Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Stellaris

Hozzászólások

(#370) Habugi


Habugi
addikt

1.8.1 Optional beta: [link]

Kipróbáltam, kompatibilis az 1.8-as mentésekkel. :)

Btw.., nekem eddig nagyon tetszik a SD, korábban sosem próbáltam még a Hivemindot, most a Machine/RougeServitor okán ugye adta magát, hát meg kell mondjam baromi jó. :K

A servitorral szórakozom egyelőre, a Pampering/ServitorMorale okán eddig elég OP-nak tűnik, eszement módon jön a Unity. Csináltam anno az 1.6-ban kemény Unity buildet pacifistával de ez minden eddigit felülmúl.

Egy példa.., a min. 30-40%-os BioTrophy population arány/így a High-Max Morale fenntartása érdekében az ilyen bolygókból rendszeresen, minden 2.-3. robot only termelő kolónia után érdemes csinálni egyet..:

DAT Unity output.. :D
..és mindezt egy +15% -os Unity Civic nélkül..

Semmi nem kell hozzá gyakorlatilag, 4-5 popnyi robot h legyen áram stb és kb ennyi, a resettlementjük kb ingyen van, nagyon olcsó, továbbá ez a ParadiseDome szerű épület ami az extra unity termelésüket adja második unlockként elérhető a Synchronicity fán, már a játék legelején és ami a vicc, az épület automatikusan/ingyen/insta felépül amint egy Pop felnő.., lol. :DDD

Ugye a kezdő BioTrophy faj attribjai szabadon állíthatóak, mehet nekik habitability, 20% growth speed és még valami jópofa +1, happiness, consumer goods stb, aztán az ember alájuk vág 3db, leadershipre vonatkozó mínuszt, révén amúgy sem lehet közülük recruitolni, kvázi kit érdekel..!?

Ragozhatnám még ez miért duuurva, főleg a játék legelején de sztem felesleges.

Egy másik érdekesség, a tegnapi 1.8.1 -ben 15 --> 25%-ra felhúzott MachineWorld termelékenység számokban, nálam.., ~20éve Capitalnak kinevezett MW bolygón:

Resource Output..!!! ;]

Lv. 10-es HiveMind főmufti & kormányzó, továbbá 40%-os Morale kíséretében.

Tetszik noh.., tetszik a SD, tetszik a HiveMind & Machine páros, egyben és külön-külön is, bár még szoknom és tanulnom kell mert elég új számomra.
Vannak még érdekes kis bugok az 1.8.1 -el is de élhető/viselhető.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Stellaris
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.