ahhoz, hogy egy életre a közelébe ne menjek.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés